Tümünü Görmek İçin Tıkla

Beypazarı Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Beypazarı Belediyesi Evlendirme Dairesi

Beypazarı Belediyesi idaresinde hizmet sunan evlendirme dairesi ise Ankaralılar tarafından sıklıkla talep görmekte. Ankara tarihine ışık tutan mimarisi, yöresel lezzetleri ve turistik avantajları ile bu ilçe, Ankaralılara nefes aldıran ilçelerden. Ortalama olarak 220 TL’den başlayan salon kiralama fiyatları, Beypazarı Nikah Salonu bünyesinde sizleri bekliyor.

Olanaklar ve Kapasite

Beypazarı Nikah Salonu, ulaşım kolaylığının yanında salon imkanları ile de cazip avantajlara sahip. Salonun ısıtma ve soğutma sistemleri, dört mevsim kullanıma göre tasarlanmış. Buna ek olarak herhangi bir aksilik yaşanmaması için mekanda jeneratör dahi bulunmakta. Salonun konuk ağırlama kapasitesi ise ortalama olarak 200 kişiye yönelik. Salona girişte bulunan fuaye alanı ile, ufak çaplı kokteyl davetler de verilmekte. Mekanda fotoğrafçı da bulunmakta. Fakat arzu ederseniz belediye binası dışından da bir fotoğraf ekibi temin edebilirsiniz. Bu belediye nikah dairesinin manzarası ve eşsiz mimarisi ise, dış mekan fotoğraf çekimlerine göre tasarlanmış. Belediye binasının tarihi dokusu, bahçe peyzajı ile buluşarak en güzel fotoğraf arka planlarına sahne oluyor.

Beypazarı Evlendirme Dairesi Salon Kiralama Fiyatları

Beypazarı Belediyesi tarafından belirlenen nikah salonu kiralama fiyatları, 220 TL’den başlamakta. Kokteyl servis gibi ilave ikram olanakları talep etmeniz durumunda daha farklı fiyatlar da söz konusu olabiliyor. Ayrıntılı bilgi alarak size özel teklifleri keşfetmek için DüğünBuketi ücretsiz danışma servisimizi arayabilirsiniz.

Evlilik İçin Gerekli Belgeler

Çiftlerin ikisinin de bizzat Beypazarı Evlendirme Dairesi başvuru merkezine giderek başvuru yapmaları lazım. Nikah başvurusu için gerekli evraklar ise; nüfus cüzdanı ve 2 adet fotokopisi, 6 adet güncel vesikalık fotoğraf ve fotoğraflı sağlık raporu. Nikah için sağlık raporu temin edilirken kan grubu, Hepatit - B - C, Frengi, Talasemi ve AIDS testleri gerekmekte. Bu testler Aile Hekimliği tarafından mühürlü bir şekilde onaylanmış olmalıdır. Nikah gününe karar verdikten sonra tek yapmanız gereken nikah şahitleri ile beraber randevu saatinden 10 - 15 dakika önce evlendirme dairesinin önünde olmak.

Beypazarı Nikah Salonu Nerededir?

Ankara merkezden Beypazarı ilçesine Özel Halk Otobüsleri ile ulaşım mümkün. Beypazarı’nın kalbinde bulunan evlendirme dairesi, belediye binasının içinde bulunuyor. Nikah salonunun açık adresine harita butonundan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Kolonsuz salon
 • Yüksek tavan
 • Catering
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Klima
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
 • Mekan dışı catering getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Dışarıdan kokteyl için catering firmasıyla anlaşabilir ve fotoğrafçı getirebilirsiniz.

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Belediye bünyesinde fotoğraf çekimi hizmeti sunuluyor. Dilerseniz kendi anlaşmalı olduğunuz fotoğrafçı ile de çalışabilirsiniz.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Nikah işlemleri 1 hafta içerisinde tamamlanmaktadır.

 • Beypazarı Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Beypazarı Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 220 TL, her şey dahil paket 300 TL

 • Beypazarı Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Beypazarı Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%