Tümünü Görmek İçin Tıkla

Güdül Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 140
Her Şey Dahil 200

Kapasiteler

Hakkında

Güdül Evlendirme Dairesi

Tarihi, doğal ve turistik güzellikleri ile Güdül Ankara’nın emsalsiz ilçelerinden. Bol oksijen deposu olan ilçe, aynı zamanda Ankaralıların hafta sonu keyfi için en çok tercih ettikleri seyahat rotalarından. İlçe düğün fotoğrafı çekimi için de  vazgeçilmez bir alternatif. Ortalama olarak 140 TL civarında nikah salonu kiralama ücretleri sunan Güdül Evlendirme Dairesi, belediyeye bağlı olarak hizmet veriyor.

Hizmet Kapsamı ve Olanaklar

Güdül Belediye Binası’nın içinde bulunan bu evlendirme dairesi, salon nikahı veya oda nikah olanakları sunmakta. Evlendirme memurluğu kısmında gerçekleştirilen oda nikahı hizmeti, nikah kıymanın en kısa yolu. Salon nikahı ise daha kapsamlı bir hizmet. Ortalama olarak 50 - 100 davetli çağrılabilen bu nikah salonunda bulunan ısıtma ve jeneratör imkanı, en zor koşullarda dahi nikah kıyılmasına olanak sağlamakta.Mekan dışından fotoğrafçı temin edebilirsiniz. Tabi Güdül Nikah Salonu'nun sizlere sunduğu fotoğraf olanaklarından da yararlanmanız mümkün.

Güdül Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Bu salondan hizmet alabilmek için, Uluslararası Evlilik Cüzdanı bedelini ödemiş olmanız gerekli. Bu miktar ise sadece 140 TL. Başlangıç fiyatları da aynı şekilde 140 TL olan Güdül Belediyesi Evlendirme Dairesi, fiyat konusunda da sizleri tereddüte düşürmeyecek. Salon nikahı kapsamında konuklarınıza ikram edeceğiniz ufak atıştırmalıklar için farklı fiyatlar söz konusu olabilmekte. Daha detaylı ücret tarife kapsamı için Ücretsiz Danışma Hattımızla iletişime geçebilir, sizlere özel avantajlardan yararlanma fırsatını elde edebilirsiniz.

Nikah İçin Gerekli Belgeler

Nikah akdi için, son 6 ay içinde çekilmiş 5 adet vesikalık fotoğraf, 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi, yerleşim belgesi ve sağlık raporu evraklarını edinmeniz gerekli. Sağlık raporu, fotoğraflı ve aile hekimliği imzalı olmalıdır. Belgeleri edindikten sonra, 6 ay içinde Güdül Nikah Salonu  Dairesi'ne başvurarak belgeleri teslim edebilirsiniz.

Nerededir?

Tabii güzellikleri ile meşhur olan bu nadide ilçe, Ankara’nın kuzey batısında konumlanmış durumda. Belediyenin içinde bulunan ve geniş bir otoparkı olan bu evlendirme salonuna özel araç ile ulaşım da çok kolay. Güdül’ün herhangi bir yerinden ulaşılabileceği gibi, Ankara merkezden de Sıhhiye güzergahlı Özel Halk Otobüsleri kullanılabilir. Güdül Nikah Salonu açık adresine harita butonundan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Yapay çiçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Kolonsuz salon
 • Yüksek tavan
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Klima
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
 • Mekan dışı catering getirme
 • Mekan dışı organizasyon getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Düğün tarihiniz belirlendiğinde başvuru yapabilirsiniz. Nikah işlemleri oldukça kısa sürüyor.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  1 hafta içerisinde belgeleriniz işleme alınarak nikah tarihi veriliyor.

 • Güdül Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

  Güdül Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 140 TL, her şey dahil paket 200 TL

 • Güdül Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Güdül Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 50 - 150 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%