Tümünü Görmek İçin Tıkla

Eminönü Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 205
Her Şey Dahil 265

Kapasiteler

Hakkında

Eminönü Evlendirme Dairesi Hakkında

İstanbul’un eski semtlerinden biri olan Eminönü tarihi dokusu, eşsiz Haliç manzarası ve çiftlere hissettirdiği yoğun duygularla İstanbulluların vazgeçemediği semtlerden biri olmaya devam ediyor.  Eminönü Evlendirme Dairesi ise tasarımı ve sunduğu hizmetlerle çiftlerin aklından asla çıkmayacak bir nikah töreni imkanı sunuyor. Nikah salonu ve evlendirme dairesi kategorisinde öne çıkan evlendirme dairesinin nikah salonu kiralama fiyatları 205 TL’den başlıyor. Eminönü Evlendirme Dairesi hakkında detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Evlendirme Dairesi Özellikleri ve Kapasitesi

Son derece sade ve şık tasarlanan Eminönü Evlendirme Dairesi, detayları oldukça göze çarpıyor. Dikdörtgen nikah masası kullanılan nikah salonunda, beyaz renk oldukça hakim. Kırmızı renk konferans sandalyesiyle oldukça uyumlu bir ışıklandırma sistemine sahip olan salon, geniş bir kapasitiyle de beğeni topluyor. 190 kişilik bir kapasiteye sahip olan evlendirme dairesinde klima, ısıtma sistemi ve barkovizyon olanağı bulunuyor.

Eminönü Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Eminönü Nikah Salonu kiralama fiyatları şu şekilde: Mesai saatleri içerisinde hafta içi nikah fiyatı 205 TL. Hafta içi izin belgeli fiyat ise 275 TL. Nikah salonunun hafta sonu kiralama ücretiyse 265 TL. Hafta sonu izin belgeli fiyat 315 TL olarak belirlenmiş. İlçe sınırları içerisinde yapılan nikah fiyatları 400 TL civarındayken, izin belgeli ilçe içi nikah fiyatları ise 450 TL'ye kadar çıkabiliyor. İlçe sınırları dışındaki fiyatlar 490 TL seviyesindeyken, izin belgeli ücret ise 690 TL olarak belirlenmiş. 140 TL olarak belirlenen evlenme cüzdanı fiyatı ise toplam fiyata dahil ediliyor. Değişkenlik gösteren fiyatlarla ilgili detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilir ve nikah işlemleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nikah Başvurusu için Gerekli Belgeler

Eminönü Evlendirme Dairesi nikah başvuru işlemleri için gerekli olan belgeler şu şekildedir:

  1.  Fotoğraflı nüfus cüzdanlarının asılları ve fotokopileri (çiftlerin en son medeni hali belirtilmiş olmalı, TC kimlik numarası bulunmalı ve son 10 yılı aşmamış olmalı),
  2. Beşer adet vesikalık fotoğraf,
  3. Aile Sağlık hekimi onaylı sağlık raporu.

Çiftlerden en az birisi Eminönü'nde ikamet etmelidir. Başka ilçelerden gelen çiftler izin belgesi almalıdır. Nikah süresi belirlenirken en erken 1 hafta içerisinde en geç 3 ay sonrasına kadar nikah günü verilmektedir. Başvuru saatleri hafta içi 09:00 – 12:30 ve 13:30 – 16:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Eminönü Evlendirme Dairesi Nerededir?

İstanbul Eminönü'nde bulunan Eminönü Nikah Salonu kolay ulaşım imkanıyla ön plana çıkıyor. Toplu taşıma veya özel araçla ulaşılabilen mekanda otopark hizmeti de sunuluyor. Evlendirme dairesinin açık adresi ise şöyle; Kadırga Kültür Merkezi, Kadırga Liman Caddesi No: 82 /2 Eminönü / İstanbul.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Eminönü Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Eminönü Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 205 TL, her şey dahil paket 265 TL

  • Eminönü Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Eminönü Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 150 - 190 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%