Desktop cover Mobile cover

Teknede Düğün ve Davet

İstanbul Teknede Düğün ve Davet

Tekne Turunuz Meral Organizasyon

Tekne Turunuz Meral Organizasyon

5.0 (9)
İstanbul, Beşiktaş
1000 Maks. Kişi • 350 ₺ Başlangıç Fiyatı
Denden Denizcilik

Denden Denizcilik

5.0 (2)
İstanbul, Beşiktaş
100 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Bematur Tekne Organizasyon

Bematur Tekne Organizasyon

5.0 (8)
İstanbul, Sarıyer
550 Maks. Kişi • 175 ₺ Başlangıç Fiyatı
Balıklı Davet Gemisi

Balıklı Davet Gemisi

5.0 (12)
İstanbul, Sarıyer
350 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Prime X Organizasyon

Prime X Organizasyon

5.0 (2)
İstanbul, Sarıyer
600 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı
Turyol

Turyol

İstanbul, Beyoğlu
300 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Joy Tekne Organizasyon

Joy Tekne Organizasyon

5.0 (11)
İstanbul, Beşiktaş
750 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı
Semiramis 1

Semiramis 1

İstanbul, Beşiktaş
200 Maks. Kişi • 100 ₺ Başlangıç Fiyatı
Okyanus Yatı

Okyanus Yatı

İstanbul, Beşiktaş
400 Maks. Kişi • 150 ₺ Başlangıç Fiyatı
Köksal Tur & Mayna Tekne Organizasyon

Köksal Tur & Mayna Tekne Organizasyon

İstanbul, Sarıyer
750 Maks. Kişi • 80 ₺ Başlangıç Fiyatı

İzmir Teknede Düğün ve Davet

İzmir'de Teknede Düğün

İzmir'de Teknede Düğün

İzmir, Konak
300 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Lamia

Lamia

İzmir, Karşıyaka
300 Maks. Kişi • 50 ₺ Başlangıç Fiyatı
Leyla Icon
Düğün Planlayıcın
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Burada!
Ücretsiz Düğün Yardımcısı Leyla Senin İçin Burada!
Hayalindeki organizasyonu, konsept içeriğini ve hizmeti bizimle paylaş. Leyla sana en uygun 5 mekanı ve firmayı önersin!

Teknede Düğün ve Davet için Genel Bilgiler

İstanbul, Bursa, İzmir ve Ayvalık gibi deniz kıyısındaki iller, eşsiz tekne düğünlerine ev sahipliği yapıyor. Teknede düğün farklı konseptleri, menü çeşitliliği ve sınırsız eğlenceye imkan tanıması sebebiyle sıkça tercih ediliyor. Deniz ürünlerinden kırmızı ete kadar her türlü menünün yanı sıra alkollü ve alkolsüz kokteyl olanakları da bulunan tekneler, manzaraları ve 30 TL'den başlayan fiyatları ile de beğeni topluyor.

İstanbul Teknede Düğün Fiyatları

İstanbul, Avrupa ve Anadolu Yakası'nda boğaza nazır keyif dolu düğünler için teknede düğün mekanlarından faydalanabilirsiniz. İstanbul düğün tekneleri Beykoz, Şişli, Beşiktaş gibi iskelelerden kalkarak gelin ve damat adaylarına eşsiz bir boğaz turu yaşatıyor. Tekne düğünleri, çok farklı düğün fotoğrafları için de ideal oluyor. Her bütçeye uygun bir tekne bulunan İstanbul tekne düğünü mekanları, fiyatlarını 30 TL'den başlatıyor.

Tekneler bünyesinde farklı organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Teknede mezuniyet organizasyonu gençler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Teknede kına gecesi ve nişan gibi etkinlikleri de değerlendirme fırsatınız bulunuyor.

İstanbul Avrupa Yakası'nda Teknede Düğün

İstanbul Avrupa Yakası teknede düğün için Beşiktaş, Sarıyer, Şişli, Beyoğlu gibi pek çok ilçesiyle ideal oluyor. Tekneler, oldukça şık ve zarif dekore edilerek kalabalık düğünler için uygun hale getiriliyor. Genellikle deniz ürünleri bulunan tekne ve yatlar, menülerini kişiye göre değiştirme imkanı da sunuyor.

İşte sizin için İstanbul Avrupa Yakası teknede düğün fiyatları;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Seyri Payitaht 130 TL 150 TL
Joy Tekne Organizasyon 50 TL 80 TL
Wedding Project House 50 TL 80 TL
Boğazda Organizasyon 125 TL 150 TL
Meral Organizasyon 30 TL 50 TL
Mavi Düş Organizasyon 30 TL 50 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Tekne Turunuz @JoyOrganizasyon

İstanbul Beşiktaş'ta eğlence dolu tekne düğünleri için ilk adres Tekne Turunuz @JoyOrganizasyon oluyor. 1000 kişilik açık ve kapalı alanları bulunan teknede üç kat bulunuyor. Bu alanlardaki beyaz masalar gümüş ve mor balonlar, suplalar ve kır çiçekleri ile süsleniyor.

Teknede, çiçeklerle süslü bir gelin tagı ve gelin masası da bulunuyor. Anlaşmalı orkestra ve after paty ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren kokteyl düğünler için çiftlerin kişi başı en az 100 TL'yi gözden çıkarması gerekiyor. Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Joy Tekne Organizasyon

Renkli çiçekler ve uçan balonların pembe tonlarıyla birleştiği masal gibi bir düğün istiyorsanız, Joy Tekne Organizasyon listenize eklemeniz gereken mekanlar arasında yer alıyor. Açık alanında 750, kapalı alanında 250 kişiyi ağırlayabilen tekne, Adalar, Boğaz, ve eşsiz bir çam ormanı manzarası sunuyor.

Farklı konseptlere hitap eden tekne, Beşiktaş'taki merkezi konumuyla otopark ve vale hizmeti bile veriyor. Yemekli ve kokteyl düğünler için ideal firmanın kokteyl teknede düğün fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor.

Wedding Project House

Bölgedeki bir diğer düğün teknesi olan Wedding Project House ise 400 kişilik kapalı ve açık alanıyla eş adaylarını bekliyor. Tekne, organizasyon danışmanı atayarak DJ'den ikram edilecek yemeklere kadar her konuda fikrinizi alıyor.

Eğlenceyi after party ile de sürdürebileceğiniz teknede size özel bir düğün pastası da tasarlanıyor. Her konuda en önemli olduğunuzu hissettiren teknenin kokteyl fiyatları 50 TL ile 80 TL, yemekli fiyatları ise 100 TL ile 150 TL arasında değişiyor.

Boğazda Organizasyon

Boğazda Organizasyon İstanbul Şişli teknede düğün denilince akla gelen ilk mekanlardan oluyor. 250 kişilik tekne, daha butik, aile ve arkadaşlar arasında düğünler için uygun oluyor. Organizasyon şirketinin teknesi “Born”, deneyimli aşçı ve servis ekibiyle deniz ürünleri, kırmızı et, vegan, vejetaryen menüler gibi yemekler sunuyor. Bu yemekler, gelin ve damat adaylarının tadımı sonrasında belirleniyor.

Tekne, isterseniz müzik grubu ve fotoğrafçı getirerek anı ölümsüz hale de getirebiliyor. Teknenin fiyatları ise 125 TL'den başlıyor.

Bosphorus Tekne Turu

Bir diğer tekne olan Bosphorus Tekne Turu ise 300 kişilik gemisiyle gün batımında eşsiz bir Boğaz ve adalar manzarasını gözler önüne seriyor. Farklı organizasyonlar için farklı yat, tekne ve takalar sunan Bosphorus Tekne, kokteyl, yemek ve canlı müzik hizmeti veriyor.

Konuklarınızı karışılama kokteyli ve soğuk içeceklerle karşılayan tekne, 30 TL'den başlayan uygun fiyatları ile eş adaylarını şaşırtıyor.

Mavi Düş Organizasyon

Şişli'nin önde gelen teknede düğün mekanlarından olan Mavi Düş Organizasyon da 200 kişi kapasitesi ve kırmızı halı şeklindeki gelin yolu ile beğeni topluyor. Güverteye yerleştirilen yuvarlak masalar kişiye özel süslenerek farklı renk tüllerle dekore ediliyor. Beyaz et ve balık gibi seçenekler sunan teknede, gelin ve damat adayları menü tadımı ve değişikliği yapabiliyor.

Başarılı DJ'ler ile çalışan firma, fiyatlarını 30 TL'den başlatıyor.

Anadolu Yakası En İyi Tekne Düğünleri

Anadolu Yakası tekne düğünleri Kadıköy ve Beykoz gibi ilçelerde son zamanların en popüler etkinliklerinden oluyor. ünlü tekneler, geniş kapasiteli olmalarıyla ve modern tasarımlarıyla kalabalık düğünlere ev sahipliği yapıyor. Siz de İstanbul ayaklarınızın altında olsun isterseniz Anadolu Yakası teknede düğün fiyatlarını aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz.

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Duru Denizcilik 100 TL 125 TL
Naz Tekne 50 TL 80 TL
Selamet 5 30 TL 50 TL
Kamil Kaptan Teknesi 20 TL 50 TL
İncisu Yatı 80 TL 100 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Duru Denizcilik

Anadolu Yakası Beykoz ilçesinde teknede düğün için Duru Denizcilik sıkça tercih ediliyor. Açık ve kapalı alanında 250 yolcu ağırlayan tekne, led ışıklarla aydınlatılıyor. Dileyenler düğün sonrası after-party için farklı, düğün esnasında farklı alanlar kullanabiliyor. Mekanda bulunan organizasyon sorumlusu yemek ve müzik gibi ihtiyaç duyduğunuz her alanda yardımınıza koşuyor.

İsteyen çiftlerin kişiye özel dekorasyon da yapabileceği teknenin fiyatları 100 TL'den başlıyor.

Naz Tekne Organizasyon

Yemyeşil güvertesindeki yuvarlak ve bistro masalarıyla öne çıkan Naz Tekne Organizasyon ise tam 1000 kişiyi misafir edebiliyor. Müziğe ve eğlenceye doyacağınız düğünler için teknede DJ, müzisyen ekibi ve gelişmiş sahne sistemleri bulunuyor. Müziğe eşlik eden lezzetli menüler ise eş adayları tarafından kararlaştırılıyor.

Dışarıdan bir organizasyon şirketi de getirebileceğiniz tekne, 50 TL'den başlayan uygun fiyatlarla hizmet veriyor.

Selamet 5 Teknesi

Bölgenin en popüler teknelerinden birisi de Selamet 5 oluyor. 500 kişilik tekne şamdan, balon ve çiçeklerle süslenerek gelin ve damat adaylarına hazır hale getiriliyor. Teknede lezzetli ikram ve yemeklerin yanında kişiye özel bir düğün pastası da bulunuyor. Dileyenler bu menülerde tadım ve değişiklik yapabiliyor.

Bünyesinde usta fotoğraf sanatçıları da bulunan tekne, düğün gününü ve Boğaz manzarasını ölümsüzleştiriyor. Teknenin düğün fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Kamil Kaptan Teknesi

İstanbul Kadıköy'ün en güzel düğün tekneleri arasında yer alan Kamil Kaptan Teknesi, 100 kişiye varan aile ve sevdikleriniz arasındaki butik düğünler için eşsiz bir mekan oluyor. Kişiye özel konsept fırsatı tanıyan tekne, masa sandalyelerini renkli tüller, çiçekler, şamdanlarla süslüyor. Gelişmiş bir menüsü olan tekne, haydariden dolmasına kadar çok sayıda meze seçeneği ile öne çıkıyor.

Alkollü ve alkolsüz tekne düğünleri için ideal olan Kamil Kaptan kapılarını 20 TL gibi çok uygun fiyatlarla açıyor.

İncisu Yatı

İncisu Yatı ise gelin ve damat adaylarını çiçeklerle bezeli bir gelin tagı ve kırmızı halı ile karşılıyor. Açık alanında 400, kapalı alanında 300 kişiyi ağırlayabilen yat, masalarını çiçekler, mumlar ve şamdanlar ile süslüyor. Kişiye özel tasarım imkanı sunan yat, düğün sonrasını after-party ile birleştirip eşsiz DJ performansları sunuyor.

Yemekli ve kokteyl düğün imkanı da bulunan yatın fiyatları 80 TL'den başlıyor.

En Uygun İzmir Tekne Düğünleri ve Fiyatları

İzmir tekne düğünleri İzmir ilinin çeşme ve Seferihisar gibi ilçelerinde düzenleniyor. Şehrin keşmekeşinden uzak eşsiz bir manzara sunan düğün tekneleri, hayallerinizdeki düğün için tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

Hayatlarını İzmir tekne düğünleri eşliğinde birleştirecekler için fiyatlar ise şöyle;

Mekan Hafta İçi* Hafta Sonu*
Oscar Denizcilik 100 TL 150 TL
Nirvana Tekne Turları 50 TL 80 TL
Selinda 50 TL 80 TL
Pırlanta Tekne 50 TL 80 TL

*Ortalama kişi başı fiyatlardır. Güncel fiyatlar için teklif alınız.

Nirvana Tekne Turları

İzmir çeşme'nin en gözde teknelerinden olan Nirvana Tekne Turları, kırmızı renk ağırlıklı güvertesinde 200 kişi ağırlayabiliyor. İki katlı teknenin alt katı kapalı, üst katı açık olarak kullanılıyor. Tekne, after party hizmeti sayesinde 23:00'dan sonra da hizmet veriyor. İsteyenler çiftler organizasyon sorumlusu yardımıyla, DJ ve fotoğrafçı ile anlaşabiliyor.

Lezzetli deniz ürünleri, beyaz et, kırmızı et, vejetaryen gibi menüler sunan teknede gelin ve damat adayları menüde değişikliğe gidebiliyor. Teknede düğün fiyatları 100 TL'den başlıyor.

Oscar Denizcilik

Bir diğer çeşme düğün teknesi ise Oscar Denizcilik olarak öne çıkıyor. 300 kişilik tekne, düğünlerin yanı sıra after-party, bekarlığa veda ve balayı turları için de ideal oluyor. çeşme'nin en güzel manzaralarını görme fırsatı bulacağınız tekne, kokteyl ve yemekli menüleriyle eş adaylarının beğenisini topluyor.

Oscar Denizcilik, teknesini sizin isteklerinize göre özel konseptler ile süsleyerek fiyatlarını kişi başı 50 TL'den başlatıyor.

Selinda

Sade ve doğal tekne düğünleri için Selinda'yı tercih edebilirsiniz. Selinda, 50 ila 100 kişi ağırlayabilmesiyle bu en özel günü en sevdiklerinizle geçirme olanağı sunuyor. Led ışıklar ve renkli dekorasyonuyla göz alan teknede deniz ürünleri ve alternatifleri en taze ve lezzetli şekillerde sunuluyor.

Gecede bir DJ'in de sahne aldığı tekne fiyatlarını 50 TL'den başlatıyor.

Pırlanta Tekne

İzmir Seferihisar teknede düğünler için ideal olan bir diğer mekan ise Pırlanta Tekne oluyor. 100 kişilik tekne salatadan ara sıcaklara her lezzetin özenle planladığı düğünlere ev sahipliği yapıyor. Pırlanta, Sığacık ve Seferihisar turlarıyla eşsiz manzaralara, haliyle eşsiz düğün fotoğraflarına mimarlık ediyor.

Son teknoloji ses ve müzik sistemleriyle donatılmış tekne hafta içi kokteyl düğünler için kapılarını 50 TL'den açıyor.

Teknede Düğün Organizasyonlarında Ne Giyilir?

Teknede düğün organizasyonları, rüzgarı ve denizin eşsiz kokusunu hissettiğiniz, cıvıl cıvıl organizasyonlardır. Bu yüzden kendinizi rahat hissedeceğiniz, açık ve canlı renklerde elbiseler tercih edebilirsiniz. Sade bir tasarıma sahip teknelerde eğlence de çok önemli olduğundan, dans ederken sizi rahatsız etmeyecek modeller tercih etmelisiniz. Meltemin sizi üşütebileceğini göz önünde bulundurarak yanınıza bir şal almayı ise unutmamalısınız.

Son zamanlarda tekne düğünleri için vintage ve bohem abiyeler sıklıkla tercih ediliyor. Dileyenler mini, dileyenler ise midi boylarda, daha geniş kesimli ve dökümlü modeller tercih ediyor. Arkadan öne kısalan ya da balerin kesim modeller de bu düğünler için son derece uygun ve şık oluyor.

Teknede En İyi Evlilik Teklifi Organizasyonu

Teknede, özellikle İstanbul boğazında evlilik teklifi şu sıralar en revaçta olan teklif türleri arasında yer alıyor. İsterseniz sevgiliniz ile size uygun bir kıyıdan tekneye binebiliyor, burada keman ve gül yaprakları eşliğinde romantik bir yemek yiyebiliyor, daha sonra ise konfetiler ve pankartlar eşliğinde hayallerinizdeki evlenme teklifini gerçekleştirebiliyorsunuz.

İstanbul ilinde yaşıyorsanız, aşkınızı boğaza lazerle yazdırarak tüm İstanbul'u bu aşka şahit edebiliyorsunuz. İzmir gibi illerde ise tekliften sonra şampanya patlatıp partiler düzenleyerek bu özel günü unutulmaz ve eğlenceli bir partiyle kutlayabiliyorsunuz.

Yatta Düğün Yemeği ve Eğlencesi

Düğünün mutlu olduğu kadar stres dolu bir gün olduğu da malumunuzdur. Bu stresi atmanın en popüler yollarından biri ise yatta düğün yemeği ve düğün eğlencesi oluyor. İstanbul ve İzmir illerinde eşsiz bir boğaz ve körfez manzarası eşliğinde lezzetli yemekler yiyebiliyor, yemekten sonra parti vererek gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenebiliyorsunuz.

İstanbul'da bulunan Fesleğen Tekne Meyhane, alkollü ve alkolsüz düğün kutlama yemekleri için ideal mekanlardan oluyor. çok sayıda meze de bulunan tekne, DJ'i ile eğlenceyi gecenin geç saatlerine kadar sürdürüyor. İzmir'de ise teknede düğün eğlenceleri, Güven Tur ile gerçekleştiriliyor.

İzmir ve İstanbul unutulmaz teknede düğün eğlencelerine ev sahipliği yapıyor. Denizin serin sularında başlayan eğlenceye lezzetli yemekler, ikramlar, müzik ve dans şovları eşlik ediyor. Akdeniz'in serin suları , Adana ve Mersin'i de tekne düğünleri için ideal bir hale getiriyor. Sizler de teknede düğün hayali kuruyorsanız DüğünBuketi.com destek ekibiyle hemen iletişime geçebilir, anlaşmalı fiyatlar ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

0
%