50 Kısa Gelin Saçı Modeli

Saçlarınızı kestirdiniz ama düğününüze çok az mı kaldı? Saçınızı hangi model yaptıracaksınız? Korkmayın, sizin için 50 adet kısa gelin saçı modeli hazırladık... Gelinlerin tatlı telaşı başladı! Hayatınızın aşkıyla başlayacağınız bu ömürlük birlikteliğin her detayı özel olmalı. Gelinliğinizin içinde masaldan çıkmış gibi görüneceğinize eminiz ancak bunu tamamlamak için gelinliğin hemen arkasından gelen faktör; kısa gelin saçı modeliniz! Gelinlikten sonra gelin adaylarının en çok düşündüğü şey tabii ki gelin saçı modelleri. Uzun saçlara sahip gelin adaylarının gelin saçı için yaptıracağı birçok model varken, ne yazık ki kısa saçlı gelinler endişe içerisinde. Bu yersiz endişeyi geride bırakacak, kısa gelin saçı modeli içerikli bu yazımızı da kısa saçlı gelinler için paylaşacağız. Gelinlik Saçı Modelleri ve Gelin Başı Fiyatlarını Keşfetmek İçin Tıklayın Kısa saçlı gelinlerde, modern toplama topuzlar ile düğün saç modelleri bu yıla damga vuracak. Bugün ise kafası karışık kısa saçları ile düğünde nasıl bir gelin saçı yaptıracağına karar veremeyenlere, 50 kısa gelin saçı modeli listemizi paylaşacağız. 1- Çiçeklere ne dersiniz? Kısa gelin saçı modellerinin tamamlayıcısı çiçekler... kisa-gelin-saci-modeli (1) 2- Yine, kısa gelin saçı modeli için tamamlayıcı bir parça; Taç! kisa-gelin-saci-modeli (2) 3- Biraz dalga ile doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz. kisa-gelin-saci-modeli (3) 4- Peki ya saçınızın doğal rengine uyumlu bir toka kullanmak nasıl fikir? 5- Ya da eşinizden sizin için çiçeklerden bir taç yapmasını isteyebilirsiniz... kisa-gelin-saci-modeli (5) 6- Oldukça kısa saçlara, oldukça süslü taçlar! Kısa gelin saçı modeli... kisa-gelin-saci-modeli (6) 7- Platin saçlarla beyaz toka uyumu kisa-gelin-saci-modeli (7) 8- Çiçek taçlarını abartıp abatmamak sizin elinizde! kisa-gelin-saci-modeli (8) 9- Ten rengi ve takıların mükemmel uyumu... kisa-gelin-saci-modeli (9) 10- Şık bir topuz, sade bir toka. kisa-gelin-saci-modeli (10) 11- Hem taç isterim hem çiçek diyenlere... Kısa gelin saçı modeli... kisa-gelin-saci-modeli (11) 12- Altın ışıltısını saçınıza yansıtın! 13- Sade ama aynı zamanda karışık bir topuz 14- Klasik saç, abartılı tokalar kısa gelin saçı modellerine damga vuruyor... 15- kisa-gelin-saci-modeli (15) 16- 17- 18- Ya da salın gitsin, çok fazla doğal güzellik tercih edenlere... 19- Renkli tül kullanmak isteyenleri böyle alalım; 20- 21- Renkli saç tutkunlarına 22- Kısa saç modellerinin en çok yakıştığı sırt dekolteleri... 23- 24- 25- 26- 27-

28- Kim demiş gelinler saçlarının önünü dikemez diye?

29- 30-  Sadelik ve marjinallik bir arada... 31- 32- 33- Yine, renkli mi renkli bir tül aksesuar örneği... 34- 35- Farklılık yaratmak isteyenler; 36- Her zaman sadelik ve doğallıktan yana olanlar 37- 38- İnce detayların gelini olmak isteyenlere... 39- 40- Renk seven kısa saçlı gelinlerimiz 41- 42- 43-^Kıvırcık/afro saçlı gelinlerimizi de unutmadık! 44- 45- 46- Altın sevenlere... 47- 48- 49- 50- Sizin için en çok popüler olacak kısa gelin saçı modeli görsellerini listeledik. Umuyoruz ki bir yardımımız dokunmuştur. En azından artık bu kısa saçlarla nasıl bir gelin saçı modeli yaptıracağım sorusundan kurtulduğunuza eminiz. İçlerinden beğendiğiniz bir veya birkaç model olduysa ve bunu nerede yaptıracağınızı düşünmeye başladıysanız, sizleri sitemizde bulunan gelin saçı ve makyajı uzmanlarının listelendiği sayfamıza bekleriz!

BONUS!!

51- Saçınızı mora boyatmaya ne dersiniz? Gelinlik Modelleri ile bu yılın en trend gelini siz olun! Kısa gelin saçı modeliniz ile yılın en trend gelini siz olacaksınız. Bu yazımızda sizin için en güzel kısa gelin saçı modellerini derledik. Kısa gelin saçı modellerinizi korkmadan sergileyin. İlla ki uzun saçlı olmak zorunda değilsiniz. Hem kendiniz gibi hissederek hem de kısa saçlarınızla gayet güzel bir gelin olacaksınız. Farklı havanız ve cesur auranız ile herkesi kendinize hayran bırakacaksınız. Gecenin yıldızı sizsiniz ve kısa saç modeliniz ile bunu taçlandırarak muhteşem bir görünüm sergileyeceksiniz. Gelinlik ve gelin saçı kombininiz ile uyum yakalamayı unutmayın. Tarzınızı gelinlik ve saç stiliniz ile yansıtın. Kısa saçlı gelin adaylarına oldukça yakışacak vintege, retro, minimal, sade ya da frapan gelinlik modellerinden birini tercih edebilirsiniz!
  • User default avatar

    Ecrin

    Saçlarım her zaman uzun ama uçlarda hep kırıklar ve yıpranmalar vardı bu yüzden artık uzaması durdu ve arada kestiriyorum bu yüzden kısalmaya başladı hemen hem hızlı uzatmak hem de bakım yapmak için doğal keratin kullanmaya başladım patentli kertin aynı uzunluğa getirmemi sağladı ve yıpranma kırık falan da kalmadı saçlarımda tam istediğim gibi uzun ve sağlıklı saçlarım var boya da yaptırıyor olmama rağmen çok sağlıklı ve bakımlı.

  • User default avatar

    DüğünBuketi.com Editörü

    Merhabalar Ecrin Hanım, Bu güzel yorumunuz ve tavsiyeniz için çok teşekkür ediyoruz. Eminiz bu bilgiler birçok gelin adayına ilham kaynağı olacaktır. Mutlu günler diliyoruz :)

İlgili Makaleler

0
%