Tümünü Görmek İçin Tıkla

Çankaya Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 245
Her Şey Dahil 470

Kapasiteler

Hakkında

Çankaya Evlendirme Dairesi Hakkında

Ankara şehrinin Çankaya ilçesinde bulunan Çankaya Evlendirme Dairesi sunduğu hizmetlerle kendini belli eden ve çiftlerin beğenisi toplayan bir mekan. Nikah salonu ve evlendirme dairesi kapsamında 3 farklı alanda hizmet veren Çankaya Belediyesi nikah salonu kiralama fiyatları 245 TL’den başlıyor. Hizmet alanlarının detayları için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Evlendirme Dairesi Özellikleri ve Kapasitesi

Çankaya Evlendirme Dairesi, Vedat Dolakay Nikah & Kokteyl Salonu, Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi Nikah Salonu ve Çayyolu Ek Hizmet Binası Nikah Salonu olarak üç farklı alanla hizmet vermekte. Vedat Dolakay Nikah & Kokteyl Salonu, Kurtuluş Parkı içerisinde yeşilliklerle çevrili bir salon. Salonda nikah merasiminizi yapabildiğiniz gibi dilerseniz kokteyl organizasyonu da düzenleyebilir ve fiks menülerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca menü oluşturup, ek ücret karşılığında diyet veya vejetaryen menü tercihine de gidebilirsiniz. Mekanın nikah salonu alanında mavi konferans sandalyeleri ve beyaz renk nikah masası tercih edilmiş. Kokteyl alanında ise yuvarlak masa tercihine gidilerek detaylarda altın rengi seçeneği kullanılmış. Alanda bulunan sahne, ses ve ışık hizmetiyle kaliteli nikah sonrası kokteyl organizasyonları düzenleyebilirsiniz. Çankaya Evlendirme Dairesi, Zübeyde Hanım Sosyal Tesisinde ise 1000 kişilik yemekli düğün organizasyonları ve 400 kişilik nikah törenleri düzenlenebiliyor. Mekanda mavi renk konferans sandalyeleri ve beyaz nikah masası kullanılmış. Türk bayrağı ve Atatürk’ün dans ederken ki tablosu salona harika bir atmosfer kazandırırken, kullanılan ışıklandırma ile mekan ideal bir kullanım alanına dönüştürülmüş. Çayyolu Ek Hizmet Binası Nikah Salonunda ise bordo renk konferans sandalyeleri ve yüzeyi ahşap beyaz renk nikah masası kullanılmış. Masa üzerinde bulunan çiçeklerse ortama sıcaklık kazandırmış.

Çankaya Belediyesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Farklı günler ve farklı saatlere göre değişiklik gösteren Çankaya Belediyesi Nikah Salonu kiralama fiyatları şu şekilde: Hafta içi sabah saatlerinde tören olmadan gerçekleşen oda nikahı ücreti 245 TL’dir. Hafta içi nikah salonu kiralama ücreti 470 TL olarak belirlenmişken, hafta sonuysa bu fiyat 770 TL olarak belirlenmiş. Çankaya Belediyesi sınırları içerisinde gerçekleşen dış nikah fiyatı 770 TL iken belediye sınırları dışında gerçekleşen nikahlar 970 TL’dir. Yabancı uyruklu bireylerin nikah merasimi fiyatı ise nikah fiyatı dahil 500 TL’dir. İzin belgesiyle gelen çiftlerin nikah merasimi fiyatı ise 120 TL’dir. Değişkenlik gösteren Çankaya Belediyesi Nikah Salonu kiralama ücretleri hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilir.

Nikah Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Çankaya Evlendirme Dairesi, nikah başvuru işlemleri için gerekli olan belgeler şu şekilde:

 1. Evlenme beyannamesi,
 2. Evlenme ehliyet belgesi,
 3. Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopileri,
 4. Dört adet vesikalık fotoğraf,
 5. Aile hekimi onaylı sağlık raporu.

Çankaya Evlendirme Dairesi Nerededir?

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde bulunan Çankaya Belediyesi Nikah Salonu, ulaşım kolaylığıyla da beğeni toplayan bir mekan. Salonun açık adresiyse şu şekilde: Fidanlık, Prof. Dr. Nusret Fişek Cad. No:39 06420 Çankaya / Ankara.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Çankaya Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Çankaya Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 245 TL, her şey dahil paket 470 TL

 • Çankaya Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Çankaya Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 400 - 1000 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%