Ankara Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi ve 2024 Fiyatları

(30 sonuç)

Ankara
Düğün Mekanları
Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi
Gölbaşı Evlendirme Dairesi
3

Gölbaşı Evlendirme Dairesi

Ankara, Gölbaşı
700kapasite
140başlangıç fiyatı
Güdül Evlendirme Dairesi
3

Güdül Evlendirme Dairesi

Ankara
150kapasite
140başlangıç fiyatı
Keçiören Evlendirme Dairesi
7

Keçiören Evlendirme Dairesi

Ankara, Keçiören
500kapasite
150başlangıç fiyatı
Ramada By Wyndham
9

Ramada By Wyndham

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
150kapasite
60başlangıç fiyatı
Bala Evlendirme Dairesi
3

Bala Evlendirme Dairesi

Ankara, Bala
120kapasite
200başlangıç fiyatı
Polatlı Evlendirme Dairesi
3

Polatlı Evlendirme Dairesi

Ankara, Polatlı
70kapasite
240başlangıç fiyatı
Sincan Evlendirme Dairesi
3

Sincan Evlendirme Dairesi

Ankara, Sincan
100kapasite
150başlangıç fiyatı
Keyfince Wedding House
26

Keyfince Wedding House

5.0
(2)
Ankara, Çankaya
300kapasite
90başlangıç fiyatı
Nallıhan Evlendirme Dairesi
3

Nallıhan Evlendirme Dairesi

Ankara, Nallıhan
75kapasite
230başlangıç fiyatı
Haymana Evlendirme Dairesi
3

Haymana Evlendirme Dairesi

Ankara, Haymana
200kapasite
140başlangıç fiyatı
Elmadağ Evlendirme Dairesi
3

Elmadağ Evlendirme Dairesi

Ankara, Elmadağ
150kapasite
120başlangıç fiyatı
Altındağ Evlendirme Dairesi
5

Altındağ Evlendirme Dairesi

Ankara, Altındağ
1,500kapasite
140başlangıç fiyatı
Bride

Hemen firmanızı ekleyin, gelirinizi artırın!

Türkiye'de evlenen her 4 çiftten 1'i DüğünBuketi.com'da firmalardan fiyat teklifi alıyor. Siz de firmanızı ekleyin, çiftlere kolayca ulaşın!

Firmanızı Ekleyin

Nikah gününüzü belirleyerek hayatınızı birleştirmek adına önemli bir adım attıysanız Ankara nikah salonu ve evlendirme daireleri sizleri bekliyor. Evlendirme daireleri, canlı yayın özellikleri, kokteyl nikah hizmetleri ve geniş kapasiteleri ile öne çıkıyor. Yazının devamında Ankara nikah salonu ve evlendirme daireleri olanaklarını, 140 TL’den başlayan fiyatları ve gerekli evraklar gibi tüm detayları bulabilirsiniz.

Ankara'nın En İyi Nikah Salonları ve Fiyatları

Ankara evlendirme dairesi ve nikah salonları, çoğu tarihi olan şık tasarımlarıyla öne çıkıyor. Birçok salonda fotoğrafçılık hizmeti de verilerek aile cüzdanı alınan an ölümsüz hale getiriliyor. Bu salonların fiyatları, randevu günü ve saati gibi ayrıntılara göre değişiyor. Kokteyl nikah planlayan eş adayları için başvuru ücreti bir miktar daha artış gösteriyor.

Şehrin gözde nikah salonlarının ortalama fiyatları ise şöyle;

Evlendirme Dairesi Başlangıç* Her Şey Dahil*
Altındağ Evlendirme Dairesi 140 TL 500 TL
Bella Wedding Nikah ve Balo Salonu 1000 TL 2500 TL
Nazım Hikmet Kültür Merkezi 540 TL 640 TL
Harikalar Diyarı Düğün Sarayı 1500 TL 3000 TL
Ewet'De Balo ve Nikah Salonu 1500 TL 3000 TL
çankaya Evlendirme Dairesi 245 TL 470 TL
Vedat Dalokay Nikah Salonu 2000 TL 3000 TL

*Ortalama fiyatlarıdır. Detaylı bilgi için teklif alınız.

Altındağ Evlendirme Dairesi

Ankara Altındağ Evlendirme Dairesi teknolojik donanımlarıyla öne çıkıyor. 500 kişi kapasiteli nikah salonu ve iki fuaye alanıyla nikah dairesi, hafta içi ve hafta sonu akşam 23:00’a kadar çalışıyor.

Evlendirme dairesi, müzisyen ve fotoğrafçı da sağlayarak eksiksiz bir nikah geçirmenize yardımcı oluyor. Canlı yayın sayesinde katılamayan konuklarınızın da nikahınızı izleyebileceği evlendirme dairesinin fiyatları 140 TL ile 500 TL arasında değişiyor. 

Bella Wedding Nikah ve Balo Salonu

Bella Wedding Nikah ve Balo Salonu, yemekli nikah da düzenleyebileceğiniz bir Ankara nikah salonu olarak öne çıkıyor. 1000 kişilik yüksek tavanlı salonda nikahlarınızı fotoğrafçıdan ikramlara, canlı müzikten dekorasyona kadar her şeyin dahil edildiği paketlerle gerçekleştirebiliyorsunuz.

Sınırsız meşrubat ve yaş pasta ikramıyla nikah töreninizi şenlendiren mekanda, farklı menü seçenekleri de bulunuyor. Bella Wedding Nikah ve Balo Salonu paketleri 1000 TL’den başlıyor.

Nazım Hikmet Kültür Merkezi

Yenimahalle’de bulunan Nazım Hikmet Kültür Merkezi, 750 kişilik kokteyl, 500 kişilik yemekli nikahlarınız için ideal oluyor. Şık tasarımlı bir Ankara evlendirme dairesi olan mekanda disko saati, kar makinesi, lazer, volkan ve köpük şovları ile eğlenceli organizasyonlara imza atılıyor.

Mutluluğa “Evet” diyeceğiniz bu özel günde mekan konuklarınıza özel menüler ve ikramlar sunuyor. Müzisyen ekip de temin edebilen dairenin fiyatları 540 TL ile 640 TL arasında değişiyor.

Harikalar Diyarı Düğün Sarayı

Sincan’da hizmet veren Harikalar Diyarı Düğün Sarayı, 1000 kişilik açık 750 kişilik kapalı alanında yemekli ve kokteyl nikah törenleri düzenliyor. Yemekli düğünler için yuvarlak masaları kişiye özel giydiren nikah salonu, kokteyl nikahlar için kilise düzeni ayarlayabiliyor.

Harikalar Diyarı, DJ, müzisyen ve fotoğrafçı da temin ederek nikahın tadını çıkarmanızı sağlıyor. Menüde tadım ve değişiklik de yapabileceğiniz mekanın paket fiyatları 1500 TL’den başlıyor.

Ewet'De Balo ve Nikah Salonu

Ewet'De Balo ve Nikah Salonu, siz “Evet” derken her şeyin kusursuz olmasını sağlıyor. Mekan, kapalı alanında 400, açık alanında 1200 kişilik kapasitesiyle konuklarınızı karşılıyor. Gelin ve damadın özel şovlarla giriş yaptığı salon, bu anı volkan şovları ve hava-i fişekler ile süslüyor.

Konuklar ise nikah boyunca DJ ve müzik ekibinin eşsiz şovları ile eğleniyor. Sevdiklerinize lezzetli menüler ve sağlıklı ikramlıklar sunabileceğiniz mekan kapılarını 1500 TL’den açıyor.

çankaya Evlendirme Dairesi

Ankara çankaya Evlendirme Dairesi üç farklı sosyal tesisi ile hizmet veriyor. Bunlardan 1000 kişilik yemekli kapasitesiyle öne çıkan Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi, mavi sandalyelerini beyaz renkli nikah masası ile kombinliyor. çayyolu Ek Hizmet Binası ise dekorasyonda bordo ve beyazı daha sık kullanıyor.

Bu salonların tamamında süsleme tüller ve çiçeklerle sağlanıyor. Dileyenler evlendirme dairelerinin fotoğrafçı, müzik ekibi ve yemek hizmetlerinden de faydalanabiliyor. çankaya Evlendirme Dairesi, hafta içi 470 TL, hafta sonu ise 770 TL gibi fiyatlar ile nikah salonlarını kiralıyor.

Vedat Dalokay Nikah Salonları

çankaya Evlendirme Dairesi bünyesinde hizmet veren Vedat Dalokay Nikah Salonları, yeşillikler içerisinde olmasıyla öne çıkıyor. Ankara nikah salonu, 300 kişilik alanında barkovizyon, canlı müzik, yemek hizmeti gibi pek çok hizmet veriyor.

Salonun organizasyon sorumluları dekorasyonda kullanılacak renkleri ve menüleri belirlemenizde yardımcı oluyor. Fotoğrafçı hizmetiyle nikah boyunca güzel anılarınızı kaydeden mekanın başlangıç paket fiyatları 2000 TL’den başlıyor.

Ankara Nikah Sonrası Yemek Mekanları ve Fiyatları

Nikahınızı unutulmaz bir yemekle kutlamak isterseniz Ankara nikah sonrası yemek mekanlarını tercih edebilirsiniz. Geniş menü seçenekleriyle nikah yemeği mekanları, her damak tadına uygun menüler çıkarabiliyor.

Beyaz et, kırmızı et, kokteyl menüleriyle öne çıkan mekanlar, alkollü ve alkolsüz yemekler verebiliyor. Menüde tadım ve değişiklik yapabileceğiniz mekanların fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Yelken Balık Restaurant

çankaya’da hizmet veren Yelken Balık Restaurant, Ankara’da en taze deniz ürünlerini bulabileceğiniz mekanlardan birisi olarak öne çıkıyor. 50 kişilik organizasyonlar düzenleyebilen mekan, menülerini ana yemek, salata, ara sıcak, meze ve tatlıdan oluşturuyor.

Alkollü ve alkolsüz içekler arasından tercih yapabileceğiniz mekan, menüyü de damak zevkinize göre değiştirme olanağı sunuyor. Yelken Balık Restaurant’ın fiyatları kişi başı 100 TL’den başlıyor.

Masabaşı Kebapçısı Balgat

Uzun yıllardır nikah sonrası yemek hizmeti veren Masabaşı Kebapçısı Balgat açık alanında 100, kapalı alanında 500 kişilik misafir gruplarını ağırlayabiliyor. Restoran, masa ve sandalye süslemelerinde isteklerinizi dikkate alıyor. Dileyen çiftler sunulacak menüyü tadarak değişiklik yapabiliyor.

Deneyimli servis elemanları ve valesi ile kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan restoran, dışarıdan bir fotoğrafçı ile anlaşmanıza olanak tanıyor. Restoranın fiyatları 30 TL ile 50 TL arasında değişiyor.

Dafne Restaurant

Dafne Restaurant, tavandan sarkan görkemli avizeleri ve modern tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Antakya mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabileceğiniz restoran, zeytinyağlı mezeleri, etleri, nar ekşisi gibi yöresel lezzetleri ve baharatları ile öne çıkıyor.

Menüde kararsız kalanların değişiklik yapması da mümkün oluyor. Kapalı alanında 300, açık alanında 100 kişilik nikah sonrası yemek organizasyonları düzenlenebilen mekanın fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Ankara'nın En İyi Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Konuklarınıza lezzetli olduğu kadar şık ve sevimli hatıralar bırakmak istiyorsanız Ankara nikah şekeri firmaları ile çalışabilirsiniz. Nikah gününüzün tarihi, isimlerinizin baş harfi gibi ince detayların bulunduğu nikah şekerleri ve hediyelikler, bu günü hep gülümseyerek anımsamanızı sağlayacak.

Ebruli Boutiquee

Ebruli Boutiquee geniş seçenekleri ile her zevke uygun bir nikah şekeri ve hediyelik üretiyor. Renkli kalplerden oluşan, saman rengi kağıtlarla adınızın yazdığı klasik hediyeliklerin yanı sıra, firma kişiye özel tasarımlar da gerçekleştirebiliyor. Bu tasarımlar, şehir dışına da gönderilebiliyor. Davetiye hizmeti de alabileceğiniz firmanın fiyatları hediyelik başına 2 TL’den başlıyor.

Sukulent Bahçesi

Sukulent Bahçesi, son günlerin yeni trendlerinden olan sukulent hediyelikler hazırlıyor. Oldukça şık görünen ve bakımı son derece kolay olan bitkiler, tahta tabelalarla hediye edilmeye hazırlanıyor.

Bu tabelalarda gelin ve damadın adı, nikahın tarihi gibi minik detaylar yer alıyor. 28 model sukulent ve süsleme seçenekleri arasından dilediğini seçen eş adayları, ürünleri 2 hafta içerisinde teslim alabiliyor. Sukulent Bahçesi’nin fiyatları 8 TL’den başlıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara nikah salonu ve evlendirme dairesi mekanları hakkında merak ettiğiniz detaylar bu bölümde yer alıyor.

Ankara'nın En Popüler Nikah Salonu ve Evlendirme Daireleri Hangileri?

Ankara'nın en sık tercih edilen nikah salonu ve evlendirme daireleri şu şekilde sıralanıyor;

  • çankaya Evlendirme Dairesi
  • Yenimahalle Evlendirme Dairesi
  • Keçiören Evlendirme Dairesi
  • Altındağ Evlendirme Dairesi
  • Gölbaşı Evlendirme Dairesi
  • Sincan Evlendirme Dairesi

Ankara'daki Nikah Salonu Evlendirme Daireleri Fiyatları Ne Kadar?

Nikah salonu ve evlendirme daireleri her şey dahil ve başlangıç paketleri ile çiftlere uygun fiyatlar sunuyor. 120 TL'den başlayan paketler 270 TL'ye kadar değişiyor. Yemekli ve kokteyl menü seçimi yapabileceğiniz davet alanlarında ise 280 TL'den başlayan kişi başı fiyatlar veriliyor.

Ankara Nikah Salonu ve Evlendirme Daireleri Kaç Kişilik?

Ankara'da kalabalık bir nikah töreni gerçekleştirmeyi planlıyorsanız 2000 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyorsunuz. Aile arasında olan nikah törenleri için 50 kişilik alan sunuluyor.

Ankara nikah salonu ve Ankara evlendirme dairesi alternatifleri, hayatlarını birleştirmek isteyen çiftler için büyük kolaylık sağlıyor. Eş adayları, buralarda müziğinden fotoğrafçısına kadar her detayı düşünülmüş nikah organizasyonları gerçekleştirebiliyor. Siz de nikahınızı Ankara nikah salonu ve evlendirme daireleri eşliğinde gerçekleştirmek isterseniz “Hemen Teklif Al” formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. DüğünBuketi.com destek ekibi ile iletişime geçerek size özel anlaşmalı fiyatlar ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.