Desktop cover Mobile cover

Balayı Gemi Turları

Diğer Şehirleri Keşfet

Aydın

Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Balayı Gemi Turları için Genel Bilgiler

Balayı Gemi Turları

Balayı gemi turlarıyla yeni hayatınızın ilk günlerini unutulmaz bir zamana dönüştürün! Hayatınızdaki bu yeni sayfaya, heyecan verici ilkleri yaşayarak ve yeniyi sürekli deneyimleyerek geçireceğiniz bir balayı ile başlamak nasıl olur? Düğün sonrası tek bir yerde tatil yapmak istemiyor ve ne yapacağınızı düşünüyorsanız, birbirinden şık ve konforlu gemilerle dünyayı gezmeye hazır mısınız?

Sizin ve değerli eşinizin isteğine göre rotanızı seçebileceğiniz gemi turlarıyla balayı tatili eşsiz bir deneyim olacak. Dünyanın dört bir yanına düzenlenen gemi turları sayesinde yıllarca anlatacağınız hatıralar biriktirmek isterseniz hemen gemi turlarını incelemeye başlayabilirsiniz!

Eşinizle birlikte yoğun bir hazırlık süreci alan düğün hazırlıklarını bitirdiniz. Artık bütün yorgunluğunuzu atmak istiyorsunuz. Balayı gemi turları işte bu noktada aradığınız ve ihtiyacınız olan fırsatı sunuyor. Sizler de tek bir mekanda tatil yapmayı tercih etmiyorsanız ve balayınızı özel kılmak istiyorsanız Düğün Buketi'ne özel ayrıcalıklı gemi turlarından faydalanabilirsiniz.

Balayı çiftlerine özel gemi turlarını merak ettiğiniz yerlere göre seçebilir ya da cruise deneyimini dilediğiniz gibi yaşamak isterseniz gemilere göre de tercihte bulunabilirsiniz.

Balayı Tatili Gemi Turları Fiyatları

Balayı gemi turları fiyatları rotasına, gün sayısına ve gemi türüne göre değişiklik gösteriyor. Erken rezervasyonlarda Yunan Adaları gemi turu fiyatları 399 Euro başlangıç fiyatları ile avantajlı paketler sunuyor. Ege Adaları ve Akdeniz'i gezmek isteyen çiftler 699 Euro'dan başlayan fiyatlarla hemen rezervasyon yaptırabilirler. Avrupa kıyıları gemi turları 899 Euro, Norveç Fiyordları ve Baltıkllar gemi turları da yine 799 Euro'dan başlayan fiyatlarla cazip teklifler sunuyor.

Sizin bütçenize uygun seçenekler hakkında bilgi almak isterseniz hemen “Teklif Al” butonu ile talepte bulunabilirsiniz. Kuşadası ve İstanbul çıkışlı olarak programlanan gemi turları yanı sıra uçak ile gemi turu başlangıç noktasına ulaşıldığı gemi turları da bulunuyor. Tur programı hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz beğendiğiniz gemi veya gitmek istediğiniz yerlere göre balayı turunun sayfasını inceleyebilirsiniz. Detaylı balayı gemi turu rotasına, programına ve haritasına yine turların sayfalarında tura özel olarak bulabilirsiniz.

Balayı gemi turlarını etkileyen bir diğer unsur ise kabin yapısı ve özellikleri. İç kabin ve dış kabin fiyatları Suitlere ve Balkonlu süitlere göre 100-150 euro daha uygun olabilir. Gemiden gemiye değişen bu özellikler turun kapsamı ve seçtiğiniz paket içeriğine göre de farklılık gösteriyor.

Seçtiğiniz tura özel gemi kullanım alanlarını, kabin özelliklerini ve hizmetlerini sayfa içerisinde detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Birçok tur deneyim paketleri ile de siz değerli çiftlere özel zaman geçirmeniz için ek olanaklar sunuyor. Gemi turuna özel deneyim paketleri aracılığıyla her şey dahil hizmet içeriği yanı sıra özel hizmet ve eğlencelerden faydalanabilirsiniz. Balayı gemi turu paketleri içerisinde çiftlerin taleplerine ve isteklerine özel olarak hazırlanmış farklı deneyimler bulunuyor. örneğin düğün sonrası dinlenmek ve huzur bulmak isteyen çiftler için sağlık ve spa özellikli deneyim paketleri tasarlanmışken, eğlenceyi sonuna kadar yaşamak isteyen çiftlere eğlence ve aktivitelerin yoğun bir şekilde ücrete dahil edildiği deneyim paketleri sunulabilir.

Seçtiğiniz tura özel her şey dahil hizmet içeriğini öğrenmek isterseniz tur sayfasındaki ilgili bölüme bakabilirsiniz. Ayrıca balayı gemi turu deneyim paketleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayabilirsiniz.

Balayı Turu Programları ve Paketleri

Balayı turu programları seyahat edilen gün sayısına göre değişmekle birlikte turunuzun rotasına göre de çeşitlilik göstermekte. Eşinizle birlikte 3 gece 4 gün, 4 gece 5 gün gibi kısa süreli gemi turlarını tercih edebilirsiniz. Buna göre gemi turu programınız 2 veya 3 liman ile sınırlı olabilir. Ancak bu turlarda da ekstra olarak uğranılan limanlarda kara turları pakete dahil hizmet olarak sunulabilir. 6-10 gece arası bir haftalık gemi turları ile ise daha fazla yer gezebilme olanağına sahipsiniz. Norveç Fiyortları, Baltık ülkeleri gibi farklı rotalarda da yine bir haftalık turlar göze çarpıyor. Seçeceğiniz tura ait ekstra hizmetleri ve erken rezervasyonda gemi turu paketi avantajlı fiyatları bir tık uzağınızda.

10 – 15 gece arası uzun gemi turu programlarında ise tur rotasına göre birden fazla ülkeyi gezebilir, farklı şehirlerin dokusunu izleyebilirsiniz. Size nerdeyse mini dünya turu yapma imkanı sunan ya da bir bölgeyi tümüyle tanımanızı sağlayan tur paketlerini de tercih edebilirsiniz. Balayı gemi turu ve paketleri kampanya ve promosyonlarından haberdar olmak isterseniz hemen Düğün Buketi aracılığıyla fiyat teklifi alabilirsiniz.

Her Şey Dahil Paket İçeriklerinde Neler Bulunuyor?

 • Tam pansiyon konaklama
 • Restoran ve eğlence alanlarından ücretsiz faydalanma
 • Sınırsız içecek paketleri,
 • Liman gezileri ve kara turları,
 • Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler,
 • Havalimani ve liman vergileri,
 • Oda servisi,
 • Türkçe rehberlik hizmeti

gibi birçok fırsat yurtdışı balayı gemi turları herşey dahil paketlerinde sunulmaktadır. Ancak her gemi turunun kendine özel koşulları olduğunu göz önünde bulundurarak yukarıdakilerin hepsini kapsamayabilir. Seçtiğiniz tur hakkında detaylı bilgi almak için fiyat teklifi alabilir veya ücretsiz danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Balayı Gemi Turu Rotaları

Balayı gemi turu rotaları denizin ulaştığı bütün ülkelerin kıyılarına göre şekillenebilir. Gün sayısı ve gemi özelliklerine göre uğradığı liman sayısı değişebilen gemi turlarında size sadece keşfetmek istediğiniz yerlere karar vermek kalıyor. Yeni bir hayata birlikte adım attığınız eşinizle beraber ilk keşfinize karar vermek için düğün Buketi uzmanlarından ücretsiz destek alabilirsiniz.

Balayı gemi turları hem sundukları olanaklarla çiftleri memnun ederken, keşfetmenin heyecanını yaşayarak sizlere büyülü bir zaman vaad ediyor. Tek yapmanız gereken değerli eşinizle birlikte atılacağınız bu ilk macerada keşif rotanızı belirlemek!

Balayı tatili rotanız için sıcak Akdeniz ülkelerini keşfedebilir ya da komşumuz Yunanistan'daki adaları ziyaret edebilirsiniz. Tarihe meraklı bir çift iseniz Avrupa şehirlerini tarihi dokusunu keşfedebileceğiniz Avrupa turları ile balayınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Egzotik Asya'nın gizemli havasına meraklı taze çiftler için ise Uzakdoğu ve Asya gemi turları deneyimi bulunmakta.

Kuzeyin sıradışı ve doğayla iç içe huzurlu manzarası eşliğinde bir balayı düşlüyorsanız Norveç Fiyortlarını ya da Baltık Başkentlerini ziyaret eden gemi turlarını inceleyebilirsiniz. Gelin Gemi turu rotalarına genel hatlarıyla göz atalım!

Yunanistan ve Ege Adaları Gemi Turlarıyla Balayınız Unutulmaz Olsun!

Yunan Adaları balayı gemi turları genellikle Mykonos, Girit, Samos, Rodos gibi Yunanistan'ın doğasıyla ve deniziyle meşhur adalarını ziyaret ediyor.

Kimler tercih etmeli?
 • Rodos ve Girit adasına uğrayan turları tercih eden tarih meraklıları,
 • Sadece şehirleri görmek değil yemek kültürünü de deneyimlemek isteyenler,
 • Ege'nin ılık havasını sevenler,
 • Kısa süreli gemi turlarını tercih edenler,

Avrupa'yı Gemi Turlarıyla Fethedin!

Avrupa gemi turlarıyla balayınızda Avrupa'nın yüzyıllara meydan okumuş şehirlerini keşfetmeye hazır mısınız? Avrupa balayı gemi turları doğu Avrupa ve Batı Avrupa üzerinden farklı rotalara gidebiliyor. örneğin Hollanda – Belçika ve Kuzey ülkeleri kıyılarını ziyaret eden turları tercih edebileceğiniz gibi Fransa ve İtalya kıyılarını gezen gemi turu paketlerini de tercih edebilirsiniz. Ya da Britanya gemi turları, Dalmaçya kıyıları gemi turları gibi rotalarla bir bölgenin tüm şehirlerini ziyaret edebilme olanağı bulabilirsiniz.

Britanya Balayı Gemi Turu

Britanya balayı gemi turları çiftler için “üstünde güneş batmayan ülke”yi en farklı ve en güzel şekilde gezme imkanı sunuyor. Britanya'nın yüzyıllara meydan okuyan kraliyet mirasını gözlemlemek, tarihi dokusu içerisindeki kültürleri tanımak isterseniz doğru yerdesiniz. İngiltere, İrlanda; İskoçya ve Galler gibi Dünya tarihinde yer edinmiş şehirleri ziyaret eden turları tercih edebilirsiniz. Britanya kıyılarını ziyaret eden balayı gemi turu tarihleri ve rotaları hakkında detaylı bilgi için DüğünBuketi.com danışma hattını arayabilirsiniz. Britanya kıyıları balayı turları fiyatları ve tur paketleri kampanya ve promosyonları öğrenmek için fiyat teklifi al butonu ile teklif alabilirsiniz.

Kimler tercih etmeli?
 • “üstünde güneş batmayan ülke” olarak bilinen Britanya ve İngiliz krallığını merak edenler,
 • Tudors, Crown gibi dizi ve filmleri soluksuz izleyip o yerleri merak edenler,
 • “You will never walk alone” şarkısını ezbere bilip eşiyle Liverpool sokaklarını fethetmek isteyenler,
 • İrlanda'nın meşelerde bekletilmiş özel içeceklerini deneyimlemek isteyenler,
 • İskoçya'nı tarihi yanı sıra müziklerini dinlemek isteyenler,

Avrupa Kıyıları Gemi Turu

Avrupa kıyıları gemi turu Avrupa kentlerinin tarihi ve kültürünü deneyimlemek isteyen çiftler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Ayrıca Amsterdam'dan Porto'ya kadar Hollanda, fransa, İtalya, İspanya, Portekiz gibi Batı avrupa kıyılarını tercih edebilirsiniz. Ya da kuzey Avrupa'yı merak eden çiftlere özel Baltık Başkentleri veya fiyortlar turlarını inceleyebilirsiniz. Avrupa kıyıları balayı gemi turu ortalama başlangıç fiyatları genellikle 1099 Euro'dan başlıyor.

Kimler tercih etmeli?
 • Kentlerin tarihini öğrenmek isteyenler,
 • Tarihteki tüm mimari değişimleri gözlemlemek isteyenler,
 • Avrupa Birliği'ne neden girmedik sorusuna yanıt arayanlar,
 • Eski Türk filmlerinde Emel Sayın'ın, Hülya Koçyiğit'in Avrupa'dan döndüğünü görüp de çok özenenler,
 • Cruise gemisi konforuyla bütün Avrupa ülkelerini gezip dolaşmak isteyenler,
 • Araba, tren gibi karayolu ulaşımını sevmeyenler

İtalya ve Akdeniz Kıyıları Balayı Gemi Turu

İtalya ve Akdeniz Kıyıları gemi turu ile balayı tatilinizi Akdeniz'in ılık havasında ve sıcak bir ortamda geçirebilirsiniz. Marsilya, Floransa, Roma, Sicilya, Malta, Valencia, Barcelona gibi Fransa, İtalya, Portekiz ve İspanya kıyılarını gezebiliyorsunuz.

Kimler tercih etmeli?
 • Filozofların ve sanatçıların oluşturduğu şehirleri görmek isteyenler,
 • Akdeniz havasını ve insanlarını sevenler,
 • oradan oraya aktarma yapmadan tek bir araçla tüm bu şehirleri gezmeyi düşleyenler,
 • İtalyanca'da aşk başka mı sorusunu bayında cevaplamak isteyen çiftler,
 • Avrupa'nın feodal zamandan kalma en eski şehirlerini gezip görmek isteyenler,
 • “İzmir Marsilya'ya benziyor mu benzemiyor mu?” tartışmasına bir de ben katılayım diyenler,
 • İtalyan mutfağı dünyaca ünlü şeflerden tatmak isteyenler,

Farklı Rotaları Balayı Gemileriyle Keşfedin!

Baltıklar ve Norveç Fiyortları Balayı Gemi Turu

Kuzey Avrupa'nın en güzel kentlerini ve Norveç fiyortlarını görmek, muhteşem doğası içerisinde huzur bulmak ve bambaşka bir kültürü deneyimlemek isteyenler için bu tur muhteşem bir fırsat! Norveç Fiyordları gemi turu ile balayı tatilini geçirmek isteyen, farklı rotalar peşindeki çiftler için tur fiyatları 799 Euro'dan başlıyor. Baltık Başkentleri'ni merak edenler için düzenlenen baltıklar balayı gemi turları ise yine 899 Euro'dan başlayan fiyatlarla cazip fırsatlar sunuyor.

Kimler tercih etmeli?
 • Kuzey ülkelerini merak edenler,
 • Kuzey ışıklarını efsanevi güzelliğine hayran kalmak isteyenler,
 • Vikingler dizisini izleyip de oradaki kentlerin günümüzdeki halini merak edenler,
 • “Oralar çok soğukmuş ama üşümüyormuşsun” iddaasını ölçmek isteyenler,
 • Norveç Fiyortları gibi doğa harikası yerleri görmek isteyenler,
 • İskandinav mitolojisini ve Norsların soyağacını ezbere bilenler,
 • Odin, Thor, Loki, Freyja'nın topranlarında yürümek isteyenler

Avustralya ve yeni Zelanda Balayı Gemi Turu

Avustralya ve yeni Zelanda gemi turlarını tercih eden çiftler egzotik topraklarda birçok macera yaşacaklar! Sıcak ev ılık bir iklimin hakim olduğu bu cografyanın kıyılarına hayran kalacaksınız. 13.000 TL'den başlayan fiyatlarla bu balayı turu gerçekten farklılığı deneyimlemek, sıradan olanın dışındaki her şeyi görmek isteyenlerin tercihi!

Kimler tercih etmeli?
 • Yeryüzü cennetlerini görmek isteyenler,
 • Yerli kabileleri merak edenler,
 • Caramello Koalas nedir diye soranlar,
 • Kiwi Haka dansını öğrenmek isteyenler,
 • Sdyney'in muhteşem mimarisi ve gece hayatını keşfetmek isteyenler,
 • Doğa düşkünleri,
 • Kanguru, Emu, Tui, Kea, sarıgözlü penguen ve Kiwi kuşu gibi hayvanlarla tanışmayı bekleyenler,
 • Avustralya ile Avusturya'yı hep karıştıranlar,

Balayı Gemi Turu Olanakları ve Hizmetleri

Balayı tatilinde gemi turunu tercih eden çiftler gemilerdeki deneyim paketlerinden faydalanabilecekleri gibi her şey dahil fırsatlarını da değerlendirebilir. Gemilerdeki hangi alanların kullanıma açık olduğunu, hangi paketin neleri kapsadığını, seçtiğiniz turdaki her şey dahil hizmet içeriği gibi birçok bilgiyi turların kendi sayfasından öğrenebilirsiniz. Ayrıca turlar için gerekli olan pasaport ve vize işlemlerine dair neler yapılması gerektiğini tur sayfasından inceleyebilirsiniz.

Gemilerdeki Ortak Kullanım Alanları

Gemi turlarında restoranlar, barlar gibi ortak kullanım alanları gününüzü daha güzel geçirebileceğiniz dinlenme ve eğlence alanları ile tatilinizi her açıdan dolu dolu geçirebilirsiniz. 24 saat hizmet veren bu alanlardan her şey dahil hizmet paketleri sayesinde sınırsızca faydalanabilirsiniz. Gemilerdeki ortak kullanım alanları genellikle aşağıdaki gibidir. Ancak her gemide farklı alanlar, özel deneyim alanları ya da firmaya özel mekanlar bulunduğunu göz önünde bulundurmanızda fayda var. Seçtiğiniz tura özel gemi kullanım alanlarını öğrenmek için ilgili sayfasını incelemeyi veya fiyat teklifi formunu doldurmayı unutmayınız.

 • restoranlar
 • bar ve loungelar
 • cafeler
 • oyun salonları
 • kütüphaneler
 • spa ve masaj merkezleri
 • havuzlar
 • tiyatro
 • sinema salonları
 • basketbol, voleybol oyun sahaları
 • casinolar

Gemi Turları Her Şey Dahil Hizmet İçeriği

Gemi turu her şey dahil hizmet içeriklerinde hemen hemen tüm turlarda aşağıdaki hizmet ve ürünler sunuluyor. Ancak tabi ki turdan tura farklılık gösteren bu hizmetler için seçtiğiniz tur sayfasını incelemeyi unutmayınız.

 • tam pansiyon konaklama
 • liman vergileri
 • gemideki tüm eğlence ve aktiviteler
 • oda servisi
 • ikramlar

Yurtdışı Gemi Turları Vize – Pasaport İşlemleri

Yurtdışı gemi turlarının çoğunda vizesiz seyahat etmek mümkün değil. Shengen vizesi gibi çoklu ülkeye giriş imkanı sunan vizeler tercih ediliyor. Ancak bazı turlar için kapı vizesi gibi sadece tura özel ve sadece tur kapsamında kullanılabilir gemi turu vizesi yapılabiliyor. Bunlar tur ücreti kapsamına dahil olabildiği gibi her şey dahil paketlerin hizmet içeriği dışında da yer alabiliyor. Balayı tatiliniz için tercih ettiğiniz tura dair vize işlemlerini öğrenmek isterseniz ücretsiz danışma hattımızı arayabilirsiniz. Ya da vize ücretleri ile ilgili “Teklif Al” formunu doldurarak size özel kampanya ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Pasaportunuzun minimum 6 aylık kullanım hakkı olması gerekiyor. Buk onuda işlemlerinizi bir an önce başlatmanız sizin için avantajı olacaktır.

Yurtdışı çıkış harcı, gemi turu kapsamındaki limanlarda bulunan giriş ücretleri ve kara turları çoğunlukla hizmet içeriğine dahil olmayabiliyor.

Seyahat sigortası da yine tur öncesinde mutlaka danışmanız gereken diğer konulardan biri.

 En Güzel Balayı Tatili için Hazır Mısınız?

Balayı tatilinizi gemi turuyla geçirmeye karar verdiniz. kaç gün boyunca seyahat etmek istediğinize ve tur rotanıza da karar verdiyseniz tur firmalarından fiyat teklifi alabilir erken rezervasyon avantajlarından yararlanabilirsiniz. Balayı gemi turu için vize ve pasaport işlemleri, yanınızda götürmeniz gerekenler, en iyi tur rotaları gibi merak ettiğiniz tüm konular için Düğün hazırlıkları rehberi blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Bilinmeyenin diyarlarına ve heyacanına kendini bırakmak isteyen, farklılığın o unutulmaz deneyimini tatmak isteyen tüm çiftlerimizi balayı gemi turlarını incelemeye bekliyoruz!

0
%