a-kesim-ve-klos-abiye-modelleri-03-1
a-kesim-ve-klos-abiye-modelleri-03-1

A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri

Rahatlığın yanı sıra şıklık arayanlar için ideal özellikte olan a kesim ve kloş abiye modelleri abiye tercih ederken mutlaka göz atılması gereken modeller arasında yer alır. A kesim ve kloş abiye özellikle uzun etekli modelleri ile rahat hareket etmenizi sağlayacak! Üst Bölgesi taşlı veya dantelli, askılı veya yarım kollu şekilde biçimlendirilmiş herhangi bir a kesim abiye istediğiniz kumaş ile kolaylıkla yapılabilir. Abye, Nişanlık ve Gelinlik ve Moda Evlerini Keşfetmek İçin Tıklayın A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri Dantelli modelleri beğenenler için tasarlanmış a kesim abiye modellerine göz atabilirsiniz. Abiye seni açık renk tercih etmek isteyen biri iseniz ten renginize ne saç renginizi dikkate almalısınız. Esmer ve buğday tenli iseniz bu abiye modeli tam da size göre! A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri Üst kısmı dantel detaylarla hareketlendirilmiş bel kısmı yine aynı şekilde dantel detaylı hareketlendirilmiş gri etekli a kesim bu abiye modelinin ten ve saç renginize uygun olduğunu düşünüyorsanız size uygun bir fikir olacaktır. A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri Açık renk olan a kesim bu abiye modeli çok açık olan ten rengine sahip iseniz size uygun olmayacak, abiye teninizde kaybolarak gösterişini kaybedecektir. Üst kısmı dantellerle hareketlendirilmiş olan a kesim gri abiye modelini nişanınız da da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elinize almış olduğunuz rengârenk çiçekler ile kombinizi hareketlendirebilir bileğinizde kullanacağınız narin bir takı ile kombinizi tamamlayabilirsiniz.

Somon Rengi Yaz Rengi!

A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri

Özellikle yazın tercih edilen somon rengi en çok tercih edilen renkler arasında! Somon rengi abiye modeli tercih edecekseniz bütün ortamlara uyum sağlayacaksınız demektir. Evde yapacağınız sözünüzde, nişanınız da veya bir yakınınızın düğününde Bu renk a kesim ve kloş abiye modelini tercih ederek dikkat çekeceksiniz! A kesim kloş abiye modeli içerisinde rahatlığı yakalarken sen ve saç renginize uygun olan somon abiye modeli ile de kendinizi gösterme fırsatı bulacaksınız. A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri Kalın askılı beli Kemerli a kesim somon rengi abiye modeli içerinde zarif ve olduğunuzdan daha ince, zayıf görüneceksiniz. Böyle bir a kesim abiye modelini tercih edecekseniz saçlarınızı dağınık topuz yaparak doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçınıza takacağınız ufak detaylara sahip bir aksesuar ile kalın askılı, somon rengi abiye kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Yaka Detayı Hareketli Modeller!

A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri

A kesim ve kloş abiye modeline karar vermiş iseniz yaka detayı hareketlendirilmiş olan bu modelde size göre olabilir! Yaka kısmınızı ön plana çıkarmak istiyorsanız bordo renge sahip, beli kemerli, göğüs kısmı ve omuz kısmı hareketli olan a kesim abiye modelini gözden geçirmelisiniz. Askıları taşlar ile hareketlendirilmiş olan A kesim kloş abiye modeli gösterişli görünmenizi sağlar. Açık ten rengine sahipseniz bu model size göre! A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri Yaka kısmının ve taşlı askı kısmının kaybolmaması için saçlarınızı toplamanız gerek. Nişan gecenizde rahatlık ile kullanabileceğiniz a kesim bordo renkli abiyenizi elinize alacağınız renkli çiçekler ve saçınıza takacağınız incecik aksesuar ile tamamlayabilirsiniz.

Uzun Kloş A Kesim Abiye Modelleri

A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri

Nişanınızda uzun kloş abiye modellerini tercih etmeye karar vermiş iseniz etek kısmı filelerden meydana getirilmiş olan a kesim abiye modellerini gözden geçirmeniz gerekir. Aralıkları az olan filelerden meydana getirilmiş olan abiye modeli abiyenizin etek kısmına daha fazla hareket katacaktır. A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri Abiyenizin üst kısmının omuzlarınızın ön plana çıkaracak şekilde detaylandırılması omuzlarınızın zarif görünmesine zemin hazırlar. Gri ve bordo renk ile tamamlanmış olan uzun kloş a kesim abiye modelini beyaz renk güller ile tamamlayarak nişan gecenize şıklık ve zarafet katabilirsiniz.

Kısa A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri

A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri

Nişanlarını ev gibi sade ortamlarda gerçekleştirmek isteyen kişiler tercihlerini a kesim nişanlık ve abiye modelleri arasında yer alan kısa modellerden yana da yapabilirler. Rahatlığın adresi olarak gösterilen a kesim abiyelerden kısa modellerini de tercih ederek rahatınıza rahatlık katabilirsiniz. Yaka kısmında dekoltesi bulunan kısmı taşlarla işlenmiş veya dantellerden meydana getirilmiş olan kısa kesip de kloş abiye içerisinde muhteşem görüneceksiniz. A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri

Önü Kısa, Arkası Uzun A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri

A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri

Farklı bir tarz yaratmak istiyorsanız, abiyenin dikkat çekmek istiyorsanız a kesim nişanlık ve abiye modelleri arasında yer alan önü kısa, arkası uzun modelleri özel günlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ön kısmı çapraz şekilde gelen, kol kısmı yarım kol şeklinde işlenmiş şık modellere göz atabilirsiniz. Önü kısa arkası uzun kesin abiyenin altına tercih edeceğiniz şık bir ayakkabı ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri

A Kesim ve Kloş Tesettür Abiye Modelleri

A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri

A kesim abiyelerinizi tesettür abiye modelleri arasında tercih edecekseniz abiyenin üzerine kullanacağınız, abiyenize uygun renk ve kumaştaki cepkenler şık bir görünüm elde etmenizi sağlar. Cepken kullanmak istemiyorsanız uzun ceketleri kullanarak da tesettür a kesim abiyenizi tamamlayabilirsiniz. Kullanacağınız cepkenlerin veya uzun ceketlerin içerisindeki a kesim abiyelerinizi dantellerden ve güpürlerden meydana getirir iseniz asil bir görünüm elde edeceksiniz. A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri Kloş tesettür abiye modelleri içerisinde incirler kullanılarak meydana getirilmiş olanlar son derece modadır. Asilliğin simgesi olarak bilinen inci detayları abiyenizi kullanacağınız özel gününüzde dikkat çekmenizi sağlar. Tesettür a kesim abiye elinizde kullanacağınız Pembe tonları, gri ve somon rengi tonları gecenize renk katarak muhteşem görünmenizi sağlar.

Saks Mavisi Büyülüyor!

A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri

A kesim nişanlık ve abiye modellerinizde saks mavisini tercih edebilirsiniz! Moda renkleri arasında bulunan mavinin bu muhteşem tonunu özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Askılı veya midi kol boyunu da tercih ederek muhteşem detaylar ile şık görünüm kazanacaksınız. A kesim kloş abiyelerinizde kullanacağınız bacak yırtmaçları da dikkat çekmenizi sağlayacaktır. A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri Yarım kol şeklinde tasarlanmış, üst kısmı dantel detaylar ile süslenmiş, kayık yaka a kesim abiye modelini tercih ederek özel davetlere katılabilirsiniz. Kullanacağınız şık bir çanta ile zarif görünüm sağlayarak gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacaksınız. A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri A kesim ve kloş abiye modellerini sizlerle paylaşarak fikir edinmenize zemin hazırladık. Sizler de özel günlerinizde a kesim abiye modellerini tercih edebilirsiniz. İsterseniz şifon kumaşlar ile a kesim abiyelerinizi şenlendirebilirsiniz. İsterseniz de saten kumaşları tercih ederek özel günlerinize asillik katabilirsiniz. A kesim ve kloş abiye modellerini tercih ederken ten ve saç renginizi arka plana atmayın! Saç ve ten renginize göre tercih edeceğiniz abiyeniz üzerinizde canlı bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. A Kesim ve Kloş Abiye Modelleri Abiyenizde kullanacağınız ayakkabı ve saç modeliniz abiyenizin daha şık görünmesine yardımcı olur. Uygun ayakkabı ve saç modeli her zaman önemli bir detaydır. Sizin de a kesim ve kloş abiye modelleri hakkında fikirleriniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan yorum kısmına yorumlarınızı yazarak fikirlerinizi sunabilirsiniz. Yırtmaçlı abiyelerden hoşlanıyorsanız, birbirinden güzel modelleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Nuray Karaca

İlgili Makaleler

0
%