Desktop cover Mobile cover

Teknede Düğün ve Davet

İstanbul Teknede Düğün ve Davet

Tekne Turunuz Meral Organizasyon

Tekne Turunuz Meral Organizasyon

5.0 (9)
İstanbul, Beşiktaş
1000 Maks. Kişi • 350 ₺ Başlangıç Fiyatı
Denden Denizcilik

Denden Denizcilik

5.0 (2)
İstanbul, Beşiktaş
100 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Prime X Organizasyon

Prime X Organizasyon

5.0 (2)
İstanbul, Sarıyer
600 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bosphorus Organization

Bosphorus Organization

5.0 (3)
İstanbul, Fatih
800 Maks. Kişi • 140000 ₺ Başlangıç Fiyatı
BTA Tekne Organizasyon

BTA Tekne Organizasyon

5.0 (3)
İstanbul, Beşiktaş
600 Maks. Kişi • 450 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bematur Tekne Organizasyon

Bematur Tekne Organizasyon

5.0 (8)
İstanbul, Sarıyer
550 Maks. Kişi • 650 ₺ Başlangıç Fiyatı
Sürpriz Prensi Yatçılık & Organizasyon

Sürpriz Prensi Yatçılık & Organizasyon

5.0 (1)
İstanbul, Fatih
800 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Selamet Tur

Selamet Tur

İstanbul, Beykoz
500 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı

İzmir Teknede Düğün ve Davet

İzmir'de Teknede Düğün

İzmir'de Teknede Düğün

İzmir, Konak
300 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Lamia

Lamia

İzmir, Karşıyaka
300 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Teknede Düğün ve Davet için Genel Bilgiler

İstanbul, Bursa, İzmir ve Ayvalık gibi deniz kıyısındaki iller, eşsiz tekne düğünlerine ev sahipliği yapıyor. Teknede düğün farklı konseptleri, menü çeşitliliği ve sınırsız eğlenceye imkan tanıması sebebiyle sıkça tercih ediliyor. Deniz ürünlerinden kırmızı ete kadar her türlü menünün yanı sıra alkollü ve alkolsüz kokteyl olanakları da bulunan tekneler, manzaraları ve 250 - 500 TL'den başlayan fiyatları ile de beğeni topluyor.

İstanbul Teknede Düğün Fiyatları

İstanbul, Avrupa ve Anadolu Yakası'nda boğaza nazır keyif dolu düğünler için teknede düğün mekanlarından faydalanabilirsiniz. İstanbul düğün tekneleri Beykoz, Şişli, Beşiktaş gibi iskelelerden kalkarak gelin ve damat adaylarına eşsiz bir boğaz turu yaşatıyor. Tekne düğünleri, çok farklı düğün fotoğrafları için de ideal oluyor. Her bütçeye uygun bir tekne bulunan İstanbul'daki tekneler fiyatlarını 250 TL'den başlatıyor.

Tekneler bünyesinde farklı organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Teknede mezuniyet organizasyonu gençler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Teknede kına gecesi ve nişan gibi etkinlikleri de değerlendirme fırsatınız bulunuyor.

İstanbul Avrupa Yakası'nda Teknede Düğün

İstanbul Avrupa Yakası teknede düğün için Beşiktaş, Sarıyer, Şişli, Beyoğlu gibi pek çok ilçesiyle ideal oluyor. Tekneler, oldukça şık ve zarif dekore edilerek kalabalık düğünler için uygun hale getiriliyor. Genellikle deniz ürünleri bulunan tekne ve yatlar, menülerini kişiye göre değiştirme imkanı da sunuyor.

İşte sizin için İstanbul Avrupa Yakası'nda düğün yapan tekneler;

 • Seyri Payitaht
 • Joy Tekne Organizasyon
 • Wedding Project House
 • Boğazda Organizasyon
 • Tekne Turunuz Meral Organizasyon
 • Mavi Düş Organizasyon
 • Balıklı Davet Gemisi
 • Prime X Organizasyon
 • Denden Denizcilik
 • Bematur Tekne.

Tekne Turunuz Meral Organizasyon

İstanbul Beşiktaş'ta eğlence dolu tekne düğünleri için ilk adres Tekne Turunuz Meral Organizasyon oluyor. 1000 kişilik açık ve kapalı alanları bulunan teknede üç kat bulunuyor. Bu alanlardaki beyaz masalar gümüş ve mor balonlar, suplalar ve kır çiçekleri ile süsleniyor.

Teknede, çiçeklerle süslü bir gelin tagı ve gelin masası da bulunuyor. Anlaşmalı orkestra ve after paty ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürüyor.

Joy Tekne Organizasyon

Renkli çiçekler ve uçan balonların pembe tonlarıyla birleştiği masal gibi bir düğün istiyorsanız, Joy Tekne Organizasyon listenize eklemeniz gereken mekanlar arasında yer alıyor. Açık alanında 750, kapalı alanında 250 kişiyi ağırlayabilen tekne, Adalar, Boğaz, ve eşsiz bir çam ormanı manzarası sunuyor.

Farklı konseptlere hitap eden tekne, Beşiktaş'taki merkezi konumuyla otopark ve vale hizmeti bile veriyor.

Wedding Project House

Bölgedeki bir diğer düğün teknesi olan Wedding Project House ise 400 kişilik kapalı ve açık alanıyla eş adaylarını bekliyor. Tekne, organizasyon danışmanı atayarak DJ'den ikram edilecek yemeklere kadar her konuda fikrinizi alıyor.

Eğlenceyi after party ile de sürdürebileceğiniz teknede size özel bir düğün pastası da tasarlanıyor. 

Boğazda Organizasyon

Boğazda Organizasyon İstanbul Şişli teknede düğün denilince akla gelen ilk mekanlardan oluyor. 250 kişilik tekne, daha butik, aile ve arkadaşlar arasında düğünler için uygun oluyor. Organizasyon şirketinin teknesi “Born”, deneyimli aşçı ve servis ekibiyle deniz ürünleri, kırmızı et, vegan, vejetaryen menüler gibi yemekler sunuyor. Bu yemekler, gelin ve damat adaylarının tadımı sonrasında belirleniyor.

Tekne, isterseniz müzik grubu ve fotoğrafçı getirerek anı ölümsüz hale de getirebiliyor. 

Bosphorus Tekne Turu

Bir diğer tekne olan Bosphorus Tekne Turu ise 300 kişilik gemisiyle gün batımında eşsiz bir Boğaz ve adalar manzarasını gözler önüne seriyor. Farklı organizasyonlar için farklı yat, tekne ve takalar sunan Bosphorus Tekne, kokteyl, yemek ve canlı müzik hizmeti veriyor.

Mavi Düş Organizasyon

Şişli'nin önde gelen teknede düğün mekanlarından olan Mavi Düş Organizasyon da 200 kişi kapasitesi ve kırmızı halı şeklindeki gelin yolu ile beğeni topluyor. Güverteye yerleştirilen yuvarlak masalar kişiye özel süslenerek farklı renk tüllerle dekore ediliyor. Beyaz et ve balık gibi seçenekler sunan teknede, gelin ve damat adayları menü tadımı ve değişikliği yapabiliyor.

Anadolu Yakası En İyi Tekne Düğünleri

Anadolu Yakası tekne düğünleri Kadıköy ve Beykoz gibi ilçelerde son zamanların en popüler etkinliklerinden oluyor. ünlü tekneler, geniş kapasiteli olmalarıyla ve modern tasarımlarıyla kalabalık düğünlere ev sahipliği yapıyor. 

Anadolu Yakası'nda hizmet veren davet tekneleri ise şunlar;

 • Duru Denizcilik
 • Naz Tekne
 • Selamet 5
 • Kamil Kaptan Teknesi
 • İncisu Yatı.

Duru Denizcilik

Anadolu Yakası Beykoz ilçesinde teknede düğün için Duru Denizcilik sıkça tercih ediliyor. Açık ve kapalı alanında 250 yolcu ağırlayan tekne, led ışıklarla aydınlatılıyor. Dileyenler düğün sonrası after-party için farklı, düğün esnasında farklı alanlar kullanabiliyor. Mekanda bulunan organizasyon sorumlusu yemek ve müzik gibi ihtiyaç duyduğunuz her alanda yardımınıza koşuyor.

Naz Tekne Organizasyon

Yemyeşil güvertesindeki yuvarlak ve bistro masalarıyla öne çıkan Naz Tekne Organizasyon ise tam 1000 kişiyi misafir edebiliyor. Müziğe ve eğlenceye doyacağınız düğünler için teknede DJ, müzisyen ekibi ve gelişmiş sahne sistemleri bulunuyor. Müziğe eşlik eden lezzetli menüler ise eş adayları tarafından kararlaştırılıyor.

Selamet 5 Teknesi

Bölgenin en popüler teknelerinden birisi de Selamet 5 oluyor. 500 kişilik tekne şamdan, balon ve çiçeklerle süslenerek gelin ve damat adaylarına hazır hale getiriliyor. Teknede lezzetli ikram ve yemeklerin yanında kişiye özel bir düğün pastası da bulunuyor. Dileyenler bu menülerde tadım ve değişiklik yapabiliyor.

Bünyesinde usta fotoğraf sanatçıları da bulunan tekne, düğün gününü ve Boğaz manzarasını ölümsüzleştiriyor. 

Kamil Kaptan Teknesi

İstanbul Kadıköy'ün en güzel düğün tekneleri arasında yer alan Kamil Kaptan Teknesi, 100 kişiye varan aile ve sevdikleriniz arasındaki butik düğünler için eşsiz bir mekan oluyor. Kişiye özel konsept fırsatı tanıyan tekne, masa sandalyelerini renkli tüller, çiçekler, şamdanlarla süslüyor. Gelişmiş bir menüsü olan tekne, haydariden dolmasına kadar çok sayıda meze seçeneği ile öne çıkıyor.

İncisu Yatı

İncisu Yatı ise gelin ve damat adaylarını çiçeklerle bezeli bir gelin tagı ve kırmızı halı ile karşılıyor. Açık alanında 400, kapalı alanında 300 kişiyi ağırlayabilen yat, masalarını çiçekler, mumlar ve şamdanlar ile süslüyor. Kişiye özel tasarım imkanı sunan yat, düğün sonrasını after-party ile birleştirip eşsiz DJ performansları sunuyor.

En Uygun İzmir Tekne Düğünleri ve Fiyatları

İzmir tekne düğünleri İzmir ilinin çeşme ve Seferihisar gibi ilçelerinde düzenleniyor. Şehrin keşmekeşinden uzak eşsiz bir manzara sunan düğün tekneleri, hayallerinizdeki düğün için tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. İzmir'de teknede düğün fiyatları kişi başı ortalama 250 - 500 TL'den açılıyor.

İzmir'de düğün yapılan tekneler ise şunlar;

 • Oscar Denizcilik
 • Nirvana Tekne Turları
 • Selinda
 • Pırlanta Tekne.

Nirvana Tekne Turları

İzmir çeşme'nin en gözde teknelerinden olan Nirvana Tekne Turları, kırmızı renk ağırlıklı güvertesinde 200 kişi ağırlayabiliyor. İki katlı teknenin alt katı kapalı, üst katı açık olarak kullanılıyor. Tekne, after party hizmeti sayesinde 23:00'dan sonra da hizmet veriyor. İsteyenler çiftler organizasyon sorumlusu yardımıyla, DJ ve fotoğrafçı ile anlaşabiliyor.

Lezzetli deniz ürünleri, beyaz et, kırmızı et, vejetaryen gibi menüler sunan teknede gelin ve damat adayları menüde değişikliğe gidebiliyor. 

Oscar Denizcilik

Bir diğer çeşme düğün teknesi ise Oscar Denizcilik olarak öne çıkıyor. 300 kişilik tekne, düğünlerin yanı sıra after-party, bekarlığa veda ve balayı turları için de ideal oluyor. çeşme'nin en güzel manzaralarını görme fırsatı bulacağınız tekne, kokteyl ve yemekli menüleriyle eş adaylarının beğenisini topluyor.

Selinda

Sade ve doğal tekne düğünleri için Selinda'yı tercih edebilirsiniz. Selinda, 50 ila 100 kişi ağırlayabilmesiyle bu en özel günü en sevdiklerinizle geçirme olanağı sunuyor. Led ışıklar ve renkli dekorasyonuyla göz alan teknede deniz ürünleri ve alternatifleri en taze ve lezzetli şekillerde sunuluyor.

Pırlanta Tekne

İzmir Seferihisar teknede düğünler için ideal olan bir diğer mekan ise Pırlanta Tekne oluyor. 100 kişilik tekne salatadan ara sıcaklara her lezzetin özenle planladığı düğünlere ev sahipliği yapıyor. Pırlanta, Sığacık ve Seferihisar turlarıyla eşsiz manzaralara, haliyle eşsiz düğün fotoğraflarına mimarlık ediyor.

Teknede Düğün Organizasyonlarında Ne Giyilir?

Teknede düğün organizasyonları, rüzgarı ve denizin eşsiz kokusunu hissettiğiniz, cıvıl cıvıl organizasyonlardır. Bu yüzden kendinizi rahat hissedeceğiniz, açık ve canlı renklerde elbiseler tercih edebilirsiniz. Sade bir tasarıma sahip teknelerde eğlence de çok önemli olduğundan, dans ederken sizi rahatsız etmeyecek modeller tercih etmelisiniz. Meltemin sizi üşütebileceğini göz önünde bulundurarak yanınıza bir şal almayı ise unutmamalısınız.

Son zamanlarda tekne düğünleri için vintage ve bohem abiyeler sıklıkla tercih ediliyor. Dileyenler mini, dileyenler ise midi boylarda, daha geniş kesimli ve dökümlü modeller tercih ediyor. Arkadan öne kısalan ya da balerin kesim modeller de bu düğünler için son derece uygun ve şık oluyor.

Teknede En İyi Evlilik Teklifi Organizasyonu

Teknede, özellikle İstanbul boğazında evlilik teklifi şu sıralar en revaçta olan teklif türleri arasında yer alıyor. İsterseniz sevgiliniz ile size uygun bir kıyıdan tekneye binebiliyor, burada keman ve gül yaprakları eşliğinde romantik bir yemek yiyebiliyor, daha sonra ise konfetiler ve pankartlar eşliğinde hayallerinizdeki evlenme teklifini gerçekleştirebiliyorsunuz.

İstanbul ilinde yaşıyorsanız, aşkınızı boğaza lazerle yazdırarak tüm İstanbul'u bu aşka şahit edebiliyorsunuz. İzmir gibi illerde ise tekliften sonra şampanya patlatıp partiler düzenleyerek bu özel günü unutulmaz ve eğlenceli bir partiyle kutlayabiliyorsunuz.

Yatta Düğün Yemeği ve Eğlencesi

Düğünün mutlu olduğu kadar stres dolu bir gün olduğu da malumunuzdur. Bu stresi atmanın en popüler yollarından biri ise yatta düğün yemeği ve düğün eğlencesi oluyor. İstanbul ve İzmir illerinde eşsiz bir boğaz ve körfez manzarası eşliğinde lezzetli yemekler yiyebiliyor, yemekten sonra parti vererek gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenebiliyorsunuz.

İstanbul'da bulunan Fesleğen Tekne Meyhane, alkollü ve alkolsüz düğün kutlama yemekleri için ideal mekanlardan oluyor. çok sayıda meze de bulunan tekne, DJ'i ile eğlenceyi gecenin geç saatlerine kadar sürdürüyor. İzmir'de ise teknede düğün eğlenceleri, Güven Tur ile gerçekleştiriliyor.

İzmir ve İstanbul unutulmaz teknede düğün eğlencelerine ev sahipliği yapıyor. Denizin serin sularında başlayan eğlenceye lezzetli yemekler, ikramlar, müzik ve dans şovları eşlik ediyor. Akdeniz'in serin suları , Adana ve Mersin'i de tekne düğünleri için ideal bir hale getiriyor. Sizler de teknede düğün hayali kuruyorsanız DüğünBuketi.com destek ekibiyle hemen iletişime geçebilir, anlaşmalı fiyatlar ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 100 kişilik teknede düğün fiyatları ne kadar?

  Teknede 100 kişilik düğün fiyatları ortalama 40.000 - 60.000 TL bandından açılıyor. Bunlar genelde kokteylli davetler için geçerli olup, yemek ve alkollü içki ikramlarında fiyatlarda artış görülebiliyor.

 • 50 kişilik tekne düğün fiyatları ne kadar?

  Teknede 50 kişilik düğün fiyatları ortalama 30.000 - 40.000 TL'den başlıyor. Alınan hizmetler, teknede geçirilecek süre, ikram içeriği ve diğer detaylara göre fiyatlarda artış görülebiliyor.

 • Teknede davet organizasyon fiyatları ne kadar?

  • Teknede kokteylli düğün fiyatları kişi başı 250 - 350 TL,
  • Teknede yemekli düğün fiyatları kişi başı 350 - 500 TL,
  • Teknede yemeksiz düğün paket fiyatları ortalama 25.000 - 35.000 TL,
  • 1 saatlik tekne turu fiyatları 3.000 - 5.000 TL (ikram ve kişi sayısına göre değişir.)
  • İstanbul'da günlük tekne kiralama fiyatları 7.000 - 15.000 TL.
 • Yat düğünü ne kadar?

  Yatta düğün fiyatları ortalama 70.000 - 100.000 TL'den açılıyor. Lüks yatlarda bu fiyatlar ortalama 50 - 100 kişilik davetlerde geçerli oluyor. Ekstra hizmet, servis ve menü çeşidine göre fiyatlar artabiliyor.

 • İstanbul gemide düğün fiyatları ne kadar?

  Gemide düğün fiyatları ortalama 75.000 - 200.000 TL'den başlayarak artış gösteriyor. Gemilerde daha kalabalık davetler düzenlenebiliyor. Özellikle cruise gemileri lüks düğün planlayanlar için ideal.

0
%