Tümünü Görmek İçin Tıkla

Beşiktaş Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 250
Her Şey Dahil 400

Kapasiteler

Hakkında

Beşiktaş Evlendirme Dairesi Hakkında

2003 yılından beri modern binasında çiftlere hizmet veren Beşiktaş Evlendirme Dairesi, İstanbul ilinde en merkezi nikah dairelerinden birisi. Fiyat skalası ve sizlere özel fırsatları ile eşi benzeri olmayan Beşiktaş Belediyesi’ne bağlı bu nikah salonu, başlangıç paketi fiyatları ile tüm çiftlerin tercihi olmakta. 250 TL’den başlayan başlangıç fiyatları, kiralama bilgileri ve Beşiktaş Belediyesi nikah akdi için gerekli kriterleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Özellikler

İstanbul genelindeki en geniş nikah dairelerinden olan Beşiktaş Evlendirme Dairesi, geniş katılımcı olanağı ve deneyimleyen çiftlerin son derece pozitif yorumları eşliğinde, davetlerin rotasına yön vermekte. Mekanda asansör bulunması ve girişin engellilere uygun tasarlanması mekanın artılarından. Beşiktaş Nikah Salonu iç mimarisi oldukça sade ve zarif temalar ile süslenmiş. En güzel fotoğraf pozlarını bu alanlarda vererek, bu anı akıllara kazıyabilirsiniz. Beşiktaş Evlendirme Dairesi bir diğer özelliği ise, mekana dışarıdan her hangi bir organizasyon firmasını, bando takımını veya fotoğraf ekibini getirerek, her anı daha da eğlenceli kılabilirsiniz.

Beşiktaş Evlendirme Dairesi Kiralama Fiyatları

Hafta içi mesai saatlerinde düzenlenecek nikah davetleri için, sizlerden 250 TL istenmekte. Eğer hafta sonu burada nikah kıymayı planlıyorsanız, 600 TL’lik bir fiyat söz konusu. Çiftlerden Beşiktaş ilçesinde ikamet eden yoksa, kendi ikametgahınızdaki evlendirme memurluğundan evlenme izin belgesi alarak, Beşiktaş Nikah Salonu ile nikah kıymanız mümkün. İzin belgesi ile gelen çiftler burada hafta içi 400 TL’ye, hafta sonu 700 TL’ye nikah kıydırabilmekte. Bu fiyatlara evlilik cüzdan bedeli dahil değildir.

Gerekli Belgeler

Beşiktaş Evlendirme Memurluğuna hafta içi 08:30 - 16:00 arasında müracaat etmeniz mümkün. Müracaat esnasında şu belgeler gerekmekte: Nüfus cüzdanı, 5 adet vesikalık fotoğraf ve sağlık kuruluşlarından alınacak fotoğraflı bir sağlık raporu. Bu dosyaların geçerlilik süresinin 6 ay olduğunu hatırlatalım. Beşiktaş Nikah Salonu başvuru yapıldığında gün için nikah randevusu verilememektedir. Belediye dışında ikamet edenler için, yukarıda belirtildiği üzere bir izin belgesi istenmekte. Ayrıca, yurt dışı uyruklu şahısların nikahları da burada kıyılabiliyor. Bunun için yabancı uyruklu kişilerden Evlenme Ehliyet Belgesi istenmekte.

Beşiktaş Evlendirme Dairesi Nerededir?

Beşiktaş Nikah Salonu mekanının 10 metre ilerisinden Eminönü Kantarcılar güzergahlı 26A ve Nişantaşı güzergahlı D32 numaralı otobüs hattı geçmekte. Otoparkı da bulunan bu nikah salonuna şahsi araçla da ulaşılmakta. Mekanın açık adresini şu şekilde belirtelim: Türkali Mah. Nüzhetiye Cad. No:68 Ihlamur Kasrı karşısı Beşiktaş / İstanbul.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

    3 hafta

  • Beşiktaş Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Beşiktaş Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 250 TL, her şey dahil paket 400 TL

  • Beşiktaş Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Beşiktaş Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 300 - 500 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%