Desktop cover Mobile cover

Aydın

Söz, Nişan Mekanları

Orsen Garden Restaurant

Orsen Garden Restaurant

Aydın, Kuşadası
150 Maks. Kişi • 750 ₺ Başlangıç Fiyatı

Gelin Saçı ve Makyajı

Makeup Eda Dikmen

Makeup Eda Dikmen

Aydın, Kuşadası
7500 ₺ Başlangıç Fiyatı

Aydın İndirimleri

Orsen Garden Restaurant

Nisan ve Mayıs Ayı Etkinliklerine Özel Fotoğraf, Video, Süsleme ve Müzik Dahil 65.000 TL!
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Aydın için Genel Bilgiler

Aydın Düğün Salonları

Muhteşem bir düğün organizasyonu yapabilmeniz için sizlere kusursuz bir hizmet sağlayan Aydın düğün salonları, avantajlı fiyatları ve uygun paketleri ile tarafınıza katkı sağlıyor. Birbirinden farklı düğün mekanlarına ev sahipliği yapan Aydın, rüya gibi bir düğün gerçekleştirebilmeniz için sizlere yardımcı oluyor. İsteklerinize ve konuklarınıza yönelik olarak hazırlanan düğün salonları, pek çok farklı paket seçeneği ile sizlere seçim konusunda çeşitlilik imkanı sunuyor. Değişik konsept seçenekleri içerisinde yer alan kır düğün, kumsal düğünü, otel düğünü gibi alternatif temaları sizler için mükemmel bir şekilde organize eden düğün salonları Aydın’da sizleri bekliyor.

Aydın Düğün Salonu Hizmeti

Alanında uzman çalışanları, yılların deneyimi ve tecrübeli kadrosu ile sizlere hizmet vermekte olan Aydın düğün salonları, benzersiz ayrıcalıkları ile düğününüzü çok daha özel bir hale getiriyor. Hayatınızın en anlamlı gününü çok daha anlamlı kılmak için çalışan düğün mekanları, isteklerinize uygun bir düğün etkinliği gerçekleştirmenizi sağlıyor. Dilediğiniz konsepti ve temayı sizler için kusursuz bir şekilde hazırlayan düğün salonu çalışanları, hayalini kurduğunuz düğününüzü gerçeğe dönüştürüyor. Değişik süslemeleri bünyesinde barındıran Aydın düğün mekanları, anlaşmanıza bağlı olarak mekan süsleme konusunda tarafınıza yardımcı oluyor.

Konuk sayınıza uygun bir şekilde dekore edilen düğün salonunuz, geniş salon ayrıcalıkları ve konforlu alanları ile tarafınıza katkı sağlıyor. Kapalı ve açık alan seçenekleri ile sizlere mekan seçimi konusunda destek olan Aydın düğün salonları, her mevsime uygun olarak dizayn ediliyor. Kına, nişan, sünnet, mezuniyet, mevlit gibi etkinlikleriniz için de tercih edebileceğiniz Aydın düğün salonları, dilediğiniz etkinliği bünyesinde gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor. Her bir etkinlik için sizlere kusursuz bir hizmet anlayışı sunan düğün salonları, organizasyonunuzun mükemmellik garantisini tarafınıza sunuyor.

Değişik paket seçenekleri ile düğününüz için birçok farklı alandan faydalanabilmenize olanak sağlayan Aydın düğün salonları, bütçenize yönelik olarak destek sağlıyor. Anlaşmanıza bağlı olarak tercih edebileceğiniz paket seçenekleri içerisinde düğün arabası, düğün davetiyesi, düğün fotoğrafçısı, catering, gibi farklı hizmetler yer alıyor. Tarafınıza sağlanan paket türleri bütçenize uygun olarak tercih edebileceğiniz toplu bir hizmet anlayışını sizlere sunuyor. Düğün mekanlarının sunmuş olduğu ayrıcalıklı paketlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçerek, düğününüzü organize etmeye başlayabilirsiniz.

Aydın Düğün Mekanları

Evlenecek çiftlere benzersiz bir düğünün garantisini veren Aydın düğün mekanları, farklı konsept seçenekleri ile mükemmel bir organizasyon gerçekleştirebilmenize olanak sağlıyor. Dilediğiniz konsepti sizler için kusursuz bir şekilde hazırlayan düğün mekanları, isteklerinize uygun bir düğün alanına sahip olabilmenize yardımcı oluyor. Değişik tema fikirleri ile de sizlere alternatif konseptler sağlayan Aydın düğün salonları, unutulmayacak bir düğüne imza atabilmeniz için tarafınıza benzersiz bir hizmet sunuyor. Konseptinize ve temanıza uygun olarak seçeceğiniz süslemeler ile düğününüzü çok daha görkemli bir hale getiriyor.

Aydın Kır Düğün Konsepti

Oldukça romantik düğün konseptleri içerisinde yer alan kır düğün teması, tercihini Aydın’da yeşillikler ile iç içe bir düğünden yana kullanan çiftlere müthiş güzellikler sunuyor. Aydın’ın büyüleyici doğası ile bütünleşen düğün mekanları, kır düğünü etkinliğinizi çok daha benzersiz bir organizasyona dönüştürüyor. Konuklarınızla birlikte keyifli anlar yaşamanız için müthiş bir seçim olan bu konsept özellikle ilkbahar ve yaz aylarında gerçekleştireceğiniz düğününüz için harikulade bir tercih oluyor. Bütçenize uygun olarak tercih edebileceğiniz kır düğün konseptiniz için mekan seçenekleri içerisinde oteller, restoranlar, düğün salonları ve kafeler yer alıyor.

Konuk sayınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz mekanlar, farklı kapasite seçenekleri ile seçim konusunda doğru bir yer bulabilmenize olanak sağlıyor. Kır düğün konseptinin birbirinden muhteşem süslemelerini sizlere sağlayan düğün mekanları, anlaşmanıza bağlı olarak pek çok farklı süs malzemelerini sizler için özenle dizayn ediyor. İsteklerinize ve temanıza uygun olarak dekore edilen düğün mekanınız, kır düğün konseptinize bağlı kalarak ortaya mükemmel bir etkinlik çıkartmanızda yardımcı oluyor. Alanında uzman çalışanlar tarafından kusursuz bir hizmet anlayışını sizlere sunan Aydın düğün mekanları, düğününüzün tadını doyasıya çıkartabilmenize imkan sağlıyor.

Büyülü bir düğün organizasyonunun vazgeçilmez konsepti olan kır düğünü teması, tercihini romantik bir organizasyondan yana kullananlar için müthiş bir seçim oluyor. Değişik paketleri, erken rezervasyon fırsatları ve uygun fiyatları ile tarafınıza avantajlar sunan Aydın düğün mekanları, kır düğünü organizasyonunuzun çok daha gösterişli olmasını sağlıyor. Siz de muhteşem bir kır düğünü gerçekleştirmek için sitemizde yer alan Aydın düğün mekanlarını inceleyerek, aradığınız özelliklere uygun bir yer bulabilirsiniz. Mekanlar ve mekanların fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Düğününüz İçin Fotoğrafçı Seçimi

Aydın düğün salonları bünyesinde gerçekleştireceğiniz düğününüzün muhteşem karelerini sizler için ölümsüzleştiren fotoğrafçılar, muhteşem fotoğraflara sahip olmanızı sağlıyor. Düğün hikayesi, iç mekan ve dış mekan çekimi, düğün albümü gibi ömür boyu düğününüzü hatırlamanız için sizlere mükemmel seçimler sunan fotoğrafçılar alanında uzman ekipleri ile tarafınıza destek oluyor. Düğün video çekimi konusunda da sizlere yardımcı olan onlarca fotoğrafçı, profesyonellikleri ile sizlere Aydın’da hizmet vermeye devam ediyor. Düğün fotoğrafçılarının bütçenize uygun fiyat alternatifleri sayesinde düğününüzün unutulmayan anlarını her daim hatırlamanız mümkün.

Avantajlı paketleri ile birçok hizmeti sizler için birleştiren düğün fotoğrafçınız, düğün gününüz boyunca, düğününüzün bütün detaylarını kusursuz bir şekilde fotoğraflıyor. Ortaya büyüleyici karelerin çıktığı düğün albümünüz konusunda konsept çekim seçenekleri ile tarafınıza olağanüstü kareler sunan düğün fotoğrafçıları, sitemizde sizler için yer alıyor. Aydın’da bulunan onlarca fotoğrafçı ve firmayı inceleyerek isteklerinize ve bütçenize uygun bir hizmet kalitesi bulabilmeniz mümkün. Düğününüzün muhteşem fotoğraflarını çekecek fotoğrafçılar ve fotoğrafçıların fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aydın Düğün Salonları ve Mekanlarının Fiyatları

Aydın’da gerçekleştireceğiniz düğününüzün bütçesi konusunda sizlere muhteşem fırsatlar sunan düğün mekanları ve salonları, avantajlı fiyat seçenekleri ile tarafınıza katkı sağlıyor. Birbirinden uygun fiyat alternatifleri ile hayalini kurduğunuz düğününüzü çok daha görkemli bir hale getiriyorlar. Bütçenize yönelik avantajları ile sizlere yardımcı oluyorlar. Erken rezervasyon seçenekleri, ayrıcalıklı paketleri ve birbirinden mükemmel konseptleri ile siz de rüya gibi bir düğün yapabilirsiniz. 2019’un en uygun fiyatlarına sahip Aydın düğün salonlarına ve mekanlarına sitemiz ayrıcalıkları ile ulaşabilmeniz mümkün hale geliyor.

Kır düğünü, kumsal düğünü, otel düğünü gibi düğün seçeneklerinizin yanı sıra; Kına nişan, sünnet, mezuniyet, mevlit gibi etkinlikleriniz için de tercih edebileceğiniz düğün mekanları sizleri bekliyor. Alanında uzman çalışanları ve yılların deneyimi ile müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen düğün salonları ve mekanları, harikulade bir düğünün garantisini sizlere sunuyor. Konuklarınızla birlikte oldukça keyifli anlar yaşamanız için müthiş bir organizasyon gerçekleştiren Aydın düğün salonları ve mekanları, düğününüzün tadını doyasıya çıkartmanızı sağlıyor. Gelen konuklarınıza kusursuz bir hizmet anlayışı sunan mekan çalışanları, misafirlerinizi harikulade bir şekilde ağırlamaktan mutluluk duyuyor. Açık alan ve kapalı alan seçenekleri ile mekan konusunda sizlere yardımcı olan Aydın düğün salonları, dilediğiniz mekanda bir düğün organizasyonu yapabilmenizi mümkün hale getiriyor.

En Güzel Aydın Düğün Mekanları DüğünBuketi'nde!

Aydın’ın sahip olduğu onlarca düğün salonu ve düğün mekanı sizlere düğün organizasyonunuz konusunda çeşitlilik imkanı sunuyor. Benzersiz bir düğün etkinliği yapabilmeniz için sizlere yardımcı olan düğün salonları ve mekanları, birbirinden avantajlı paketleri ve fırsatları ile tarafınıza destek sağlıyor.

Yemekli ya da kokteyl şeklinde gerçekleştireceğiniz düğününüz için değişik mekanları bünyesinde barındıran Aydın; Otel, restoran, kafe, düğün salonu gibi farklı mekanları ile sizlere çeşitlilik yaratıyor. Aydın’da muhteşem bir düğün organizasyonu gerçekleştirebilmeniz için sizlere hizmet vermekte olan düğün salonları ve mekanları sitemizde sizler için detaylı bir şekilde yer alıyor. İsteklerinize ve bütçenize uygun bir düğün salonuna sahip olmak için sitemizi inceleyebilir, dilerseniz de bizimle iletişime geçerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Aydın Düğün Salonları ve Fiyatları

Ege Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden birisi olan Aydın; mutluluğa ilk adımını atacak çiftlere gerek düğün öncesi hazırlıkları gerekse düğün salonları ve organizasyon firmaları açısından oldukça fazla seçenek sunuyor. Hem açık hem de kapalı mekanda hizmet veren Aydın düğün salonları; fiyatları ile dikkat çekerken, düğün öncesi hazırlıkları için hizmet veren firmalar ise ürün çeşitlilikleri ile yoğun ilgi görüyor.

Düğün, nişan, kına, sünnet ve mezuniyet gibi organizasyonlar için pek çok firmanın ve mekanın hizmet verdiği Aydın; en renkli düğünlere ev sahipliği yapan illerimiz arasında yer alıyor. Özellikle gelinlik, damatlık ve abiye konusunda bolca seçeneğin olduğu Aydın’da gerek hazır giyim mağazaları gerekse butikler düğün hazırlığı yapan çiftlere ve ailelere birbirinden şık alternatifler sunuyor. Düğün günü için gelin arabası kiralama firmaları ise; her bütçeye uygun model seçenekleri ile yeni evlenecek çiftlerin mutluluğuna katkıda bulunuyor. Düğün, nişan, kına, sünnet ve mezuniyet gibi özel günler için organizasyon ve catering hizmeti veren firmalar ile Aydın düğünleri daha bir renkli daha bir eğlenceli geçiyor.

Düğün Öncesi Hazırlıklar

Düğün öncesi yapılan hazırlıkların başında gelinlik, damatlık, abiye ve yakınların giyim alışverişi ilk sıralarda yer alıyor. Birbirinden şık gelinlik modelleri ile kapılarını yeni evlenecek çiftlere açan mağazalar ve butikler; her zevke ve her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Düğün öncesi gerçekleştirilen nişan ve kına gibi özel günler için de pek çok seçenek sunan giyim mağazaları hem ürün yelpazeleri hem de fiyatları ile oldukça yoğun ilgi görüyor.

Düğün, nişan, kına gibi özel günler için organizasyon hizmeti veren firmalar ise şık konseptleri ve cazip paket fiyatları ile yeni evlenecek çiftlerin en mutlu günlerini unutulmaz anlara dönüştürüyor. Düğün, nişan, kına, sünnet düğünü gibi özel günlerde catering hizmeti veren işletmeler; gerek zengin menü içerikleri gerekse görsel sunumları ile şölen havasında düğünler gerçekleştirmenizi sağlıyor. Genellikle düğün günü ya da düğünden birkaç gün öncesinde yapılan fotoğraf çekimi; ömür boyu sizinle birlikte yaşayacak olan çok değerli albümleri oluşturuyor. Dış mekan çekimi ya da açık hava çekimi olarak bilinen fotoğraf çekimleri, profesyonel fotoğrafçılık hizmeti veren firmalar veya organizasyon firmaları tarafından yapılıyor.

Dış mekan çekim hizmeti veren firmalar profesyonel çalışanları ve farklı bakış açıları ile düğün gününüze ait hatıralarınızı ölümsüzleştiriyor. Gelin arabası kiralama hizmeti sunan araç kiralama firmaları; Pek çok model seçeneği ile her zevke ve her bütçeye uygun fiyat teklifleri sunuyor. Aydın’da düğün yapmak isteyen herkes için düğün salonlarını, düğün salonu hizmeti veren otelleri, organizasyon mekanlarını, organizasyon firmalarını, catering firmalarını, gelin arabası kiralama firmalarını, gelinlikçileri, butikleri ve kuaför salonlarına sayfamızda biraya getirdik. Düğün ve düğün öncesi hazırlıklarınız için firmaları sayfamızdan listeleyebilir; Verdikleri hizmetleri ve fiyatlarını karşılaştırabilir, detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aydın Kır Düğünü

Yılın her mevsiminde hizmet veren Aydın düğün salonları ve organizasyon mekanları hem kapalı salonlarda hem de açık alanlarda misafirlerini ağırlıyor. Özellikle kır düğünü konseptinde oldukça fazla seçenek sunan Aydın düğün salonları; zengin paket içerikleri ve her bütçeye uygun fiyatları ile düğün, nişan, kına ve sünnet düğünü gibi özel gün organizasyonlarda fark yaratıyor.

Aydın muhteşem havasında ve yemyeşil bahçelerde gerçekleşen kır düğünlerine ev sahipliği yapıyor. Kır düğünü konseptinde sunulan bahçe süslemeleri ve giydirmeler ortama ayrı bir hava katıyor. Hem de zarif bir atmosfer yaratıyor. Oldukça gösterişli kır düğünlerinin gerçekleştiği Aydın düğün salonlarında ayrıcalıklı hissettiren zarif dokunuşlar göze çarpıyor.

Her detayın titizlikle planlandığı organizasyonlar en mutlu gününüzde sizlerin ve değerli davetlilerinizin memnuniyetini ikiye katlıyor. Aydın’da hizmet veren oteller de otel bünyesinde sundukları düğün salonu hizmetleri ile oldukça yoğun ilgi görüyor. Hem lüks ve konforlu salonlarda hem de açık ve geniş alanlarda hizmet veren Aydın otelleri mevcut. Şık konseptleri, zengin menüleri, lezzetli yemekleri, avantajlı düğün paketi seçenekleri ile düğün ve organizasyonlarda sıklıkla tercih ediliyor. Aydın düğün salonlarının pek çoğunda özel davetlileriniz için engelli girişi ve vale hizmeti de bulunuyor.

Her Zevke ve Her Bütçeye Uygun

Aydın düğün salonları; dışarıdan organizasyon ve catering firması da kabul ediyor. Orkestra, ışık ses sahne sistemi ve düğün fotoğrafçısı gibi hizmetleri düğün paketlerinin içinde sunuyor. Aydın düğün salonları dilerseniz dışarıdan fotoğrafçı getirilmesine de izin veriyor. Gerek görsel sunumları gerekse şık dekorasyonları ile oldukça gösterişli düğünlere ev sahipliği yapıyor. Aydın düğün salonları; her zevke ve her bütçeye uygun avantajlı seçenekler sunuyor.

Aydın düğün salonları ile ilgili detaylı bilgiye sayfamızdan ulaşabilir,; Aydın da hizmet veren düğün salonlarını ve organizasyon mekanlarını listeleyebilir, zevkinize ve bütçenize en uygun olan düğün salonunu kolaylıkla bulabilirsiniz. Seçtiğiniz düğün salonu ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişme geçebilir ya da sayfamız üzerinde kolayca teklif isteyebilirsiniz.

Aydın Düğün Salonları

Düğün buketi olarak Aydın ili sınırları içerisinde gerek Merkez gerekse civar ilçelerde düğün salonu hizmeti veren birbirinden şık ve birbirinden kaliteli mekanları sayfamızda sizler için yayınlıyoruz. Sayfamız üzerinde Aydın düğün salonlarının verdiği hizmetleri ve fiyatları karşılaştırabileceğiniz gibi bizlerle iletişime geçerek en uygun teklifi alabilirsiniz.

Aydın’da hizmet veren birbirinden şık düğün salonları ve organizasyon mekanları gerek paket içerikleri gerekse fiyatları ile mutluluğa ilk adımı atacak çiftlerin sevincini ikiye katlıyor. En mutlu gününüzde sizleri ve değerli davetlilerinizi içtenlikle ağırlayan Aydın düğün salonları kalite odaklı hizmet anlayışı ve güler yüzlü çalışanları unutulmaz anlarınıza değer katıyor.

Safir Düğün Salonu

 Aydın Muğla karayolu üzerinde kapılarını hizmete açan Safir Düğün Salonu 1000 kişilik oturma kapasitesi ve ihtişamlı salonu ile dikkat çekiyor.Orkestrası, zengin menü seçenekleri, geniş pisti, kaliteli ışık, ses ve sahne sistemi ile pek çok çift tarafından tercih edilen Safir Düğün Salonu; kapalı mekanda hizmet veriyor. Aydın’da oldukça merkezi bir lokasyonda hizmet veren Vale Düğün Salonu ise özellikle kır düğünü konseptinde son derece şık düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. 1200 kişi ağırlama kapasitesine sahip geniş bahçesi ve modern tasarımı ile göz dolduran Vale Düğün Salonu özellikle açık havada düğün yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Birbirinden zengin menü seçenekleri her bütçeye uygun avantajlı düğün paketleri sunan Vale Düğün Salonu kalitesini tüm detaylarda hissettiriyor.

Polatlar Düğün Salonu

Aydın’da hizmet veren düğün salonları arasında yer alan Polatlar Düğün Salonu; hem yazlık hem de kışlık salonları ile adından sıkça bahsettiriyor. Zarif salon süslemeleri, zengin menü çeşitleri modern dekorasyonunun yanı sıra avantajlı düğün paketi fiyatları ile düğün, nişan, kına ve sünnet düğünü gibi organizasyonlarda son derece yoğun ilgi gören Polatlar Düğün Salonu yeni evlenecek çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Aydın’da düğün salonu hizmeti veren seçkin düğün salonları ve organizasyon mekanlarına sayfamızdan ulaşabilir, detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aydın Düğün Mekanları

Kusursuz ve mükemmel bir düğün gecesi yaşamak her çiftin hayali. Oldukça stresli bir döneme de sebep olan düğün hazırlıklarını uzman ekiplerle tamamlamak oldukça avantajlı. Aydın düğün salonları düğün gecesi yanında, düğün hazırlıkları için de en iyi seçenekleri sunuyor. Gelinlerin baştan aşağıda makyajı, gelinliği ve hazırlığı ile ilgileniyorlar. Aynı zamanda düğün mekanını da kusursuz hale getirerek, çiftlerin ve ailelerin üzerindeki bütün yükü hafifletiyor.

Aydın merkezli düğün salonları sayesinde, muhteşem bir kır düğünü ya da balo havasında kapalı mekan törenlerini tercih edebilirsiniz. İki seçenek için de uzman ekiplerden yararlanabiliyorsunuz. Aşkın ve tutkunun temel alındığı düğün mekanları ile rüya gibi bir gece geçirebilirsiniz. Tercihinize göre hazırlanan kır düğünü ya da kapalı mekan konseptleri ile doğal ve şık bir düğün sizi bekliyor.

Aydın düğün salonları gelinlere de ayrıcalıklı bir ekip sunuyor. Make up ve saç hizmetini sunan organizasyon ekipleri, bütün hazırlıkları tek bir mekanda tamamlıyor. Gelinlerin kusursuz hale gelmesinden sonra misafirlere de yoğun ilgi gösteriliyor. Unutulmaz bir gece yaşarken bir de fotoğrafçı aramak zorunda kalmamak için Aydın merkezli organizasyon ekipleri ile her anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Aydın düğün salonlarının farklı konseptte hazırladığı düğün organizasyonları ile size sadece en özel anınızın tadını çıkartmak kalıyor.

Her Konsepte Uygun Fiyat

Aydın merkezli düğün salonları, uzman ekiplerle çalışmasına rağmen uygun fiyatlar sunuyor. Her kesimden çiftin hayalini gerçekleştiren profesyonel takımlar ile size en uygun seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Fiyat aralıkları ne olursa olsun seçtiğiniz konsept doğrultusunda kusursuz bir gece geçirebilirsiniz.

Kır düğünü hizmetinde sunulan açık hava ve doğallık konsepti ile uygun fiyatlar sizleri bekliyor. Misafirlerinizin sayısına göre hazırlanan masalar, konuk karşılama ekibi ve yemek servisi, Aydın düğün salonlarında kusursuz hazırlanıyor. Kapalı mekan düğünlerinde de peri masallarına yakışır davet ve düğünler sizleri bekliyor. Çiftlerin eğlenerek düğün geceleri ölümsüzleştirmesi Aydın düğün salonları ile gerçeğe dönüşüyor.

Her konsepte uyarlanan fiyat seçenekleri ile hem mükemmel hem de cebinize uygun düğün gecesi Aydın’da sizleri bekliyor. Aydın merkezli düğün salonları ve uzman ekipleri, hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi bekliyor!

0
%