Desktop cover Mobile cover

Nişanlık ve Abiye Modelleri

İstanbul Nişanlık ve Abiye Modelleri

Ayşe's Rose

Ayşe's Rose

5.0 (3)
İstanbul, Kadıköy
Pronovias

Pronovias

5.0 (5)
İstanbul,
Lizge Abiye

Lizge Abiye

İstanbul, Ümraniye
500 ₺ Başlangıç Fiyatı

Ankara Nişanlık ve Abiye Modelleri

World Wella Paris

World Wella Paris

5.0 (1)
Ankara, Çankaya
Besim Giyim

Besim Giyim

Ankara, Sincan
500 ₺ Başlangıç Fiyatı
Nil Evgar Moda Evi

Nil Evgar Moda Evi

Ankara, Çankaya
4000 ₺ Başlangıç Fiyatı

İzmir Nişanlık ve Abiye Modelleri

Maxra Govana

Maxra Govana

İzmir, Konak
2000 ₺ Başlangıç Fiyatı
MAXXE

MAXXE

5.0 (1)
İzmir, Konak
Defne Hanım

Defne Hanım

İzmir, Gaziemir
1000 ₺ Başlangıç Fiyatı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Nişanlık ve Abiye Modelleri için Genel Bilgiler

En İyi Nişanlık ve Abiye Modelleri Fiyatları

İstanbul, Ankara ve İzmir'de birbirinden başarılı nişanlık ve abiye firmaları bulunuyor. Bulundukları sektör içerisinde başarılı işlere imza atan firmalar, gelin adaylarının hayallerini süslüyor. Nişanlık ve abiye modelleri arasından dilediğini seçebilen adaylar; tarzlarına ve vücut ölçülerine uygun olmanın yanı sıra avantajlı fiyatları da değerlendiriyor.

Adana, Antalya ve Bursa gibi diğer büyük illerde de popüler olan birçok mağaza ve firma bulunuyor. Tasarımları ile öne çıkan yerlerin tesettür model nişanlık, kabarık model nişanlık ve balık kesim abiye modelleri sık tercih ediliyor. Siz de yazımızın devamında bulunduğunuz ildeki en başarılı isimleri bulabilir ve tercihinizi yapabilirsiniz.

İstanbul'daki Nişanlık ve Abiye Modelleri Fiyatları

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu Yakası'nda hizmet veren firmalar, farklı nişanlık ve abiye modelleri ile kapılarını açıyor. Hemen her ilçede konumlanan yerler renk, desen ve kesim olarak alternatif sunuyor. Tasarım açısından farklılık gösteren modeller haricinde kişiye özel tasarım hizmeti ve veren firmalar, kumaş seçenekleri ile de beğeni topluyor.

Gelin adaylarının nişan günlerinde şık ve zarif görünmesi açısından özenli bir çalışma gösteren mağazalar, dinamik ve profesyonel ekipleriyle de takdir görüyor. İstanbul genelinde firmaların nişanlık ve abiyeler için başlangıç fiyatları 500 TL olarak belirleniyor. Tasarıma ve ek hizmetlere - taleplere göre nişanlık fiyatları 3.000 TL'ye kadar yükseliş gösterebiliyor.

İstanbul Anadolu Yakası'ndaki Nişanlık ve Abiye Firmaları

İstanbul Anadolu Yakası'ndaki nişanlık ve abiye firmaları, en geniş ürün yelpazeleri ile karşınıza çıkıyor. Nişan ve söz organizasyonunuzu düzenleyeceğiniz gecede giyeceğiniz nişanlığa bu lokasyondaki moda evlerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda diğer özel günler için tasarımı yapılan abiye modellerini de Kadıköy ilçesi başta olmak üzere her bölgedeki mağazalardan bulabilirsiniz.

Firmaların fiyatları şu şekildedir;

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Ayşe'n Rose

1.000 TL

2.000 TL

Piraye Vera By Sevil özaşan

1.000 TL

2.000 TL

Aysel çelebi Modaevi

2.000 TL

3.000 TL

Hayalet Abiye ve Gelinlik

500 TL

1.000 TL

Gözdem Moda Evi

3.000 TL

4.000 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Kadıköy'de öne çıkan Nişanlık ve Abiye Firmaları

Kadıköy ilçesi, Anadolu Yakası genelinde moda evi popülasyonunun en yüksek olduğu yerlerden biri. Moda evleri bünyesinde tasarlanan nişanlık ve abiye modelleri, her zevke hitap edebilecek çeşitliliğe sahip.

En çok tercih edilen yerler arasında Hayalet Abiye ve Gelinlik, Gözdem Moda Evi ve Ayşe'n Rose bulunuyor. Kiralama, özel dikim ve hazır modelleri bir haftadan kısa sürede temin eden firmalar, kısa, uzun, taş işlemeli ve farklı renk seçenekleri ile hayalinizdeki modele kavuşmanızı sağlıyor.

Her iki moda evinde de abiye modelleri sıklıkla tercih ediliyor. özel günler ve geceler için tasarlanan nişanlık ve abiye fiyatları 500 TL'den 4.000 TL'ye kadar seyreden skala içerisinde yer alıyor.

Anadolu Yakası'nın En İyi Moda Evleri ve Fiyatları

ümraniye'de bulunan Piraye Vera By Sevil özaşan; kabarık, balık, midi, mini, tesettür nişanlık ve abiye modelleri ile hizmet veriyor. özel dikim, kiralama, hazır nişanlık ve abiye modelleri gibi ihtiyaç duyulan her alanda çalışmalar gerçekleştiriyor.

Dilediğiniz renk ve modelde sipariş vererek 1 hafta içinde ürün teslimi yapılıyor. Geleneksel ve modern işlemelerle hayalinizdeki elbiseye kavuşmanız sağlanıyor. Moda evinde nişanlık ve abiye fiyatları 1.000 TL ile 2.000 TL arasında değişiyor.

Pendik ilçesinde ise Aysel çelebi Modaevi özel dikim nişanlık ve abiye modelleri ile sizlere uygun fiyat avantajı sunuyor. Tül ve işleme detayları ile hünerli ellerden çıkan tasarımlar sizlerle kavuşmayı bekliyor.

Uzun kuyruklu, dekolteli ve birbirinden iddialı abiye modelleri ile tasarımlar ön plana çıkıyor. Yeşil, lila, kırmızı ve diğer dikkat çekici renk seçenekleri ile geniş hizmet yelpazesi sayesinde uğrak bir yer oluyor. Nişanlık ve abiye fiyatları 2.000 TL ile 3.000 TL arasında değişiyor.

İstanbul Avrupa Yakası'ndaki Nişanlık ve Abiye Firmaları

Birbirinden güzel detaylar barındıran abiye ve nişanlık modelleri Avrupa Yakası'ndaki mağazalarda gelin adaylarının karşısına çıkıyor. Şişli, Beşiktaş ve Fatih bölgelerinde popülasyonu yüksek olan moda evleri, özel ve farklı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Siz de kendinize uygun modelleri bu firmalar sayesinde kolayca bulabilirsiniz.

Avrupa Yakası'ndaki firmalar ve fiyatları şu şekildedir;

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Pronovias

1.000 TL

4.000 TL

Peri Kızı Gelinlik ve Moda Evi

1.000 TL

2.000 TL

Mahidevran Nazan Güner

500 TL

2.000 TL

Vipgelinlik

3.000 TL

4.000 TL

Ju İstanbul

3.000 TL

4.000 TL

Jadore Abiye

500 TL

1.000 TL

özden Abiye

1.000 TL

2.000 TL

Arzu Kaprol

5.000 TL

7.500 TL

Tülin Modaevi

1.000 TL

2.000 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Şişli'deki Moda Evleri ve Fiyatları

Avrupa Yakası'nın moda evi ve nişanlık firması açısından dinamik ilçelerinden biri olan Şişli, gelin adaylarına pek çok alternatif sunuyor. Geniş ürün yelpazeleri ile dikkatleri üzerine çeken yerler, uzman ekiplerle çalışıyor. Kiralamadan satılık modellere, özel tasarımlardan hazır kalıp modellere kadar sayısız seçenek bulunuyor.

Vipgelinlik, Ju İstanbul ve Jadore Abiye, ilçenin öne çıkan firmaları oluyor. 2 ile 4 hafta aralığında ürün teslim süresi sunan moda evleri, hafta sonu hizmetleriyle de beğeni topluyor. Hazır model seçenekleri fazla olan, ek olarak özel tasarım da yapan firmalar, 500 TL'den başlayan ve 4.000 TL'ye kadar yükselen abiye fiyatları ile her bütçeye uygunluk gösteriyor.

Beşiktaş'ta En İyi Nişanlık ve Abiye Modelleri Bulunan Firmalar

Gelin adaylarının nişanlık ve abiye arayışına geçtiği bölgelerden biri de Beşiktaş ilçesi oluyor. Burada bulunan moda evleri, farklı hizmet seçenekleri ve ürün kaliteleri ile rağbet görüyor. Aralarında uluslararası çalışmalar gerçekleştiren firmalar, nişanlık modelleri sayesinde gelin adaylarının en özel günlerinde yanlarında oluyor.

Diğer özel günler için de abiye modellerini tercihe sunan moda evleri arasında özden Abiye, Alvons Moda ve Arzu Kaprol öne çıkıyor. Kişiye özel tasarım abiyeleri ve nişanlıkları ile fark yaratan yerler, uygun fiyatları ile de tercih edilirliklerini artırıyor. 1.000 TL - 7.500 TL gibi geniş bir skalaya sahip olan nişanlık ve abiye fiyatları sunuluyor.

Fatih'teki En Başarılı Moda Evleri ve Fiyatları

Avrupa Yakası'nda diğer ilçeler gibi gelinlik, nişanlık ve abiye sektöründe zengin yerlerden biri olan Fatih, en özel firmaları sizlerle buluşturuyor. Hazır model, özel tasarım, konsept çalışmalar gerçekleştiren moda evleri, sizleri hayallerinizdeki elbiseyle etkiliyor.

Hayallerinizi anlattığınız ve sizin anlattıklarınızdan yola çıkarak tasarımlarını sürdüren firmalar, size uygun hazır model seçeneklerini de sunuyor. Vücut ölçülerinize, boyunuzu ve kilonuza göre alternatiflerini devreye sokan yerler, davet türüne ve mekan konseptine de öncelik veriyor. Merve Perk, Taliha Giyim ve Tülin Modaevi bu hizmetleri sunan Fatih moda evleri arasında yer alıyor.

Desenleri ve usta işçiliği ile birbirinden şık nişanlık ve abiye modelleri sunan firmalar, özel dikim ve kiralama seçenekleri ile ürünü 2 hafta sonra teslim ediyor. üç firmanın da nişanlık ve abiye fiyatları 1.000 - 2.000 TL arasında değişiyor.

Ankara'daki En İyi Nişanlık ve Abiye Firmaları

çankaya ilçesi, Ankara genelinde nişanlık alanında sayısız seçenek sunan mağazaları bünyesinde barındırıyor. Tül, dantel ve işleme detaylı abiyeler ve nişanlıklar üreten firmalar, uygun fiyat aralıkları ile de dikkat çekiyor. Her gelin adayının kendi tarzına göre bir model bulabileceği mağazalar, çalışma prensipleri ve kaliteleri ile beğeni topluyor.

Ankara'daki moda evleri ve fiyatları şöyle;

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

World Wella Paris

3.000 TL

4.000 TL

Songül Modaevi

1.000 TL

2.000 TL

Nil Evgar

4.000 TL

5.000 TL

Grup Yaprak Mağazaları

2.000 TL

3.000 TL

çözgü Tekstil

1.000 TL

3.000 TL

Hanedan Boutique

1.000 TL

2.000 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

çankaya'nın öne çıkan Nişanlık ve Abiye Satan Firmaları

çankaya, Ankara'da nişanlık ve abiye satan firmaların yoğun olarak konumlandığı ilçelerin başında geliyor. Bu bölgede yer alan firmaların büyük bir çoğunluğu gelinlik ve moda evi olarak da hizmet veriyor. Genel olarak gelin adaylarının hayatlarının en özel günlerinde yanında olmak adına ekipçe çalışan yerler oluyor.

Kişiye özel tasarım, hazır ürün kiralama ve özel dikim seçeneği sunan World Wella Paris, çankaya'nın en çok tercih edilen yerlerden biri oluyor. Kaliteli kumaş seçimleriyle hayranlık uyandıran Songül Modaevi ve iddialı tasarımları ile gözden kaçmayan Nil Evgar da en başarılı seçenekler arasında bulunuyor.

Balık kesim abiye, kabarık ve prenses model nişanlık başta olmak üzere helen nişanlık modelleri ve balo tipi nişanlıklar firmalarda en çok tercih edilen tasarımlar oluyor. Farklı desenler, renkler ve işleme detayları ile her tarza hitap eden nişanlık ve abiye modelleri; tül, dantel ve taşlar ile de zenginleştiriliyor. Tüm bunlar dahilinde nişanlık ve abiye fiyatları 1.000 - 4.000 TL arasında belirleniyor.

Ankara'nın En İyi Abiye ve Nişanlık Mağazaları

Ankara'da, çankaya ilçesinin dışında da öne çıkan nişanlık ve abiye firmaları bulunuyor. En iyi seçenekler arasında değerlendirilen yerler arasında özgür Yağmur Butik Tasarım, Besim Giyim ve Grup Yaprak Mağazaları yer alıyor. Tasarım açısından farklılıkları olan ve geniş kitlelere hitap eden firmalar, 1.000 TL'den az nişanlık ve abiye fiyatları ile dikkat çekiyor.

Birbirinden şık ve modern tasarımların ortaya çıktığı mağazalarda, her özel güne uygun modeller bulunuyor. Bu modeller arasından vücut ölçülerinize ve tarzına göre bir seçim yapabilirsiniz. Diğer modeller için Ankara genelindeki mağazalara göz atabilirsiniz.

İzmir'deki En İyi Nişanlık ve Abiye Firmaları

Yaz ve bahar aylarında nişan ve söz organizasyonlarının yoğun olarak yapıldığı İzmir ilçesinde, yazlık nişanlık ve abiyeler sıkça tercih ediliyor. Yırtmaç detaylı ve dekolteli modellerin ön plana çıktığı bölgede, en güzel tasarımları yapan moda evleri başarıyı yakalıyor. Gelin adaylarının beden ölçülerine en uygun modeli bulmasına yardımcı olan firmalar, 1.000 TL'den başlayan nişanlık fiyatları ile de tercih edilirliklerini artırıyor.

İzmir'deki firmalar ve fiyatları şöyle;

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Maxxe

1.000 TL

2.000 TL

Gülsüm Karakaş Abiye Nişanlık

1.000 TL

2.000 TL

Dilek Yaldız

2.000 TL

3.000 TL

Hermanas

1.000 TL

2.000 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Konak'taki Nişanlık ve Abiye Firmaları

Düğün, balo ve nişan gibi özel günler için özel tasarım hizmeti veren mağazalar, İzmir'in Konak ilçesinde konumlanıyor. Konak ilçesinin farklı semtlerine dağılan moda evleri, şık tasarımları ve hazır modelleriyle gelin adaylarını kendisine çekmeyi başarıyor.

Maxxe, Gülsüm Karaş Abiye Nişanlık, Hermanas ve Dilek Yaldız bu seçeneklerin başını çekiyor. Büyük beden, A kesim, tesettür ve balık kesim nişanlık modelleri ile farklı kitlelere hitap eden firmalar, en iyi tasarımlarını beğeninize sunuyor. Kabarık model ve balık model abiyeler için de farklı işleme ve desenler kullanan moda evleri, renkli ve modaya uygun tasarımlar yapıyor.

Tüm mağazalar nişanlık ve abiye fiyatları için başlangıcı 1.000 TL'den yapıyor. Talep edilen ek işlemler ve detaylar için hazırlanan her şey dahil paket fiyatları ise 2.000 - 3.000 TL arasında değişiyor.

Kemeraltı'ndaki En Güzel Nişanlık ve Abiye Mağazaları

Konak ilçesinin moda alanında en dinamik ve zengin yerlerinden biri olan Kemeraltı, nişanlık ve abiye mağazaları açısından da sayısız seçenek sunuyor. Gökkuşağı Abiye, Tuğra Gelinlik Sarayı ve HLL Carmen Moda bu bölgenin en çok tercih edilen firmaları oluyor. Kiramala seçeneğinden kişiye özel tasarımlara kadar birçok farklı hizmet veriliyor.

Aynı zamanda nişanlık ve abiye modelleri dışında gelinlik, bindallı, kaftan gibi çalışmalar da yapan firmalar, gelin adaylarının desteğe ihtiyaç duyduğu tüm özel günlerde yanında oluyor. Straplez kesim, dantelli ve balık model abiyeler bu mağazaların en rağbet gören ürünlerinden oluyor. 1.000 TL'den başlayan nişanlık fiyatları ile de gecenin en şık ismi olmanıza yardımcı olunuyor.

En Zarif Alyans ve Tektaş Yüzük Modelleri

Sevginizin en özel temsilcisi olan birbirinden şık alyans ve tektaş seçenekleri bulunuyor. Zevkinize göre gösterişli, ışıltılı, sade veya zarif modeller tercih edebileceğiniz farklı tasarımlar yer alıyor. Bir aksesuardan daha fazlası olan alyanslar çiftler için özel olarak tasarlanabiliyor.

Yüzükleriniz tarih, isim detayları, taş işlemeleri ve desenlerle bezenebiliyor. Dilerseniz renkli taşlar eklenebiliyor. Hazır ve klasik modeller de seçenekler arasında sunuluyor. Altınbaş Mücevherat, Seda Mücevherat, Zen Pırlanta ve Vera Luz sektörün önde gelen isimlerinden oluyor.

Alyans ve tektaş yüzük fiyatları 1.000 TL'den başlıyor. İsteklerinize göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Zevk ve tercihlerinize hitap eden uygun fiyat seçenekleri ile bu firmaları tercih edebilirsiniz.

En çok Tercih Edilen Nişanlık ve Abiye Modelleri

Gelin adayları, nişan ve söz günü öncesinde telaşlı ve tatlı bir hazırlık sürecine giriyor. Bu süreçteki en önemli faktörlerden biri de nişanlık ve abiye seçimi oluyor. Vücut ölçülerine, kiloya, boya ve gecenin konseptine uygun bir tercihte bulunarak gecenin en şık ismi olmak hedefleniyor.

Birçok farklı model arasında en popüler olanların başında prenses model abiye ve nişanlık geliyor. Straplez, düşük omuz, dantelli ya da V yaka gibi çeşitli kesimlerde tasarlanan nişanlıklar, gecenin en şık ismi olmanıza katkıda bulunuyor. Bunların haricinde kısa kesim, tesettür ve taşlı abiye ve nişanlık modelleri de skalada yer alıyor.

Tercih edilirliği yüksek bir diğer model ise kabarık nişanlık modelleri oluyor. Prenses modele benzerliği ile bilinen kabarık modeller, farklı renk ve desen seçenekleri ile çeşitleniyor. Kesim olarak alternatifleri fazla olan kabarık abiye ve nişanlıklar, gelin adayları tarafından beğeniliyor.

Boy ve genel vücut ölçülerine uygun olacak modelleri bulunan bu tasarımlar arasından büyük beden ve pastel tonda olanlar daha çok rağbet görüyor. Nişanlık ve abiye seçiminde önemli olan noktalardan biri de tasarımların ya da hazır modellerin modaya ve trendlere uygun olması. Püsküllü abiye ve nişanlık modelleri de her dönem ve sezon gelin adayları tarafından tercih edilen seçenekler arasına giriyor. 

Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

İstanbul, İzmir, Ankara ve diğer illerde birbirinden şık nişan ve söz mekanları sizleri bekliyor. Konsepte uygun süsleme seçenekleri, müzik eşliğinde eğlence garantisi ile nişan gününüz unutulmaz oluyor.

İstanbul'da Ceremony Kanlıca ilk dikkat çeken mekanlardan oluyor. Masa süsleme ve dekorasyonu, DJ ve müzik ekibi performansı, doğa manzarası ile en şık mekanlardan biri olarak anılıyor. 200 - 600 kişi arasında hizmet kapasitesi sunuyor. Ceremony nişan fiyatları kişi başı 50 - 110 TL arasında değişiyor.

Ankara'da söz ve nişan mekanları denilince akıllara ilk gelen mekan İncek çınar Kasrı oluyor. Müşteri memnuniyet odaklı çalışma şekli, kendine özgü dekorasyonu ile birçok çiftin gözdesi haline geliyor. 250 kişilik kapalı davet alanı, 1.500 kişilik açık ve kır bahçesi alanları ile birçok seçenek sunuyor. İncek çınar Kasrı nişan töreni fiyatları kişi başı 120 TL ile 170 TL arasında değişiyor.

Şık detayları ile İzmir'in en gözde nişan mekanı Vera Kır Bahçesi Düğün Salonu oluyor. Yapay çiçekler ve tüllerle konsepte uygun süslenmiş bir davet alanı yaratılıyor. Kusursuz hizmetleri ile profesyonel bir ekip eşliğinde planlama yapılıyor. DJ ve müzik grubu eşliğinde eğlenceli bir nişan töreni oluyor. Vera Kır Bahçesi Düğün Salonu nişan töreni fiyatları kişi başı 10 - 50 TL arasında değişiyor.

üç büyük şehir dışında Denizli, Gaziantep, Eskişehir ve Kocaeli gibi illerde de nişanlık ve abiye modelleri konusunda eşsiz tasarımlar yapan mağazalar bulunuyor. Tüm moda evleri, gelin adaylarının hazırlık sürecinde ilk aşamadan son aşamaya kadar özenle hazırlanmalarına yardımcı oluyor. Provalar, denemeler, kesme ve dikme işlemleri, tadilat ve ürün teslimi süreçlerini profesyonel bir şekilde ilerleten firmalar her zaman bir adım önde oluyor.

Sizler de hayatınızın bu özel gününde kendinize en uygun modeli bulmak için bulunduğunuz ildeki önerilerimizi değerlendirebilirsiniz. İçinize sinmeyen bu firmalar haricindeki moda evlerini ve mağazalarını MyWedi.com danışman ekibiyle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

0
%