Tümünü Görmek İçin Tıkla

Polatlı Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 240
Her Şey Dahil 340

Kapasiteler

Hakkında

Polatlı Evlendirme Dairesi Hakkında

Ankara'nın Polatlı ilçesinde hizmet veren Polatlı Evlendirme Dairesi sahip olduğu birçok özellik sebebiyle Polatlı halkının beğenisini topluyor. Nikah salonu ve evlendirme dairesi kategorisinde yerli halkın isteklerine yanıt veren evlendirme dairesinde nikah salonu kiralama fiyatları 240 TL’den başlıyor. Evlendirme dairesi hakkında detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Evlendirme Dairesi Özellikleri ve Kapasitesi

Kırmızı renk konferans sandalyesi kullanılan evlendirme dairesinde oval tarzda tasarlanan ve yüksek konumlandırılmış sahneye yerleştirilmiş olan nikah masası ile oldukça şık bir ortamda nikah töreninizi gerçekleştirebilirsiniz. Beyaz renk tercih edilmiş olan nikah masasına eşlik eden çiçekler dikkat çekerken, çift taraflı kullanılan çiçek aranjmanları da bütünlüğü sağlıyor. Nikah işleminizi sevdiklerinizle paylaşırken davete gelen çelenkleri mekan girişinde sergileme şansına sahipsiniz. Nikah sonrası mükemmel bir şekilde dizayn edilen Polatlı Evlendirme Dairesi girişinde fotoğraf çekinme imkanına sahipsiniz. 70 kişilik kapasitesiyle ön plana çıkan mekanda nikahınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Polatlı Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Polatlı Belediyesi Nikah Salonu kiralama ücretleri şu şekilde: Evlendirme dairesinde tören olmadan gerçekleşen oda nikahının fiyatı evlilik ücreti (140 TL) dahil 240 TL olarak belirlenmiştir. Salon nikahlarındaysa kiralama fiyatı 340 TL. Evlendirme dairesinde yabancı uyruklu çiftlerin nikah töreni fiyatı 640 TL olarak belirlenmiş. Salon dışı gerçekleşen nikah fiyatı da 640 TL. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca belediye şehit yakınlarına, gazilere ve gazi yakınlarına ücretsiz bir şekilde nikah hizmeti vermekte. Huzur evinde kalan yaşlı ve düşkün vatandaşlar ve belediye bünyesinde çalışan personelden ise sadece oda nikahı ücreti alınmaktadır. Oda nikahı ücreti ise 240 TL’dir.

Nikah Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Polatlı Belediyesi Nikah Salonu, nikah başvurusu işlemleri için gerekli olan belgeler şu şekilde:

 • Nüfus Cüzdanı (fotoğraflı, TC kimlik numaralı, son 10 yılı aşmamış, medeni hal durumu yazan, nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi),
 • Evlendirme şube müdürlüğünden alınan nüfus kayıt örnekleri,
 • İki adet evlenme beyannamesi,
 • Sağlık raporu (sağlık ocaklarından alınan fotoğraflı ve onaylı),
 • Dörder adet vesikalık fotoğraf (son 6 ay içerisinde çekilmiş olmalı).

Polatlı Belediyesi Nikah Salonu, nikah başvuruları 09.00 – 11.30 ve 13.30 – 16.30 saatleri arasında alınmaktadır. Oda nikahı için randevu alan çiftler 18 yaşını aşmış olmalı ve tanıdıkları iki şahitle birlikte nikah saatinden 15 dakika önce gelmelidir.

Polatlı Evlendirme Dairesi Nerededir?

Ankara Polatlı ilçesinde bulunan Polatlı Evlendirme Dairesi, toplu taşıma ve özel araçla ulaşım alternatiflerine sahip. Otopark hizmeti de sunan mekanın açık adresi şu şekilde: Kurtuluş Mahallesi, Atatürk Caddesi No:63 06900 Polatlı / Ankara.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Bir ay önceden iletişime geçilmeli

 • Polatlı Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Polatlı Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 240 TL, her şey dahil paket 340 TL

 • Polatlı Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Polatlı Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 50 - 70 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%