Tümünü Görmek İçin Tıkla

Kalecik Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Kalecik Evlendirme Dairesi

Adı üzeride kalesi ile de meşhur olan Kalecik, tarihi yapıtları ile çiftlerimizin fotoğraf çekim için aradıkları mekanlardan. Kalecik Evlendirme Dairesi de Belediye tarafından işletilmekte beraber, en güzel dış mimariye sahip. Bu çekici arka plan ve olanak yelpazesi eşliğinde bir nikah herkesin hakkı. En güzel nikahlara sahne olan Kalecik Evlendirme Dairesi, ortalama olarak 140 TL civarında salon kiralama ücretleri sunuyor. Kalecik Belediyesi Nikah Dairesi hakkında en detaylı bilgiler yazımızda.

Olanaklar ve Hizmet İçeriği

Kalecik Nikah Salonu bünyesinde hem oda nikahı hem de salon nikahı kıyılmakta. Belediye Başkanlığı Konağı içerisinde bulunan nikah salonu, ortalama olarak 50 - 100 davetliye kapılarını açıyor. Kendine özel otoparkı dahi bulunan bu nikah salonunda, olanak yelpazesi saymakla bitmiyor. Oda nikahı ise, evlendirme memurluğu bünyesinde kıyılmakta. Ufak ikramlıklar dağıtmak amacıyla dışarıdan bir catering firması temin edebilirsiniz. Belediye Binası içinde bir fotoğrafçı mevcut. Fakat arzu ederseniz, dışarıdan düğün fotoğrafçısı temin edilebilmekte. Mekanın içinde ufak bir fuaye alanı ve cafe mevcut. Yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluğun giderilmesi adına, bina içinde, ses - sahne ve ışıklandırmadan sorumlu bir teknik ekip bulunuyor. Jeneratör olanağı ise bu binanın bir diğer artısı.

Kalecik Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Sadece 140 TL’den başlayan Kalecik Nikah Salonu kiralama fiyatlarına Uluslararası Evlilik Cüzdan bedeli de dahil. Başlangıç paketi 140 TL fakat arzu edeceğiniz ilave olanaklar doğrultusunda daha farklı fiyatları da uygun koşullarda sağlayan belediyenin nikah salonu, en güzel evlendirme dairelerinden biri. Bu nikah dairesi hakkında tam size özel avantajlara erişebilmek için Ücretsiz Teklif Al formunu doldurmanızı tavsiye ederiz.

Nikah Randevusu Nasıl Alınır?

Belediye Evlendirme Memurluğu, randevulardan sorumlu yetkili birim. Sağlık raporu, güncel vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisi, başvuru işlemleri için aranan evraklardan. Nikah için sağlık raporu edinirken, sizlerden istenen bütün testlerin Aile Hekimliği tarafından onaylı olması gerekli. Bütün belgeleri edindikten 6 ay içinde Kalecik Evlendirme Dairesi ile görüşerek nikah randevusu almanız gerekmekte.

Nerededir?

Ankara’nın Çankırı ve Kırıkkale’ye olan sınırlarının kesişiminde bulunan Kalecik'e toplu ulaşım ile dahi ulaşılabilmekte. Sıhhiye ve Kızılay’dan kalkan Özel Halk Otobüsleri ile saat başı buraya gidilebiliyor. Evlendirme Dairesi ise Belediye Binası’nın içinde konumlandığı için, şehrin en merkezinde olan Kalecik Belediye Başkanlığı’na ulaşarak, evlendirme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Salonun açık adresini sitedeki harita butonundan bulabilirsiniz.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Yapay çIçek süsleme
 • Kolonsuz salon
 • Yüksek tavan
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Otopark
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
 • Mekan dışı catering getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Dışarıdan bir catering firması ile anlaşarak kokteyl ikramlı nikah töreni düzenleyebilirsiniz.

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Salonun sunduğu fotoğrafçının yanı sıra anlaşmalı olduğunuz ekiple de çalışabilirsiniz.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Nikah başvuru işlemleri 1 hafta içerisinde tamamlanarak nikah tarihi verilmektedir.

 • Kalecik Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Kalecik Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 140 TL, her şey dahil paket 200 TL

 • Kalecik Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Kalecik Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%