Desktop cover Mobile cover

Sosyal Tesisler ve 2024 Fiyatları

İstanbul Sosyal Tesisler

Cankurtaran Öğretmenevi

Cankurtaran Öğretmenevi

5.0 (7)
İstanbul, Fatih
320 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Asia Royal Suite Pamukspor Tesisleri

Asia Royal Suite Pamukspor Tesisleri

İstanbul, Maltepe
500 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı
Beyoğlu Öğretmenevi

Beyoğlu Öğretmenevi

5.0 (12)
İstanbul, Beyoğlu
Tuzla Orhanlı Kültür Merkezi

Tuzla Orhanlı Kültür Merkezi

İstanbul, Tuzla
500 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı
Sular Vadisi Salon Venedik

Sular Vadisi Salon Venedik

5.0 (1)
İstanbul, Başakşehir
1000 Maks. Kişi • 750 ₺ Başlangıç Fiyatı
Fenerbahçe Orduevi

Fenerbahçe Orduevi

4.9 (10)
İstanbul, Kadıköy

Ankara Sosyal Tesisler

Türk Japon Vakfı

Türk Japon Vakfı

Ankara, Çankaya
400 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Başkent Öğretmenevi

Başkent Öğretmenevi

5.0 (1)
Ankara, Yenimahalle
Gazi Orduevi

Gazi Orduevi

Ankara, Çankaya
400 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Anıttepe Jandarma Sosyal Tesisler

Anıttepe Jandarma Sosyal Tesisler

Ankara, Çankaya
400 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Etiler Orduevi

Etiler Orduevi

Ankara, Yenimahalle
300 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Adem Doruk Tesisleri

Adem Doruk Tesisleri

5.0 (1)
Ankara, Yenimahalle

Diğer Şehirleri Keşfet

Bursa

Kayseri

Kocaeli

Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Sosyal Tesisler için Genel Bilgiler

Sosyal tesisler, pek çok organizasyon türü için hizmet veriyor. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü ve kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapılıyor. İstanbul, İzmir ve Ankara illerinin genelinde konumlanan tesisler, düğün mekanları olarak da isimlerini duyuruyor. Hizmet kaliteleri, profesyonellikleri ve 200 -300 TL'den başlayan davet fiyatları ile düğün salonlarını aratmıyor.

Hayatlarını birleştirmeye karar veren çiftler düğün hazırlığında pek çok detayla uğraşmaya başlıyor. Detayların hepsi çeşitli masraflara yol açtığından daha az bütçeyle düğün yapılacak bir mekan arayışına girilebiliyor.

Siz de bu düşüncedeyseniz sosyal tesisler fiyatları ile avantaj sağlıyor. İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere her şehirde dernek, lokal veya öğretmen evi gibi seçenekler mevcut. Tesislerin çoğunda hem açık hem de kapalı alan bulunduğundan düğün organizasyonu için yaz - kış kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'da Sosyal Tesislerde 2024 Düğün Fiyatları

İstanbul'da düğün mekanlarının diğer şehirlere göre daha yüksek fiyatlı olduğunu düşünürsek sosyal tesisler sizlere uygun fiyatlı düğün yapma imkanı sağlıyor. Ortalama fiyatları 250 TL'den 500 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Fiyatların değişkenlik göstermesinin sebepleri arasında; seçtiğiniz mekanın olanakları, talep edeceğiniz hizmetler ve yemekli - yemeksiz düğün tercihiniz oluyor. Ayrıca mekanın konumu ve deniz manzaralı olup olmaması da İstanbul'da tesis düğünü fiyatları üzerinde etki gösteriyor.

İstanbul'daki tüm sosyal tesisleri burada bulabilirsiniz.

Avrupa Yakası'ndaki Sosyal Tesisler

Avrupa Yakası'nda düğün yapacak çiftlerin Sarıyer, Beşiktaş, Beylikdüzü ve Fatih ilçelerini öncelikli olarak incelemeye almaları gerekiyor. Bu ilçelerde orduevi, öğretmenevi, belediye ve üniversitelerin sosyal tesisleri sizleri memnun edecek pek çok alternatifle karşınıza çıkıyor.

Avrupa Yakası'nda düğün yapılabilen sosyal tesisler;

 • Sarıyer Orduevi
 • Boğaztepe Düğün Tesisleri
 • İ.Ü Baltalimanı Sosyal Tesisleri
 • Karayolları Ortaköy Sosyal Tesisleri
 • Balmumcu Orduevi
 • Boğaziçi Mezunlar Derneği
 • Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi
 • Gürpınar Sosyal Tesisleri
 • Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri.

Bakırköy'de hizmet veren Florya Sosyal Tesisleri, kategori içinde deniz manzarasına karşı kır düğünü yapabileceğiniz lüks bir mekan. üstelik 2.000 kişilik geniş açık alanında havuz başı konseptini de gerçekleştirme imkanınız bulunuyor.

Bölgede öne çıkan diğer mekanlar ise Bahçelievler Abidin Pak öğretmenevi ve Başakşehir ilçesindeki Sular Vadisi Salon Venedik oluyor. Hem atmosferleri hem de sağladığı imkanlarla öne çıkan mekanlar, uygun fiyatları ile sizleri bekliyor.

Avrupa Yakası'nda düğün yapan sosyal tesisler ve fiyatları burada.

İstanbul Anadolu Yakası Sosyal Tesisleri 2024 Fiyatları

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda düğün yapacaklar için de en az Avrupa Yakası kadar güzel ve kaliteli tesisler yer alıyor. Ataşehir'de Zübeyde Hanım öğretmenevi ve Kadıköy ilçesinde Fenerbahçe Orduevi organizasyon için ideal mekanlar olarak karşınıza çıkıyor. Üsküdar ve Beykoz ilçeleri başta olmak üzere, birçok ilçede sayısız mekan yer alıyor.

Mekanların sunduğu hizmetler, konseptler ve farklı menü çeşitleri, gelin ve damatların ilgisini çekiyor. Tesislerde düğün fiyatları ise kişi başı 180 - 300 TL'den başlıyor. Anadolu Yakası'nda düğün yapılabilen bazı sosyal tesisler şunlar;

 • Sabancı Öğretmenevi
 • Beykoz Sosyal Tesisleri
 • Beykoz Koru Sosyal Tesisleri
 • Boğaziçi Yaşam Merkezi
 • Beylerbeyi Polis Evi
 • Şemsipaşa Askeri Gazinosu
 • Pavli Adası Sosyal Tesisleri
 • Ada Tesisleri.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri 2024 Düğün Fiyatları

Ankara, her konuda geniş imkanlara sahip bir şehir olduğu gibi organizasyon yapılacak davet alanı için de çok fazla seçenek sunuyor. Sosyal tesisler, halka açılabilen öğretmenevleri ve lokal gibi seçenekleri değerlendirme şansınız bulunuyor.

Buralarda yalnızca düğün değil, nişan ve kına gibi butik organizasyonlarınız için de hizmet veriliyor. Yenimahalle, çankaya, Gölbaşı ve Etimesgut ilçeleri, tesisleri bulabileceğiniz bölgeler oluyor. Yemeksiz düğün yapma olanağı da sunan tesisleri oldukça uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Ankara sosyal tesislerinde kişi başı 200 - 300 TL'den başlayan fiyatlarla düğün organize edebilirsiniz.

Ankara'da düğün yapılabilen sosyal tesislerden bazıları şunlar;

 • Adem Doruk Tesisleri
 • Devlet Tiyatroları Lokali
 • Başkent Öğretmenevi
 • Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi
 • DSİ Sosyal Tesisleri.

Ankara'daki tüm sosyal tesisler ve fiyatları burada.

Yenimahalle Sosyal Tesisleri ve Düğün Fiyatları

Ankara'da sosyal tesis arayanlar için en fazla seçenek Yenimahalle ilçesinde bulunuyor. İlçede öne çıkan ilk düğün mekanı Adem Doruk Tesisleri oluyor. Uzun yıllardır hizmetinizde olan tesis, doğayla iç içe lezzetli yemekler eşliğinde 1.000 kişiye kadar davet verebiliyor.

Sosyal tesisler içerisinde sayıca fazla olan öğretmen evleri arasında Başkent öğretmenevi de sizleri bekliyor. Hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana kazandığı tecrübelerini en iyi şekilde sunan mekan, 750 kişilik kapasitesi, uzman ekibi ve sağladığı imkanlarla herkesin beğenisi kazanıyor.

Bölgede yer alan Devlet Tiyatroları Lokali, kusursuz organizasyonlar için oldukça uygun imkanlar sunuyor. Hayalinizdeki organizasyonu kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz lokalin 400 kişi kapasiteli açık ve kapalı alanları bulunuyor. Şehir merkezinde yemyeşil bir ortam sunduğundan tercih edilirliğini artırıyor.

Yenimahalle sosyal tesislerini hemen inceleyin.

Çankaya'daki Sosyal Tesisler

Çankaya ilçesi, evlenecek çiftlerin tüm ihtiyaçlarında olduğu gibi düğün mekanları açısından da oldukça geniş alternatifler sunuyor. Bölgede birbirinden güzel ve kaliteli hizmetler veren iki sosyal tesis öne çıkıyor.

Bunlardan ilki Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri oluyor. İlçede en büyük ikinci tesis olarak faaliyet gösteren mekan, çeşitli organizasyonlarda 1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. Yalnızca kapalı davet alanlarına sahip olsa da sağladığı ferah ortamla beğeni kazanıyor.

İkinci seçenek ise DSİ Sosyal Tesisleri olarak karşınıza çıkıyor. Evlenecek çiftlere sağladığı olanaklarla ideal bir düğün mekanı olan tesis, kaliteli işler çıkarıyor. 400 kişilik açık, 200 kişilik de kapalı alanlarıyla her mevsim hizmet vermeye devam eden tesisin profesyonel organizasyon ekibi her detayı sizin için planlıyor.

Çankaya'da düğün yapan sosyal tesisler burada.

İzmir'deki Düğün Yapan Sosyal Tesisler 2024 Fiyatları

İzmir'de düğün mekanı arayan çiftlerin tercihleri sosyal tesisten yanaysa ilk olarak Konak ilçesine yönelmeleri gerekiyor. Karşıyaka, Gaziemir, Foça ve Urla ilçelerinde de organizasyonlar için güzel ve kaliteli seçenekler bulunuyor. İzmir'de sosyal tesiste düğün fiyatları ortalama 200 - 250 TL'den açılıyor.

Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi) konaklama imkanınızın olduğu son derece modern ve lüks bir alternatif olarak geçiyor. Foça Sosyal Tesisleri Aydans Düğün Salonu da kır bahçesi ve plaj alanı ile değerlendirilmeye değer.

İzmir'de düğün için sosyal tesisler şöyle;

 • Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi)
 • İzmir Hakim Evi
 • Foça Sosyal Tesisleri Aydans Düğün Salonu
 • İzmir Orduevi
 • Polis Evi Düğün Salonu.

İzmir'deki tüm sosyal tesisler ve düğün fiyatları için buraya tıklayabilirsiniz.

Konak Belediyesi Sosyal Tesisleri

Konak Belediyesi sizlere polis evi ve orduevi seçenekleri sunuyor. İzmir Orduevi 750 kişilik kapasitesi, panoramik şehir ve deniz manzarasıyla çiftlerin ilk tercihlerinden oluyor. Lezzetli yemekler eşliğinde yapılacak düğünler için kapalı ya da açık alanı tercih edilebiliyor. Menüleri tadım ve değişiklikler sonucunda aşçılar ile birlikte netleştirme şansınız da bulunuyor.

Polis Evi Düğün Salonu da üstün kalite standartlarında hizmetleriyle özel günlerinize daha da anlam katıyor. Burada konaklama imkanını da organizasyonlarınıza dahil edebiliyorsunuz. Polis evi kamu ve teşkilat mensupları dışında hizmet talep edeceklerden özel izin istiyor. 300 kişilik restoranının kapılarını organizasyonlara açan tesiste kır düğünü yapmak da 350 kişilik büyük bahçesi sayesinde mümkün oluyor.

Konak'taki sosyal tesisleri burada bulabilirsiniz.

Karşıyaka'da Sosyal Tesisler

Ve Hotels Karşıyaka (Vilayetler Evi), konaklama imkanınızın da olduğu oldukça modern ve lüks bir alternatif olarak geçiyor. 450 kişilik kır bahçesi, 320 kişilik kapalı alanıyla davetlerinize ev sahipliği yapıyor. Misafirleriniz kapıda karşılama hostesleri ile karşılanıyor. Program akışı ise organizasyon sorumlusunun kontrolünde oluyor.

Lezzetli yemekler eşliğinde butik bir organizasyon düşünüyorsanız İzmir Hakim Evi ideal oluyor. Kapalı alanında 100 kişiye kadar misafir ağırlayabilen mekan sizlere deniz manzarası sunuyor. Yemekli düzenlenen davetlerin fiyatları da oldukça uygun aralıklarda seyrediyor.

Karşıyaka'da sosyal tesisleri hemen inceleyin.

Sosyal Tesislerde Yapılabilecek Diğer Organizasyonlar

Sosyal tesisler kaliteli hizmetlerini uygun fiyatları ile sunduğundan çiftlerin ilgisini kazanıyor. Tesisler çoğunlukla düğünler için tercih ediliyor. Nişan, kına gecesi, doğum günü ve iş toplantıları gibi bireysel ve kurumsal etkinlikler için de hizmet veriliyor.

Mekanların catering, organizasyon sorumlusu imkanları olsa da yalnızca mekan kiralaması yaparak dışarıdan istediğiniz firmalarla çalışabiliyorsunuz. Tüm özel günlerinizde kusursuz davetler için organizasyon firmaları yanınızda yer alıyor. Tüm şehirlerde mekan süslemesinden menü seçimine, fotoğraf çekiminden müzik yayınına kadar her detay ile ilgilenen organizasyon firması bulunuyor.

Düğün yapmak için tercihini sosyal tesislerden yana kullanacaklar için İstanbul, İzmir ve Ankara şehirlerinde alternatif mekanlar bir arada bulunuyor. Kocaeli ve Bursa illerinde de oldukça modern tesis seçenekleri çiftlerin yardımına yetişiyor.

Üstelik Fethiye ve Antalya bölgesinde de yer alan sosyal tesisler, aynı zamanda plaj düğünü imkanlarıyla da öne çıkıyor. Siz nasıl bir düğün konsepti istediğinize karar verdikten sonra DüğünBuketi.com üzerinden en iyi sosyal tesisleri incelemeye başlayabilirsiniz. Beğendiğiniz yerler için danışmanlarla iletişime geçerek bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Sosyal tesislerde düğün fiyatları ne kadar?

  Sosyal tesislerde düğün fiyatları kişi başı ortalama 200 TL'den başlayarak 400 - 500 TL bandına çıkabiliyor. Sosyal tesisler genelde belediyelere bağlı olduğu için fiyatlar normal düğün mekanlarına göre daha uygun aralıklarda seyrediyor.

 • Polisevinde herkes düğün yapabilir mi?

  Polisevi ve orduevi bünyesinde düğün organizasyonu düzenleyebilmek için, emniyet ve ordu personellerinin birinci derece yakını olmanız gerekiyor. 

 • Öğretmen evi düğün fiyatları ne kadar?

  Öğretmen evlerinde düğün fiyatları kişi başı ortalama 200 - 400 TL'den başlıyor. 100 kişiye kadar düğünler ortalama 40.000 - 60.000 TL'den açılıyor.

 • Sosyal tesiste herkes düğün yapabilir mi?

  Bazı sosyal tesisler herkesin kullanımına açık oluyor. Fakat ordu evi ve polis evi gibi yerlerde düğün yapabilmek için personellerin birinci derece akrabası olmanız gerekiyor.

0
%