Tümünü Görmek İçin Tıkla

Haymana Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 140
Her Şey Dahil 200

Kapasiteler

Hakkında

Haymana Evlendirme Dairesi Hakkında

Ankara ilinin kaplıcalarıyla ünlü termal cennetlerinden birisi de Haymana. Büyük nüfusu, konumu ve doğal - tarihi güzellikleri ile tam bir turistik bölge olan Haymana, Ankara’nın güney batısında yer alıyor. Çok fazla çift tarafından tercih edilen en güzel evlendirme dairelerinden biri de burada yer alıyor. Haymana Belediyesi’ne bağlı bu Haymana Evlendirme Dairesi, olanakları ve kiralama seçenekleriyle 140 TL’den başlayan fiyatları ile ilgili detaylı bilgiler yazımızda!

Nikah Salonun Sunduğu Olanaklar

Yeşilliklerin arasında olan bu evlendirme dairesi, Haymana Belediye Binası’nın içinde bulunuyor. Olanakları bakımından da geniş port folyosu ile çiftlerimizi şaşırtan bu mekanın bünyesinde kapalı ve yüksek tavanlı bir salon mevcut. Bu salonun özelliği ise, son model teknolojik ekipmanlarla donatılmış olması. Haymana Nikah Salonu her mevsime uygun iklimlendirme sistemleri sayesinde, dört mevsim en güzel nikahlar kıyılabilmekte. Haymana Nikah Salonu dışarıdan firma getirmenize olanak sağlamaktadır. Etkinliğin gidişatından sorumlu bir organizasyon ekibi ile anlaşarak, gününüzü hatasız bir şekilde planlayabilirsiniz. Fotoğraf çekimi konusunda da, arzunuz dahilinde dışarıdan istediğiniz kamera ve görüntü uzmanlarını çağırarak, “evet” dediğiniz o anın heyecan ve romantizmini ölümsüzleştirebilirsiniz.

Haymana Evlendirme Dairesi Kiralama Fiyatları

Haymana Nikah Salonu kiralama için sizlerden ilave bir ücret istemiyor. 140 TL’lik evlendirme cüzdanı bedelini ödemeniz yeterli. Ekstradan temin edeceğiniz firmalar veya konuklarınıza ikram edeceğiniz menü alternatifleri olması durumunda, fiyatta farklılık söz konusu olabilir. Her şey dahil paket adı verilen bu paket ise, 200 TL civarında. Daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden faydalanabilirsiniz.

Başvuru İçin Gerekli Evraklar

Haymana Evlendirme Dairesi ile nikah günü almadan önce dikkat etmeniz gerek bazı şeyler bulunuyor. Örneğin, eğer ikametgahınız Haymana olarak geçmiyorsa, ikamet ettiğiniz beldeden Evlilik İzin Belgesi çıkartmalısınız. Sizlerden istenen belgeler ise şu şekilde; evlenme beyannamesi, 4 adet vesikalık fotoğraf, evlenme ehliyet belgesi, nüfus cüzdanı, sağlık raporu. Unutmadan belirtelim, bu evraklar 180 gün sonrasında geçerliliğini yitirmekte.

Haymana Nikah Salonu Nerededir?

Haymana Belediyesi Başkanlığı’nda bulunan Haymana Nikah Salonu, Haymana’nın oldukça ulaşılabilir bir konumunda. Yer altı kaynak sularının zenginliği ile Ankara’da bir marka olan Haymana’nın il merkezine uzaklığı ise 70 km. AŞTİ’den kalkan 158 numaralı otobüsle buraya ulaşım mümkün. Açık adresi de şu şekilde belirtelim: Ankara Caddesi Belediye Sarayı Haymana / ANKARA.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Haymana Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Haymana Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 140 TL, her şey dahil paket 200 TL

  • Haymana Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Haymana Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%