Desktop cover Mobile cover

Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları

İstanbul Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları

Saray Davet Organizasyon

Saray Davet Organizasyon

5.0 (2)
İstanbul, Başakşehir
250 Maks. Kişi • 1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bosphorus Organization

Bosphorus Organization

İstanbul, Fatih
8000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Mis Organizasyon

Mis Organizasyon

5.0 (1)
İstanbul, Esenyurt
5000 ₺ Başlangıç Fiyatı

Ankara Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları

Alen Ajans Organizasyon

Alen Ajans Organizasyon

5.0 (3)
Ankara, Çankaya
3500 ₺ Başlangıç Fiyatı
ASEM Dekor Organizasyon

ASEM Dekor Organizasyon

5.0 (2)
Ankara, Çankaya
2000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Lilyanın Tasarım Evi

Lilyanın Tasarım Evi

5.0 (2)
Ankara, Sincan
1500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Queen Wedding Organizasyon

Queen Wedding Organizasyon

5.0 (1)
Ankara, Keçiören
400 Maks. Kişi • 3000 ₺ Başlangıç Fiyatı
312 Organizasyon

312 Organizasyon

5.0 (2)
Ankara, Çankaya
5000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Tarzz Organizasyon

Tarzz Organizasyon

Ankara, Etimesgut
1500 ₺ Başlangıç Fiyatı

İzmir Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları

Sakura Event and More

Sakura Event and More

İzmir, Konak
1500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Asell Wedding & Events

Asell Wedding & Events

5.0 (2)
İzmir, Aliağa
1500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Defne Event More

Defne Event More

5.0 (1)
İzmir, Karabağlar
3000 ₺ Başlangıç Fiyatı

Diğer Şehirleri Keşfet

Manisa

Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları için Genel Bilgiler

En İyi Mezuniyet ve Balo Organizasyon Firmaları

Eğitim hayatınızın sonuna geldiğimiz önemli günde arkadaşlarınızla unutulmaz bir veda gerçekleştirmek istiyorsanız İzmir, İstanbul, Ankara, Adana, Antalya ve Bursa illerindeki mezuniyet balosu organizasyon firmaları yazımızda yer alıyor. Birbirinden eğlenceli konseptler oluşturabilen firmalar tamamen sizin isteğinize göre hareket ediyor. Mezuniyet ve balo organizasyon firmaları fiyatları 500 TL'den başlıyor.

Adana ilinde mezuniyet partisi yapmayı düşünen gençler Klas Organizasyon ve Piex Organizasyon ile çalışıyor. Eğlenceli konseptlere sahip firmalar ilkokul, lise, anaokulu fark etmeksizin her yaş grubuna uygun konseptler sunuyor.

Klas Organizasyon kendisini tercih eden çocuklar için şişme oyun parkından palyaçoya kadar her detayı düşünüyor. Organizasyonun fiyatları 500 TL'den başlıyor. Piex Organizasyon ise animasyon ekibi, fotoğraf ve video çekimi, mekan süslemesi gib günün en önemli noktalarında yer alıyor. Piex Organizasyon fiyatları 800 TL'den başlıyor.

Bursa'da mezuniyet yapmak isterseniz Rainbow Bursa Organizasyon sizleri bekliyor. Okul bahçesinde, kır alanında ya da havuz başı balo salonunda yapmanız fark etmeksizin sizlere en uygun organizasyonu sağlamak için hizmet veriyor. 500 TL'den başlayan Rainbow Bursa Organizasyon fiyatları talep ettiğiniz hizmetlere göre değişiklik gösteriyor.

Antalya'da mezuniyet denince akla elbette Balonpark Organizasyon geliyor. Masa, sandalye temininden kürsü kurulumuna kadar her detayı sizler için düşünülüyor. Her yaş grubuna ve her mezuniyet konseptine uygun hizmet sunabiliyor. Balonpark Organizasyon fiyatları 550 TL'den başlıyor. İstediğiniz hizmetlere göre fiyatlar belirleniyor.

İstanbul Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında birbirinden farklı konseptlere sahip mezuniyet ve balo organizasyonu firmaları bulunuyor. Hayallerinizdeki temayı oluşturabilecek firmalar yemekli/yemeksiz mezuniyet töreni yapabiliyor. Teknede, yatta, kır bahçesine olması fark etmiyor. Dilerseniz firmalar okulunuzun bahçesini sizler için hazırlıyor. İstanbul Mezuniyet ve Balo Organizasyonu fiyatları 500 TL'den başlıyor ve talep ettiğiniz hizmetler doğrultusunda geniş bir aralıkta seyrediyor.

Avrupa Yakası Mezuniyet Balosu Organizasyon Firmaları

Mezuniyet partiniz için Avrupa Yakasının en iyi mezuniyet organizasyonu firmalarını arıyorsanız Mis Organizasyon, Bosphorus Organization, Hatıra Organizasyon, Kervan Organizasyon ve Asır Organizasyon sizleri bekliyor. İstanbul'un her yerinde sizler için hizmet verebilen mezuniyet ve balo organizasyon firmaları fiyatları 500 TL ile 5000 TL aralığında yer alıyor.

İstanbul Avrupa Yakası mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları şöyle;

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Mis Organizasyon

5.000 TL

10.000 TL

Bosphorus Organization 

8.000 TL

10.000 TL

Hatıra Organizasyon

750 TL

1.000 TL

Kervan Organizasyon

5.500 TL

10.000 TL

Asır Organizasyon

600 TL

2.000 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Mis Organizasyon

İstanbul Esenyurt ilçesinde bulunan Mis Organizasyon mezuniyet partiniz için düzenleme gerçekleştirebiliyor. Mekan neresi olursa olsun isteğinize uygun süsleme yapabiliyor. İlkokul mezuniyet töreni lise mezuniyet partisi ya da üniversite mezuniyeti yaşınız kaç olursa olsun fark etmiyor. Her yaşa ve zevke uygun mezuniyet organizasyonu hazırlıyor. Mis Organizasyon fiyatları 5.000 TL ile 10.000 TL arasında değişiyor. Fiyatları talep ettiğiniz hizmetler belirliyor.

Bosphorus Organization

İstanbul Fatih'te mezuniyet organizasyonunuz için harika bir firma arıyorsanız Bosphorus Organization sizleri bekliyor. 12 Yıldır sektörde olan organizasyon firması işinde profesyonel bir ekiple çalışıyor. Lise, üniversite hatta anasınıfı mezuniyet töreni olması fark etmiyor. Hem şık hem de eğlenceli düzenlemeleri ile partiyi eğlenceli hale getiriyor.

Bulunduğu ilçe fark etmiyor ve isteğiniz her yere sizin için gelip kurulum yapabiliyor. Garsonlardan etkinlik sorumlusuna kadar tüm ekip mezuniyetiniz boyunca sizinle oluyor. Bosphorus Organization fiyatları 8.000 TL ile 10.000 TL arasında seyrediyor.

Hatıra Organizasyon

Bayrampaşa ilçesinde bulunan Hatıra Organizasyon mezuniyet töreniniz için her yaş grubuna uygun hizmet sunabiliyor. Yalnızca mezuniyet değil kına organizasyonu, nişan söz, doğum günü organizasyonu gibi etkinliklere de hizmet verebiliyor. üniversiteliler arasında popüler olan mezuniyet kınası da firma tarafından profesyonel bir şekilde organize edilebiliyor. Her alanda ve her yaş grubuna hitap edecek hizmetlere sahip firmanın fiyatları 750 TL ile 1.000 TL arasında seyrediyor.

Kervan Organizasyon

Bakırköy ve Kadıköy ilçelerinde bulunan Kervan Organizasyon düğün, nişan, kına, mezuniyet, doğum günü ve daha pek çok organizasyon için hizmet sunabiliyor. Anasınıfı mezuniyeti, ilkokul, ortaokul mezuniyet balosu etkinlikleri için balonlarla mekan süslemesi gerçekleştirebiliyor. Okulunuzun içinde ya da kır bahçesinde olmanız fark etmiyor.

Firma olduğunuz her yeri sizler için en mükemmel hale getiriyor. Ses sahne kurulumu, müzik temini, ışıklandırma, masa sandalye temini ve konfeti gösterilerine kadar sizler için gerçekleştirebiliyor. Kervan Organizasyon fiyatları 150 kişi için 5.500 TL'den başlıyor. Kişi sayısına göre değişen fiyatları 10.000 TL'yi bulabiliyor.

Asır Organizasyon

Asır Organizasyon mezuniyet organizasyonu gerçekleştirmek isteyen öğrencilere 3 farklı paket ile geliyor. Standart mezuniyet paketi içerisinde mekan giydirme, sahne kurulumu, masa, sandalye temini yer alıyor. Diğer iki paket ise kokteyl mezuniyet organizasyonu ve yemekli mezuniyet organizasyonu şeklinde oluyor. Firma müzik gruplarında palyaço gösterilerine kadar her yaş grubuna uygun ekiple çalışabiliyor. istekleriniz doğrultusunda değişen Asır Organizasyon fiyatları 600 TL'den başlıyor.

Anadolu Yakası Mezuniyet Organizasyonu Fiyatları

Anadolu Yakasında mezuniyet yapmak isteyen öğrenciler için İmza Organizasyon, Taksim Event, Nilüfer Organizasyon, Mezuniyet Organizasyon, Muni Organizasyon hizmet veriyor. Tüm öğrencilerin isteklerine hitap edebilen firmalar profesyonel ekiplerle çalışıyor. Anadolu Yakası mezuniyet organizasyonu fiyatları 400 TL'dden başlıyor ve hizmetlere göre farklılık gösteriyor.

Anadolu Yakası mezuniyet organizasyon firmalarının fiyatları şöyle;

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

İmza Organizasyon

800 TL

1.500 TL

Taksim Event

1.000 TL

1.800 TL

Nilüfer Organizasyon

650 TL

1.300 TL

Mezuniyet Organizasyon

500 TL

1.200 TL

Muni Organizasyon

750 TL

2.000 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

İmza Organizasyon

İstanbul ilinde bulunan İmza Organizasyon siz neredeyseniz bir oradayız sloganı ile hareket ediyor. İstanbul'un her yerinde mezuniyet organizasyonlarınız için kusursuz bir hizmet sunuyor. Yemekli/yemeksiz organizasyon, anaokulu ya da lise mezuniyeti olması fark etmiyor. Profesyonel çalışma ekibi her şeyin üstesinden geliyor. Hazırlık öncesi sizlerle görüşen firma istediğiniz tüm detayları sizler için sağlıyor ve aksaklıkları siz bile fark etmeden önlüyor. Sizlere ise yalnızca partinizin tadını çıkarmak kalıyor. İmza Organizasyon fiyatları 800 TL'den başlıyor.

Taksim Event

Kadıköy ilçesinde bulunan Taksim Event organizasyon şirketi eğlenceli bir mezuniyet töreni geçirmeniz için hizmet veriyor. Kırmızı halı ile döşenen yerler, masa, sandalye temini, palyaço, ses ve sahne kurulumu ve diğer tüm hizmetler sizin için sağlanabiliyor. Sizlere ise yalnızca ön görüşmede hayalinizdeki mezuniyetinizi anlatmak kalıyor.

İlkokul, anasınıfı ve ortaokul mezuniyet törenleri için velilerinde eğlenceli zaman geçireceği bir etkinlik hazırlıyor. Lise ve üniversitelileri ise unutamayacakları bir mezuniyet partisi bekliyor. Taksim Event fiyatları 1.000 TL'den başlıyor.

Nilüfer Organizasyon

Fatih ilçesinde bulunan Nilüfer Organizasyon en güzel mezuniyet töreni organizasyonunun size ait olması için titizlikle çalışıyor. Ses ve sahne kurulumu firma tarafından sağlanıyor. Böylece okulunuzun bahçesinde de party yapma fırsatınız oluyor.

Konfeti gösterileri, volkan şovları ve daha fazlası keplerinizle birlikte gökyüzünde beliriyor. Yıllar boyu unutamayacağınız bu özel gününüzde her şey hayalinizdeki gibi ilerliyor. Nilüfer Organizasyon fiyatları 650 TL'den başlıyor. Talep ettiğiniz hizmetler ile fiyatın son hali belirleniyor.

Mezuniyet Organizasyon

Ataşehir ilçesinde bulunan Mezuniyet Organizasyon Lise, anaokulu, ilkokul ve ortaokul mezuniyet törenleri için farklı paketler ile hizmet veriyor ve her yaş grubuna en uygun eğlenceyi sunmayı amaçlıyor. Sahne kurulumu ve masa, sandalye teminini gerçekleştiren mekan sonrasındaki hizmetleri yaş grubuna ve talep edilen hizmetlere göre belirleniyor.

Anaokulu mezuniyet töreni için palyaço getiriyor ve yüz boyama etkinlikleri ile miniklerin keyifli zaman geçirmesini sağlıyor. Şişme oyun parkuru kurulumu isteğe göre gerçekleştirilebiliyor. Mezuniyet Organizasyon fiyatları 500 TL'den başlıyor.

Muni Organizasyon

Maltepe ilçesinde bulunan Muni Organizasyon mezuniyet töreni gerçekleştirecek öğrencilere aradıkları hizmetleri sunuyor. Firma organizasyon öncesi görüşme yapıyor ve talep edilen hizmetler konusunda karar veriliyor.

Okul bahçesi, kır alanı, teknede, yatta mezuniyet olması fark etmiyor firma talep ettiğiniz her yere tüm hizmetleri getirebiliyor. Balonlarla mekan süslemesinden şık mezuniyet yemeği masalarına kadar sizler için hazırlanıyor. Sizlere yalnızca arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek kalıyor. Muni Organizasyon fiyatları 750 TL'den başlıyor.

İzmir Mezuniyet Balosu Organizasyon Firmaları

İzmirli öğrenciler her nerede olurlarsa olsunlar Ege Organizasyon, İzmir Organizasyon, Sdg Liva Organizasyon, F&D Organizasyon ve Rasel menajerlik onların yanında oluyor. Firmalar gençlerin okula veda partilerinin mükemmel geçtiğinden emin oluyor. Yemekli/ yemeksiz, alkollü/alkolsüz, lise, üniversite hatta anaokulu mezuniyet töreni olması fark etmiyor. İzmir mezuniyet organizasyonu fiyatları 500 TL'den başlıyor.

İzmir mezuniyet organizasyonu fiyatları şu şekilde;

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Ege Organizasyon

550 TL

1.500 TL

İzmir Organizasyon

1.000 TL

1.500 TL

Sdg Liva Organizasyon

600 TL

1.300 TL

F&D Organizasyon

300 TL

1.000 TL

Duygum Wedding

1.200 TL

2.000 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Ege Organizasyon

İzmir ilinde bulunan Ege Organizasyon pamuk şeker, patlamış mısır standı, çekan süslemesi, müzik grupları ve daha pek çok hizmetler hayalinizdeki mezuniyet organizasyonu için hizmet veriyor. Mekan her yaşa uygun etkinlik düzenleyebiliyor.Balonlarla mekan süsleme ve palyaço gösterileri ilkokul, anasınıfı mezuniyet için tercih ediliyor. Müzik grubu ile yapılan etkinlikler ise lise ve üniversite mezuniyet partisi için kullanılıyor. Tabii ki hizmetler sizlerin isteği doğrultusunda gerçekleşiyor.Ege Organizasyon fiyatları 550 TL'den başlıyor.

İzmir Organizasyon

İzmir Konak ilçesinde bulunan İzmir Organizasyon mezuniyet partiniz için eğlenceli konseptlerle geliyor. Animasyon ekibinden , catering hizmetine kadar saplayabiliyor. İsterseniz okulunuzun bahçesinde isterseniz de sahil kenarında eğlenceli konseptler gerçekleştirebiliyor.

Temalı organizasyon gerçekleştirebilen firma sınıfınıza ya da bölümünüze uygun temalar oluşturabiliyor. Mezuniyet kınası gerçekleştirmek isterseniz de yine sizlere uygun şekilde kına organizasyonu gerçekleştiriyor. İzmir Organizasyon fiyatları 1000 TL ile 1500 TL arasında seyrediyor.

Sdg Liva Organizasyon

Sdg Liva Organizasyon siz neredeyseniz biz oradayız diyor ve İzmir'in her yerinde mezuniyet organizasyonu gerçekleştirebiliyor. Şişme oyun parkurundan mekan süslemelerine kadar mezuniyete dair her detayı sizler için organize ediyor.

Etkinlik sorumlusu davetiniz boyunca yanınızda oluyor. Böylece firma davetinizde her şeyin yolunda gittiğinden emin oluyor. İlkokul, anaokulu, lise mezuniyet töreni olması fark etmiyor. Her yaş grubu için uygun süslemeler ve hizmetler sunuyor. Sdg Liva Organizasyon fiyatları 600 TL'den başlıyor.

F&D Organizasyon

İzmir'de yer alan F&D Organizasyon nişan, söz, mezuniyet, kına ve daha pek çok organizasyon için hizmet sunabiliyor. Birbirinden güzel tagları sosyal medya hesaplarınızda yer alacak fotoğraflarınız için hazırlanıyor. Balonlu, tüllü, ışıklı ve birbirinden farklı taglar sizin istekleriniz doğrultusund temin ediliyor. Firma mekan kurulumu ve süsleme işlemleri konusunda profesyonel bir ekiple çalışıyor. F&D Organizasyon fiyatları 300 TL'den başlıyor.

Duygum Wedding

İzmir ilinde hizmet veren Duygum Wedding lise mezuniyeti, üniversite mezuniyet partisi, anasınıfı, ilkokul, ortaokul mezuniyet töreni, mezuniyet sonrası after party ya da mezuniyet kınası etkinlikleriniz için uygun hizmeti sağlayabiliyor. Yemekli/kokteyl, alkollü/alkolsüz organizasyonunuz olması fark etmiyor.

Kır alanı ya da okul bahçesinde gerçekleştireceğiniz mezuniyet organizasyonunuz için Duygum Wedding ile görüşüp mekanı ve konsepti söylemeniz yeterli oluyor. Diğer tüm detaylar sizin yerinize hallediliyor. Duygum Wedding fiyatları 1.200 TL ile 2.000 TL arasında seyrediyor.

Ankara Mezuniyet Organizasyonu Fiyatları

Ankara ilinde mezuniyet organizasyonu gerçekleştirmek isteyen öğrencilerin vazgeçilmez adresi Ankara mezuniyet, Burcu Konsept Organizasyon, Karikatür Organizasyon, Follow Organizasyon ve Minik Tulumlar oluyor. Firmaların mezuniyet organizasyonu fiyatları 500 TL'den başlıyor. Her yaşa en uygun organizasyonu sağlayan firmalar sizleri görüşmeye bekliyor.

Ankara mezuniyet organizasyonu fiyatları şöyle;

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Ankara Mezuniyet

800 TL

2.300 TL

Burcu Konsept Organizasyon

1.000 TL

1.500 TL

Karikatür Organizasyon

1.200 TL

2.000 TL

Minik Tulumlar

400 TL

1.000 TL

Follow Organizasyon

1.000 TL

1.500 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Ankara Mezuniyet

çankaya ilçesinde bulunan Ankara Mezuniyet 3 farklı paket ile hizmet veriyor. Organizasyon firması tamamen mezuniyet üzerine odaklı işinde uzman bir ekiple çalışıyor. Mezuniyet dış çekimi, mezuniyet töreni organizasyonu ve mezuniyet balosu organizasyonu için farklı hizmetler sunuyor.

Anaokulundan üniversiteye kadar ilerleyen bu süreçte firma her yaş grubuna ve her trende uyum sağlayabiliyor. Konsept organizasyonlar ve mezuniyet temaları sizler için firma tarafından gerçekleştiriliyor. Ankara mezuniyet fiyatları 800 TL ile 2.300 TL arasında seyrediyor.

Burcu Konsept Organizasyon

Etimesgut ilçesinde bulunan Burcu Konsept Organizasyon eğlenceli mezuniyet konseptleri ile geliyor. Klasik konseptlerde oluşturabilen firma alışılmışın dışına çıkmak isteyen gençler için maskeli balo, dönem konseptli mezuniyet partileri ve çok daha fazlasını oluşturabiliyor. Hayallerinizin ötesine geçecek mezuniyet partiniz için profesyonel ekibi bizzat ilgileniyor. Burcu Konsept Organizasyon fiyatları 1.000 TL'den başlıyor ve parti konseptlerimiz ve ek hizmetlere bağlı olarak son şeklini alıyor.

Karikatür Organizasyon

Mezuniyet töreninin en önemli anı olan keplerin havaya fırlatışının ardından arkadaşlarınızla geçireceğiniz eğlenceli saatler sizleri bekliyor. Karikatür Organizasyon animasyon ekibi ile eğlenceli saatleri sizler için hazırlıyor. Balonlar ile süslenen mekanda animasyon ekibi de sizleri bekliyor.

İlkokul, anasınıfı ve ortaokul mezuniyet organizasyonu için animasyon ekibi palyaço, hacivat karagöz ve benzeri kostümler giyebiliyor. yüz boyama etkinliklerinde halat çekme yarışına kadar her şey minikleri bekliyor. Elbette ailelerde bu etkinliklerde hoş vakit geçiriyor. Karikatür Organizasyon fiyatları 1.200 TL'den başlıyor.

Follow Organizasyon

Mezuniyet töreninizde sahne kurulumu, müzik ve görsel şovların harika olmasını istiyorsanız sizin için doğru adres Follow Organizasyon oluyor. Sanatçılardan oluşan organizasyon firması eğlenceli saatler için sizleri bekliyor. Lise mezuniyet partisi ya da üniversite mezuniyet balosu için eğlenceli konseptler oluşturuluyor. Firma organizasyon öncesi sizlerle görüşüyor ve detaylar hakkında konuşuyor elbette partinizde çalınacak müziklere de sizlerle birlikte karar veriliyor. Follow Organizasyon fiyatları 1.000 TL'den başlıyor.

Minik Tulumlar

Ankara Etimesgut ilçesinde bulunan Minik Tulumlar mezuniyet ve balo organizasyonu için eğlenceli temalar oluşturuyor. Anaokulu ve ilkokul mezuniyet törenlerinin vazgeçilmez adresi olan firma mekan süsleme işlemini sizler için gerçekleştiriyor. Miniklerin eğlenceli vakit geçirebileceği animasyon ekibi mezuniyet töreniniz boyunca sizlerle oluyor. Minik Tulumlar fiyatları 400 TL'den başlıyor.

İzmir, İstanbul ve Ankara illeri başta olmak üzere eğitim hayatını en eğlenceli şekilde sonlandırmak isteyen öğrenciler için mezuniyet ve balo organizasyon firmaları hakkında yazımızdan bahsettik. Daha fazla firma ve fiyat bilgisi için ücretsiz danışma ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

0
%