Tümünü Görmek İçin Tıkla

Keçiören Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 150
Her Şey Dahil 400

Kapasiteler

Hakkında

Keçiören Evlendirme Dairesi Hakkında

950 bine yaklaşan nüfusu ile Ankara ilinin en kalabalık ikinci ilçesi olan Keçiören, evlendirme dairesi çapında da çiftler tarafından sıklıkla tercih edilmekte. Aşık Veysel Nikah Sarayı olarak bilinen Keçiören Evlendirme Dairesi, olanakları, birden fazla davet alanı ve fiyatları ile sizlere açıklayacağız. Bu nikah dairesinin kiralama ve diğer fiyatlarının sadece 150 TL’den başladığını belirterek, detaylar için sizleri, yazımızın devamını okumaya davet edelim.

Olanaklar

3 katlı büyük bir kompleks olarak hizmet veren Keçiören Aşık Veysel Nikah Sarayı, içinde barındırdığı çeşitli davet alanları ile herkesin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Bu evlendirme dairesinin içinde, fuaye alanı, çocuk oyun alanı, bebek bakım odası, gelin odası, mescit, üstü açık bir teras, restoran, konferans salonu ve otopark bulunuyor. Keçiören Aşık Veysel Evlendirme Sarayı’nın duvarlarının boydan boya camla çevrili olması sayesinde, şehrin ışıltılarını her an izleyebileceksiniz. Keçiören Aşık Veysel Nikah Sarayı mekan giydirmesi, masa ve sandalye süsleme seçeneklerini, dışarıdan çağıracağınız organizasyon firması eşliğinde planlayabilirsiniz. Sahne ışıklandırma ve ses konusunda mekanda teknik bir ekip bulunmakta. Dışarıdan canlı müzik veya düğün orkestra ekibi tedarik etmeniz de mümkün. Fotoğraf ve video çekimi, alanında uzman yetkililer tarafından gerçekleştiriliyor. Bu konuda Aşık Veysel Nikah Sarayı, çiftlerimize bir hediyesi var. En güzel günlere imza atan siz kıymetli çiftlerimize, bütün video ve fotoğraf çekimlerinin dijital ve basılı hali hediye olarak sunulmakta.

Keçiören Evlendirme Dairesi Kiralama Fiyatları

Aşık Veysel Nikah Salonu ile nikahı kapsamında düzenlenecek nikahlar, başlangıç paketi kapsamında sayılmaktadır. Bu paketin ücreti yalnızca evlilik cüzdanı bedeli olarak temin edilmektedir. Ayrıca kiralama ücreti alınmamaktadır. Güncel Uluslararası Aile Cüzdanı fiyatı, 150 TL’dir. Keçiören Evlendirme Dairesi kokteyl ve yemekli davetlere olanak veren bir her şey dahil paketi mevcut. Bu paket, konferans salonu konseptinde gerçekleştirilen nikahlara özeldir. Paketin içeriğinde; kapsamlı ve teknolojik ses - görüntü donanımına sahip bir salon, konuklarınıza sunabileceğiniz çeşitli ikramlar ve müzik grubu bulunmaktadır. Bu paketin fiyatları ise, 400 - 500 TL civarında. Nikahınızı planlamak için daha detaylı bilgiyi "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden yapabilirsiniz.

Başvurmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Keçiören Belediyesi, çiftlerden bazı belgeler talep etmekte. Aile Hekiminden alınan Sağlık Raporu, Nüfus Cüzdanı’nın aslı ve fotokopisi, 4 adet vesikalık fotoğraf sizden istenmekte. Eğer Keçiören’de ikamet etmiyorsanız, kendi ikamet yerinizden Evlendirme İzin Belgesi almanız gerekmektedir. Keçiören Evlendirme Dairesi, sabah 08:00 ile akşam 17:00 arasında hizmet vermekte. Topladığınız bu belgeleri belirtilen vakitler arasında, evlendirme memuruna teslim edebilirsiniz.

Aşık Veysel Nikah Sarayı Nerededir?

Ankara ilinin herhangi bir yerinden buraya ulaşım kolaylıkla mümkün. Keçiören’in Kuşcağız semtinde bulunan bu nikah sarayına toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz. Keçiören Evlendirme Dairesi mekanına gelmek için İvedik, Kızılay ve Bakanlıklar istikametli 225, 254 ve 256 numaralı hatları kullanabilirsiniz. Mekanın açık adresini şöyle belirtelim: Kuşcağız Mahallesi, Tarhanlar Cd. No:32, 06290 Keçiören / Ankara.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

    En az iki hafta önce iletişime geçilmesi tavsiye ediliyor.

  • Keçiören Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Keçiören Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 150 TL, her şey dahil paket 400 TL

  • Keçiören Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Keçiören Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 300 - 500 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%