uzun-kuyruklu-balik-tesettur-gelinlik-2
uzun-kuyruklu-balik-tesettur-gelinlik-2

Balık Tesettür Gelinlik Modelleri

Gösterişli bir gelinlik seçimiyle hafızalarda iz bırakmak isteyen gelin adaylarının ilk tercihi olan balık model sizi de çok etkiyecek. Estetik duruşu ve iddialı detayları ile tüm güzelliğinizi ortaya çıkaran bu gelinlik modeli hakkında bilmeniz gereken tüm detayları sizinle paylaşacağız. Balık tesettür gelinlik modelleri, fiyatları, gelinlik modeline uygun gelin başı önerileri ve şık aksesuar seçimleri ile hayallerinizdeki gelinliğe kavuşabileceksiniz. Haydi beraber inceleyelim.

Balık Tesettür Gelinlik Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Gelinlik seçiminde ilk dikkat etmeniz gereken nokta vücut tipiniz oluyor. Ön plana çıkarmak istediğiniz hatlarınız, kapatmak istediğiniz kusurlar doğru model seçimiyle güzel bir görüntü sergilemenize yardımcı oluyor. Ekleyeceğiniz şık aksesuar detayları, işlemeler ve güpür seçimleri ile kusursuz görünebilirsiniz.

Balık tesettür gelinlik seçimi orantılı vücut hatlarına sahip gelin adaylarımıza önerdiğimiz bir model. Özellikle kum saati vücut tipindeyseniz bu model sizi epey gösterişli kılacaktır. Geniş omuz ve göğüs kısmı, ince bel ve belirgin hatlardaki kalçalar ön plana çıkıyor. Tesettür gelinlik tercih ederken tüm hatların ön plana çıkmamasını tercih eden gelin adaylarımız için yarım tesettür gelinlik modellerini tercih edebilir. Bu şekilde daha rahat hareket ederek dilediğiniz kuyruk detaylarını da ekleyebilirsiniz.

Vücut tipine göre gelinlik seçimi nasıl olmalıdır cevabı burada!

En Şık Balık Tesettür Gelinlik Tasarımları

Balık tesettür gelinlik modelleri iki ana seçenekte toplanıyor. Bunlardan biri tam balık gelinlik modeli diğeri ise yarım balık gelinlik modeli. Tam balık gelinlik modeli iddialı görüntü sunmak isteyen gelin adaylarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Şık görüntüsü ve konforundan ödün vermeyen gelinler ise yarım balık modeline yöneliyor.

Tercih edeceğiniz balık gelinlik modeline uygun duvak seçimi, işleme ve dantel detayları ile tasarımlar size özel hale geliyor. Uygun fiyat seçenekleri ve farklı modelleri ile balık tesettür gelinlik modellerini alt başlıklarda daha detaylı inceledik. Tercih edeceğiniz model hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Tesettür gelinlik modellerine dair merak ettiğiniz her şey burada!

Yarım Balık Tesettür Gelinlik

Balık gelinlik modeli tercih eden gelin adaylarının kurtarıcı modeli kesinlikle bu seçimle oluyor. Şık ve konforlu bir gelinliğe sahip olmak istiyorsanız tercihiniz yarım balık gelinlikten yana olmalıdır. Omuzlardan başlayan işleme detayları bel kısmına kadar devam ediyor. Kalçalarda seyrekleşen işlemeler bollaşarak ilerleyen etek uçlarında göz alıcı görünüyor.

Vücudun bir kısmını saran yarım balık tesettür gelinlik dikkat çekmek istediğiniz noktaları motiflerle ön plana çıkarabiliyorsunuz. Uzun bir duvak tercih ederek hayalini kurduğunuz gelinliği daha göz alıcı kılabilirsiniz. Yarım balık gelinlik modelinin fiziğinizi ön plana çıkararak olduğunuzdan daha ince ve uzun gösterecektir.

Tam Balık Tesettür Gelinlik

Fiziğine güvenen gelin adayları bu başlığın altında toplandı bile. Sizi kusursuz ve göz alıcı gösterecek tam balık modeli iddialı seçim yapmak isteyen gelin adaylarının gözdesi halinde. Tüm vücudu saran balık model dantel işlemeler ile vintage bir hava katıyor. Kollarda tercih edeceğiniz işlemeler, tüy detayları sizi masallardaki prensesler kadar dikkat çekici yapacak.

Tam balık tesettür gelinlikte nikah kepi, tüllü şapka ve dantelli eldivenlerle vintage bir hava yakalayabilirsiniz. Duvak seçiminizde yer vereceğiniz 3D çiçek detayları da size renk katacaktır.

Uzun Kuyruklu Balık Tesettür Gelinlik

Balık gelinlik modelinin en çekici noktalarından biri de uzun kuyrukları oluyor. Dantel işlemeleri ile süzülen kuyruklar masalsı bir görüntü sunuyor. Fırfırlı danteller, zarif işlemeler tercih edeceğiniz bu modelde zarafetiniz ön plana çıkıyor. Uzun kuyruk seçimine eşlik edecek duvak seçimi ile gelin adayları adeta bir kuğu gibi görünüyor.

Uzun kuyruklu balık tesettür gelinlik ile görkemli bir görüntü sunacağınız için aksesuar seçiminiz sadelikten yana olmalı. Zarif bir gelin çiçeği ile sizi tamamlayabilir. Kollarınızı saran dantel işlemli bir kol modeli tercih edebilirsiniz. İspanyol kol ve bishop kol modelleri de ile de görüntünüzü destekleyebilirsiniz. Bu detaylarla gelinlik seçimiz zevkinizi yansıtan detaylar içerecektir.

Fransız Dantelli Balık Tesettür Gelinlik

Vazgeçilmez Fransız danteller balık gelinlik modelinde de karşımıza çıkıyor. İnce ışıltılı ip seçimleri ile işlenen bu dantel seçeneğinde çiçek, yaprak ve dilediğiniz motiflere yer veriliyor. İnce işçilik ile gelinliğinizde ön plana çıkarmak istediğiniz yerlerde tercih edebileceğiniz gibi her yerde de kullanılmasını isteyebilirsiniz. Modern tesettür gelinlik modelleri arasında ön plana çıkacak Fransız dantelli bir balık modelin herkesi büyüleyeceğinden eminiz.

Asil bir havası olan dantel, güpür işlemeleri gelin adaylarının özellikle duvak ve etek uçlarında ilk tercihleri oluyor. Bizim önerimiz ise yaka ve bileklerde de bu seçime yer vermeniz. Papatya desenleri olan bir gelinlik yakası oldukça zarif görünecektir. Fransız dantele eşlik edecek en güzel aksesuar seçimi de dantelli eldivenler oluyor.

Tesettür Gelin Başı Önerileri

Gelinlik seçiminizden sonra sizi en çok düşündüren konu da gelin başı modelleri olacaktır. Gelinliğiniz gösterişli ise sade ve şık bir gelin başı tercih ederek dengeyi kurabilirsiniz. Özellikle saten ve şifon detayları içeren gelin başı seçenekleri oldukça zarif görünüyor. Kat kat ilerleyen bu model simetrik duruşu ile şık ve ışıltılı bulunuyor. Tercih edeceğiniz inci iğnelikler de gelin başınızı tamamlayan seçenekler arasında yer alabilir.

Gelinliğim sade ve şık, gelin başım daha gösterişli olmalı diyenlere de önerilerimiz var. Sıklıkla tercih edilen gelin taçları arasında seçim yapabilirsiniz. Gelinliğinizde belirgin olan motiflere taç seçimizde de yer verebilirsiniz. Kristal, inci detaylı taçlara ek olarak çiçekli taçlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Vualet nikah kepi ve tesettür gelin şapkası da sizi oldukça zarif gösterecektir.

En güzel tesettür gelin başı modelleri burada!

Balık Tesettür Gelinlik Fiyatları Ne Kadar?

Gelinlik seçimizi yaptınız ve fiyatları merak ediyorsanız cevabı burada. Balık tesettür gelinlik modelleri kiralama ve satın alma seçenekleri ile sunuluyor. Böylece her bütçeye uygun seçimler yapılabiliyor. Tesettür gelinlik kiralama fiyatları 4.000 TL bandında olurken satın alma seçenekleri 6.000 TL civarında oluyor. Ortalama olan bu gelinlik fiyatları talep ettiğiniz modele, kumaş, işleme ve aksesuar tasarımı tercihlerinize göre değişiyor.

Kişiye özel tasarımları ve hazır kalıp gelinlik modelleri ile İstanbul Fatih’teki Lova Moda’yı tercih edebilirsiniz. Gelinlik tasarımındaki başarılı işleri ile sıklıkla tercih edilen mağaza uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Lova Moda dikim provaları ile kısa sürede gelinliğinizi teslim etmeleri ile ön plana çıkıyor. Hayal ettiğiniz gelinliğe kavuşmak için iletişime geçebilirsiniz.

En uygun fiyatlı gelinlik ve moda evleri burada!

Balık tesettür gelinlik modeline dair merak ettiğiniz tüm detayları sizinle paylaştık. Gelinlik ve modaevleri, düğün hazırlıkları konusunda destek almak isterseniz DüğünBuketi.com temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz. Size özel fiyatları değerlendirerek dilediğiniz gelinlik modeline sahip olabilirsiniz. Mutluluklar diliyoruz.

İlgili Makaleler

0
%