Desktop cover Mobile cover

Kocaeli

Düğün Mekanları

The Sign Kocaeli Thermal Spa Hotel

The Sign Kocaeli Thermal Spa Hotel

Kocaeli, Başiskele
1500 Maks. Kişi • 1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Şirin Kaptan Otel

Şirin Kaptan Otel

Kocaeli, Karamürsel
500 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bahane Plus Düğün Salonu

Bahane Plus Düğün Salonu

Kocaeli, İzmit
750 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
La Terra

La Terra

4.9 (12)
Kocaeli, Çayırova
1000 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı
Salon Liza

Salon Liza

5.0 (2)
Kocaeli, Kartepe
1000 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Divan Düğün ve Balo Salonu

Divan Düğün ve Balo Salonu

Kocaeli, Çayırova
750 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kao Otel

Kao Otel

Kocaeli, Karamürsel
500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Didi Otel

Didi Otel

5.0 (7)
Kocaeli, Başiskele
Salon Tuana

Salon Tuana

Kocaeli, Gebze
500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Mitza Cafe

Mitza Cafe

5.0 (1)
Kocaeli, Başiskele

Söz, Nişan Mekanları

Bayramoğlu Bahçe Bungalov

Bayramoğlu Bahçe Bungalov

Kocaeli, Darıca
250 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Kocaeli için Genel Bilgiler

Kocaeli Düğün Salonları

Birbirinden donanımlı ve eşsiz Kocaeli düğün salonları misafirlerini ağırlamayı bekliyor! Sundukları kalite ve müşteri odaklı hizmetleri ile gelin ve damat adaylarının beğenilerini toplayarak ideal düğün mekanları unvanlarını ellerinden bırakmıyorlar. Kocaeli düğün salonları, sadece gelin ve damat adaylarından değil, pek çok farklı organizasyon türü için farklı organizatörden tam puan almayı başarmaktadırlar.

Birbirinden farklı türde düğün hizmetleri ile Kocaeli düğün salonları pek çok çevre ilden de misafirlerini ağırlamaktadır. Özellikle Gebze, Sakarya ve İstanbul gibi komşu bölgelerden oldukça misafir yoğunlukları vardır. Şık tekne düğünleri, romantik plaj düğünleri, gösterişli otel düğünleri, masalsı kır düğünleri, iddialı havuz başı düğünleri ile gelin ve damat adaylarına geniş bir yelpazede hizmet verebilmektedirler. Kadıköy Düğün Salonu, Antikkapı Düğün Salonu ve Fuar Düğün Salonu; Birbirinden çeşitli ve donanımlı düğün salonundan sadece birkaçıdır. Kocaeli’nin merkezinden başlayarak, dilediğiniz lokasyona uygun sayısız düğün salonlarında mutluluğa adım atabilirsiniz. Web sitemizde yer alan Kocaeli düğün salonları başlığı altındaki listeleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden avantajlı fiyatları ve eşsiz performans deneyimleri ile sizlere cazip gelecek bu düğün salonlarını dilediğiniz ek hizmete göre filtreleyip aramanızı daraltma imkanınız da var.

Düğün organizasyonlarının yanı sıra;

 • sünnet düğünü,
 • nişan,
 • kına, mezuniyet düğünleri,
 • balo,
 • özel partiler

ve birbirinden iddialı kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapan Kocaeli düğün salonları; Organizasyona özel sunduğu avantajlı fırsatlar ve kaliteli hizmetleri ile tüm organizatörleri ve misafirleri mutlu etmeyi başarmaktadır. Herhangi çeşit organizasyonunuz için Kocaeli düğün salonlarını tercih etmek istediğiniz takdirde bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin. Web sitemiz ve diğer iletişim kanallarımız aracılığı ile bizlere ulaşıp detaylı bilgi ya da teklif alabilirsiniz.

DüğünBuketi Yanınızda!

Kocaeli düğün salonları; Kına mekanları ve düğün fotoğrafçıları gibi düğün süresince ihtiyacınız olacak her hizmete kolaylıkla ulaşabilmekte ve firmalardan size özel teklif verebilmektedir.

Düğün telaşları arasında en tatlı telaşlardan birisi de düğün salonu araştırma süreci.. Bu süreçte, sizlere sunacağı önerilerle destek olan platformumuz aracılığıyla, hayallerininizi süsleyen düğün mekanıyla tanışmak çok kolay! Türkiye’nin her noktasında düğün salonu hizmeti veren firmaları bünyesinde barındıran sitemizde, sizi heyecanla bekleyen yüzlerce firma bulunuyor. Fiyat, kapasite ve ulaşım gibi merak ettiğiniz her detaya saniyeler içerisinde ulaşabilir ve aklınıza takılan tüm soruları firmaya yöneltebilirsiniz.

Kocaeli düğün mekânlarını seçerken belirleyeceğiniz kriterler ile, siz de aradığınız özellikteki düğün mekanlarını görüntüleyebilir ve firmalara görüşme talebinde bulunabilirsiniz.

Birbirinden Kaliteli Kocaeli Düğün Salonları

Şüphesiz bir düğün salonundan her gelin ve damat adayının beklediği kriterler farklıdır. Fakat tüm organizasyon sahiplerinin düğün mekanlarından beklediği ortak şey kalitedir. Kaliteli ve güler yüzlü sunumlar ile gerçekleştirilen hizmetler muhteşem düğün gecenize renk katacağı gibi, düğün gecenizin unutulmaz olmasını da büyük ölçüde etkileyecektir. Kocaeli düğün mekanlarının birçok düğün mekanından en önemli farkı yine kalitedir. Profesyonel ekipleri ile sundukları hizmetlerde müşteri odaklı ve kalite öncelikli servis anlayışını benimsemişlerdir. Benimsedikleri bu temel anlayış sayesinde sadece Kocaeli şehrinden değil, çevredeki komşu illerden de oldukça fazla misafir ağırlamaktadırlar.

Toplam kalite anlayışı benimseyen bu sayısız düğün salonlarında; Ayrıca catering süreçlerinden müzik hizmetine, ışık hizmetinden dekorasyona kadar, her noktada eksiksiz hizmet anlayışı benimsenmiştir. Sundukları ek hizmetler ile de fark yaratan Kocaeli düğün salonları, akıllarda kalmayı başarmaktadırlar. Sundukları benzersiz servis anlayışı ile misafirlerine unutulmaz bir düğün organizasyonu deneyimi yaşatan Kocaeli düğün salonları, misafirlerinden oldukça olumlu geri bildirimler alarak memnuniyet anlayışlarını ödüllendirmektedirler. Dilediğiniz takdirde Kocaeli düğün salonları için önceden yapılmış geri bildirimleri ve önerileri web sitemiz dugunbuketi.com üzerinden tüm ayrıntıları ile inceleyebilirsiniz. Bu sayede sizden önce istediğiniz düğün mekanını tercih eden organizasyon sahiplerinin yorumlarını öğrenip, sizin için ideal düğün mekanına karar verebilirsiniz.

Kocaeli düğün salonları yemekli ya da yemeksiz düğün organizasyonları ile misafirlerine sunduğu en küçük servis paketinden, usta aşçıların hazırladıkları menülere kadar geniş yelpazede hizmet vermektedirler. Organizatörlerin dilediğiniz şekilde hazırladıkları menüler ile misafirlerinize ziyafet çektirdiği Kocaeli düğün salonları, kaliteli yemek servisleri ile de bir adım öndeler. Yemek hizmetinin yanında sundukları profesyonel ses, ışık ve sahne hizmetleri, müzisyen hizmetleri, dekorasyon ve konsept ayarlamaları ile de her zaman fark yaratmayı başarabilmişlerdir.

Her Aşamada Mükemmellik Gerek!

Her gelin ve damat adayının hayallerinde elbette ki masalsı bir güzellikte kusursuz bir düğün günü hayali vardır. Dileriz ki her düğün sahibi hayallerindeki düğüne istediği şekilde kavuşabilsin. Fakat özellikle düğün organizasyonları diğer organizasyonlara kıyasla daha çok özveri ve titizlik ister. Bir düğün organize ederken dikkat etmeniz gereken pek çok detay söz konusudur. Hayali kurulan kusursuz düğünlere kavuşmak için çiftlerin oldukça özverili ve sabırlı olmaları gerekmektedir.

Bu noktada bazı gelin ve damat adayları yoğun iş tempoları dolayısıyla hazırlık aşamasına yeterli vakti ayıramayabiliyorlar. Özellikle vakit ve kararsızlık sıkıntısı yaşayan bu çiftlerimiz için başta bizim hazırladığımız düğün hazırlık aşamasında gerekli olacak hizmetler için detaylı içeriklerimizi okumanızı tavsiye ediyoruz. Daha sonra süreçlerle ilgili yeterli bilgiyi edindiğiniz zaman, sizin için ideal hizmet sağlayıcısına karar vermeniz gerekmektedir. Sizler için listelediğimiz, alanlarında birbirinden yetenekli organizasyon ekipleri, düğün dansı kursları, catering şirketleri, düğün davetiyesi seçimi, düğün müzisyeni ya da orkestrası, düğün arabası kiralama ve süsleme şirketleri, düğün fotoğrafçıları ve daha fazlasını web sitemizden inceleyebilirsiniz. Web sitemiz aracılığı ile ulaşacağınız alanında deneyimli ve profesyonel ekipler ile ayrıcalıklı hizmetlerin doyasıya tadını çıkartabilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki özellikle düğün organizasyonlarında profesyonel ellerin mucizevi dokunuşları asla yadsınamaz. Organizasyonlarınıza sizin duyduğunuz heyecanı duyarak hazırlanacak bu deneyimli ekipleri ile sizler hazırlık sürecinin tadını pek çok çiftin tadamayacağı şekilde tadıyor olacaksınız. Ve böylece özel gününüze oldukça rahat ve huzurlu bir şekilde hazırlanmanın tadını çıkartabileceksiniz.

Tekne, Otel ve Kır Düğünü Gibi Çeşitli Düğün Konseptleri!

Her çiftin düğününü gerçekleştirmek istediği bir yer hayali vardır. Kimi çift meyve bahçeleri arasında hasır masalarda kır düğünü planlarken; Kimi çiftler de otelde kokteyl konseptinde bir düğün hayali kurar. Her çiftin hayaline göre bir düğün mekanı sunan sitemizde şehrinizdeki tüm düğün mekanlarını görebilmek artık çok kolay! Şehrinizi ve hatta ilçenizi seçerek size en yakın düğün mekanlarını görebilir ve onlar hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çeşitli konseptlerde hizmet veren Kocaeli düğün salonlarıyla tanışmak ve ücretsiz fiyat teklifi göndermek için acele edin! Hayallerinizi süsleyen Kocaeli düğün salonları, hayallerinizi gerçekleştirmek için sabırsızlanıyor!

Kocaeli düğün salonlarının fiyatlandırması hakkında merak ettiğiniz her sorunun cevabı burada! Yemekli menülerinden kokteyl paket fiyatlarına kadar her bilgiyi sizlere güncel olarak sunan listelerimiz ile bütçenize göre düğün yapmak çok kolay!

Kocaeli Kına Organizasyon Firmaları İle Tanışın!

Olmazsa olmazlardan kına gecesi planlamanızı uzman ellere teslim edin ve gece boyunca tüm gözleri üstünüzde toplayın. Kocaeli kına organizasyon firmalarının size özel hazırlayacağı konsept kına geceleri mevcut. Misafirleriniz gözlerini sizden alamazken unutamayacağınız bir gece geçirmeye hazır olun!

Bu organizasyon firmaları kına giriş müziğinden nedimelere kadar her detayı planlıyor. Kına organizasyon firmalarımız sizin hayallerinize renk katmak için sabırsızlanıyor!

Kocaeli Düğün Fotoğrafçıları ve Düğün Hazırlık İçin Tüm İhtiyaçlarınız Burada!

Sabah uyandığınız ilk andan başlayıp düğün sonuna kadar sizin her anınızı kayıt edecek düğün fotoğrafçıları burada!

Daha önce yapmış oldukları işleri sitemize yükleyen düğün fotoğrafçılarının galerilerine göz atabilirsiniz. Firma hakkında bilgi sahibi olabilir, fiyatlandırma konusunda direkt olarak firmayla iletişime geçebilirsiniz.

Rüya gibi geçecek bir gününüzün her anını kayıt altına alan düğün fotoğafçılarıyla tanışmak ve fiyat almak için acele edin! Kocaeli düğün fotoğrafçısı hizmetleri alanında yüzlerce firma sabırsızlıkla sizi bekliyor!

Gelinlik hayalini uzun yıllardır kuran hanımlar gelinlik seçimi esnasında aradığını bulamamaktan yakınıyor. Hayallerini süsleyen gelinliğe sahip olmak isteyen hanımlar gelinlikcilerden moda evlerine her gün mekik dokuyorlar. Düğün Buketi ise tüm gelinlikçileri tek bir platform üzerinde topluyor! Böylece vakit kaybetmeden ve daha fazla yorulmadan aradığınız özellikteki gelinlik modellerini seçebilir, hemen gelinliğini satın alabilirsiniz.

Kocaeli gelinlik tasarımcılarıyla da iletişime geçerek hayalinizdeki gelinliği özel olarak tasarlamalarını isteyebilirsiniz. Bunun için firmalardan gelen fiyat tekliflerini değerlendirebilirsiniz.

Gelin saçı ve makyajı konusunda deneyimli kuaförler ve düğün makyajı yapan uzmanlarla da tanışabilirsiniz. Daha önce gerçekleştirmiş oldukları işlerin portfolyolarına ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Düğün Salonları ve Avantajlı Fiyatları

En iyi kalitede düğün salonları ve birbirinden avantajlı düğün paketleri ile hizmet vermekte olan Kocaeli düğün salonları uygun fiyatları ile tüm misafirlerinin gönüllerini fethediyorlar. Kocaeli başta gelin ve damat adaylarının olmak üzere pek çok organizatör için cazibe merkezi haline gelmiş durumda. Düğün salonları sunduğu hizmetleri günden güne geliştirerek misafirlerine eşsiz deneyimler yaşatmayı amaçlıyorlar.

Şık tekne düğünleri, romantik plaj düğünleri, gösterişli otel düğünleri tasarlayabiliyorlar. Aynı zamanda masalsı kır düğünleri, iddialı havuz başı düğünleri ile gelin ve damat adaylarına geniş bir yelpazede hizmet verebiliyorlar. Kocaeli Düğün salonları sunduğu sayısız düğün çeşidi ve ek hizmetleri ile çevre bölgelerden de olmak üzere sayısız misafiri düğün mekanlarında ağırlamaktadırlar.

Bütçenize uygun bir düğün mü gerçekleştirmek istiyorsunuz? Düğün geceniz için dilediğiniz ek hizmetleri kolaylıkla bu düğün salonlarında bulabileceksiniz. Yemekli ya da yemeksiz catering servisleri, ışık, ses ve sahne hizmetleri ve fotoğrafçı hizmetleri mevcut. Aynı zamanda düğün müzisyeni hizmeti ve daha pek çok ek hizmete göre değişen düğün salonu fiyatlandırmaları ile dilediğiniz düğüne uygun fiyatlarla sahip olmanız artık çok daha kolay. Başta düğününüze davet ettiğiniz konuklu sayınız olmak üzere yukarıda sıraladığımız ek hizmetleri talep etme durumunuza göre farklı fiyatlar ile karşılaşacağınızı unutmamalısınız. Bu noktada ek hizmetlerin detayları ve diğer fiyatlandırmalar hakkında bilgi almak istediğiniz takdirde bizler ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kocaeli ve çevre lokasyonlarda düğün gecenizi organize etmek istediğiniz takdirde sizler için web sitemizde sıraladığımız Kocaeli düğün salonlarını incelemenizi önermekteyiz. Dugunbuketi.com üzerinden sizin hayallerinize ve bütçenize bağlı olarak filtreleyip, sizin için ideal düğün mekanınıza kolaylık ile ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz takdirde bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Hayal ettiğiniz düğün mekanlarından teklif alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Kocaeli düğün salonu fiyatları ne kadar?

  Kocaeli düğün salonlarının fiyatları kişi başı 80 - 100 TL'den başlıyor. 100 kişiye kadar düğün paketi fiyatları ortalama 20.000 TL'den açılıyor.
 • Kocaeli belediye düğün salonları 1 TL mi?

  İzmit Belediyesi'ne bağlı kültür merkezlerinde 2019 yılından bu yana nikah fiyatları 1 TL olarak ücretlendiriliyor. Belediyeye bağlı tüm kültür merkezlerinde 1 TL'ye nikah hizmeti alabilirsiniz.
 • Kocaeli'de düğün nerede yapılır?

  Kocaeli'nde en çok düğün salonu İzmit, Gebze ve Başiskele'de bulunuyor. Kocaeli'nin en iyi düğün salonları; Kasrı Sultan, Pedaliza Wedding, Koral Wedding, Lamec Hotel, Salon Toprak, Elite Hotels, Özdemir Düğün Davet, Nicomedia Park.
 • Kocaeli'nde kır düğünü fiyatları kaç TL?

  Kocaeli kır düğün salonları fiyatları kişi başı 100 - 150 TL'den başlıyor. Yemekli düğünlerde ise fiyatlar 200 - 250 TL'den açılıyor. 100 kişilik yemekli kır düğünü fiyatları ortalama 35.000 TL'den açılıyor.
 • Kocaeli en iyi kır düğünü mekanları hangileri?

  Grand Aksu Park, Kıyı'da, Foşa Garden, Teras Çınarlı, Sesa Garden, Yalı Wedding, Halat Kır Düğünü, Ballı Kayalar, Loventa Garden, Aşiyan Tesisleri, Doğa Park, Kiana, Oliva.
 • Kocaeli kına gecesi fiyatları ne kadar?

  Kocaeli'de organizasyon dahil hizmet veren mekanların paket fiyatları 15.000 TL'den açılıyor.
 • Kocaeli'nde nişan nerede yapılır?

  Koral Wedding, Füme Events, Motali Life, Saklı Bahçe, Salloon Stella, Motta Cafe, Sutitu Restoran, Lina Organizasyon.
 • İznik Gölü manzaralı düğün mekanları hangileri?

  Umut Restaurant, Flora Kır Bahçesi, Saklı Bahçe My Resort, La Cabana, Azkania Otel, Çamlık Motel.
0
%