abiye-tunik-modelleri-29
abiye-tunik-modelleri-29

Abiye Tunik Modelleri Konforu: Modern ve Klasik

Giyinmek işin özünde ciddi anlamda bir sanattır. Kişinin kendi bedenine, kendi yaşına uygun olan ürünleri seçmesi ve bunu yerinde kullanması belli bir birikim isteyebilir. Bunun dışında özellikle kadınlar açısından bakıldığında her kadının kendince bir giyim tarzı vardır ve bazı kadınlar için abiye tunik modelleri vazgeçilmez olan giyim tarzıdır. Abiye Tunik Modelleri Benzer örneklerini Strandofsilk'den bulabilirsiniz. Abiye giyimin temel esası özel gece ve günlerde giyilen gösterişli, kimi zaman dekolte de içeren özel tasarım kıyafetler olmasıdır. Pek çok online mağaza arasında ülkemizde bu konuda abiye ve tesettür abiye alanında karşımıza çıkan markalar arasında Modanisa, Sefamerve, Setrems gibi gösterilebilir. Sizlere, en gözde markalar arasından oldukça iddialı abiye tunikleri burada tanıtacağız. Seçim yaparken kılavuzumuz işinizi kolaylaştıracak. Abiye Tunik Modelleri Admyrin renkli tunik abiye tasarımları sergiliyor. Abiye olarak üstte ifade edilenlerden de anlaşılabileceği üzere sadece tunik ve tunik elbiseler değil uzun abiye tunik modelleri de kastedilmektedir ki bazı kadınların tunikler günlük yaşamlarında olmazsa olmaz olan ürünlerdir. Özellikle ülkemiz ölçeğinde ele alındığında tesettüre uygun olarak giyinen kadınlar Alvina, Armine, Kayra abiye tunik modellerini sıklıkla tercih etmektedir. Abiye Tunik Modelleri Podyumlarda tunik modellerini görmeye bu sezon da devam ediyoruz.

En Güzel Kombinler

Abiye tunik kombinleri

de tam bu noktada bu tarz giyinen kadınların gözdesi olabilmektedir. Kalçayı kapatması, diğer üst giyim ürünlerine göre bol olması bu tarz ürünlerin seçilmesinin en temel nedenleri arasında gelmektedir. Üstelik kimi zaman kapalı kadınlar değil, açık giyinen kadınlar da modern tunik tasarımlarından seçimler yapmaktadır. Yani ister kapalı ister açık konforuna düşkün kadınların seçimi tunikler oluyor. Abiye Tunik Modelleri Heine Floral Print marka bu şifon tunik modelini Kaleidoscope sitesinde bulabilirsiniz. Yukarıda yer alan bu temel bilgileri verdikten sonra sırada tunik abiye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi vermek var ki, bu yazıda da bu konuda temel bilgileri vermeye çalışacağız. Hemen üstte yer alan fotoğraflardan yola çıkarak konuya bakmak gerekirse üstte yer alanlar tam olarak şık abiye tunik modelleri arasında klasik sayılabilecek olan bir model. Canlı renklerin, baharın, aşkın ve tutkunun rengi olduğu göz önüne alınır ise bu tunik elbiselerin bedenine, kendine güvenen iddialı kadınlara hitap ettiği ve sezonun en gözde modelleri arasında yer aldığını belirtmekte fayda var. Abiye Tunik Modelleri Kleider 2015 und Silvester marka çiçek desenli şifon tunik modelinin benzerlerini Amazon'da bulabilirsiniz. Tasarım bir abiye olarak karşımıza çıkan ikinci fotoğrafta yer alan tunik ise son derece şık ve elegance olan bir model. Her yaştan, her kesimden kadının giyebileceği farklı tasarım tunikler arasında yer aldığı ise kesin. Jean pantolon ile tamamlandığında ortaya günlük yaşamda kullanılabilecek olan son derece şık bir kombin çıkmış ama bunun yanında abiye tunik pantolon takım arayanların tercihi olabilecek nitelikte... Dahası tesettür abiye tunik modelleri için de içine siyah uzun kollu bir body giyerek kullanılabilecek, iyi bir örneklem teşkil eden, bohem, etnik giyinen herkese hitap eder yeterliliktedir. Benzer tunik modellerine Pınar Şems markasında da rastlamak olanağı vardır.

Klasik Bir Kırmızı Elbise Abiye Modeli

Abiye Tunik ModelleriBloomingdales marka kırmızı tunik abiye modeli Fashion!

Üstte yer alan seçenekse şık abiye tunik modelleri arasında hem çok moda, hem çok şık, hem de asla modası geçmeyecek yeterlilikte olan bir model. Klasik tarzın en güzel modellerinden bir tanesi. Etek diz boyu oldukça uygun. Her yaştan, her kesimden insan bu elbiseyi rahatlıkla giyebilir. Yaka modelinin bu şekilde olması elbiseye başka bir hava veriyor. Keza kol boyu oldukça yerinde. Tüm kusurları kapatarak birkaç ufak değişiklikle her yerde giyilebilecek olan bir elbise bu. İster gündüz, ister gece rahatlıkla bu elbise ile gidebilirsiniz. Kırmızısı da gözü yormuyor ve kıyafete ayrı bir hoşluk kazandırıyor değil mi? Sezonun sadece ülkemizde değil, dünya çapında da en gözde modelleri arasında ilk sırada desek abartmış olmayız hani.

Bu Abiye Tunikler İçin Kelimeler Kıyafetsiz

Abiye Tunik ModelleriVionnet!

Sizce de öyle değil mi? En hiçbir şeyi beğenmeyen insan tiplerinin bile en ufak kusur bulamayıp, hayır diyemeyeceği her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülerek özenle, bezenle hazırlanan tasarımcı elinden çıkan tunikler… Kişinin içinde kendini tarihin içinden çıkan bir prenses gibi hissedebileceği bir abiye seçeneği var karşımızda. Bu elbiselerin her kadının gardırobunda mutlaka bulunması gerek... Şifon abiye tunik modelleri içinde bu abiyeler tüm özel gecelerde, gecenin başkahramanının yakınlarının rahatlıkla giyebileceği çok ama çok şık kıyafetler. Kol boyları, zariflikleri tam yerinde, boyun dekoltesi tam kıvamında… Bu abiye elbiseler özellikle uzun boyunlu kadınların vazgeçilmesi zor olacak yeterlilikte asalet taşıyor.

Hem Şık Hem Günlük Tunik Arayanlara

Abiye Tunik ModelleriChanel'in yeni koleksiyonundan...

Asil ve Şık

Bazı insanlar siyah beyaz abiye tunik modelleri der başka bir şey de demez. Özünde de zaten siyah beyaz son derece klasik olan modası asla geçmeyen tüm mevsimlerde kullanılabilen majör renklerdir. Bu model de son derece modern, şık bir model. Dekoltesi yerinde V yaka, kalın beyaz, ince siyah tahta çizgiler,  yarasa kol olan bu modeli ister yaz aylarında şortlar ile plajlarda, ister kış ve bahar aylarında tayt veya Jean pantolonlar ile tamamlamak mümkün. Bu tarz ürünlere Tozlu internet sitesinde de rastlamak mümkün. Ayrıca bu tunik gece özel davetlere giderek dar siyah mini etekler ile de rahatlıkla kullanılabilecek olan bir model.Abiye Tunik Modelleri Hensely parlak abiye tunik modeli. Kuğuların ve kraliçelerin sizden ilham almasını istiyorsanız işte sezonun çok gözde olan elbiselerinden olan bu model sizin için. Yok, böyle elbise demek yeterli ama yine de kimi detaylar vermek gerekir ise şunlar söylenebilir. Kol ve yaka kenarları payetli abiye tunik modelleri içinde en iddialı olan modeller arasında. Bej ile uçuk pembenin aynı zamanda muhteşem bir uyumu da denebilir. Kolları şifon ve transparan detaylar içeren bir model bu. Oldukça şık ve alındıktan sonra her dem giyilebilecek ve modası asla geçmeyecek olan bir model bu. Üstelik geçen yıllar içinde kişinin bedeninde ortaya çıkan kusurları da rahatlıkla kapatabilecek olan yeterlikte, anneden kızına, ondan kendi kızına geçebilecek olan bir klasik. Dünyanın her yerinde de giymek mümkün. Eh daha ne olsun.

Büyük Beden Bayanlara Özel

Abiye Tunik ModelleriAshley Stewart'dan iddialı bir model.

Kim korkar ki kilolardan? Bırakalım onlar sizden korksun. Büyük beden abiye tunik modelleri arayan bayanlar bu saten model tam sizin için… Dokusu ve boyuyla biçilmiş kaftan. Nasıl şirin, nasıl güzel siz de görüyorsunuz zaten fotoğraftan. Sezonun gözdesi çiçek desenleri bu tunikte de unutulmamış. Kişinin kiloları ne olursa olsun kilolarını kapatan bir model. Üstelik tabloları andıran modern deseni tuniğe ayrı bir güzellik katmış. Tunik boyu oldukça yerinde... Eğer böyle bir model tunik arıyorsanız üst segment tuniklerine de bakmanızda fayda var. İster burada olduğu gibi tayt ile tamamlayın, isterseniz salaş eteklerle. Uyarınıza nasıl gelir ise. Uzun çizmeler ile farklı bir tarz yaratmanız da mümkün elbette.

Çok Tarz Çok Ama Çok İddialı

Abiye Tunik ModelleriTropik moda Shahida Parides'da!

Şimdi bu kıyafeti gören orta yaş ve üzerinin neden benim gençliğimde böyle bir elbise yoktu dediğini duyar gibi oluyorum. Açıkçası ben de öyle hissediyorum. O yüzden sizi çok iyi anlıyorum. Hint veya Çin işi bir ipekli gibi ama aynı zamanda da son derece şık bir abiye model bu.  Gençlerin yapmış oldukları partilere giderken rahatlıkla giyebileceği, sizin de giyebileceğiniz bir model var karşımızda. Kişinin kusursuz beden ayrıntılarını ortaya çok güzel bir biçimde çıkaran farkını ortaya koymak genç kızların asla vazgeçemeyeceği bir model bu. Kemer, kalın çoraplar veya tayt ile de tamamlamak mümkün…

Hem Klasik Hem Modern Hem Etnik

Abiye Tunik ModelleriVionnet Ön Güz Koleksiyonu'ndan çarpıcı bir tasarım.

Bu model pantolon ve tunik takım abiye modelleri adeta benzersiz bir yere sahip. Başlıkta da net bir biçimde dile getirildiği gibi, hem klasik, hem modern, hem de etnik olan model sevenlere hitap eden bir model var karşımızda. Son derece özel bir tasarım olduğu da rahatlıkla söylenebilir. Üstelik tesettür abiye tunik modelleri içinde de yer alabilecek bir tunik var ki karşımızda bu tarz ürünleri sevenler benzer modeller için Tekbir giyim markasının modellerine de bakabilirler. Gri ile pembenin tonlarının bir araya geldiği son derece eşsiz bir tunik olduğu rahatlıkla söylenebilir. Üstelik mini etekler ile de kombin yapılabilir.

Sıcak Yaz Geceleri İçin Bu Abiye Tunik Elbise Kaçmaz

Abiye Tunik ModelleriBenzer tunik modellerini Odd Molly'de bulabilirsiniz.

Ne kadar zarif, ne kadar modern bir elbise öyle değil mi? Kahverengi şifondan yapılan bu elbise her yaştan genç olanlara hitap eden son derece üst düzey bir model. Üstelik sezonun tüm trendlerini de üzerinde taşıyan bir model var karşımızda.  Kahverengi üzerine bej tonlarında etnik desenlerle tamamlanan elbisenin benzerlerine Patırtı’da da rastlamak mümkün. Efil efil olan çok trendi, çok şık bir elbise ki çok da kolay hayır denilebilecek bir model değil. Üstelik anne kızlar bu elbiseyi rahatlıkla beraber kullanarak iki kardeş gibi takılabilirler. Pantolon ya da tayt ile kullanarak tunik havasını daha çok vurgulayabilir veya sonbahar etkinliklerinde açık renk spor bir ceketle tamamlayabilirsiniz.

Tesettürlü Kadınların Vazgeçilmezi Olacak Bir Model Bu

Abiye Tunik ModelleriBu muhteşem tunik abiye modelini Pavitraa'da bulabilirsiniz.

Size de üstteki hem biraz bluz abiye tunik modelleri içinde hem de Hint esintileri taşıyan bir tarz gibi görünmüyor mu? Sarı ve mavi üzerine yapılan çiçek işlemeleri tuniği çok özel bir yere getiriyor. Renk uyumu mükemmel ama bunun yanında yaka kısmında yer alan özel işleme çok başka bir hava vermiş ve böylesine ince detaylar bu tuniğin başka bir yere konmasına vesile oluyor. Burada olduğu ister diz altı bir etek ile ister tayt ile rahatlıkla tamamlanabilir. Hem tesettüre uygun giyinenlerin, hem etnik tarzı sevenlerin vazgeçemeyeceği bir model var karşımızda ki bu da zamansız olan tunikler arasında. Adeta nesilden nesile aktarılabilir türden.

Hem Tunik Hem Elbise

Abiye Tunik ModelleriV yaka kırmızı baskılı tunik modeli Code Vitesse'de!

Veee bu elbise. Hem tunik, hem abiye olarak iki farklı biçimde kullanılabilecek değişik tarzdan beklentilere hitap edecek sezonun tüm trendlerini üzerinde toplayan bir model. Üstelik son derece asil göründüğü de aşikar. Sade şıklık arayanlara hitap ettiği kesin ama ben bu kadar mini giyemem diyenler bunu sezonun gözdesi süet taytlar ile rahatlıkla tamamlayarak istedikleri davete katılabilirler. Üstelik modası geçmeyecek evladiyelik bir model olduğu da kesin. Belki de en doğrusu abiye tunik modelleri içinde bu kıyafeti ayrı bir yere koymak en doğrusu.

Abiye Tunik Modelleri Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Abiye Tunik ModelleriDh Gate!

İster abiye elbise - tunikler olsun, ister abiye tunik olsun fiyatlarının diğer ürünlerden biraz daha pahalı olduğunu söylemeye bile gerek yok. Bir de işin içine tasarım olan, işlemeli, payetli olan özel modeller girer ise rakamlar biraz daha yükseliyor ama bu konuda endişe etmenize çok da gerek yok aslında. Neden mi, zira Endişe etmeyin! Düğünbuketi.com üzerinden bölgenizdeki en iyi abiye kıyafet satan yerler ile tanışabilir, beğendiğiniz abiye tunik modelleri için size özel teklif vermelerini isteyerek bu mağazalardan çok özel kıyafetleri kolaylıkla çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Abiye Tunik Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Abiye Tunik ModelleriStrand of Silk renkli tasarımları ile ön plana çıkıyor.

Çok beğendiğiniz bir model olsa da mutlaka işin püf noktalarını unutmamak gerekiyor. Ama şunu da özellikle belirtmek gerekir ki her kadının en azından bir adet abiye elbise ya da tuniği mutlaka olmalıdır. Abiye Tunik Modelleri Bu güzel deniz yeşili, kırmızı çiçek baskılı tunik modelini Admyrin sitesinden inceleyebilirsiniz.  Lakin model seçerken dikkat edilmesi gereken en temel husus öncelikle kişinin kendi tarzına uygun olan bir model olması gerektiğidir. Sırf moda diye alıp, sonradan kullanmayacağı bir model tercih edilmemelidir. Bunun yanında kişinin bedenine uygun modeller seçilmeli, ten rengine en uygun kıyafetler seçilmelidir. Seçilen elbise kişinin tüm kusurlarını kapatmalı ve onu eşsiz göstermelidir. Abiye Tunik Modelleri Payet işlemeli abiye tunik modelleri New Look'da! Ayrıca ister tesettüre uygun giyinin ister giyinmeyin kullanılan aksesuarlara, ayakkabı ve çanta uyumuna da dikkat etmek gerekir. Bu tür kıyafetler ile günlük değil portföy tarzı çantaların, spor ayakkabı değil klasik kesim topuklu ayakkabılar giyilmesi gerektiği unutulmaması gereken son derece önemli bir ayrıntıdır. Güzel giyinmenin bir bütün olduğunu unutmamak gerekir. Rana Arıbaş

İlgili Makaleler

0
%