Desktop cover Mobile cover

Nikah Şekeri ve Hediyelik

İstanbul Nikah Şekeri ve Hediyelik

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı

5.0 (3)
İstanbul, Ataşehir
14 ₺ Başlangıç Fiyatı
TEMA Vakfı

TEMA Vakfı

5.0 (1)
İstanbul,
5 ₺ Başlangıç Fiyatı
ÇEKÜL Vakfı

ÇEKÜL Vakfı

5.0 (3)
İstanbul, Beyoğlu
Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

5.0 (16)
İstanbul, Şişli
9 ₺ Başlangıç Fiyatı
AÇEV

AÇEV

5.0 (1)
İstanbul,
Nikah Şekeri Biz

Nikah Şekeri Biz

5.0 (3)
İstanbul, Bağcılar
1 ₺ Başlangıç Fiyatı
HayKonfed

HayKonfed

5.0 (1)
İstanbul,
Yeşeren Kalem

Yeşeren Kalem

5.0 (1)
İstanbul, Beşiktaş
Müstakbel Gelin

Müstakbel Gelin

5.0 (3)
İstanbul, Fatih

Ankara Nikah Şekeri ve Hediyelik

LÖSEV

LÖSEV

5.0 (3)
Ankara, Çankaya
2 ₺ Başlangıç Fiyatı
Sukulent Bahçesi

Sukulent Bahçesi

Ankara, Etimesgut
5 ₺ Başlangıç Fiyatı
Gülsüm Mengi

Gülsüm Mengi

Ankara, Yenimahalle
3 ₺ Başlangıç Fiyatı

İzmir Nikah Şekeri ve Hediyelik

Duru Atölye

Duru Atölye

İzmir, Konak
2 ₺ Başlangıç Fiyatı
Torax Design

Torax Design

İzmir, Konak
8 ₺ Başlangıç Fiyatı
Mis Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik

Mis Koku Nikah Şekeri ve Hediyelik

İzmir, Çiğli
2 ₺ Başlangıç Fiyatı
Nuer Tasarım

Nuer Tasarım

İzmir, Buca
2 ₺ Başlangıç Fiyatı
Yeşeren Kalem Nikah Şekeri ve Hediyelik

Yeşeren Kalem Nikah Şekeri ve Hediyelik

İzmir, Bornova
2 ₺ Başlangıç Fiyatı
Petek Şekerleme

Petek Şekerleme

İzmir, Konak
5 ₺ Başlangıç Fiyatı
Atölye Hayal

Atölye Hayal

İzmir, Karşıyaka
2 ₺ Başlangıç Fiyatı

Diğer Şehirleri Keşfet

Manisa

Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Nikah Şekeri ve Hediyelik için tavsiyeler

Nikah Şekeri ve Hediyelik için Genel Bilgiler

Hayatınızın en mutlu gününde size eşlik edecek konuklarınıza minik hatıralar vermek istiyorsanız nikah şekeri ve nikah hediyesi arayışınız başlamış demektir. İstanbul, İzmir ve Ankara genelindeki firmalar, farklı model ve tat seçenekleri ile öne çıkıyor. Firmalarda şişe, badem şekeri, taş, mum, kavanoz gibi yenilikçi ürünler de bulunabiliyor. üstelik nikah şekerleri ve hediyelik fiyatları 3 TL'den başlıyor.

En İyi Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah şekeri firmaları, en güzel hatıralarınızı hediyelik fikirlerine dönüştürüyor. İsminizin ve nikah tarihinizin yazdığı şekerler ve hediyelik eşyalar konuklarınıza sunuluyor.

İzmir, İstanbul ve Ankara gibi büyük illerin yanı sıra Adana ve Bursa gibi illerde de konseptinize ve bütçenize en uygun ürünleri bulabiliyorsunuz. Firmaların geniş model skalaları ile, aklınıza tam anlamıyla uyan modele sahip olabiliyorsunuz.

İstanbul En Trend Nikah Şekerleri ve Hediyelikleri

İstanbul içerisinde nikah şekeri denildiğinde akla gelen ilk bölge Eminönü oluyor. Buradaki çok sayıda firmayı gezerek modeller ve fiyatlar gibi pek çok detaya ulaşabiliyorsunuz.

Beşiktaş, Sarıyer ve Kadıköy gibi bölgelerde de bu firmaları yoğun bir şekilde bulabiliyorsunuz. İstanbul'un hem Avrupa hem Anadolu yakalarında istediğiniz bütçe, renk, model ve tarzda nikah şekerlerine sahip olabiliyorsunuz.

İstanbul Avrupa Yakası Nikah Şekeri ve Hediyeliği Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakası konumunda hizmet veren firmalar, yaratıcılıklarını konuşturmalarıyla öne çıkıyor. Aynalı hediyelikler, tohum kalemler, kavanoz şekerler gibi pek çok farklı model, istediğiniz renkler ve adetlerde üretilebiliyor. Firmalar, yalnızca nikah şekeri değil, etiket, hediyelik sepeti, magnet gibi farklı ürünler de tasarlıyor.

İşte sizin için İstanbul Avrupa Yakası nikah şeker ve hediyeliği fiyatları;

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

çEKüL Vakfı

3 TL

5 TL

AçEV

3 TL

5 TL

Darüşşafaka

3 TL

5 TL

Tohumlu Kalem

1 TL

2 TL

Torax Design

6 TL

8 TL

Seden's Design

6 TL

8 TL

* Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı fiyat bilgisi için teklif alınız.

İstanbul Avrupa Yakası nikah şekeri sektöründe öne çıkan firmalar vakıflar ve sosyal sorumluluk projeleri oluyor. Konuklarını karşılarken bir yandan da bağış yapmak isteyenler bu vakıfları tercih edebiliyor.

Bu vakıflar arasında öne çıkanlar, çEKüL Vakfı, Açev ve Darüşşafaka Cemiyeti oluyor. Firmalar, şekerlerle sınırlı kalmayıp tebrik kartları, kitap ayraçlar, magnetler gibi farklı ürünleri 3 TL'den başlayan fiyatları ile sunuyor.

Farklı bir hediye fikri isteyenlerin yardımına Tohumlu Kalem, Torax Design ve Seden's Design koşuyor. Bu firmalardan ucunda tohum bulunan ve ekebileceğiniz bir kalem, farklı canlı çiçek seçenekleri ve kutulu, şişeli hediyelik eşyaları temin edebiliyorsunuz.

Hayallerini anlatarak özel tasarımlar gerçekleştirebiliyorsunuz. üstelik tüm bunları 2 TL'den 8 TL'ye kadar çıkan geniş bir fiyat skalasında satın alabiliyorsunuz.

İstanbul Anadolu Yakası En İyi Nikah Şekerleri

İstanbul Anadolu Yakası şeker ve hediyelik firmaları da farklı ürün seçenekleri sunmaya devam ediyor. Düğün konseptinize göre firmalarda çok sayıda hediyelik eşya bulunuyor. Ağır bir davet için daha varaklı ve aynalı süsler kullanılabilirken, daha çok çocuğun katıldığı davetler için renkli şeker ve bonbonlardan oluşan hediyelikler tercih edilebiliyor.

Dileyenler için İstanbul Anadolu Yakası nikah şekerleri fiyatları aşağıdaki tabloda yer alıyor.

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Naciden Şeker Davetiye Evi

3 TL

5 TL

Yade Nikah Fidanı

5 TL

8 TL

Fideland Nikah Fidanları

5 TL

8 TL

Bahar Kousu

2 TL

4 TL

İdep Organizasyon ve Parti Evi

2 TL

4 TL

Orijinal Birşeyler

8 TL

10 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı fiyat bilgisi için teklif alınız.

Klasik bir nikah şekeri ve hediyesi isteyenler, Naciden Şeker Davetiye Evi ile anlaşarak hem şekerlerini hem de düğün davetiyelerini aynı firmaya yaptırabiliyor. Daha yaratıcı bir fikir isteyenler ise Yade Nikah Fidanı ile anlaşarak mutluluklarını bitkiler ile birlikte yeşertebiliyor.

Fideland Nikah Fidanları da bu noktada bir alternatif olarak varlığını sürdürüyor. Firmaların fiyatları ise 3 TL'den başlayarak 8 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Kolonya, sabun, mum gibi güzel kokulu hediyelikler de son dönemlerin yeni trendleri arasında yer alıyor. Bahar Kokusu, İdep Organizasyon ve Parti Evi ve Orijinal Birşeyler gibi ürünler de size en mis kokulu hediyelerin kapısını açıyor.

Buralarda kokulu mumlardan kokulu taşlara, kavanoz hediyeliklerden farklı kolonya türlerine kadar çok sayıda hediyelik eşya bulunuyor. İstanbul ilinin her bölgesine gönderim yapan firmaların fiyatları 2 TL'den başlıyor.

İzmir Uygun Fiyatlı Nikah Şeker ve Nikah Hediyeliği

İzmir hediyelik ve şeker firmaları, daha çok Konak, Bornova ve Karşıyaka bölgelerinde yoğunlaşıyor. Düğünle ilgili neredeyse her şeyi karşılayabileceğiniz Kemeraltı, şeker ve hediyelik arayışındaki eş adaylarının uğrak noktası oluyor.

İzmir firmaları, hediyelik eşyalarda ahşap detayları ve kutuları sıklıkla kullanıyor. Bunun gibi birçok farklı konsept için İzmir nikah şekeri fiyatları aşağıdaki tabloda yer alıyor;

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

Nilabelle Macaron

5 TL

7 TL

Zeynep Kurabiyeleri

5 TL

7 TL

Jade'nin Kurabiye Dükkanı

5 TL

7 TL

Minda Ahşap

2 TL

3 TL

Ece Organizasyon

2 TL

3 TL

Karşıyaka Konsept Atölyesi

2 TL

3 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı fiyat bilgisi için teklif alınız.

İzmir nikah şekeri denilince akla ilk gelen ürünler makaronlar ve kurabiyeler oluyor. Farklı lezzet ve aromalardaki makaronlar için Nilabelle Macaron firmasını tercih edebiliyorsunuz.

Zeynep Kurabiyeleri ve Jade'nin kurabiye dükkanı gibi mekanlar da istediğiniz her lezzet ve aromadaki kurabiyeleri ile gelin ve damat adaylarını memnun etmeyi başarıyor. En lezzetli kurabiye ve makaronlar için firmaların fiyatları 5 TL ile 7 TL arasında farklılık gösteriyor.

Daha farklı bir hediye arayışında olanlar ise ahşap hediyelikler ya da canlı çiçekler gibi ürünleri tercih ediyor. İzmir genelinde ahşap hediyelikler için Minda Ahşap, Ece Organizasyon gibi firmalar öne çıkıyor.

Bu firmalarda, ağaçların üzerine kazınan düğün tarihiniz ve isimleriniz, uzun yıllar bozulmadan kalıyor. Canlı çiçekler için ise Karşıyaka Konsept Atölyesi iyi bir fikir oluyor. ürünler arasında seçim yapmakta zorlanacağınız ürünlerin fiyatları 2 TL ile 3 TL arasında değişiyor.

Ankara Nikah Şeker ve Hediyelik Firmaları

Ankara ilinin Sincan, Keçiören ve Kızılay gibi ilçelerinde, aradığınız nikah şekerleri ve hediyeliklerini kolaylıkla bulabiliyorsunuz. İl genelinde, kurabiye şeklinde nikah şekerleri son dönemlerde sıklıkla tercih ediliyor. Sevdiklerine deforme olmayacak ve bozulmayacak bir hediye vermek isteyenler ise sukulentleri tercih edebiliyor.

En taze ve en farklı nikah şekeri fikirleri için Ankara nikah şeker ve hediyelik fiyatlarını sizler için listeledik.

Firma

Başlangıç*

Her Şey Dahil*

LöSEV

3 TL

7 TL

Cookie Garden

3 TL

5 TL

Bengisu Butik Kurabiye

3 TL

5 TL

Sukulent Bahçesi

5 TL

7 TL

Süslü Sukulent

3 TL

5 TL

Sade Tasarım

3 TL

5 TL

*Başlangıç fiyatlarıdır. Detaylı fiyat bilgisi için teklif alınız.

Sevdiklerine hediyelik eşyalar verirken çocukları da mutlu etmek isteyenler LöSEV tarafından hazırlanan ürünleri tercih edebiliyor. Burada kekler, kurabiyeler, çocukların ellerinden çıkmış kartpostallar, ürün başı 3 TL'den başlayan fiyatları ile satışa sunuluyor.

Cookie Garden ve Bengisu Butik Kurabiye de kurabiye şeklinde nikah şekerleri hazırlayan firmalar arasında yer alıyor. Bu firmaların fiyatları ise 3 TL'den başlıyor.

Farklı bir nikah hediyeliği isteyenler son dönemlerde tercihlerini sukulent bitkisinden yana kullanıyor. Ankara ilinde hizmet veren Sukulent Bahçesi, Süslü Sukulent ve Sade tasarım, farklı sukulent modelleri ile öne çıkıyor.

Tüller, danteller, yapay uğur böcekleri gibi detaylarla süslenmiş sukulentler, canlılığını uzun aylar boyunca kaybetmiyor. Firmaların nikah hediyeliği fiyatları ise 3 TL ile 5 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Evde Nikah Şekeri Yapımı

Hem bütçe dostu olması hem de keyifli bir uğraş olması sebebiyle evde nikah şekeri yapımı son dönemin yükselen trendlerinden oluyor. Bunun için toptancıdan gerekli malzemelerin temini gerekiyor.

Mumlar, yapay çiçekler, sukulentler gibi ürünler, evde şeker ve hediyelik eşya yapmak için ideal oluyor. Dileyenler, isimlik ve etiketleri de evde kendileri hazırlayabilecekleri gibi, dilerlerse toptancı ile anlaşarak oldukça ucuza mal edebiliyor.

Evde nikah şekerleri ve hediyelik eşyalar yapmak için kağıtlar, kurdeleler, bir zımba ya da silikon tabancasına ihtiyacınız olabiliyor. Hediyeliklere için ihtiyacınız olan tek şey olan şablona, internet üzerinde ulaşabiliyorsunuz. Beğendiğiniz modelleri seçip, bu modelleri kendinize ve zevkinize göre uyarlayabiliyorsunuz.

Bu yazımızda İzmir, İstanbul, Ankara gibi büyük illerdeki nikah şekeri ve hediyeliği firmalarından bahsettik. Bu firmalar, aklınıza gelebilecek her türlü modeli gerçeğe dönüştürüyor. Bu sayede, seçtiğiniz şeker ve hediyelik, içinize tam olarak siniyor. Sizler de en uygun ürünleri bulabilmek için “Fiyat Teklifi Al!” butonu yardımıyla MyWedi.com destek ekibinden faydalanabilirsiniz.

0
%