Tümünü Görmek İçin Tıkla

Üsküdar Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
None
Şehir merkezinde Şehir merkezinde
Kapalı salon Kapalı salon

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Üsküdar Evlendirme Dairesi

Üsküdar Evlendirme Dairesi evlenmeyi düşünen çiftler için doğru adres oluyor. İki adet nikah salonu bulunan ve her ikisinin de kapasitesi 450 kişi olan evlendirme dairesi İstanbul ilinde yaşayan tüm çiftlere kapılarını açıyor. Çiftlerden en az birinin Üsküdar ilçesinde ikameti bulunması yeterli olabiliyor. Ancak diğer ilçelerde ikameti bulunan kişiler de ilgili yerlerden izin belgesi alarak nikah işlemlerini başlatabiliyor. Nikah salonu kiralama ücretleri 230 TL’den başlayan evlendirme dairesinde unutulmayacak bir gün yaşamak istiyorsanız hızlı bir şekilde randevu almanızı öneririz.

Nikah Salonu Özellikleri

Üsküdar Evlendirme Dairesi bünyesinde iki farklı nikah salonu bulunduruyor. Bunlar mavi salon ve beyaz salon olarak adlandırılıyor. Mavi salon 300 kişilik oturma kapasitesiyle kapılarını açıyor. Bu salon içerisinde sadece nikah değil düğün, kına, nişan ve toplantı gibi organizasyonlar da rahatlıkla düzenlenebiliyor. Beyaz salonda ise ek olarak kokteylli nikahlar ve organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. 400 kişilik bir kokteyl alanı sunan Üsküdar Belediyesi Evlendirme Sarayı, her türlü imkanı eksiksiz bir şekilde sunuyor.

Sunulan Olanaklar

Kokteyl ve yemekli nikah daveti gerçekleştirme fırsatı sunan Üsküdar Evlendirme dairesi, kendi anlaşmalı olduğu organizasyon firmasını devreye sokuyor. Bu sayede eksiksiz bir şekilde tüm hizmetler veriliyor. Anlaştığınız nikah salonu organizasyon firması tarafından süslenerek de oldukça şık bir hale getiriliyor. Aynı zamanda kokteyl menüleriyle de kaliteli bir hizmet alıyorsunuz. Bu gibi detaylar tamamen sizin istek ve kararlarınız doğrultusunda gerçekleştiriliyor. Bunun için organizasyon firmasıyla birebir görüşebiliyorsunuz.

Üsküdar Evlendirme Dairesi Nikah Fiyatları

Üsküdar Belediyesi Evlendirme Sarayı, nikah ve organizasyon ücretleri için farklı etkenleri göz önünde bulunduruyor. Hafta içi nikah salonu kiralama fiyatları 230 TL olarak sunuluyor. Hafta sonu için nikah salonu kiralama fiyatları ise 680 TL olarak belirleniyor. Yemek salonu veya kokteyl salonu gibi ek hizmetlerden yararlanmak istediğiniz takdirde anlaşacağınız kiralama fiyatları daha farklı oluyor. Daha detaylı bilgi edinmek için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonundaki form üzerinden yeterli bilgi alabilirsiniz veya randevu işlemleri ile gün alarak görüşme yapabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

İstanbul Üsküdar Belediyesi konumuna yakın bir yerde olan Üsküdar Evlendirme Dairesi, ulaşım konusunda çiftlere oldukça avantaj sağlıyor. Otobüs durağı ile çevrelenen nikah sarayı, her ilçeden kolaylıkla ziyaretçi ağırlayabiliyor. Kendi aracınızla gitme konusunda da içinizi ferah tutabilirsiniz. Kapalı otoparkı bulunan Üsküdar Nikah Dairesi, sizi park sorunundan da kurtarıyor. Adres: Mimar Sinan Mah. Çavuşdere Cad. No: 35 Üsküdar / İstanbul.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Şehir merkezinde
 • Kapalı salon
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Jeneratör
 • Isıtma sistemleri
 • Otopark
 • Klima
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Salon kiralama, nikah merasimi ve evlenme cüzdanı bulunuyor.

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  İstanbul'un Üsküdar ilçesinde Mimar Sinan Mahallesi'nde yer alıyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Kına, nişan ve toplantı etkinlikleri düzenlenebiliyor.

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Belediyeyle anlaşmalı fotoğrafçılar bulunuyor.

 • Üsküdar Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Üsküdar Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 230 TL, her şey dahil paket 680 TL

 • Üsküdar Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Üsküdar Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Mimar Sinan Mah. Çavuşdere Cad. No: 35 Üsküdar / İstanbul

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%