yarim-balik-gelinlik-modelleri-10
yarim-balik-gelinlik-modelleri-10

Balık Model Gelinlik

Çoğu gelin adayının tercih ettiği balık model gelinlik çeşitleri; deniz kızının büyülü dünyasını yansıtmak için, gelinlerin rüyalarını süslemeye devam ediyor. Balık model gelinlikler; kesim olarak vücut orantısı ve fazla kilosu olmayan gelin adaylarının tercih etmesi gereken gelinlik modellerinden birisi oluyor. Daha çok uzun bacaklı ve uzun boylu gelin adaylarının tercih etmesi gereken balık model gelinlikler; birbirinden farklı türdeki kumaş modelleri ve  dantelli, dekolteli, kapalı, askılı, uzun kollu gibi modellerle sizlere çeşitlilik sunuyor. Gelinlik ve Moda Evlerini Keşfetmek İçin Tıklayın Balık Model Gelinlik

Balık Model Gelinlik İçin 2019 Trendleri

Balık Model Gelinlik

Her zaman sıklıkla tercih edilen balık modeldeki gelinlikler, rahatlığı açısından olmasa da görüntüsü açısından mükemmel bir görünüme kavuşmanızı sağlayarak; zarif bir gelin olmanıza katkı sağlıyor. Vücudu diz hizasına kadar saran balık model gelinlik için 2019 trendleri içerisinde yer alan birbirinden şık ve benzersiz gelinlik modelleri var. Belki de hayalini kurduğunuz gelinliğe kavuşmanızı sağlayarak; en mutlu gününüzde siz gelin adaylarına yardımcı oluyor. Dize kadar vücudunuza oturan balık gelinlik modeli, dizden sonra deniz kızı kuyruğu gibi ihtişamlı bir şekilde genişliyor.

Zarif ve Etkileyici Bir Görünüm İçin: Balık Model

Balık Model Gelinlik

Balık model gelinlik için 2019 trendleri içerisinde yer alan tam gelinlikler, vücut hatlarınızı ön plana çıkartarak kusursuz bir görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor. Uzun ya da kısa kollu tercih edebileceğiniz gelinliklerin ortak özelliği; dizlerinize kadar sizi sararak deniz kızı görünümüne kavuşturmak. Hareket alanınızı biraz zorlaştıran balık model gelinlikler; muhteşem detayları ile siz gelin adaylarına kısıtlı hareketlerinizi unutturarak; mükemmelliği kucaklamanıza yardımcı oluyor. Dantelle ya da tül kumaşlar ile desteklenen gelinlikleri uygun bir duvakla kombinlediğinizde, övgü dolu iltifatlara hazır olun.

Kuyruklu ve Yarım Balık Modelleri

Baık Model Gelinlik

Kuyruk boyunu kendi tercihinize göre ayarlayacağınız balık model kuyruklu gelinlikler, siz gelin adaylarına ayrı bir hava katarak asil bir şekilde düğününüzün deniz kızı olmaya sizleri hazırlıyor. Balık model gelinlik için 2019 trendleri içerisinde yer alan bir diğer model de yarım balık model gelinlikler oluyor. Tam balık modeline göre sizlere daha rahat hareket edebilme imkânı sağlayan yarım balık gelinlikler, vücudunuzu sıkmadan dar bir görünüme kavuşmanızı hedefleyerek tercihinize göre uzun ya da kısa kollu olarak sizlere alternatifler sağlıyor.

Balık Model Gelinlik Modelleri

Balık Model Gelinlik

Kusursuzluğunuzu gözler önüne seren balık model gelinlikler, birbirinden farklı modelleri ile siz gelin adaylarına düğün gününüzde en rahat ve en özel hissedebileceğiniz gelinliği seçmenize imkân sağlıyor. Balık model gelinlik modelleri içerisinde yer alan, balık model uzun kollu gelinlikler genellikle tülden ve dantelden işlenen kolları ile vücudunuza eşsiz bir uyum sergileyerek, farklı bir havaya bürünmenize yardımcı oluyor. Tül kumaş üzerine minik dantel parçaları ile tasarlanan balık model gelinlikler, eğer uzun kollu bir gelinlik tercih ediyorsanız, şıklığınızı ve zerafetinizi ön plana çıkartarak doğru bir gelinlik tercihi yapmanıza destek oluyor.   Balık Model Gelinlik Bir diğer uzun kollu balık model gelinlik olan dantel kollu gelinlikler, sırf dantelden oluşan gelinliğiniz ile bütünleşerek mükemmel bir uyum sergiliyor. Kollarınızı saran ya da bol dökümlü olarak da tercih edebileceğiniz uzun kollu gelinlikler, balık model gelinlik modelleri içerisinde tercih edilen gelinlik modellerinden birisi olarak siz gelin adaylarına benzersiz bir görünüm kazandırıyor.

Sırt Dekolteli Balık Model

Balık Model Gelinlik

Balık model gelinlik modelleri içerisinde yer alan bir diğer gelinlik, farklılıklarını ortaya koymayı seven gelin adayları için özel olarak tasarlanan sırt dekolteli balık model gelinlikler oluyor. Tamamının tülden ya da hiç kumaş kullanılmadan elde edilen sırt dekolteli gelinlikler hem vücut hatlarınızı sararak hem de dekolte yardımı ile muazzam bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Tercihinizi hiç kumaş kullanmadan doğal bir dekolteden yana kullanıyorsanız, sırt hatlarınızın dantelle şekillendirildiği balık gelinlikleri tercih ederek, farklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Balık Model Gelinlik Eğer tül kumaşla desteklenen balık model sırtı açık gelinlik modellerini tercih ediyorsanız, sırtı tamamen tülden oluşan gelinlikleri ya da tül üzerine dantelle işlenen sırt dekolteli gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Zevkinize göre, vücudunuza uyum sağlayacak gelinlikler, siz gelin adaylarının en iyi görünüme kavuşması için usta eller tarafından özenle işlenerek tasarlanıyor. Balık model gelinliklerde, üst kısmının dantel, alt kısmının tül olduğu bir gelinliği giyecekseniz, sırt dekoltesinin tül üzerine küçük dantel parçalarıyla renklendirildiği gelinlikleri seçerek gelinliğinizi bütünleştirebilirsiniz.

Taşlı Balık Modele Ne Dersiniz?

Balık Model Gelinlik

Balık model gelinlik modelleri içerisinde bulunan son trend gelinliklerden birisi de taşlı model gelinlikler oluyor. Gelinliğinize farklı bir özgünlük sağlayan taşlar, tercihinize göre tül üzerine ya da kumaş üzerine işlenen modelleri ile sizlere alternatifler sunuyor. Tül üzerine işlenen taşlı gelinlik modelleri, siz gelin adaylarına farklı bir ambiyans katarak daha narin ve doğal bir görünüm kazandırıyor. Dilerseniz pelerin görünümlü bir tül ile de renklendirebileceğiniz taşlı balık model gelinliğinizi üzerinizde gururla taşımaya hazır olun.   Balık Model Gelinlik. Zevkinize göre kumaş üzerine de taşlı modelleri tercih edebileceğiniz balık model gelinlikler, taşların ihtişamlı görünümü sayesinde gelinliğinize ayrı bir zengin görünüm sağlayarak, düğünüzdeki bütün gözlerin üzerinizde olmasını sağlıyor. Uzun kollu ya da kısa kollu tercih edebileceğiniz taşlı modeldeki gelinlikler, genellikle uzun kolların sırf boncuk ve taşlar ile süslenilmesi sonucu daha iddialı bir görünüm kazandırmasından, birçok gelin adayı tarafından tercih edilen bir model olarak balık model gelinlikler için 2019 trendleri arasında yer alıyor.

Askılı Model Balık Gelinlik

Balık Model Gelinlik

Balık model gelinlik modelleri içerisinde yer alan bir diğer gelinlik de askılı balık model gelinlikler oluyor. İnce askılarla ya da dantel askılarla desteklenen balık gelinlikler omuzlarınıza zarif bir görünüm kazandırarak gelinliğinizi vücudunuzla daha uyumlu bir hale getiriyor. Zevkinize göre boncuklarla ya da taşlarla da kombinleyebileceğiniz askılı balık model gelinlikleri gelinliğinizin kumaşına göre şekillendirmeniz de mümkün oluyor.

Tesettür Balık Model Gelinlik Çeşitleri

Balık Model Gelinlik

Gelinliğinizi son dönemlerde oldukça moda olan tesettür balık model gelinlik modelleri içerisinden seçerek, düğün gününüzde daha modern ve şık bir görünüme kavuşmanız mümkün oluyor. Kapalı balık model gelinlikleri tercihinize göre tam balık ya da yarım balık modellerinden seçebilirsiniz. Tercihinizi tam balık modellerinden yana kullanmak isteyen bir gelin adayı iseniz, saten kumaş üzerine işlenen boncuklarla renklendirilen gelinlik modellerini seçerek, şık saten bir türban eşliğinde gelinliğinizi bütünleyebilir, böylelikle eşsiz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Dilerseniz tül üzerine işlenen gelinlik modellerini de tercih ederek, vücudunuz için en uygun olan gelinliği seçebilirsiniz. Balık Model Gelinlik Eğer tercihinizi yarım balık modellerden yana kullanmak isteyen bir gelin adayı iseniz, tesettür balık model gelinlik içerisinde bulunan iki parça şeklinde olan saten kumaş üzerine dantel olarak giyilen balık model kapalı gelinlikler tam size göre. Doğal ve duru güzelliğinizi ön plana çıkartan yarım balık model gelinlikler, vücudunuzu tam sarmadan size rahat hareket edebilme imkânı sağlayarak daha konforlu bir gelinliğe kavuşabilmenizi sağlıyor. Kollarının tamamını dantelden ya da kumaştan seçebileceğiniz tesettür balık model gelinliğiniz ile iltifat dolu düğününüzün keyfini çıkarmaya hazırlanın.

Balık Model Dantelli Gelinlikler

Balık Model Gelinlik

Gelinliğin vazgeçilmez unsuru olan dantel, balık model gelinlikler ile birleşerek mükemmel bir görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor. Bu modeldeki dantelli gelinlikler, birbirinden farklı dantel modelleri ile sizlere gelinlik konusunda çeşitlilik sunarak, siz gelin adaylarının en güzel gelinliği bulmasına imkân sağlıyor. Tercihinizi uzun kollu dantelli gelinliklerden yana kullanmak istiyorsanız, gelinliğin üst kısmının tamamen dantelden oluşan kısmı kollarınızı ustalıkla sarmalayarak, aşağı doğru uzanan tül kumaşlarla mükemmel bir uyum sergileyerek, sizin için en doğru dantelli gelinlik tercihini sunuyor.

Dantel ve Balık Modelin Uyumu

Eğer tercihinizi kolsuz ya da askılı balık model dantelli gelinliklerden yana kullanmak istiyorsanız, üst kısmının tül üzerine ustalıkla işlenen dantel figürleri ve alt kısmının kumaş üzerine dantellerle renklendirilen modeldeki gelinlikleri tam size göre. Arzunuza göre sırt dekolteli olarak da seçebileceğiniz balık model dantelli gelinlikleri, dilerseniz sırt kısmının düğmelerle ya da boncuklarla çeşitlendirildiği modelleri de seçerek giyebilirsiniz. Düğününüzde üzerinizde büyük bir zarafetle taşıyacağınız gelinliğiniz, dantel figürleri ile birleşerek sizi mükemmel bir görünüme kavuşturmaya hazır bir şekilde bekliyor. Balık Model Gelinlik Daha özgün ve farklı bir gelinlik modeli arayışında mısınız? Gelinliğinizde dantel parçaları da istiyorsanız; iki parçalı dantelli balık gelinlikler tam size göre. İki parçadan oluşan bu tarzdaki balık gelinlikler, normal gelinliğin aksine sizlere daha farklı bir görünüm kazandırıyor. Gelinliğin iki parçadan oluşması siz gelin adaylarına hafif bir göbek dekoltesi sağlayarak özgünlüğünü ortaya koyuyor. Balık Model Gelinlik Üst kısmının tamamen dantelden tasarlandığı bu modeldeki gelinliklerin alt kısmı ise ipek ya da saten kumaştan tasarlanıyor. Zarafeti eşliğinde vücut hatlarınızı sararak kusursuz bir görünüme kavuşmanıza katkı sağlıyor. Düğün gününüzde büyük bir ihtişamla taşıyacağınız iki parçalı balık model gelinliğiniz, son moda trendler içerisinde yer alıyor. Balık Model Gelinlik

Kimler Balık Model Gelinlik Tercih Etmelidir?

Balık Model Gelinlik

Balık model gelinlik kimlere yakışır? Birçok vücut tipine yakışan, hatlarınızı öne çıkaran balık modeli; özellikle omuzlarınızı ve kalçanızı öne çıkarır. Ayrıca kalçanızı saran bir yapısı olduğundan, vücut şeklinize uygun doğru model olduğunu hissetmiyorsanız; daha çok ekstra parçaları olan modellere yönelebilirsiniz. Üzerinde ekstra tül veya dantel olan balık model gelinlikler sizde çok şık duracaktır. Diğer bir konuya gelirsek; balık model gelinlikler boyunuzu biraz kestiği için, eğer kendinizi kısa olarak nitelendiriyorsanız alternatif modelleri tercih edebilirsiniz. Balık Model Gelinlik Tam balık gelinlik modellerinden ziyade, yarım balık modellerini tercih ederek; arzu ettiğiniz gelinliğe kavuşabilirsiniz. Maalesef her beden ölçüsüne uyum sağlayamayan tam balık model gelinlikler, 1.75 üzeri gelin adaylarına tavsiye ediliyor. Balık model gelinlik için tarlatan kullanmak isteyen gelin adayları, tercihlerini yarım balık modeli gelinliklerden yana kullanabilirler. Tam balık modeli daha dar olduğundan; hafif tüllü tarlatanlar tercih edilebilir. Eğer düğün öncesi fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz, Gelin Diyeti yazımıza göz atın derim.

Balık Model Gelinlik Fiyatları

Balık Model Gelinlik Fiyatları

Zevkinize uygun olarak seçebileceğiniz gelinlik fiyatları; bütçenize uygun olarak siz gelin adaylarına en güzel gelinliği seçmesine yardımcı oluyor. Birbirinden farklı modelleri ile gelinlik fiyatları aracılığıyla sizlere çeşitlilik sunuyor. Gelinlik modelleri tercihinize göre siz gelin adaylarına alternatifler sağlıyor. Farklı fiyat seçenekleri ile düğün gününüzde mükemmel bir görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor. Gelinlik fiyatları her bütçeye uygun olarak tasarlanıyor. Tek yapmanız gereken hayalini kurduğunuz düğününüzde giyeceğiniz gelinliği seçmek. Balık model gelinlik fiyatları arasından size en uygun olanını seçerek, düğününüzden en mutlu şekilde keyif almak kalıyor. Balık model gibi üzerinize yapışan dar modelleri tercih ediyorsanız, sizleri Dar Gelinlik Modelleri sayfamıza da bekleriz.

İlgili Makaleler

0
%