Tümünü Görmek İçin Tıkla

Çubuk Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Çubuk Evlendirme Dairesi Hakkında

100.000’e yakın giderek kalabalıklaşan nüfusu ile Çubuk ilçesi, en çok rağbet gören nikah salonlarından birine sahip. Çubuk Evlendirme Dairesi, Çubuk Belediyesi’ne bağlı ve en geniş olanaklara sahip nikah salonlarından. Ankara merkezinin kuzey doğusunda bulunan Çubuk, havaalanına en yakın ilçelerden ve bu sayede konuklarınız açısından da büyük bir ulaşım kolaylığı sağlanmış oluyor. 150 TL’den başlayan nikah salonu kiralama fiyatları ve evlendirme prosedürü yazımızın devamında.

Nikah Salonun Sunduğu Olanaklar

Tarihi bir belediye binasının içinde olan tesis, he türlü olanağa ev sahipliği yapıyor. Çubuk Nikah Salonu içinde mescit, çocuk oyun alanı ve fuaye alanı bulunmakta. Burada nikah etkinliği haricinde pek çok farklı organizasyon gerçekleştiriliyor. Mekanda bulunan son kalite hoparlör sistemleri ve sinevizyon, multivizyon gibi görüntü yansıtıcılar sayesinde, toplu sempozyumlar veya eğitimler de burada belediye tarafından gerçekleştirilmekte. Çubuk Nikah Salonu en kıymetli anınızı sonsuz kılmak amacı ile fotoğraf ve video klip alanında uzman bir ekip ile anlaşarak her anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Ayrıca mekan dışından, kişiselleştirilmiş konsept dahilinde, organizasyondan sorumlu bir ekip temin edebilirsiniz. Düğün orkestrası ya da canlı müzik imkanları da mekan dışından temin edilmekte.

Çubuk Evlendirme Dairesi Kiralama Fiyatları

Çubuk Nikah Salonu başlangıç paketi adı verilen standart donanımdaki pakette, nikah işlemi ücretsiz. Çubuk Belediyesi sizlerden sadece 150 TL’lik bir evlilik cüzdanı ödemesi almakta. Eğer nikah esnasında konuklarınıza aperatif menüler ikram etmek isterseniz, kokteyl paket seçeneği ile 200 - 300 TL’lik bir ücret ödemesi yapmaktasınız. Evlendirme salonundaki otoparkı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" butonundan yararlanabilirsiniz.

Önemli Belgeler

Eğer Çubuk’ta ikamet etmiyorsanız ve Çubuk Nikah Salonu ile yapmak istiyorsanız yapmanız gereken bazı işlemler var. İkamet ettiğiniz beldenin yetkili evlendirme memurundan bir adet Evlilik İzin Belgesi almanız gerek. Nüfus cüzdanı aslı, fotokopisi ve 6 adet vesikalık fotoğraf da sizlerden istenmekte. İlçe Nüfus Müdürlüğü’nden alınacak Evlenme Ehliyet Belgesi ve Sağlık Bakanlığı’na bağlı Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezi’nden alınacak Sağlık Raporu da başvuru esnasında ibraz edilmeli.

Çubuk Evlendirme Dairesi Nerededir?

Belediye’nin tarihi binasının içinde gerçekleşen nikah işlemleri, tam olarak Çubuk’un merkezinde. Bu sayede, Çubuk’un her yerinden Çubuk Nikah Salonu mekanına kolaylıkla erişilebilmekte. Buraya, 487, 487-3, 487-4, 487-5 numaralı otobüs hatları ile de Sıhhiye ve Kızılay'dan ulaşım mümkün. Esenboğa Havaalanına da oldukça yakın olan bu ilçedeki evlendirme dairesinin açık adresini şu şekilde belirtelim: Yavuz Selim, Atatürk Cad. Belediye İş Hanı, 06760 Çubuk / Ankara.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Çubuk Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Çubuk Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 150 TL, her şey dahil paket 200 TL

  • Çubuk Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Çubuk Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%