Tümünü Görmek İçin Tıkla

Çamlıdere Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 140
Her Şey Dahil 300

Kapasiteler

Hakkında

Çamlıdere Evlendirme Dairesi Hakkında

Başkent’in tarihi ve turistik güzelliklerini bir arada bulacağınız Çamlıdere konumunda, çiftlerin sıklıkla tercih ettiği evlendirme dairesi ve nikah salonu hizmeti, Çamlıdere Belediyesi tarafından da sunulmakta. Bir yanda Çamlıdere’nin doğal ve kültürel güzelliği, öte yanda Çamlıdere Evlendirme Dairesi, estetik yapısı ile sizi romantizmin kollarına bırakacak. 140 TL’den başlayan nikah dairesi kiralama fiyatları ve “Evlendirme Dairesi Randevusu Nasıl Alınır?” sorusunun cevabını yazımızda bulacaksınız.

Nikah Salonun Özellikleri

Ankara’nın saklı cenneti olarak tabir edilen Çamlıdere’nin kalabalık nüfusu, belediye tarafından sunulan evlendirme hizmetlerinin kapsamını genişletmiştir. Belediye’nin sosyal hizmetler binasında bulunan evlendirme salonu, geniş katılımcı kapasitesi ve yüksek tavalı oluşu ile, ferah bir alan yaratmaktadır. Ayrıca, eski Ankara evleri tarzında inşa edilen mimarisi ve dış süslemesi ile bu evlendirme salonu, fotoğraf çekimlerinin de aranan arka planlarındandır.

Çamlıdere Nikah Salonu Fiyatları

Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın belirlediği kriterlere göre, bu yıl, evlilik cüzdanı yani uluslararası aile cüzdanı fiyatı 140 TL. Çamlıdere Nikah Salonu, çiftlerimize nikah salonu kiralama konusunda pek çeşitli fiyat olanağı sunmakta. Bu olanaklardan bir tanesi ise salon nikahı tarzında olan evlilikler için, sizlerden sadece 140 TL’lik aile cüzdanı ücreti alınıyor olması. Nikah salonu haricinde yemekli veya kokteyl nikah düzenlemek isteyen çiftlerimiz için ilaveten salon kiralama ücreti de alınmakta.

Nikah Salonu Kiralanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Belediye, nikah için sizlerden bazı belgeler istemekte. Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, nüfus kayıt örneği, ıslak imzalı evlenme beyannamesi, 5 adet vesikalık fotoğraf ve sağlık raporu, evlilik için gerekli belgelerden. Bu belgeleri doldururken, tükenmez kalem yerine pilot veya dolma kalem kullanmanızı tavsiye ederiz. Nikahı yapılacak çiftlerden en az birinin ikametgah yeri, Çamlıdere Belediyesi’nin sınırları içinde olmalıdır. Eğer ki, çiftimizin ikametgah adresi Çamlıdere haricinde bir yer ise, bu durumda, Çamlıdere Nikah Salonu çiftlerden İzin Belgesi isteniyor. İzin Belgesi, çiftlerin ikamet ettikleri belediyeden alınmakta. Nikahın gerçekleşeceği saatten 30 dakika önce belgeler ve nikah şahitleri hazır olacak bir şekilde salonda olunması gerekiyor. Eğer nikah saatine vaktinde gelinmezse randevular iptal ediliyor.

Çamlıdere Nikah Salonu Nerededir?

Çamlıdere Nikah Salonu, Ankara ilinin kuzeyinde konumlanan güzide bir ilçe içerisinde yer almaktadır. Buraya ulaşmak için, Ankara - Bolu Çevreyolu’nu veya Anadolu Otoyolu’nu kullanabilirsiniz. Çamlıdere Belediye Nikah Salonu, Ankara’nın merkezi Kızılay’a 95 km. uzaklıkta. Açık adresi şuraya bırakalım: Körler Mah. Cumhuriyet Cad. Barış Sok. No:01 06740 Çamlıdere / Ankara.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

    4 hafta

  • Çamlıdere Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Çamlıdere Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 140 TL, her şey dahil paket 300 TL

  • Çamlıdere Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Çamlıdere Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%