Desktop cover Mobile cover

Gelin Hamamı Mekanları ve 2024 Fiyatları

İstanbul Gelin Hamamı Mekanları

Miss İstanbul Gelin Hamamı

Miss İstanbul Gelin Hamamı

5.0 (3)
İstanbul, Fatih
100 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Külliye Hamamı

Külliye Hamamı

5.0 (3)
İstanbul, Sancaktepe
120 Maks. Kişi • 600 ₺ Başlangıç Fiyatı
Acemoğlu Hamamı

Acemoğlu Hamamı

5.0 (1)
İstanbul, Fatih
100 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Felicita Kına Hamamı

Felicita Kına Hamamı

5.0 (5)
İstanbul, Güngören
45 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Tarihi Galatasaray Hamamı

Tarihi Galatasaray Hamamı

5.0 (1)
İstanbul, Beyoğlu
150 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Süreyya Hamamı

Süreyya Hamamı

5.0 (1)
İstanbul, Maltepe
100 Maks. Kişi • 60 ₺ Başlangıç Fiyatı
Hyatt Centric Levent İstanbul

Hyatt Centric Levent İstanbul

5.0 (1)
İstanbul, Beşiktaş
50 Maks. Kişi • 200 ₺ Başlangıç Fiyatı
The Craton Hotel

The Craton Hotel

5.0 (1)
İstanbul, Şişli
250 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı

Ankara Gelin Hamamı Mekanları

Osmanlı Hamamı

Osmanlı Hamamı

Ankara, Keçiören
100 Maks. Kişi • 20 ₺ Başlangıç Fiyatı
Çam Thermal Hotel Hamamı

Çam Thermal Hotel Hamamı

5.0 (1)
Ankara, Kızılcahamam
100 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Akman Tzob Otel

Akman Tzob Otel

5.0 (5)
Ankara, Yenimahalle
250 Maks. Kişi • 75 ₺ Başlangıç Fiyatı
Yenişehir Hamamı

Yenişehir Hamamı

5.0 (1)
Ankara, Çankaya
100 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Şengül Hamamı

Şengül Hamamı

5.0 (1)
Ankara, Altındağ
100 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Tarihi Karacabey Hamamı

Tarihi Karacabey Hamamı

5.0 (1)
Ankara, Altındağ
100 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı

İzmir Gelin Hamamı Mekanları

Karataş Hamamı

Karataş Hamamı

5.0 (1)
İzmir, Konak
100 Maks. Kişi • 30 ₺ Başlangıç Fiyatı
Fes Spa Hamam

Fes Spa Hamam

5.0 (1)
İzmir, Gaziemir
100 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Çiğli Ege Hamamı

Çiğli Ege Hamamı

5.0 (2)
İzmir, Çiğli
100 Maks. Kişi • 40 ₺ Başlangıç Fiyatı
Kaya Termal İzmir

Kaya Termal İzmir

5.0 (1)
İzmir, Narlıdere

Diğer Şehirleri Keşfet

Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Gelin Hamamı Mekanları için Genel Bilgiler

Gelin hamamı mekanları düğünden önce rahatlamak isteyen gelin adayları için kişi başı 750 - 1.500 TL'den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor. Hemen hemen şehirde gelin hamamı bulunurken, kına gecelerine özel paket alternatifleri de sunuluyor. Tarihi hamamlar kına seti, ikramlıkları, sauna ve jakuzi hizmetlerini paketleri dahilinde sağlayabiliyor. Gelin hamamları için detaylı incelemeyi yazımızda bulabilirsiniz.

İstanbul Gelin Hamamı 2024 Fiyatları

İstanbul'un her iki yakasında hizmet veren gelin hamamları, modern ve tarihi mimariyi birleştiren yapıları ve paketleri ile öne çıkıyor. Gül suyu ve ikramlıkları ile misafirlerini karşılamanın yanı sıra müzik seçenekleri ile eğlenceli anların sahibi oluyor. İstanbul'da gelin hamamı fiyatları kişi başı 750 TL'den başlıyor. Alınan hizmetlere göre fiyatları 3.000 TL'ye kadar çıkabiliyor.

İstanbul'daki tüm gelin hamamlarını burada bulabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Gelin Hamamları

İstanbul Avrupa Yakası'nda olan gelin hamamları şık dekorasyonları ve geniş hizmet yelpazelerini belirliyor. Kişiye özel süslemeler, özel havluluklar ve hediyelikler ile paketlerini sunuyor. 

Avrupa Yakası gelin hamamı önerileri;

 • Mis İstanbul Gelin Hamamı
 • Cağaloğlu Hamamı
 • Romance İstanbul Hotel Hamamı
 • Tulipa Spa Gelin Hamamı
 • Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı
 • Acemoğlu Hamamı
 • Ottoman's Life Hotel Deluxe
 • Hyatt Centric Levent İstanbul 
 • Hamam 365 
 • Wish More Hotel
 • Tarihi Galatasaray Hamamı

Avrupa Yakası'ndaki diğer hamamlar burada.

Çağaloğlu Hamamı

Fatih ilçesinde öne çıkan Cağaloğlu Hamamı 200 kişilik kapasitesi ile öne çıkıyor. Hediyelikler, gül suyu ve lokum ikramını gelen misafirlerine özel olarak sunuyor. Dans ekipleri ve davul şovları ile jakuzi alanında rahatlarken eğlenmenize de fırsat sunuyor.

Tarihi gelin mekanları arasında yer alan Cağaloğlu kişiye özel konsept süslemelerini cazip fiyatları ile sunuyor. Fiyatlar alınan hizmetlere göre değişkenlik gösterebiliyor. 

Romance İstanbul Hotel

Romance İstanbul Hotel kına gecelerinde hamam taşının ortasında sergilediği minderleri ve kına setleri ile dikkat çekiyor. Meyvelik ve ikramlıklarını sunduğu 150 kişilik davet alanı bulunuyor. Masaj yaptırırken kese ve köpük imkanları alınabiliyor. Misafirlerine özel olarak havlu ve kese içeren hediye paketini sunuyor.

Tulipa Spa Gelin Hamamı

Tulipa Gelin Hamamı uygun fiyat seçenekleri ile en çok tercih edilen hamamlar arasında yer alıyor. Masaj için özel alanı bulunurken sizin seçtiğiniz müzikler ile yayın yapılıyor. 200 davetliyi ağırlayabilmek için imkanı bulunurken ısıtmalı yüzme havuzundan yararlanılabiliyor. Gelin hamamına özel standart ve her şey dahil paket seçenekleri bulunuyor.

Acemoğlu Hamamı

Acemoğlu Hamamı en fazla tercih edilen gelin hamamı mekanları arasında yer alıyor. 100 kişilik davet alanında konforlu organizasyonların düzenlenmesine yardımcı oluyor. Jakuzi alanında ışıklandırmasına ek olarak talebe göre fasıl ekibi sağlayabiliyor. İkram servisliklerini sunarak her davetlisini özenle karşılıyor.

Hyatt Centric Levent İstanbul

Hyatt Centric Levent İstanbul 50 kişilik kapasitesine ek olarak yüzme havuzu ve sauna imkanı sunuyor. Kına gecelerinde dışarıdan organizasyon firması getirme imkanının yanı sıra 250 kişilik otopark hizmeti sağlanıyor. Müzik yayını ve alkollü alkolsüz içecek seçenekleri ile eğlenceli bir gece sizi bekliyor.

Davetli sayınıza göre özel düzenleme seçeneklerini sunarak kusursuz bir davet ev sahipliği yapıyor. 

Hamam 365

Hamam 365 geniş davet alanı ile dikkat çekiyor. 100 davetlinin ağırlanabildiği gelin hamamı organizasyonlarında kusursuz hizmetler sağlıyor. Kına seti, tef seçenekleri, mum ve kına ekibi gibi paketleri bulunan Hamam 365 gelin adayları tarafından sıkça tercih ediliyor.

Dilerseniz catering firması ile anlaşarak en özel gelin hamamı etkinliklerinizi düzenlemenize fırsat sunuyor. Davul ve çalgı şovları eşliğinde davetlilerin sınır olmadan eğlenmesini sağlıyor. Jakuzi alanında eğlencenize devam etme olanağınız bulunuyor.

Wish More Hotel

Bayrampaşa'da öne çıkan Wish More Hotel gelin hamamı paketleri ile dikkat çekiyor. Davet alanında mor renkli süslemeleri ile farklı konseptler sunuyor. Meyvelik ve ikramlıklarını davete gelen misafirleri için sağlıyor. Havlu ve tef ile eğlenmek isteyen davetlilerine hediyelik sunuyor.

Sabun ve ve havludan oluşan spa seti hizmeti bulunuyor Sauna alanına ek olarak buhar odasını da kullanıma açıyor. Etkinlik sorumlusu ile tüm süreci organize etmenize olanak sağlıyor. 

İstanbul Anadolu Yakası Gelin Hamamları

İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan gelin hamamları dilediğiniz konseptlerde süslemeler ve kına paketleri eşliğinde organizasyon düzenlemenize yardımcı oluyor. Standart veya her şey dahil paketlerden dilediğinizi seçip arkadaşlarınızla eğlenceli ve bakım dolu bir günün tadını çıkarabilirsiniz.

Anadolu Yakası'nın en sevilen gelin hamamları ise şöyle;

 • Nes Club Gelin Hamamı
 • Titanic Business Kartal Gelin Hamamı
 • Süreyya Hamamı
 • Külliye Hamamı

Anadolu Yakası'ndaki gelin hamamlarından teklif almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Titanic Business Kartal

Şık ve geniş hizmet yelpazesi ile Titanic Business Kartal Gelin Hamamı Anadolu Yakası'nın en çok tercih edilen adresleri arasında yer alıyor. Davetinizi vermeden önce etkinlik sorumlusu ile genel bir akış planı oluşturulabiliyor. Düzenleyeceğiniz organizasyonlar için sauna ile başlangıç yaparak rahatlama imkanınız bulunuyor.

Jakuzi alanına geçiş yapıldığında vitamin barda bulunan seçenekleri deneyimleyerek tüm stresinizi atma fırsatınız bulunuyor. Köpüklü masaj ve kese eşliğinde en keyifli anları yaşayarak dinlenebilirsiniz. 

Süreyya Hamamı

Süreyya Hamamı, 100 davetliyi ağırlayabildiği kapalı davet alanında içecek barı ve sauna imkanını sunuyor. Gelin adaylarına gelin tahtı, kına tefi ve dekorasyon seçeneklerini sunarak unutulmaz organizasyonlarınıza imza atıyor.

Jakuzi alanı ve spa gibi hem davetlileriniz hem de sizin yararlanabileceği hizmetleri sunuyor. Dilediğiniz hizmeti etkinlik sorumlusuyla konuşarak temin edebilme imkanınız bulunuyor.

Külliye Hamamı

120 kişilik kapasitesi ile dikkat çeken Külliye Hamamı davetlilerini memnun etmek için pek çok seçeceği sağlıyor. Isıtma sistemlerine sahip olan hamamda kına süslemeleri ile eşsiz bir davet verilmesini sağlıyor. Göbek taşı kırmızı mumlar, gül yaprakları ve hediyelikler ile süsleniyor.

Özel müzik listesi oluşturabileceğiniz hamamda davetinize renk katmak için misafirlerinize tef dağıtımı yapılıyor. Hamamın sunduğu süsleme seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. 

Ankara Gelin Hamamı Fiyatları 2024

Ankara gelin hamamı mekanları gelin adaylarına özel konsept, dans ekibi ve nedime kıyafetleri ile hizmet sunuyor. Mekanlar sauna, jakuzi gibi alanları ile tercih ediliyor. Başlangıç paketleri için belirlenen fiyatları 500 TL, her şey dahil paketleri ise 1.500 TL arasında değişiyor.

Ankara'da gelin hamamı önerilerimiz ise şöyle;

 • Yenişehir Hamamı
 • Aşk Bahçesi Hamamı
 • Bi-Hayal Organizasyon
 • JW Marriott Hamamı
 • Tarihi Karacabey Hamamı
 • Akman Tzob Otel

Ankara'daki diğer gelin hamamlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Yenişehir Hamamı

100 davetliye kadar hizmet sağlayabilen Yenişehir Hamamı ses ve müzik sistemlerini sunarak eğlenceli anlara ev sahipliği yapıyor. Hamamda özel spa masajı, yüzme havuzu ve köpük gibi özel hizmetler yer alıyor.

Aşk Bahçesi Hamamı

Güller ve mumlarla süslenen göbek taşı ile öne çıkan Aşk Bahçesi Hamamı ses ve ışık sistemleri imkanlarını müşterileri için sunuyor. Geleneksel hamam klasiklerini yansıtan ikramlıklarını davetlileri için sunuyor. Şerbet, lokum ve meyve tabakları etrafınızda dönerken gelin spasının rahatlatıcı etkisi altında keyifli anlar yaşama imkanınız bulunuyor.

Tarihi Karacabey Hamamı

Tarihi Karacabey Hamamı hamamda kına gecesi organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Hint kınası paketlerine ek olarak sunuluyor. Hamama 100 kişilik davetli getirebilme imkanı bulunuyor. Paket içeriklerine isteğinize göre masaj ve kese seçeneklerini ekliyor. Gül suyu ve lokum ikram ettiği konuklarına ek süsleme yapabilmesi için imkan sağlıyor.

Akman Tzob Otel

Butik gelin hamamı organizasyonlarınızda Akman Tzob Otel'in 40 kişilik kapasitesini değerlendirebilirsiniz. Buhar odasına girerek cildinizi güzelleştirebilir, ardından saunada stres atabilirsiniz.

Kendi zevklerinize göre dekore ettirebildiğiniz alanda köpüklü spanın tadını çıkarabilme imkanınız bulunuyor. 250 araçlık otoparkı olan otelin hamamına gelen davetliler hizmetten faydalanabiliyor.

2024 İzmir Gelin Hamamı Fiyatları

İzmir'de bulunan gelin hamamları hem kendinizi hem vücudunuzu şımartabileceğiniz hizmetlerini sunuyor. Masaj ile dinlendirilmiş vücudunuza ek olarak cilt bakımları ile cildinizi güzelleştiriyor. Müzik listeleri eşliğinde gelin adaylarının ve nedimelerin eğlenmesi için ışık ve ses sistemleri imkanını sağlıyor. İzmir gelin hamamı fiyatları kişi başı ortalama 500 - 1.000 TL'den başlıyor.

İzmir'de gelin hamamı yapılan yerler şöyle;

 • Karataş Hamamı
 • Kaya Termal İzmir
 • Çiğli Ege Hamamı
 • Fes Spa Hamamı

İzmir'deki gelin hamamlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Karataş Hamamı

Karataş Hamamı tarihi atmosferi ve merkezi konumu ile beğeni topluyor. Etkinlik sorumlusu ile planladığınız davet akışınızda ilk olarak meyve ikramları ile konuklar karşılanıyor. Buhar odasına girerek cildinizin tazelenmesine imkan tanınıyor.

Jakuzi alanında sunulan meyve ikramlıkları tadımlarken hamam sefasını en üst seviyede yaşamanıza imkan sağlıyor. En fazla 100 davetli için uygun olan salonunda özel dekorasyon uygulanabiliyor. 

Kaya Termal İzmir

Narlıdere'de bulunan Kaya Termal İzmir lüks gelin hamamı organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Termal özelliğini taşıyan jakuzi alanında dinlenirken sağlıklı bir hizmet alınması sağlanıyor. Sauna alanında gevşedikten sonra şok banyoları ile canlanma imkanınız bulunuyor. Vücudunuza en iyi bakımı sunan özel üniteler ile gelin adayları şımartılmaya devam ediliyor. 

Fes Spa Hamam

Fes Spa Hamamı kına gecesi için sunduğu imkanları ile dikkat çekiyor. Kına seti ve kına müziği imkanlarından yararlanabileceğiniz mekan en özel etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Kına tahtı hizmetine ek olarak nedimelere tef sunuluyor. Hamam 100 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor.

Kına için eğlenmeye geçmeden önce sauna hizmetini kullanarak rahatlama imkanınız bulunuyor. Konuklarına özel hediyeliklerin yanı sıra içecek barından sağlanan lezzetli ürünler bulunuyor. 

Çiğli Ege Hamamı

Çiğli Ege Hamamı lüks hizmetleri arasında jakuzi, sauna ve yüzme havuzunu sunuyor. 100 kişiye kadar davetli ağırlanabilen hamamda DJ ekibi ve kişiye özel müzik listesi sağlayarak keyifli dakikalar sunuyor.

Siz de bulunduğunuz ilde hizmet veren en iyi gelin hamamlarını DüğünBuketi.com sayfalarında inceleyebilir, beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz. Organizasyon danışmanlarımızla iletişime geçebilir, düğününüzü birlikte planlayabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz.

0
%