Tümünü Görmek İçin Tıkla

Etimesgut Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 140,00
Her Şey Dahil 500,00

Kapasiteler

Hakkında

Etimesgut Evlendirme Dairesi Hakkında

Ankara ilinin merkez ilçelerinden olan Etimesgut, ulaşım kolaylığının yanında, evlendirme dairesi ve nikah salonu olanakları ile de göz dolduruyor. Sosyal belediyecilik kapsamında, vatandaşlarına her olanağı sunan Etimesgut Belediyesi, Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezinde nikah işlemlerini gerçekleştirmekte. Nikah için topladığınız gerekli belgeleri de buraya teslim etmelisiniz, zira belediye evlendirme memurluğu da bu kongre merkezinde. 150 TL’den başlayan kiralama fiyatları ve salon hakkında detaylı bili yazımızda.

Özellikleri

Fuaye ve sergi salonu, konferans salonu, amfi salon, sürekli eğitim merkezi ve nikah - düğün salonu olanakları ile çok amaçlı bir konseptte olan Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi, geniş araç park yeri ile de sizleri şaşırtacak. 750 - 1.000 kişilik kapasitesi olan bu salonda, kokteyl veya yemekli nikah davetleri verilebilmekte. Bu nikah dairesinde, kaliteli ses ve müzik ekipmanları bulunurken, sinevizyon, barkovizyon veya multivizyon gibi çok çeşitli görüntü yansıtma araçları da mevcut. Mekanın süslemesi ve konsept belirlemesi konusuda, uzman bir ekip eşliğinde organizasyon aşamalarını planlayabilirsiniz. Arzu ettiğiniz düğün orkestrası veya müzik grubunu da bu nikah salonuna çağırabilirsiniz. Aynı şekilde catering konusunda da özgürsünüz. Arzu ederseniz, kokteyl şeklinde bir davet gerçekleştirebilirsiniz. Ya da yemekli bir nikah da bu evlendirme dairesinde mümkün.

Etimesgut Evlendirme Dairesi Kiralama Fiyatları

Etimesgut Belediyesi’nin sunduğu oda nikahı hizmeti, sadece evlilik cüzdanı ücretinden ibaret. O da bu yıl için 140 TL olarak belirlenmiş. Eğer konuklarınızı da davet etmek ve salon nikahı kıydırmak isterseniz, Korkut Ata Nikah Dairesi’nde daha farklı fiyat opsiyonları mevcut. Ortalama olarak 500 - 700 TL civarında bir fiyatın söz konusu olduğu salon nikahı kapsamında, kokteyl veya yemek ikramları da sizlere sunulanlardan. Fotoğrafçı veya video ekibi de temin etmek isteyen vatandaşlarımız ile anlaşmalı olunan bir fiyat mevcut. Daha detaylı bilgi isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden bilgi isteyebilirsiniz.

Gerekli Belgeler ve Diğer Olanaklar

Korkut Ata Nikah Salonu ile nikah işlemleri için, nüfus cüzdanı fotokopisi, 3 adet vesikalık fotoğraf ve aile hekimliğinden temin edilen bir sağlık raporu gerekmekte. Eğer ikametgahınız Etimesgut sınırları içinde değilse, kendi ikamet yerinizden Evlilik izin begesi almalısınız. 2012 yılında kurulan ve her yıl yenilenen teknolojiyi sizlerle buluşturan Etimesgut Evlendirme Dairesi, her türlü gösteri ve kongreye ev sahipliği yapan bir mekan. Burada tiyatro gösterimleri, müzikaller, bilgilendirici seminerler, eğitimler, toplantılar yapılmakta.

Korkut Ata Nikah Salonu Nerededir?

Etimesgut’un merkezinde ve Ankara’nın her yerinden kolayca ulaşılabilen Korkut Ata Nikah Salonu, hemen karşısında bulunan otobüs durağından, Koru, Çimşit, Sincan, Sıhhiye, Eryaman, Kızılay ve Elvankent güzergahlı otobüsler geçmekte. Şahsi araçla gelecekler için şuraya açık adresi belirtelim: Topçu, 1558. Cad. No:33, 06796 Etimesgut / Ankara.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Etimesgut Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Etimesgut Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 140 TL, her şey dahil paket 500 TL

  • Etimesgut Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Etimesgut Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%