Desktop cover Mobile cover

Alyans ve Tektaş Yüzük

İstanbul Alyans ve Tektaş Yüzük

Ankara Alyans ve Tektaş Yüzük

Ah-Met Yavuz Kuyumculuk

Ah-Met Yavuz Kuyumculuk

Ankara, Altındağ
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Seval Kuyumculuk

Seval Kuyumculuk

Ankara, Altındağ
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Taşçıoğlu Kuyumculuk

Taşçıoğlu Kuyumculuk

Ankara, Altındağ
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Zen Pırlanta

Zen Pırlanta

5.0 (1)
Ankara, Çankaya
Altınmerkez

Altınmerkez

Ankara, Çankaya
2000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Ercan Kuyumculuk

Ercan Kuyumculuk

Ankara, Çankaya
2000 ₺ Başlangıç Fiyatı

İzmir Alyans ve Tektaş Yüzük

Güneş By Efes Kuyumculuk

Güneş By Efes Kuyumculuk

İzmir, Bornova
3000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Abidin Kuyumculuk

Abidin Kuyumculuk

İzmir, Konak
3250 ₺ Başlangıç Fiyatı
Berk Kuyumculuk

Berk Kuyumculuk

İzmir, Konak
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Vera Luz

Vera Luz

5.0 (1)
İzmir, Konak
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Alyans ve Tektaş Yüzük için Genel Bilgiler

Evliliğin olmazsa olmazı tektaş yüzük fiyatları 2.000 TL'den başlıyor. Pırlanta, altın veya gümüş olması fiyatlarda etkili oluyor. Fiyatı etkileyen diğer bir unsur karatları oluyor. Günümüzde gelin adayları yalnızca pırlanta değil, safir, yakut, zümrüt tektaş modelleri de tercih ediyor. Tabii ki baget yüzükler, beştaşlar ve damla taş yüzüklerde ilk sıralarda yer almayı ihmal etmiyor. Şehrinizdeki en güzel tektaş yüzük ve alyans modelleri fiyatları için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

İstanbul Alyans ve Tektaş Yüzük Firmaları

İstanbul ilinde elbette çiftler tarafından tercih edilen pek çok kuyumcu, tektaş yüzük ve alyans firması bulunuyor. En çok tercih edilen firmalar ise Sirus Pırlanta, Zen, Atasay, Jess Pırlanta ve Piramit Alyans oluyor. İstanbul alyans ve tektaş yüzük fiyatları 2.500 TL'den başlıyor. 0.30 karat, 1 karat ve daha fazla karat çeşidini buralarda bulmak mümkün oluyor.

Baget yüzük modelleri ve renkli tektaşlar ise en çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Evlilik sürecinde çiftlerin taktığı alyans modellerini de firmalarda bulmak mümkün oluyor. Gümüş alyans ve altın alyans çeşitleri ile her çift zevkine göre modele ulaşabiliyor.

İstanbul'da bulabileceğiniz alyans ve tektaş yüzük fiyatları şöyle;

Firma

Tektaş Yüzük*

Alyans*

Sirus Pırlanta

800 TL

2.000 TL

Zen

2.000 TL

1.000 TL

Atasay

1.900 TL

900 TL

Jess Pırlanta

1.000 TL

1.500 TL

Seda Mücevherat

1.000 TL

1.000 TL

Ariş Pırlanta

1.500 TL

900 TL

Reis Kuyumculuk

2.000 TL

1.500 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Sirus Pırlanta

İstanbul ilinde bulunan Sirus Pırlanta şık ve zarif modelleri ile çiftlere hitap ediyor. İnci tektaş yüzük modeli 1.000 TL iken 0.6 karat tektaş yüzük 800 TL olarak sunuluyor. Firmada baget yüzük fiyatları ise 0.32 karatı 3.000 TL'den başlıyor.

Tria yüzük, tamtur yüzük, renkli taş, fantezi taş ve pırlanta alyans olmak üzere evlilik teklifi edecek beyler için sevdiğinin isteğini bulabilecek bolca seçenek barındırıyor. Siyah inci, pembe inci, çiftli inci ve daha pek çok incili tektaş yüzük modelini 1.000 TL'den başlayan fiyatları ile sunuyor.

Yakut, safir, tsavorite ve siyah pırlanta modelleri de dahil olmak üzere tamtur yüzük tercih eden çiftler için fiyatlar 2.000 TL'den başlayarak sunuluyor. Alyans almak isteyen çiftler için kadın alyansları, erkek alyansları ve çift alyansları olarak hizmet sunabiliyor. Desenli yüzükler, gümüş alyans, altın alyans zarif ve şık yüzük modellerini 2000 TL'den başlayan fiyatları ile burada bulmak mümkün oluyor.

Zen Pırlanta

Zen Pırlanta kalitesi ile kendini ispatlamış yüzük firmaları arasında yerini alıyor. Birbirinden farklı yüzük modelleri bulabileceğiniz firmada tektaş yüzük, baget yüzük, 5 taş yüzük, tamtur yüzük, yarımtur yüzük, tasarım yüzük, reina yüzük, reina yüzük, renkli taş yüzük ve 7 taş yüzük bulmak mümkün oluyor.

Renkli taş yüzükler arasında blue sky, ametist yüzük, zümrüt, yakut, safir ve daha pek çok zevke hitap edecek modeller sunuyor.

Farklı tarz ve modellerin fiyatları 2.000 TL'den başlıyor. Her zevke ve her bütçeye hitap etmeyi hedefleyen Zen Pırlanta kalitesinden ve şık tasarımından ödün vermeden hizmet sunuyor. Alyans almak isteyen çiftler için de burada çokça seçenek bulunuyor. 1.000 TL'den başlayan zarif alyans modelleri söz törenlerinde çiftlerin parmakları ile buluşmayı bekliyor.

Atasay

İstanbul denince marka haline gelmiş Atasay altın, pırlanta ve elmas yüzük modelleri ile çiftlere hizmet veriyor. Baget, tektaş, 5 taş, renkli taşlı pırlanta, 8 ayar tektaş ve beştaş modelleri, coronet pırlanta, HDR sertifikalı tektaş modelleri ve aradığınız birçok modeli sizler için sunuyor. Atasay'da tektaş fiyatları 1.900 TL'den başlıyor. Şık tasarımlar arasından seçeceğiniz modellere göre fiyatları farklılık gösteriyor.

Ayrıca çokça altın yüzük modeli bulabileceğiniz firmada alyans fiyatları 900 TL'den başlıyor. Farklı zevklere hitap edebilecek modeller her bütçeye uygun olabiliyor. İnci yüzük modelleri, 22 ayar yüzük modelleri, damla taş yüzük modelleri ve diğer seçenekler arasından sizi yansıtan modeli bulabilmeniz için Atasay mağazaları çiftleri bekliyor.

Jess Pırlanta

Jess Diamond alyans modelleri, pırlanta yüzükler ve baget yüzük çeşitlerini çiftlere sunuyor. Beyaz altın, düşük karat yüzükler, tamtur alyans modelleri ve daha fazlasına Jess Pırlanta ile ulaşmak mümkün oluyor. Pırlanta yüzük fiyatları 1000 TL'den başlıyor. Kendinize en uygun modeli bulabileceğiniz firma uygun fiyatları ile de tercih sebeplerinden biri oluyor.

Beştaş yüzükler, tasarım yüzükler, baget pırlantalar farklı pek çok çeşidi ile sunuluyor. Alyans modelleri ise beyaz altın alyanslar, kadın alyansı, erkek alyansı ve çift alyansları olarak bulunuyor. Jess Alyans fiyatları 1500 TL'den başlayarak çiftlere sunuluyor.

Kadınların en sevdiği yüzük modelleri arasında yer alan baget yüzük fiyatları ise 1200 TL'den başlıyor. En mutlu günlerinizde parmaklarınızı süsleyecek yüzük modelleri ile tanıştırmak için firma çiftleri bekliyor.

Seda Mücevherat

İstanbul Ataşehir'de bulunan Seda Mücevherat şık ve zarif yüzük modelleri ile sizleri buluşturuyor. Damla taşlı yüzük, yarımtur yüzük, tamtur modelleri ile hizmet veriyor. Evlilik Teklifi, söz alyansı, anneler günü hediyesi gibi her yaşın e tarzın beğeneceği modeller sunuyor.

Kadınlar için yüzük modellerinin yanı sıra erkek yüzük modelleri de sunuyor. çift alyansları ve söz yüzüklerini yine Seda Mücevherat ile bulmak mümkün oluyor. Seda Mücevherat fiyatları 1.000 TL'den başlıyor.

İzmir Tektaş Yüzük ve Alyans Firmaları

İzmirli çiftler evlilik teklifi ve nişan hazırlıkları için Blue Diamond, Altınkonak Pırlanta ve T&S Alyans'a bakmadan karar vermiyor. Tektaş yüzükler, alyans modelleri ve tasarım yüzükler ile buluşabileceğiniz firmalarda farklı karatlarda ve tarzlarda modellerde bulunuyor. Kemeraltı Kuyumcular çarşısı evlenmeden önce çiftlerin en çok uğradığı noktalardan biri oluyor.

İzmir tektaş yüzük ve alyans fiyatları 1.000 TL'den başlıyor. En güzel modeller ve size hitap eden tasarım yüzükleri firmalarda bulmak mümkün oluyor.

İzmir'de öne çıkan kuyumcuların fiyatları şöyle;

Firma

Tektaş Yüzük*

Alyans*

Blue Diamond

1.500 TL

900 TL

Altınkonak Pırlanta

1.000 TL

1.200 TL

T&S Alyans

1.000 TL

1.000 TL

Vera Luz

900 TL

1.500 TL

Abidin Kuyumculuk

2.000 TL

1.200 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Blue Diamond

Blue Diamond İzmir'in sevilen firmaları arasında bulunuyor. Baget pırlantalar, pırlanta yüzükler, safir, yakut, zümrüt yüzük modelleri, elmas yüzükler, alyanslar ve çok daha fazlası ile hizmet veriyor. Yalnızca evlilik teklifi için değil sevdiğinize her gün hediye edebileceğiniz yüzük fiyatları 1.500 TL'den başlıyor.

Pırlantalı safir yüzük fiyatları 1.500 TL, yakutlar 1.400 TL ve zümrütler 1.700 TL'den başlayan fiyatlar ile sunuluyor. Elmas yüzükler ise 1.300 TL'den çiftlere sunuluyor. 14 ayardan başlayan alyans modellerinin fiyatları ise 900 TL'den başlayan fiyatları ile çiftlerle buluşuyor. Her renk, tarz ve modele rahatça ulaşabileceğiniz Blue Diamond yüzükleri zarif parmaklarınızla tanışmayı bekliyor.

Altınkonak Pırlanta

İzmir'in Konak ilçesinde yer alan Altınkonak Pırlanta doğal taşlar, tektaş yüzükler, fantazi yüzük modelleri ve çok daha fazlası ile çiftleri buluşturuyor. Firmada 14 ayar üçtaş yüzükler 1.000 TL civarında seyrediyor. 14 Ayar tektaşlar ise 800 TL'den başlıyor. Eskitme yüzük modelleri ve farklı tarz tasarım yüzükler arayanlar için de firma kusursuz bir hizmet sunuyor.

Farklı markaların ürünlerini de bulabileceğiniz firma her zevke ve bütçeye en uygun modelleri sunuyor. Doğal taş altın yüzük isteyenler için firmada akik, mavi topuz, granat doğal taş yüzük modelleri de yer alıyor. Doğal taş yüzük fiyatları 1.500 TL ile 5.000 TL arasında seyrediyor. En güzel modelleri bulabileceğiniz firma tanışmak için sizleri bekliyor.

T&S Alyans

T&S Alyans İzmir yeni evlenecek çiftlere en tarz alyans modelleri ile hizmet veriyor. Klasik alyans modelleri bulabileceğiniz gibi fantazi alyans, bombe alyans modelleri ve söz yüzükleri de bulunuyor. Klasik alyans modelleri 1.200 TL'den başlıyor. Söz yüzükleri ise 1.000 TL'den başlayan fiyatları ile çiftlerle buluşuyor.

Kadın alyans modelleri ve erkek alyans modelleri de bulunan firmada tek tek alma ya da çift alyansı alma şansı oluyor. Aşkınızın sembolü olan yüzüklerinizle buluşturmak için T&S Alyans sizleri bekliyor.

Vera Luz

İzmir Konak ilçesinde bulunan Vera Luz'da renkli taşlı yüzük modelleri, tasarım yüzükler, çift alyansları bulmak mümkün oluyor. Beştaş yüzük, tamtur pırlanta, yarımtur yüzük yine firma aracılığı ile parmaklarınızla buluşuyor. Firmada yalnızca kadın yüzük modelleri değil erkek yüzük modelleri de bulmak mümkün oluyor.

Her yaşa ve tarza uygun modeller en uygun fiyatlı yüzükler ve en pahalı tektaş modellerini Vera Luz sizler için sunuyor. Vera Luz tektaş yüzük ve alyans fiyatları 1.000 TL'den başlıyor. Seçeceğiniz modele ve yüzüğün karatına göre fiyatlar belirleniyor.

Abidin Kuyumculuk

İzmir Konak ilçesinde bulunan Abidin Kuyumculuk, Kemeraltı içerisinde yer alıyor. Firma içerisinde elmas yüzük, altın yüzük, tektaş, sırataş, tamtur yüzük modelleri bulmak mümkün oluyor. çiftler için alyans modelleri modelleri burada yer alıyor. 0.35 karat olan beştaş yüzük 4.500 TL civarı olurken 1.07 karatlık beştaş fiyatları 14.000 civarı oluyor.

Baget yüzüklerde ise fiyat ortalaması 7.000 oluyor. Baş harflerinizden oluşan ya da özel tasarım yüzük modelleri ile herkesten farklı ve size özel modellerle hizmet sunuyor. Tarzınıza en çok uyacak yüzük modelleri ile buluşmanız için sizleri bekliyor.

Ankara Tektaş Yüzük ve Alyans Firmaları

Ankara denince akla ilk gelen tektaş yüzük ve alyans firmaları Altınbaş, Altınkaynak, Süslü Kuyumcu oluyor. Kare tektaş, damla tektaş, baget yüzük ve alyans modellerinden bolca bulmak bu firmalarla mümkün oluyor. Sevdiğiniz tektaş ve alyans modelleri fiyatları 1.000 TL'den başlıyor. Hem fiyat hem zevk olarak kendinize en uygun modeli bulabileceğiniz firmalar ulaşım olarak da rahat bir konumda bulunuyor.

Ankara tektaş yüzük ve alyans fiyatları şu şekilde;

Firma

Tektaş Yüzük*

Alyans*

Altınbaş

600 TL

1.000 TL

Lucis Diamond

2.300 TL

1.900 TL

Sina Pırlanta

10.000 TL

1.800 TL

Emek Mücevher

4.000 TL

1.500 TL

Ay Mücevher

1.800 TL

900 TL

*Ortalama fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Altınbaş

Yalnızca Ankara ilinin değil Türkiye'nin sevilen markası Altınbaş yüzük fiyatları 1.000 TL civarında seyrediyor. Zevkinize uygun tektaş yüzük modellerini 600 TL'den başlayan fiyatlarla bulmak mümkün oluyor. En şık ve en pahalı yüzükleri bulabileceğiniz mağazada uygun ve zarif yüzüklerde bulunuyor.

Kadınlar için hoş tektaş, beştaş, alyans modelleri olduğu gibi erkekler için de zevklerine uygun modeller bulunabiliyor. çiftler için klasik alyans modelleri, bombeli alyanslar, I&U alyans modellerine ve çok daha fazlasına ulaşılabiliyor. Kaliteli ve tasarım yüzüklere sahip mağaza çiftleri bekliyor.

Lucis Diamond

Ankara Lucis Diamond kendine has tasarımları ve pırlantaları ile Ankaralılar tarafından tercih edilen firmalar arasında yerini alıyor. Lucis Diamond kalp şeklindeki yarımtur yüzük fiyatı 2.000 TL'den başlıyor. Safirli pırlanta yüzüğe ise 1.900 TL'den ulaşılabiliyor.

Baget pırlanta yüzük düşünenler için 2.300 TL'den başlayan fiyatları sunuluyor. Beştaş, tamtur, renkli taşlı, damla tektaş ve daha pek çok yüzük çeşitleri bulunuyor. ölçüleri ise 0.02 ct'den başlıyor ve her bütçeye hitap edecek model bulmak mümkün oluyor. Ankara Ulus ilçesinde bulunan firmaya oldukça kolay şekilde ulaşımda sağlanabiliyor.

Sina Pırlanta

Efektli pırlanta yüzükler, tamtur yüzükler, mini pırlantalar, renkli taşlı yüzükler ve çok daha fazlasına Sina Pırlanta ile ulaşmak mümkün oluyor. Pırlanta baget yüzük fiyatları 1.800 TL'den başlıyor. Pırlanta fantazi yüzüklerde ise fiyatları 0.82 karat yüzük 10.000 civarı olurken, 1.10 karat baget pırlanta yüzük fiyatları 13.500 TL civarında seyrediyor.

Zarif ve şık modelleri ile zevkinize uygun modelleri elbette bulunduruyor. Evlilik teklifi, anneler günü hediyesi, doğum günü hediyesi ya da gönlünüzden koparak sevdiğinize alacağınız en değerli hediyeler için Sina Pırlanta sizleri bekliyor.

Emek Mücevher

çankaya ilçesinde bulunan Emek Mücevher her yaşa uyan tektaş yüzük ve alyans modelleri ile hizmet veriyor. 0.33 ct. den başlayan yüzük modelleri fiyatları 4.000 TL civarında seyrediyor. Tektaş pırlanta, beştaş, baget yüzük, tria, yeditaş, elmas ve inci yüzük modelleri bulunuyor.

Renkli taşlı yüzük düşünen çiftler içi safir, yakut, zümrüt yüzük modelleri de yer alıyor. çift alyansları gümüş, altın ya da klasik alyans şeklinde isteğe göre sunulabiliyor. Firma yalnızca kadınlara hitap etmiyor. Erkekler için tarzlarına uyacak şık yüzük tasarımları sunuyor. Tektaş pırlanta ve alyans fiyatları 3.500 TL'den başlayarak modele göre ilerliyor.

Ay Mücevher

Ankara Altındağ'da bulunan Ay Mücevher altın yüzük, elmas, pırlanta ve tasarım tektaş yüzük ve alyans modelleri ile hizmet veriyor. Klasik alyans yüzük fiyatları 900 TL'den başlıyor. Baget alyans modellerinde ise fiyatları 1.200 TL bandında ilerliyor. Elmas beştaş yüzük düşünenler için fiyatlar 1.800 TL civarında oluyor. Pırlantalarda ise fiyatlar beştaş, tektaş, 14 ayar vs. olmasına göre değişiyor. Kendinize en uygun modelleri bulabileceğiniz Ay Mücevher sizleri bekliyor.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Türkiye'nin her yerinde sizlerin ve sevdiklerinizin parmaklarını süsleyecek tektaş yüzük ve alyans modelleri fiyatları ile ilgili yazımızda bahsettik. Sizde en güzel yüzük firmaları ve uygun fiyatlarından haberdar olmak isterseniz ‘ücretsiz Teklif Al' butonuna tıklayabilirsiniz.

0
%