Tümünü Görmek İçin Tıkla

Nallıhan Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 230
Her Şey Dahil 280

Kapasiteler

Hakkında

Nallıhan Evlendirme Dairesi Hakkında

Adını Osmanlı veziri olan Nasuh Paşa’dan alan Nallıhan Ankara iline bağlı bir ilçedir. İlçede bulunan Nallıhan Evlendirme Dairesi ilçe halkına süregelen yıllar boyunca hizmet etmiş, yöre halkının mutluluklarına şahit olmuş bir nikah salonu. Nikah salonu ve evlendirme dairesi mekanları hizmetini sürdüren evlendirme dairesinin nikah salonu kiralama fiyatları 230 TL’den başlıyor. Evlendirme dairesi hakkında detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Evlendirme Dairesi Özellikleri ve Kapasitesi

Bölgenin tarihi yapısına uygun olarak  inşa edilen Nallıhan Belediye Binası, nikah törenleriniz için eşsiz bir ortama sahip. Yüksek bir alana konumlandırılan belediye binası bahçesinden tüm Nallıhan manzarasına doyabilirsiniz. Oldukça sade bir tasarıma sahip olan Nallıhan Evlendirme dairesi, 75 kişilik bir kapasiteye sahip. Klima seçeneği, ısıtma sistemi ve ışıklandırma ile ön plana çıkan evlendirme dairesinde unutulmaz bir nikah töreni gerçekleştirebilirsiniz. Bünyesinde soyu tükenmekte olan kara leyleği barındıran kuş cennetiyle ön plana çıkan Nallıhan’da yeşillikler arasında veya Nasuh Paşa Hanında tarihi bir ortamda nikah sonrası hatıra fotoğrafı çekilebilirsiniz.

Nallıhan Belediyesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Nallıhan Belediyesi Nikah Salonu kiralama fiyatları nikah töreninin günü ve saatine göre farklılık gösterebiliyor. Nallıhan Belediye Salonunda yapılan nikahlarda, nikah salonu kiralama ücreti hafta içi 230 TL olarak belirlenmişken, hafta sonu fiyatı 280 TL. Belediye dışında gerçekleşen nikah fiyatları ise 330 TL'ye kadar çıkabiliyor. Değişkenlik gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Nikah İçin Gerekli Belgeler

Nallıhan Evlendirme Dairesi nikah başvuru işlemleri için gerekli olan belgeler şu şekilde:

  1. Fotoğraflı nüfus cüzdanlarının aslı ve fotokopileri,
  2. Son 6 ay içerinde çekilmiş olan dörder adet vesikalık fotoğraf,
  3. Evlilik için aile hekimi onaylı sağlık raporu,
  4. Evlenme beyannamesi.

Çiftlerden en az birisi Nallıhan Belediyesi sınırları içerisinde ikamet etmelidir. Diğer ilçelerden gelen çiftler, kendi belediyelerinden izin belgesi almalıdır. Müracaat işlemlerinde çiftler birlikte hareket etmelidir. Müracaat evraklarının geçerlilik süresi en fazla 6 aydır.

Nallıhan Evlendirme Dairesi Nerededir?

Ankara Nallıhan’da bulunan evlendirme dairesine toplu taşıma veya özel araçla ulaşım oldukça kolay. Merkezi bir konumda olan evlendirme dairesine şahsi aracınızla ulaşarak salonun ücretsiz otoparkından yararlanabilirsiniz. Özel araçla ulaşmak isteyenler için mekanın açık adresi şöyle; Aliağa Mahallesi, Bursa Caddesi No:1 06920 Nallıhan / Ankara.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Nallıhan Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Nallıhan Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 230 TL, her şey dahil paket 280 TL

  • Nallıhan Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Nallıhan Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 50 - 75 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%