Desktop cover Mobile cover

Gelin Çiçeği

Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Gelin Çiçeği için Genel Bilgiler

Gelinliğin en tamamlayıcı aksesuarlarından birisi de gelin çiçeği oluyor. Bu çiçekler, yapay ve canlı olarak tercih edilebiliyor. Canlı çiçekler, kurutularak uzun yıllar boyunca saklanabiliyor. Bu sayede, en özel gününüzden gülümseyerek hatırlayacağınız bir hatıra kalıyor. Bu yazımızda, İstanbul, İzmir ve Ankara illerinde hizmet veren gelin çiçeği firmaları, modelleri, hizmetleri ve 1000 TL'den başlayan fiyatları gibi detaylarından bahsedeceğiz.

En özel Gelin çiçekleri

Gelin buketi denilince gelin adaylarının karşısına çok sayıda seçenek sunuluyor. Kır düğünleri tercih eden gelinler, tercihlerini papatya gibi sade ve güzel çiçeklerden yana kullanıyor.

Son zamanların en popüler gelin çiçeklerinden biri ise beyaz rengi ile ıslak lale modelleri oluyor. Gelin buketi firmaları, gelin adaylarının istediği renkte ve istediği çiçek türlerinden farklı buketler hazırlayabiliyor. Tüller ve kumaşlar gibi detaylarla, bu buketler gelinliklere uyduruluyor.

İstanbul Gelin Buketi Firmaları

İstanbul Kadıköy, Beşiktaş, Şişli, üsküdar gibi ilçelerindeki çiçekçileri ile öne çıkıyor. Bu çiçekçiler, İstanbul'un her iki yakasına da gönderimlerini sürdürüyor. Hayalinizdeki bukete kavuşmanız için yalnızca istediğiniz çiçeği söylemeniz yetiyor.

Bu konuda net fikriniz yoksa, firmaların daha önce hazırladığı buketlerin fotoğraflarına bakarak bir seçim yapabiliyorsunuz. Şehrin her iki yakasındaki çiçekçilerin fiyatlarına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası En İyi Gelin çiçeği Firmaları

İstanbul Anadolu Yakası, farklı türde çiçek seçenekleri ile beğeni topluyor. Gelin adayları, papatyalar, nergisler, şakayıklar, orkideler gibi çiçekler arasından seçim yaparak buketlerini oluşturabiliyor.

Bu çiçeklerde, beyaz, pembe, mor gibi renk seçenekler de sunuluyor. Böylece buketler, aşkı, sevgiyi, bağlılığı ve sadakati temsil edebiliyor. İstanbul Anadolu Yakası gelin çiçeği firmaları fiyatları aşağıdaki tabloda yer alıyor.

Firma*

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Marmara çiçek

500 TL

1000 TL

Vos Atelier

500 TL

1000 TL

My Life Garden Flower

500 TL

1000 TL

Atölye Pukina

300 TL

500 TL

Acar Flowers

300 TL

500 TL

Something Beautiful

300 TL

500 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı fiyat bilgisi için teklif alınız.

İstanbul Anadolu Yakası firmaları, çiçek buketlerinin yanı sıra, çikolata ve diğer hediyelik eşyaları da temin edebiliyor. Eş adayları, nişan ve isteme çiçeklerini de bu firmalardan satın alabiliyor.

Bölgede öne çıkan firmalar, Marmara çiçek, Vos Atelier ve My Life Garden Flower oluyor. Uzun yıllardır hizmet veren firmaların düğün buketi fiyatları 500 TL'den başlayarak artış gösteriyor.

Butik çiçekçiler tercih edecekler ise Atölye Pukina, Acar Flowers ve Something Beautiful İstanbul gibi firmaları seçebiliyor. Bu firmalar, hem yapay hem canlı çiçek modelleri satabiliyor.

Dileyenler, firmaların araç süsleme imkanlarından da faydalanabiliyor. El buketlerini hazırlarken firmalar, gelinliklerinizin modelini ve düğün konseptini ön planda tutuyor. Firmalar, kapılarını 300 TL'den açıyor.

İstanbul Avrupa Yakası Gelin çiçekleri ve Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakası gelin çiçeği firmaları, gelin adaylarının konforunu oldukça önemsiyor. Firmalar, buketleri elinizi acıtmayacak ve renk vermeyecek şekillerde kaplıyor. üstelik, sizin çiçeğinizin bir benzeri de damat adayı için hazırlanarak aranızda oldukça şık bir uyum yakalanıyor.

Firmalar, buketlerde kişiye özel değişiklikler de gerçekleştirebiliyor. Tüm bu ayrıcalıklı imkanlar için firmaların ücretlerini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Insıde Flowers

500 TL

1.000 TL

B'Jealous Flowers

500 TL

1.000 TL

Lavinya Butik Flowers

500 TL

1.000 TL

Koza çiçekçilik

300 TL

500 TL

Şafak çiçekçilik

300 TL

500 TL

Florya çiçekevi

300 TL

500 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı fiyat bilgisi için teklif alınız.

Renkli ve farklı çiçeklerden oluşan bir el buketi hayal ediyorsanız İstanbul Avrupa Yakası gelin çiçeği firmalarından faydalanabiliyorsunuz. Cipsolu gelin buketlerinden sukulentlere kadar farklı çiçek seçenekleri arasından seçim yapabiliyorsunuz.

Dilerseniz, yapay ve canlı çiçeklerden damat adayınıza yaka çiçeği de hazırlatabiliyorsunuz. Beşiktaş Inside Flowers, B'Jealous Flowers & Events ve Lavinya Butik Flowers firmalarından 500 TL'den başlayan fiyatları ile faydalanabiliyorsunuz.

Daha klasik bir düğün buketi isteyenler Koza çiçekçilik, Şafak çiçekçilik ve Florya çiçekevi gibi firmalardan da hizmet alabiliyor. Buralarda, düğün boyunca elinizi acıtmayacak ve renk vermeyecek çiçek buketleri hazırlıyor.

Bu firmalar da el buketlerinin yanı sıra araba süsleme hizmetleri de gerçekleştirebiliyor. Gelin ve damat adayları, gül, papatya, lale gibi çiçeklerden oluşan destelere 300 TL'den başlayan fiyatları ile kavuşabiliyor.

İzmir Gelin Buketi Modelleri ve Fiyatları

İzmir, hem klasik, hem daha farklı gelin buketi modellerini bulabileceğiniz bir il oluyor. Dileyen gelin adayları, papatya ve gül gibi klasik çiçekleri tercih ederken, dileyenler kuru çiçekler ve yapay çiçeklerden oluşan buketler kullanıyor.

Kuru çiçeklerden oluşan buketler için, İzmir ilinde hizmet veren butik çiçekçiler tercih edilebiliyor. Dilerseniz, çiçeğiniz sonradan kurutularak da çerçevelenebiliyor. Firmaların daha detaylı fiyatları, aşağıdaki tabloda yer alıyor.

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

üçyol çiçekçilik

500 TL

1.000 TL

Zülal Gelin Buketleri

1500 TL

2.000 TL

Arte Natura Flowers

300 TL

500 TL

Ata çiçekçilik

300 TL

500 TL

çağlar çiçek

300 TL

500 TL

Gülden çiçekçilik

300 TL

500 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı fiyat bilgisi için teklif alınız.

İzmir gelin çiçeği firmaları Konak bölgesinde yoğunlaşıyor. Bu bölgedeki üçyol çiçekçilik, Zülal Gelin Buketleri ve Arte Natura Flowers, hizmet kaliteleriyle öne çıkıyor. Firmalar, kafanızdaki fikirleri dinleyerek size en uygun tasarımı gerçekleştiriyor.

Dilerseniz, çiçeklerinizi düğün sonrasında firmaların yardımıyla kurutup saklayabiliyorsunuz. Düğün buketlerinize, 300 TL'den 1.500 TL'ye kadar değişen fiyatları ile sahip olabiliyorsunuz.

İzmir firmaları, gelin el buketleri, araba çiçekleri, damat yaka çiçekleri ve düğün çelenkleri gibi geniş bir skalada hizmetlerini sürdürüyor. çiçeklerin farklı anlamları olduğunu bilen yetkililer, buketlerinde de bu anlamları yansıtıyor.

özenle hazırlanan buketler, eş adaylarına bir ay kadar kısa sürelerde teslim ediliyor. İzmir ilinde bu hizmetleri veren firmalar arasında Ata çiçekçilik, çağlar çiçek ve Gülden çiçekçilik yer alıyor. Hizmetlerin fiyatları ise 300 TL ile 500 TL arasında değişiyor.

En Şık Gelin çiçekleri Ankara

Ankara ilinde hizmet veren firmalar, daha çok çankaya ilçesinde yoğunlaşıyor. Gelin buketlerinin bir örnekleri daha yapılarak nedimelere de teslim edilebiliyor. Damat için de aynı çiçekten bir yaka çiçeği hazırlanabiliyor.

Ankara gelin çiçeği firmaları, gelin taçlarını da aynı çiçeklerden hazırlayarak, gelinliğe ve makyaja en uyumlu hale getiriyor. Ankara gelin çiçeği fiyatlarını sizler için listeledik.

Firma*

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

çiçeği Burnunda

500 TL

750 TL

Linda Flower & Coffee

500 TL

750 TL

Runkli Adams Gelin Aksesuarları

500 TL

750 TL

Gözde Filiz çiçekçilik

100 TL

300 TL

Kaçkar çiçekçilik

100 TL

300 TL

Mert çiçekçilik

100 TL

300 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı fiyat bilgisi için teklif alınız.

Kuru çiçekler, canlı çiçekler, yapay çiçekler ve cipsolar fark etmeksizin, Ankara genelinde her zevke uygun bir el buketi bulmak mümkün oluyor. Yeşil ve beyaz renk seçenekleri ile butik ve bohem gelin buketleri Ankara firmaları tarafından hazırlanıyor.

çiçeği Burnunda, Linda Flower & Coffee ve Runkli Adams Gelin Aksesuarları, bölgede en lüks hizmetleri sunuyor. Bu firmalarda kahvesinden gelin tacına kadar sayısız hizmet, 500 TL'den başlayan fiyatları ile sunuluyor.

Uzun yıllar solmayacak canlı çiçekler ya da gerçeğe çok yakın yapay çiçekler için Gözde Filiz çiçekçilik, Kaçkar çiçekçilik ve Mert çiçekçilik gibi çiçekçiler ile anlaşabiliyorsunuz.

çiçekçiler, çiçek seçimlerini düğünün olduğu mevsime göre gerçekleştirebiliyor. Tercihlerinize göre buketleriniz inciler, tüller ve farklı aksesuarlarla süslenebiliyor. Ankara ilinin en uygun fiyatları firmaları arasında bulunan çiçekçilerin fiyatları 100 TL'den başlıyor.

çiçekli Gelin Tacı Modelleri

özellikle kır düğünlerinde kullanılan çiçekli gelin tacı modelleri, gelin çiçekleriyle birebir uyumlu hazırlanabildiği gibi farklı çiçeklerden de hazırlanabiliyor. Bu taçlar, bohem gelinliklerle eşsiz bir uyum yakalıyor. Gelin tacı firmaları, iri ve küçük çiçeklerle hazırlanan farklı modeller hazırlıyor.

Gelinlik modelinize ve düğün türünüze göre farklı çiçeklerle tasarlanan taçlara sahip olabiliyorsunuz. İsterseniz, kafes gelin şapkası tercihinde bulunabiliyorsunuz. Mor, pembe, sarı çiçekleri seçerek gelinliğinize renkli bir dokunuş yapabiliyorsunuz. İsterseniz daha açık renk çiçekleri tercih ederek, vintage tarzda taçlar hazırlatabiliyorsunuz.

Bu yazımızda, gelin buketi için farklı model ve çiçek seçeneklerinden bahsettik. Doğru firmayla anlaşarak size ve gelinliğinize en uygun buketi seçebiliyorsunuz. üstelik bu çiçekleri solmadan uzun süreler boyunca muhafaza edebiliyorsunuz. En şık gelin buketi modelleri ve fiyatları için “ Fiyat Teklifi Al!” butonuna tıklayarak MyWedi.com destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

0
%