Desktop cover Mobile cover

Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları ve 2024 Fiyatları

İstanbul Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları

Süsleme Sanat Evi

Süsleme Sanat Evi

İstanbul, Beylikdüzü
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Sapphire Organizasyon

Sapphire Organizasyon

İstanbul, Bahçelievler
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Mis Organizasyon

Mis Organizasyon

5.0 (1)
İstanbul, Esenyurt
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı

Ankara Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları

312 Organizasyon

312 Organizasyon

5.0 (2)
Ankara, Çankaya
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Queen Wedding Organizasyon

Queen Wedding Organizasyon

5.0 (1)
Ankara, Keçiören
400 Maks. Kişi • 7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Tarzz Organizasyon

Tarzz Organizasyon

Ankara, Etimesgut
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
ASEM Dekor Organizasyon

ASEM Dekor Organizasyon

5.0 (2)
Ankara, Çankaya
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Lilyanın Tasarım Evi

Lilyanın Tasarım Evi

5.0 (2)
Ankara, Sincan
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı

İzmir Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları

Asell Wedding & Events

Asell Wedding & Events

5.0 (2)
İzmir, Aliağa
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Defne Event More

Defne Event More

5.0 (1)
İzmir, Karabağlar
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı

Diğer Şehirleri Keşfet

Manisa

Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları için Genel Bilgiler

Eğitim hayatınızın sonuna geldiğimiz önemli günde arkadaşlarınızla unutulmaz bir veda gerçekleştirmek istiyorsanız İzmir, İstanbul, Ankara, Adana, Antalya ve Bursa illerindeki mezuniyet balosu organizasyon firmaları yazımızda yer alıyor. Birbirinden eğlenceli konseptler oluşturabilen firmalar tamamen sizin isteğinize göre hareket ediyor. Mezuniyet ve balo organizasyon firmaları fiyatları ortalama 5.000 - 7.500 TL'den başlıyor.

İstanbul Mezuniyet Organizasyon Firmaları 2024 Fiyatları

İstanbul'da birbirinden farklı konseptlere sahip mezuniyet ve balo organizasyonu firmaları bulunuyor. Hayallerinizdeki temayı oluşturabilecek firmalar yemekli yemeksiz mezuniyet töreni yapabiliyor. Teknede, yatta, kır bahçesine olması fark etmiyor. Dilerseniz firmalar okulunuzun bahçesini sizler için hazırlıyor. İstanbul Mezuniyet ve Balo Organizasyonu fiyatları 5.000 TL'den başlıyor ve talep ettiğiniz hizmetler doğrultusunda geniş bir aralıkta seyrediyor.

Çoğu mezuniyet organizasyon firması mekan temini konusunda da yardımcı olabiliyor. Anlaşmalı mekanları bulunan firmalar uygun fiyatlarla mekan dahil mezuniyet partisi organize edebiliyor. Paketlerdeki hizmetler arasında mekan süsleme, fotoğraf ve video çekimi, ikram hizmeti ve araç servis gibi imkanlar bulunuyor.

İstanbul'un en çok tercih edilen mezuniyet organizasyon firmaları şöyle;

 • Mis Organizasyon
 • Bosphorus Organization 
 • Hatıra Organizasyon
 • Kervan Organizasyon
 • Asır Organizasyon
 • İmza Organizasyon
 • Taksim Event
 • Nilüfer Organizasyon
 • Muni Organizasyon

İstanbul'daki mezuniyet organizasyon firmalarını burada bulabilirsiniz.

Mis Organizasyon

İstanbul Esenyurt ilçesinde bulunan Mis Organizasyon mezuniyet partiniz için düzenleme gerçekleştirebiliyor. Mekan neresi olursa olsun isteğinize uygun süsleme yapabiliyor. İlkokul mezuniyet töreni lise mezuniyet partisi ya da üniversite mezuniyeti yaşınız kaç olursa olsun fark etmiyor. Her yaşa ve zevke uygun mezuniyet organizasyonu hazırlıyor. 

Bosphorus Organization

İstanbul Fatih'te mezuniyet organizasyonunuz için harika bir firma arıyorsanız Bosphorus Organization sizleri bekliyor. 12 Yıldır sektörde olan organizasyon firması işinde profesyonel bir ekiple çalışıyor. Lise, üniversite hatta anasınıfı mezuniyet töreni olması fark etmiyor. Hem şık hem de eğlenceli düzenlemeleri ile partiyi eğlenceli hale getiriyor.

Bulunduğu ilçe fark etmiyor ve isteğiniz her yere sizin için gelip kurulum yapabiliyor. Garsonlardan etkinlik sorumlusuna kadar tüm ekip mezuniyetiniz boyunca sizinle oluyor. 

Hatıra Organizasyon

Bayrampaşa ilçesinde bulunan Hatıra Organizasyon mezuniyet töreniniz için her yaş grubuna uygun hizmet sunabiliyor. Yalnızca mezuniyet değil kına organizasyonu, nişan söz, doğum günü organizasyonu gibi etkinliklere de hizmet verebiliyor. üniversiteliler arasında popüler olan mezuniyet kınası da firma tarafından profesyonel bir şekilde organize edilebiliyor. 

Kervan Organizasyon

Kervan Organizasyon düğün, nişan, kına, mezuniyet, doğum günü ve daha pek çok organizasyon için hizmet sunabiliyor. Anasınıfı mezuniyeti, ilkokul, ortaokul mezuniyet balosu etkinlikleri için balonlarla mekan süslemesi gerçekleştirebiliyor. Okulunuzun içinde ya da kır bahçesinde olmanız fark etmiyor.

Firma olduğunuz her yeri sizler için en mükemmel hale getiriyor. Ses sahne kurulumu, müzik temini, ışıklandırma, masa sandalye temini ve konfeti gösterilerine kadar sizler için gerçekleştirebiliyor. 

Asır Organizasyon

Asır Organizasyon mezuniyet organizasyonu gerçekleştirmek isteyen öğrencilere 3 farklı paket ile geliyor. Standart mezuniyet paketi içerisinde mekan giydirme, sahne kurulumu, masa, sandalye temini yer alıyor. Diğer iki paket ise kokteyl mezuniyet organizasyonu ve yemekli mezuniyet organizasyonu şeklinde oluyor. Firma müzik gruplarında palyaço gösterilerine kadar her yaş grubuna uygun ekiple çalışabiliyor. 

İmza Organizasyon

İstanbul ilinde bulunan İmza Organizasyon siz neredeyseniz bir oradayız sloganı ile hareket ediyor. İstanbul'un her yerinde mezuniyet organizasyonlarınız için kusursuz bir hizmet sunuyor. Yemekli/yemeksiz organizasyon, anaokulu ya da lise mezuniyeti olması fark etmiyor. Profesyonel çalışma ekibi her şeyin üstesinden geliyor. Hazırlık öncesi sizlerle görüşen firma istediğiniz tüm detayları sizler için sağlıyor ve aksaklıkları siz bile fark etmeden önlüyor. 

Taksim Event

Kadıköy ilçesinde bulunan Taksim Event organizasyon şirketi eğlenceli bir mezuniyet töreni geçirmeniz için hizmet veriyor. Kırmızı halı ile döşenen yerler, masa, sandalye temini, palyaço, ses ve sahne kurulumu ve diğer tüm hizmetler sizin için sağlanabiliyor. Sizlere ise yalnızca ön görüşmede hayalinizdeki mezuniyetinizi anlatmak kalıyor.

İlkokul, anasınıfı ve ortaokul mezuniyet törenleri için velilerinde eğlenceli zaman geçireceği bir etkinlik hazırlıyor. Lise ve üniversitelileri ise unutamayacakları bir mezuniyet partisi bekliyor. 

Nilüfer Organizasyon

Fatih ilçesinde bulunan Nilüfer Organizasyon en güzel mezuniyet töreni organizasyonunun size ait olması için titizlikle çalışıyor. Ses ve sahne kurulumu firma tarafından sağlanıyor. Böylece okulunuzun bahçesinde de party yapma fırsatınız oluyor.

Konfeti gösterileri, volkan şovları ve daha fazlası firmanın paketlerine dahil olarak sunuluyor. Yıllar boyu unutamayacağınız bu özel gününüzde her şey hayalinizdeki gibi ilerliyor. 

Muni Organizasyon

Maltepe ilçesinde bulunan Muni Organizasyon mezuniyet töreni gerçekleştirecek öğrencilere aradıkları hizmetleri sunuyor. Firma organizasyon öncesi görüşme yapıyor ve talep edilen hizmetler konusunda karar veriliyor.

Okul bahçesi, kır alanı, teknede, yatta mezuniyet olması fark etmiyor firma talep ettiğiniz her yere tüm hizmetleri getirebiliyor. Balonlarla mekan süslemesinden şık mezuniyet yemeği masalarına kadar sizler için hazırlanıyor. 

İzmir Mezuniyet Balosu Organizasyonu 2024 Fiyatları

İzmirli öğrenciler Bornova, Buca, Alsancak ve Karşıyaka bölgelerini mezuniyet organizasyonları için tercih ediyor. Ana okulundan üniversite mezuniyet partilerine kadar oldukça geniş bir yelpazede organizasyon firmalarından destek alabilirsiniz. Mekan süsleme, kokteyl hizmeti, fotoğraf çekimi, DJ, sahne şovları ve çok daha fazlasını organizasyon firmalarının paketlerine dahil olarak alabilirsiniz. İzmir mezuniyet organizasyonu fiyatları 5.000 TL'den başlıyor.

İzmir mezuniyet organizasyonu firması önerilerimiz şöyle;

 • Ege Organizasyon
 • İzmir Organizasyon
 • Sdg Liva Organizasyon
 • F&D Organizasyon
 • Duygum Wedding

İzmir'deki mezuniyet organizasyon firmaları burada bulabilirsiniz.

Ege Organizasyon

Ege Organizasyon pamuk şeker, patlamış mısır standı, çekan süslemesi, müzik grupları ve daha pek çok hizmetler hayalinizdeki mezuniyet organizasyonu için hizmet veriyor. Mekan her yaşa uygun etkinlik düzenleyebiliyor. Balonlarla mekan süsleme ve palyaço gösterileri ilkokul, anasınıfı mezuniyet için tercih ediliyor. Müzik grubu ile yapılan etkinlikler ise lise ve üniversite mezuniyet partisi için kullanılıyor. Tabii ki hizmetler sizlerin isteği doğrultusunda gerçekleşiyor.

İzmir Organizasyon

İzmir Konak ilçesinde bulunan İzmir Organizasyon mezuniyet partiniz için eğlenceli konseptlerle geliyor. Animasyon ekibinden , catering hizmetine kadar saplayabiliyor. İsterseniz okulunuzun bahçesinde isterseniz de sahil kenarında eğlenceli konseptler gerçekleştirebiliyor.

Temalı organizasyon gerçekleştirebilen firma sınıfınıza ya da bölümünüze uygun temalar oluşturabiliyor. Mezuniyet kınası gerçekleştirmek isterseniz de yine sizlere uygun şekilde kına organizasyonu gerçekleştiriyor.

Sdg Liva Organizasyon

Sdg Liva Organizasyon siz neredeyseniz biz oradayız diyor ve İzmir'in her yerinde mezuniyet organizasyonu gerçekleştirebiliyor. Şişme oyun parkurundan mekan süslemelerine kadar mezuniyete dair her detayı sizler için organize ediyor.

Etkinlik sorumlusu davetiniz boyunca yanınızda oluyor. Böylece firma davetinizde her şeyin yolunda gittiğinden emin oluyor. İlkokul, anaokulu, lise mezuniyet töreni olması fark etmiyor. Her yaş grubu için uygun süslemeler ve hizmetler sunuyor. 

F&D Organizasyon

İzmir'de yer alan F&D Organizasyon nişan, söz, mezuniyet, kına ve daha pek çok organizasyon için hizmet sunabiliyor. Birbirinden güzel tagları sosyal medya hesaplarınızda yer alacak fotoğraflarınız için hazırlanıyor. Balonlu, tüllü, ışıklı ve birbirinden farklı taglar sizin istekleriniz doğrultusunda temin ediliyor. Firma mekan kurulumu ve süsleme işlemleri konusunda profesyonel bir ekiple çalışıyor. 

Duygum Wedding

İzmir ilinde hizmet veren Duygum Wedding lise mezuniyeti, üniversite mezuniyet partisi, anasınıfı, ilkokul, ortaokul mezuniyet töreni, mezuniyet sonrası after party ya da mezuniyet kınası etkinlikleriniz için uygun hizmeti sağlayabiliyor. 

Kır alanı ya da okul bahçesinde gerçekleştireceğiniz mezuniyet organizasyonunuz için Duygum Wedding ile görüşüp mekanı ve konsepti söylemeniz yeterli oluyor. Diğer tüm detaylar sizin yerinize hallediliyor. 

Ankara Mezuniyet Organizasyonu 2024 Fiyatları

Ankara'da mezuniyet organizasyonu gerçekleştirmek isteyen öğrenciler için farklı konseptlere açık pek çok organizasyon firması hizmet veriyor. Son yıllarda üniversiteli gençler arasında trend olan mezuniyet kınası gibi konseptleri organizasyon firmalarıyla hayata geçirebilirsiniz. Mekan temini, süsleme, DJ ve ses sistemi, ikram servisi, fotoğraf çekimi ve daha pek çok hizmeti paketlere dahil olarak alabilirsiniz. Sadece üniversite değil, lise, ilkokul ve ana sınıfı mezuniyetlerinde de organizasyon firmalarıyla çalışabilirsiniz.

Ankara mezuniyet organizasyonu firması önerilerimiz şöyle;

 • Ankara Mezuniyet
 • Always Organizasyon
 • Karikatür Organizasyon
 • Class Organizasyon
 • Follow Organizasyon
 • Alen Ajans
 • 312 Organizasyon
 • Asem Dekor

Ankara'daki mezuniyet organizasyon firmalarını buradan inceleyebilirsiniz.

Ankara Mezuniyet

Çankaya ilçesinde bulunan Ankara Mezuniyet 3 farklı paket ile hizmet veriyor. Organizasyon firması tamamen mezuniyet üzerine odaklı işinde uzman bir ekiple çalışıyor. Mezuniyet dış çekimi, mezuniyet töreni organizasyonu ve mezuniyet balosu organizasyonu için farklı hizmetler sunuyor.

Anaokulundan üniversiteye kadar ilerleyen bu süreçte firma her yaş grubuna ve her trende uyum sağlayabiliyor. Konsept organizasyonlar ve mezuniyet temaları sizler için firma tarafından gerçekleştiriliyor. 

Always Organizasyon

Always Organizasyon eğlenceli mezuniyet konseptleri ile geliyor. Klasik konseptlerde oluşturabilen firma alışılmışın dışına çıkmak isteyen gençler için maskeli balo, dönem konseptli mezuniyet partileri ve çok daha fazlasını oluşturabiliyor. Hayallerinizin ötesine geçecek mezuniyet partiniz için profesyonel ekibi bizzat ilgileniyor. 

Karikatür Organizasyon

Mezuniyet töreninin en önemli anı olan keplerin havaya fırlatışının ardından arkadaşlarınızla geçireceğiniz eğlenceli saatler sizleri bekliyor. Karikatür Organizasyon animasyon ekibi ile eğlenceli saatleri sizler için hazırlıyor. Balonlar ile süslenen mekanda animasyon ekibi de sizleri bekliyor.

İlkokul, anasınıfı ve ortaokul mezuniyet organizasyonu için animasyon ekibi palyaço, hacivat karagöz ve benzeri kostümler giyebiliyor. Yüz boyama etkinliklerinde halat çekme yarışına kadar her şey minikleri bekliyor. Elbette ailelerde bu etkinliklerde hoş vakit geçiriyor. 

Follow Organizasyon

Mezuniyet töreninizde sahne kurulumu, müzik ve görsel şovların harika olmasını istiyorsanız sizin için doğru adres Follow Organizasyon oluyor. Sanatçılardan oluşan organizasyon firması eğlenceli saatler için sizleri bekliyor. Lise mezuniyet partisi ya da üniversite mezuniyet balosu için eğlenceli konseptler oluşturuluyor. Firma organizasyon öncesi sizlerle görüşüyor ve detaylar hakkında konuşuyor elbette partinizde çalınacak müziklere de sizlerle birlikte karar veriliyor. 

Class Organizasyon

Class Organizasyon, mezuniyet ve balo organizasyonu için eğlenceli temalar oluşturuyor. Anaokulu ve ilkokul mezuniyet törenlerinin vazgeçilmez adresi olan firma mekan süsleme işlemini sizler için gerçekleştiriyor. Miniklerin eğlenceli vakit geçirebileceği animasyon ekibi mezuniyet töreniniz boyunca sizlerle oluyor. 

İzmir, İstanbul ve Ankara illeri başta olmak üzere eğitim hayatını en eğlenceli şekilde sonlandırmak isteyen öğrenciler için mezuniyet ve balo organizasyon firmaları hakkında yazımızdan bahsettik. Daha fazla firma ve fiyat bilgisi için ücretsiz danışma ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

0
%