Desktop cover Mobile cover

Düğün Pastası Firmaları

İstanbul Düğün Pastası Firmaları

Le Fırın

Le Fırın

İstanbul, Eyüp
500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Setup Catering Davet ve Organizasyon

Setup Catering Davet ve Organizasyon

5.0 (1)
İstanbul, Çekmeköy
500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Cutie Cake Co

Cutie Cake Co

5.0 (1)
İstanbul, Eyüp

Ankara Düğün Pastası Firmaları

İzmir Düğün Pastası Firmaları

Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Düğün Pastası Firmaları için Genel Bilgiler

Düğün gününüzü lezzetli bir pastayla daha özel hale getirmek istiyorsanız, İstanbul, İzmir ve Ankara illerinde hizmet veren düğün pastası firmalarını tercih edebilirsiniz. Dilerseniz çikolatalı, çilekli, kremalı, beyaz çikolatalı onca pasta içerisinden seçim yapabilirsiniz. Pastanızı, sizin ve eşinizin bir benzeri olan figürlerle çok daha özel hale getirebilirsiniz. üstelik tüm bunlara dilim başı 5 TL'den başlayan fiyatları ile kavuşabilirsiniz.

En Lezzetli Düğün Pastaları

Yemekli ya da kokteyl düğün fark etmeksizin, düğün pastaları kendilerine her düğünde yer buluyor. Konuklar bile heyecanla düğün pastasının dağıtılacağı anı bekliyor. Düğün pastası seçiminde konuk sayısı da önemli bir etken oluyor.

Dileyenler, sade, tek katlı pastalara düğünlerinde yer verebiliyor. İsteyenler ise beş, on katlı görkemli pastalar, ya da minik cupcakelerden yana tercihlerini kullanabiliyor. Kocaeli ve Konya gibi farklı illerde de pasta sektöründeki son trendler takip ediliyor.

İstanbul Düğün Pasta Firmaları

İstanbul ilinde hizmet veren birçok catering şirketi ve pastane düğün pastası hizmeti veriyor. Dileyenler, düğün yapacağı salonla pasta için anlaşabiliyor. Daha özel bir pasta isteyenler ise butik pastaneler, kurabiye evleri gibi mekanlar ile anlaşma sağlayabiliyor.

İstanbul Avrupa Yakası ya da Anadolu Yakası fark etmeksizin, bu firmalar pastalarınızı dilediğiniz konuma getirebiliyor. Sizlere ise sadece aşkınızın sembolü olan pastayı el ele kesmek kalıyor. İldeki düğün pastalarının dilim fiyatları 10 TL'den başlıyor.

İstanbul Avrupa Yakası Düğün Pastaları Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakası firmaları, pastaları dilediğiniz gibi özelleştirme imkanı sunuyor. Pastanızın krema türünden, dışındaki süslemelere kadar her türlü detayı seçebiliyorsunuz.

Dilerseniz pastayı yapay çiçekler, şeker hamurundan dekoratif objeler, yenilebilir pullar ve taşlar ile süsleyebiliyorsunuz. Tamamıyla size özel bir düğün pastası için Avrupa Yakası düğün pastaları dilim fiyatları aşağıdaki tabloda yer alıyor:

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Cutie Cake Co

10 TL

30 TL

Balım Butik Pasta

10 TL

30 TL

Cakeland By Dilara

10 TL

30 TL

Mert Pastaneleri

10 TL

30 TL

Tadal Pastanesi 1953

10 TL

30 TL

Bemcasado Pasta

10 TL

30 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı fiyatlar için teklif alınız.

Gelin ve damat şeklinde tasarlanmış farklı ve marjinal bir pasta arayışındaysanız İstanbul Avrupa Yakası firmaları sizler için ideal oluyor. Burada hizmet veren Cutie Cake Co, Balım Butik Pasta ve Cakeland by Dilara, farklı nişan ve düğün pastası tasarımlarıyla beğeni topluyor.

Firmalar, pastaları altın ve gümüş renkli detaylarla süsleyebiliyor. Ek olarak, şeker hamurundan tasarlanmış figürler, gelin ve damada oldukça benzetiliyor. Firmaların düğün pastası dilim fiyatları 10 TL ile 30 TL arasında değişiyor.

Klasik pastalardan yanaysanız, bölge bu konuda da sizi yarı yolda bırakmıyor. Mert Pastaneleri, Tadal Pastanesi 1953 ve Bemcasado Pasta, uzun yıllardır sektörde olmaları ve deneyimli ekipleriyle dikkat çekiyor.

Kalabalık düğünler için büyük pastalar tasarlayan ekip, 1000 dilime kadar çıkan ürünler tasarlayabiliyor. Tüm ürünlerin tasarımında en çok dikkat edilen nokta ise hijyen oluyor. 5 katlıya varan pastalar için firmaların dilim fiyatları 10 TL'den başlayarak artış gösteriyor.

İstanbul Anadolu Yakası Nişan ve Düğün Pastaları

İstanbul Anadolu Yakası nişan ve düğün pastası firmaları pek çok farklı şekil ve model seçeneği sunuyor. Gelin ve damat adayları, kare, yuvarlak, asimetrik, dikdörtgen pasta modellerinden dilediklerini seçebiliyor.

Düğüne katılacak kişi sayısına göre pastaların boyu ayarlanabiliyor. çiftler, sergilemek için başka, konuklara ikram etmek için başka pastalar da seçebiliyor. Tüm bu hizmetler için İstanbul Anadolu Yakası düğün pastaları dilim başı fiyatlarını aşağıda listeledik.

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Setup Catering Davet

10 TL

30 TL

Dream More Event

10 TL

30 TL

Hacıoğlu Pasta

10 TL

30 TL

Lovie Patisserie

10 TL

30 TL

Günizi Patisserie

10 TL

30 TL

Kubcakes Bakery

10 TL

30 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı fiyatlar için teklif alınız.

İstanbul Anadolu Yakası düğün pastaları denilince ilk sıraları Setup Catering Davet ve Organizasyon, Dream More Event ve Hacıoğlu Pasta oluyor. Bu firmalar, özel ihtiyaçlarınızı da düşünerek glütensiz ve yumurtasız pastalar da hazırlayabiliyor.

Pasta tasarımında, sizlerle organizasyon sorumlusu ilgilenerek pastanızı kişiye özel bir hale getiriyor. Uygun fiyatları ile öne çıkan pastaların dilim fiyatları ise 10 TL'den başlıyor.

Lovie Patisserie, Günizi Patisserie ve Kubcakes Bakery de 250 dilime kadar ulaşan pastalar tasarlayabiliyor. Yalnızca pasta tasarımıyla sınırlı kalmayan firmalar, tatlı ve tuzlu daha pek çok ikramlık hazırlayabiliyor.

Eşsiz ürünlere ulaşabilmek için firmalar ile iki hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Bu sayede naked cake, şeker hamurlu pasta gibi siparişleriniz özenle hazırlanıyor. Firmalar, lezzetli pastalar için kapılarını 10 TL'den açıyor.

İzmir En İyi Düğün Pastası Firmaları

İzmir düğün pastası firmaları, maket pastadan dilim pastaya kadar çok sayıda olanak sunuyor. Firmalar, pasta seçiminde düğünün yeri ve konseptine de epey önem veriyor. Kır düğünleri için daha hafif, meyveli ve kremalı pastalar kullanılıyor.

Salon düğünleri için ise çikolatalı, kurabiyeli, beş katlı pastalar daha sık tercih ediliyor. Son dönemlerde, cupcakeler de İzmir düğünleri için popüler pastalar arasında yer alıyor. En lezzetli düğün pastaları ve fiyatları aşağıdaki tabloda bulunuyor:

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Cup N Cake

5 TL

10 TL

Kokoş Pasta Kurabiye

5 TL

10 TL

Kek Park

5 TL

10 TL

Cake Secret

10 TL

30 TL

Sevinç Pastanesi

10 TL

30 TL

Elit Patisserie

10 TL

30 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı fiyatlar için teklif alınız.

İzmir genelinde cupcake diyince öne çıkan firmalar Cup N Cake, Kokoş Pasta Kurabiye ve Kek Park oluyor. Bu firmalar, çilekli, çikolatalı, krema dolgulu gibi farklı aromalarda kekler üretiyor.

özel tasarım hizmeti de veren firmalar, keklerinize istediğiniz figürleri ve süslemeleri yerleştirilebiliyor. Cupcake düğün pastaları genellikle kır düğünlerinde kullanıldığı için firmalar, hafif aromalar kullanmayı tercih ediyor. Cupcake başına fiyatlar ise 5 TL'den başlıyor.

İzmir ilinde renkli bir düğün pastasına sahip olmak da rahatlıkla mümkün oluyor. Cake Secret, Sevinç Pastanesi ve Elit Patisserie gibi firmalar, beyaz, kırmızı, pembe, mor, siyah gibi renklerde pasta tasarımı yapabiliyor.

Eğlenceli bir düğün pastası için kurbağalar, elmalar, gelin ve damat silüetleri gibi farklı ve keyifli detaylar pastanıza dahil edilebiliyor. Uygun fiyatları ile kalpleri fetheden firmaların dilim düğün pastası fiyatları 10 TL ile 30 TL arasında değişim gösteriyor.

Ankara Düğün ve Nişan Pastası

Başkent Ankara, ünlü pastaneleri ve butik pastacıları ile, en taze ve lezzetli pastaları sizlerle buluşturuyor. Bölgedeki firmalar, klasikleşmiş pastaların yanı sıra rustik ve vintage tarzda pastalarıyla öne çıkıyor. Bu pastalarda ise beyaz renk ağırlıkta olurken, orman meyveleri, yenilebilir inciler, beyaz çikolata fazlaca kullanılıyor.

Farklılıklarla adını duyuran firmalar, pastalara ekledikleri yapay çiçeklerle de eş adaylarının beğenisini kazanıyor. Ankara nişan ve düğün pastaları fiyatları aşağıda sizleri bekliyor.

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Koza Pastaneleri

10 TL

30 TL

Bana Bir Pasta Yap

10 TL

30 TL

Tuana Pastanesi

10 TL

30 TL

Mis Başak

10 TL

30 TL

Carnavale Pastanesi

5 TL

10 TL

Şefimis Cafe Patisserie

10 TL

30 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı fiyatlar için teklif alınız.

Ankara pastaneleri renkli, simli, çiçekli gibi pek çok model ve türde pasta yapabiliyor. İlde hem yeni açılmış butik pastaneler, hem de tarihi asırlık pastaneler bulunurken, modern geleneksel ile birleştiriliyor.

Bu firmalar arasından en çok tercih edilenleri Koza Pastaneleri, Bana Bir Pasta Yap ve Tuana Pastanesi oluyor. Pastanelerden en iyi hizmeti alabilmek için iki hafta öncesinden giderek hayalinizdeki modeli anlatmanız gerekiyor. Sonrasında ise dilimi 10 TL'den başlayan fiyatları ile hizmet alabiliyorsunuz.

Daha önce de söylediğimiz gibi, rustik ve vintage pastalar da Ankara pastanelerinin usta ellerinden çıkarak gelin ve damat adaylarına sunuluyor. Bu konuda farklı tasarımlarıyla öne çıkan firmalar Mis Başak, Carnavale Pastanesi ve Şefimis Cafe Patisserie oluyor. Bu firmalar, kalp şeklinde bile pastalar tasarlayabiliyor.

Süsleme olarak ise gümüş rengi yenilebilir nesneler ile çalışılıyor. Pastaneler, düğün pastaları için genellikle beyaz rengi tercih ediyor. En zarif pastalar için pastanelerin fiyatları 5 TL ile 30 TL arasında değişiklik gösterebiliyor.

Düğün Pastası Modelleri

Düğün pastası modelleri, her dönem kendilerini yenileyerek geliştiriyor. İsteyen eş adayları hayallerindeki pastayı anlatarak pastanelere tasarım yaptırabiliyor. Bu noktada istediğiniz fotoğraf, dondurma, iç dolgusu, çikolata gibi detaylar pastanıza kolayca eklenebiliyor.

Dileyenler, dilim pasta ya da cupcake pasta tercihinde de bulunabiliyor. Bu kekler, açık büfe olarak üzerinde küçük tabelalar ile servis ediliyor. Pastanın üzerindeki gelin ve damat detayları da, sizin isteklerinize göre şeker hamurundan özel olarak tasarlanabiliyor. Şeker hamuru gibi çeşitli malzemelerle pastanın rengi de rahatlıkla değiştirilebiliyor.

Bu yazımızda İstanbul, İzmir ve Ankara illerindeki düğün pastası modelleri ve fiyatları hakkında konuştuk. Bursa ve Denizli gibi illerde de bu hizmeti veren çok sayıda firma bulunuyor. Gelin ve damat adaylarına ise yalnızca hayallerindeki konsepti anlatıp aroma tercihi yapmak kalıyor. Düğün pastaları hakkında daha detaylı bilgi için “Fiyat Teklifi Al” butonu yardımıyla MyWedi.com destek ekibine ulaşabilirsiniz.

0
%