Tümünü Görmek İçin Tıkla

Ayaş Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Ayaş Evlendirme Dairesi Hakkında

Başkent’in kültür, tarih ve doğal kaynak bakımından en zengin ilçelerinden birisi de Ayaş. Ankara ilinde yaşayanlara hafta sonları rahat bir nefes aldıran ve turistik avantajları olan bu ilçede evlendirme dairesi de harika olanaklar sunuyor. Ayaş Belediyesi’ne bağlı bu nikah dairesi, cazip avantajları ile sizleri bekliyor. Ayaş Evlendirme Dairesi 150 TL fiyatları ile nikah işlemleri ve kiralama işlemleri vardır.

Özellikler

Ayaş’ın en nezih ve havadar yerine inşa edilen Ayaş Belediye Binası’nın içinde bulunan Ayaş Nikah Salonu, manzarası ile büyüleyici bir özelikte. Fotoğraf çekimleri için sıra dışı bir alternatif oluşturan bu nikah salonu, restore edilmiş tarihi Ankara evlerinden. Mekanın kapalı olması ise pek çok avantajı beraberinde getirmekte. Sadece Ayaş ilçesi yaşayanları değil, bütün Ankara halkının sevgisini kazanan bu nikah salonu, bazı olanakları ile şaşırtıcı imkanlar sunuyor. Mekanın dışından, son teknoloji ekipmanları kullanan uzman bir fotoğraf ekibi çağırabileceğiniz gibi, harika bir dekorasyon ve organizasyon yetkilisi temin edebilirsiniz. Ayrıca konuklarınıza ikram etmek üzere ufak atıştırmalıklar hazırlamakta özgürsünüz.

Ayaş Evlendirme Dairesi Kiralama Fiyatları

Ayaş Nikah Salonu ile başlangıç paketi olarak sunulan nikah hizmeti paketinin içeriğinde, yeni model ses ve görüntü ekipmanlarıyla donatılmış bir adet kapalı salon hizmeti bulunuyor. Bu kapalı salonun diğer özelliği ise, muhteşem bir orman ve şehir manzarasına sahip olması. Başlangıç paketi için sizlerden sadece evlilik cüzdanı ücreti istenmekte. Ücretleri ise 150 TL'dir. Bir diğer evlendirme hizmeti ise her şey dahil paket adı altında sunuluyor. Bu paket kapsamında ufak ikramlar hazırlayabilir, fotoğraf ve müzik konusunda uzman bir ekip ile çalışabilirsiniz. Her şey dahil nikah paketi ise, Ayaş Evlendirme Dairesi’nde 200 TL civarında.

Gerekli Belgeler

Ayaş Evlendirme Dairesi ile sizlerden istenen belge çeşitliliği çok fazla sayılmaz. Eğer Ayaş’ta ikamet etmiyorsanız, kendi ikametgahınızdaki evlendirme memurundan evlilik izin belgesi temin etmelisiniz. 4 tane vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanı aslı gerekmekte. Sağlık Bakanlığı kuruluşlarından alacağınız Sağlık Raporu da sizlerden istenen belgeler arasında. Ayaş Belediyesi’ne bağlı evlendirme salonunda, pasaport ve evlenme belgesi tasdik eden yabancılar da nikah akdini gerçekleştirebilmekte.

Ayaş Evlendirme Dairesi’ne Nasıl Ulaşılır?

Ayaş’ın her yerinden ulaşım mümkün olan bu evlendirme salonu, Ayaş Belediye Binası’nda konumlanmıştır. Salonun hemen yanından geçen 560, 560-1, 560-3 numaralı hatları kullanarak, Sincan’dan Sıhhiye’den ulaşım mümkün. Açık adresi de buraya bırakalım: Camiatik, Cumhuriyet Meydanı No:1, 06710 Ayaş / Ankara.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Ayaş Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Ayaş Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 150 TL, her şey dahil paket 200 TL

  • Ayaş Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Ayaş Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Camiatik, Cumhuriyet Meydanı No:1, 06710 Ayaş / Ankara.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%