Tümünü Görmek İçin Tıkla

Evren Evlendirme Dairesi

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 140
Her Şey Dahil 500

Kapasiteler

Hakkında

Evren Evlendirme Dairesi Hakkında

Hirfanlı Barajı’nın kıyısında, Kızılırmak Nehri’ne bakan cephesiyle Evren ilçesi, Ankara’nın sahil yüzü olarak adlandırılmakta. Balıkçılık turizminin ve doğal güzelliklerin gelişmiş olduğu Evren’de belediyeye bağlı nikah dairesi olanakları bulunuyor. Pek çok sosyal olanağın karşılandığı Evren Belediyesi, evlenecek çiftlere de farklı imkanlar hazırlamış durumda. Evren Evlendirme Dairesi ve Nikah Salonu, Evren Belediye binasında bulunuyor. Kiralama ve başvuruların fiyatları 140 TL’den başlamaktadır.

Özellikleri

Evren Evlendirme Dairesi, çeşitli olanaklara sahip. Örneğin, isterseniz dışarıdan organizasyon firması veya ses - görüntü konusunda yetkili bir ekip getirebilirsiniz. Mekanın iç dizaynı ve dekorasyonu, süsleme seçenekleri, mekanda bulunan yetkililer tarafından da organize edilmekte. İsterseniz yemekli veya kokteyl tarzında da davet verebileceğiniz Evren Nikah Salonu, dışarıdan catering firması da temin edilebilmekte. Fotoğraf ve görüntü işlerini, kamera tedarikini, dışarıdan bir firma ile anlaşarak kolaylıkla halledebilirsiniz.

Evren Evlendirme Dairesi Fiyatları

Evren Nikah Salonu ile nikah dairesi kiralama ve evlilik salonu randevu fiyatları baya cazip. Evren Belediyesi’nin bu evlendirme dairesinde, siz çiftlerimizden sadece Evlendirme Cüzdanı fiyatı istenmekte. Yani bu salonu kiralama yaparken herhangi bir ücret ödemesi yapmayacaksınız. Bu yıl güncel Uluslararası Aile Cüzdanı ücretleri ise 140 TL olarak belirlenmiş. İlave olarak uygulanan avantajlar ve paket seçimleri ile daha farklı fiyatlar da söz konusu olabiliyor.

Evlilik Randevusu İçin Bilmeniz Gerekenler

Evren Belediyesi'ne bağlı Evren Nikah Salonu evlilik işlemleri için sizlerden bazı belgeler istemekte. 5 tane vesikalık fotoğraf, sağlık raporu, talasemi testi ve nüfus cüzdanı aslı ile fotokopisi, evlilik işlemleri için gerekli belgelerden. Çiftlerden birisinin ikamet yeri Evren sınırları içinde olmak zorunda. Fakat, çiftlerin mevcut ikametgahlarından alacakları İzin Belgesi ile burada da evlilik işlemi gerçekleştirilebilir. Bu durumda ek ücret ödemesi söz konusu olabilir. Pasaport ve tasdik belgesi olan yabancı uyruklular da Evren Nikah Salonu ile gerçekleştirebilirler.

Evren Nikah Salonu Nerededir?

Evren, Ankara ilinin güneyinde bulunan ilçelerden. Türkiye’nin en büyük barajlarından Hirfanlı’nın kıyısında bulunan Evren ilçesi, doğal güzellikleri ile olduğu kadar, nikah dairesi ile de göz dolduruyor. Evren Belediyesi’ne bağlı Evren Evlendirme Dairesi, Evren’in tam merkezinde bulunuyor. Belediye binasının bünyesinde olan bu nikah dairesinin açık adresi şu şekilde: Şerafettin Yılmaz Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:25 Evren - Ankara 06770.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Evren Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları ne kadardır?

    Evren Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi fiyatları başlangıç paketi 140 TL, her şey dahil paket 500 TL

  • Evren Evlendirme Dairesi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Evren Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 100 - 150 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%