Desktop cover Mobile cover

Konya

Düğün Mekanları

Pamuk Prenses Düğün Salonu

Pamuk Prenses Düğün Salonu

Konya, Selçuklu
3000 Maks. Kişi • 10 ₺ Başlangıç Fiyatı
Hilton Garden Inn Konya

Hilton Garden Inn Konya

Konya, Karatay
500 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Manzara Düğün Sarayı

Manzara Düğün Sarayı

Konya, Selçuklu
750 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ramada Plaza Konya

Ramada Plaza Konya

Konya, Selçuklu
500 Maks. Kişi • 40 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bella Gold Düğün Salonu

Bella Gold Düğün Salonu

Konya, Selçuklu
1000 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bera Hotel Konya

Bera Hotel Konya

Konya, Selçuklu
500 Maks. Kişi • 40 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kwangjin Kır Düğünü Salonu

Kwangjin Kır Düğünü Salonu

Konya, Ereğli
1000 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Saltanat Düğün Sarayı

Saltanat Düğün Sarayı

Konya, Selçuklu
1 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Gherdan Gold Otel

Gherdan Gold Otel

Konya, Selçuklu
400 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Demireller Düğün Salonu

Demireller Düğün Salonu

Konya, Ereğli
1000 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
El Emeği Kır Düğün Salonu

El Emeği Kır Düğün Salonu

Konya, Sarayönü
2000 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Atiker de Luxe

Atiker de Luxe

Konya, Meram
3000 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı

Kına Gecesi Mekanları

Mavera Düğün Merkezi

Mavera Düğün Merkezi

Konya, Meram
1000 Maks. Kişi • 10 ₺ Başlangıç Fiyatı
Emin Usta Düğün Salonu

Emin Usta Düğün Salonu

Konya, Beyşehir
500 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Rüya Garden Düğün Merkezi

Rüya Garden Düğün Merkezi

Konya, Seydişehir
1000 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Beldibi Kır Düğünü

Beldibi Kır Düğünü

Konya, Seydişehir
500 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kulu Aquapark

Kulu Aquapark

Konya, Kulu
750 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Gold Nişan ve Kına Salonu

Gold Nişan ve Kına Salonu

Konya, Selçuklu
400 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Rüya Kına Sarayı

Rüya Kına Sarayı

Konya, Selçuklu
500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Paşapark Hotel

Paşapark Hotel

Konya, Selçuklu
400 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Birlik Düğün Salonu

Birlik Düğün Salonu

Konya,
500 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Konya için Genel Bilgiler

Konya Düğün Organizasyonları

Konya düğün salonları, düğün mekanları ve düğün organizasyonları ile ilgili merak edilen her şeyi sizler için araştırdık! Bu yazımızda yalnızca Konya düğünleri ile ilgili değil, nişan, kına gecesi, sünnet mekanları ve daha birçok bilgiyi bulabilirsiniz. Özel gün ve özel gün organizasyonlarınız ile ilgili merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizler Düğün Buketi.com ailesi olarak siz değerli misafirlerimizi hayalinizdeki mekanlar ile buluşturmaya devam ediyoruz!

Konya düğün salonları ve düğün mekanları hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştirmeniz için sitemizde size bir tık uzakta! Tek tek dolaşmak, yorulmak ve düğün salonlarını gezmek yerine tek tıkla dilediğiniz düğün mekanına bakabilir, istediğiniz firmadan fiyat teklifi alabilirsiniz. Böylece hem zamandan tasarruf edersiniz hem de yorulmamış olursunuz. Konya düğün salonları, kına organizasyon firmaları, gelinlik tasarımcıları ve moda evleri gibi düğünle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sizler için derledik. Konya’da düğün sürecinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi en uygun fiyatlarla Düğün Buketi.com’da bulabilirsiniz!

Konya düğün mekanlarının yanı sıra düğün organizasyon firmaları ile de iletişime geçebilirsiniz! Masa süslemesinden tutun catering firmalarına, orkestradan kına organizasyonuna kadar aradığınız her konuda yardım alabileceğiniz organizasyon firmaları Düğün Buketi.com’da. Düğün fotoğrafçısı bir düğünün olmazsa olmazıdır. İleride fotoğraflarınıza bakıp düğün heyecanınızı tekrar hissedeceğiniz bir albümünüz olsun istemez misiniz? Kim istemez ki… Bu yüzden Konya’daki düğün fotoğrafçılarını sizler için araştırdık. Sitemiz üzerinden inceleyebilir, fotoğraf ve albüm adetleri konusunda bilgi alabilir, dilediğiniz düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi alabilirsiniz.

Konya Düğün Salonu Fiyatları

Konya’da bulunan düğün salonu fiyatları, her yerde olduğu gibi sizin isteklerinize göre şekilleniyor. Düğün salonundan beklentilerinize, yararlanmak istediğiniz ekstra hizmetlere, isteklerinize göre fiyatlar artıp azalabiliyor. Organizasyon fiyatlarını en çok etkileyen unsurlar ise; organizasyona katılacak kişi sayısı ve organizasyonun yemekli mi yoksa yemeksiz kokteyl mi olacağı oluyor. Daha sonrasında ise varsa mekanın organizasyon şirketi ile mi yoksa kendi getireceğiniz organizasyon firmasıyla mı çalışacağınız yine fiyatı etkileyen maddelerden. Catering firması ile çalışacaksanız ve düğün orkestrasını ve düğün fotoğrafçısını dışarıdan getirecekseniz bunlar da fiyatlarda oynamalar yapabiliyor.

Düğün Buketi.com sayesinde Konya’daki düğün salonlarına, düğün firmalarına tek tık ile ulaşabilirsiniz. Firmalar hakkında bilgi almak için sayfayı inceleyebilir, yazıları ve salona yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan fiyat teklifleri alabilir, daha sonra hepsinin arasından seçim yapabilirsiniz. Böylece hem vakit kaybetmemiş hem de yorulmamış olursunuz. İşte, hayalinizdeki düğün mekanı sadece bir tık uzağınızda. Konya düğün salonlarının indirimlerinden, kampanyalarından ve avantajlı uygun düğün paketlerinden yararlanmak için Düğün Buketi.com’u takip etmeniz yeterli! Düğün salonlarının ya da düğün mekanlarının sayfalarındaki kampanyaları inceleyebilir, aklınıza takılan her şey için bizlere yazabilir ya da arayabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden firmalardan fiyat teklifi almak artık çok kolay! Tek yapmanız gereken sağ üst köşedeki “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklamak. Daha sonrasında önünüze çıkan forma birtakım bilgiler girmeniz gerekiyor. Adınız ve Soyadınız, telefon numaranız, mail adresiniz gibi iletişim bilgilerinizi girdikten sonra, mesaj kutucuğuna organizasyonunuzun ayrıntılarını eklemeniz gerekmektedir. Örneğin tahminen kaç davetli olacağı, düğününüzün hangi konseptte olacağı ve yemekli ya da yemeksiz, alkollü ya da alkolsüz olacağı bilgileri gibi ayrıntıları buraya yazabilirsiniz. Formu gönderdikten sonra bilgileriniz direkt firmaya gider ve firma size en kısa zamanda dönüş sağlar. Şartlarınızın ve bütçenizin uyuşması durumunda görüşme talep edebilir ve dilediğiniz mekanı gözlerinizle görebilirsiniz.

Konya Düğünleri İçin Diğer Hizmetler

Yalnızca Konya düğün salonları, kına salonları, nişan mekanları değil, Düğün Buketi’nde işinize yarayabilecek her bilgiyi bulabilirsiniz! Konya’daki gelinlik ve moda evlerinden damatlık satan mağazalara, düğün davetiyesi firmalarından düğün fotoğrafçılarına kadar her şey burada. Sitemizin filtreme özelliği ile düğün fotoğrafçılarını inceleyebilir, en çok beğendiklerinizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Düğün davetiyesi firmalarının davetiye modellerine göz atabilir, yine tarzınıza en uygun bulduklarınızdan fiyat teklifi alabilir ve iletişime geçebilirsiniz. “Ücretsiz Fiyat Teklifi Al” kısmından form doldurabilir, firmalardan bu şekilde geri dönüş alabilirsiniz. Düğün Buketi ilk günden beri her ihtiyacınızı karşılamak için çalışıyor!

Konya’da bulunan gelinlik ve moda evlerini yine filtreleme özelliği sayesinde kolayca bulabilirsiniz! Beğendiğiniz gelinlik modellerini ve firmalarını not edebilir, seçeneklerinizi daraltıp kolayca seçim yapabilirsiniz. Yalnızca gelinlik değil, nişanlık abiyeler ve kına gecesi kıyafetlerini de bulabileceğiniz moda evleri Düğün Buketi.com ile bir tık uzağınızda! Dilediğiniz firmadan fiyat teklifi alabilir, isterseniz daha sonra seçtiğiniz firmalar ile görüşebilirsiniz. Firmaların Düğün Buketi.com’a sunduğu avantajlı fiyatlardan yararlanmak ve indirimleri kaçırmamak için sayfamızı takipte kalın! Birçok firmanın sunduğu indirim fırsatları ve paketleri takip edebilir, uygun fiyatlara hayalinizdeki elbiseye sahip olabilirsiniz. Firmanın kampanyalar bölümünden kampanyaları inceleyebilir, aklınıza takılan en ufak şeyde bizleri arayabilir ya da yazabilirsiniz!

Konya’da düğün yapacaksanız eğer, şanslı olduğunuz konulardan bir tanesi düğün yemekleri! Konya düğün yemekleri denince ilk akla gelen şehirlerden bir tanesi. Özellikle düğün pilavı Türkiye’ye nam salmış bir durumda. Hemen hemen anlaşacağınız her düğün salonu ya da her catering firması menülerinde düğün pilavına yer veriyor. Siz de misafirlerinize lezzetli anlar yaşatmak isterseniz düğün yemeği menünüzü belirlerken sakın ola düğün pilavını atlamayın. Konya’da bulunan catering firmalarını incelemek için Düğün Buketi.com’un Düğün Firmaları bölümünden Catering ve Düğün Pastası sayfasına gidebilir, Konya ilini seçerek Konya’daki catering firmalarını görebilirsiniz.

Konya’da Hayalinizdeki Konsept Hangisi?

İsterseniz kır düğünü, otelde düğün, havuz başı düğün ya da düğün salonu seçeneklerinden yine filtreleme özelliği ile faydalanabilirsiniz. Bunun için öncelikle organizasyonunuzun konseptini belirlemekte fayda var. Mezuniyet kutlamaları için havuz başı bir mekan ile anlaşabilirsiniz. Kına gecesi kutlamalarınızı otelde ya da hamamda yapabilirsiniz! Son zamanlar oldukça revaçta olan hamamda bekarlığa veda gecesi ve gelin hamamı organizasyonları için kına gecesi mekanlarını incelemenizi öneririz. Düğününüzün konseptine göre otelde, açık hava kır düğünü ya da düğün salonunda organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Her ne konseptte olursa olsun Düğün Buketi ailesi olarak sizlere en iyisini yaşatmak için her zaman yanınızdayız.

Konya’nın önde gelen düğün salonlarından Elit Düğün Salonu, Saltanat Düğün Salonu, Tektaş Düğün Salonu ve Öncü Düğün Salonu’nu inceleyebilir, hayalinizdeki şık salon düğünü için fiyat teklifleri alabilirsiniz. Konya’nın bir diğer geleneği ve düğün adeti olan Semazen ekibi de hemen hemen her düğün salonu ya da organizasyon şirketinde bulabileceğiniz bir hizmet. Mevlana şehri olarak da bilinen Konya’da Semazen ekibinin dans gösterisi ile büyülenebilir, misafirlerinize huzurlu anlar yaşatabilirsiniz. Eğer beğendiğiniz düğün salonu bu hizmeti sağlamıyorsa bunun için organizasyon şirketleri ile görüşebilir, fiyat alabilirsiniz. Düğün Buketi.com’daki Organizasyon Firmaları bölümünden dilediğiniz organizasyonu seçebilir, Konya ilini seçerek bu şehirdeki firmalar hakkında bilgi alabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Peki siz daha önce Konya’da düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet ya da başka bir organizasyon gerçekleştirdiniz mi? Ya da daha önce Konya’da bir düğüne, doğum günü kutlamasına ya da başka bir organizasyona katıldınız mı? Yorumlarınızı bizler ile paylaşmayı unutmayın! Firma sayfalarının en alt kısmında bulunan yorum yapma kısmından tecrübelerinizi ve fikirlerinizi bize yazabilirsiniz. Sizin tecrübe ve tavsiyeleriniz sayesinde Konya'da düğün, kına, nişan ya da başka organizasyonlar gerçekleştirecek misafirlerimiz fikir sahibi olabilir. Belki de onlara da ilham olabilirsiniz. DüğünBuketi.com ailesi olarak her zaman sizin yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz!

0
%