bebek-ve-cocuk-damatlık-modelleri-02
bebek-ve-cocuk-damatlık-modelleri-02

Bebek ve Çocuk Damatlık Modelleri

Moda deyince aklımıza kadın ve erkek giyimi ilk sırada geliyor. Ancak son dönemlerde gelişen bebek ve çocuk giyimleri de moda skalasında yerini almış bulunuyor. Erkek çocuk giyiminde ise spor kıyafetlerinde yanında klasik ve süit kıyafetler oldukça dikkat çekici. Bebek ve Çocuk Damatlık Modelleri nde erkek giyimlerin minimalize edilmiş hali özellikle annelerin çocukları için tercih yapmasında büyük rol oynuyor. Burada sadece anneler değil, çocuklarında zevkleri ön plana çıkıyor. Bebek ve Çocuk Damatlık Modelleri Çocuklar her zaman güzel giyinmeyi, farklı giyinmeyi sever. Yaş ve algılama süreçlerinden dolayı, renkli, farklı tasarımlar dikkatlerini çekecek detaylardır. Bu noktada kısıtlı bir seçenek imkânı olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Anne ve babaların özel günlerde bebek ve çocuk damatlık modelleri nde dikkat edecekleri noktalar, kumaş tercihi ve çocukların yaşlarından dolayı engellenmeyen hareketlerini kısıtlamayan tasarımlar olması gerektiğini unutmamaları gerekiyor. Bebek ve Çocuk Damatlık Modelleri Seçenek konusunda fazlasıyla alanları olduğunu tekrar vurgularken çocuk ve bebek damatlık modellerinde ekoseden, kuyruklu smokinlere kadar her türlü modele ulaşabilirsiniz. Fiyat konusunda özellikle çocuk kıyafetlerinin hemen hemen yetişkin kıyafetleri ile aynı seviyede olduğunu söylersek abartmış olmayız. Özellikle minimalize kıyafetlerin üretim ve dikim aşamasındaki zorluklarının fiyata fazlasıyla yansıtıldığını görebiliriz. İşte bu yazımızda sizler için Çocuk ve bebek damatlık modellerini mercek altına alacağız. Bebek ve Çocuk Damatlık Modelleri

Yelek ve Pantolon Kombini Kurtarıcınız Olacak

Bebek ve Çocuk Damatlık Modelleri

Bebek ve çocuk damatlık modelleri nde genellikle yelek, pantolon ve gömlek üçlemesi tercih edilir. Bu modelde klasik beyaz gömlek üzerine geniş karelerden oluşan lacivert üzerine beyaz bir yelek, pantolon kombini tercih edilmiş. Yelek modellerinde çocukların özellikle 0-3 yaş aralığında rahat hareket etmeleri için önemli bir detay olarak aklınızda bulunması gerekiyor.

Düz Yelek ve Pantolon Modeliyle Bebeğinizin Tarzını Oluşturun

Bebek ve Çocuk Damatlık Modelleri

Özel günlerde çocuklarının yaşıtları arasında en şık ve dikkat çekici olması için anneler büyük bir özen gösterir. Ancak çocukların hareketliliği üzerine aynı zamanda rahatlıklarını da düşünmeleri gerekiyor. Hal böyle olunca bebek ve çocuk damatlık modelleri nde sadelik ve kolay kullanım seçeneği ilk tercih olarak önümüze çıkıyor. Bu modelde düz lacivert takım elbise kumaşı kullanılmış. Tasarımda klasik beyaz gömlek vazgeçilmez olarak yer alırken, pantolon ve gömlek kombini yine tercih edilmiş. Önden düğmeli yelek modeli çocuğunuz için klasik tarzıyla yaşıtları arasında fark yaratmasını sağlayacak.

Bebeğinizi Klasik Çizgilerden Kurtarın

Bebek ve Çocuk Damatlık Modelleri

Bebek ve Çocuk damatlık modelleri deyince aklımıza yerleşen büyük erkek damatlık modellerinin minimalize edilmiş hali gelir. Ancak bebek ve damatlık modellerinde bu kalıplardan sıyrıldık. Özellikle küçük yaş çocukların rahat hareket edebilmesi için kısa pantolon ve bahçıvan pantolon tasarımları ön plana çıkmaya başladı. Kemer kullanımının zor olduğu çocuklar için kullanım kolaylığı sağlayan bahçıvan damatlık modellerinin en tatlı örneği işte karşınızda. Bebek ve Çocuk Damatlık Modelleri Bu modelde keten klasik kumaş kullanılmış ve kısa kol beyaz gömlek üzerine kullanılan askılar, klasik damatlık çizgilerinden uzaklaşmış. Ayrıca pantolon kumaşından yapılan şapka da takımda farklılık yaratmış. İkinci görselde de klasik takım kumaşıyla aynı rahat tarz kombinini görebilirsiniz. Bunun yanında yaz aylarında da çocuklarınız için büyük bir konfor sağlayacak bu kısa takım modelleri özel günleriniz için ilk sırada yer alabilir.

Yaşa Göre Uygun Renk Seçiminin Önemi

Bebek ve Çocuk Damatlık Modelleri

Kıyafet seçerken model ve tarzdan önce renk seçiminin çok önemli olduğunu vurgulamakta fayda var. Bu kural sadece büyükler için değil çocuk kıyafetler için de geçerli. Bu modelde kullanılan bebek mavisi rengi ise çocuklar için en uygun renk olarak karşınızda. Klasik yelek, pantolon ve gömlek kombinin de beyaz gömlek kuralı bozulmazken, çocukların daha rahat hareket edebileceklerini sağlayan keten kumaşına yer verilmiş. Bebek ve Çocuk Damatlık Modelleri Bebek mavisi damatlık modelinde yeleğin detayları beyazdan yana tercih edilirken, dikkat çeken bir detay ise fiyonk kullanımı olmuş. Damatlıklarda kullanılan kravatların çocuklar tarafından çok uygun olmaması nedeniyle bebek ve çocuk damatlık modelleri nde fiyonk, papyon kullanımı sıkça karşınıza çıkacaktır. Hem kullanım hem güvenlik açısından damatlık modellerinde papyon tercih etmeniz daha uygundur.

Rahatlık Yerini Şıklığa Bırakıyor

Bebek ve Çocuk Damatlık Modelleri

Bebek damatlık modellerinde genellikle konfor ve kolay kullanım ön planda tutularak tasarım yapılırken 6-10 yaş çocukların damatlık modellerinde büyük damatlık modellerinde daha çok tarz ve şıklık ön plana çıkıyor diyebiliriz. Saten, parlak ve ince detayların yer aldığı erkek çocuk damatlık modellerini sizler için inceleyeceğiz.

Ekose Modeller Ön Plana Çıktı

Bebek ve Çocuk Damatlık Modelleri

Erkek çocuk damatlık modellerinde ekose kumaşlardan yapılan tasarımlar sıkça tercih ediliyor. Kumaşın yaşa uygunluğu ve kumaş türünün hareket kabiliyetini kısıtlamamsı tercih edenlerinden biri. Bu modelde de lacivert ve bordonun uyumunun yakalandığı ekose kumaşla ceket, yelek, pantolon ve gömlek kombini kullanılırken, papyon ve mendil aksesuar olarak kullanılmış. Bebek ve Çocuk Damatlık Modelleri Bebek damatlık modellerinde kullanılmayan mendil detayı papyonla aynı renkte kullanılmış. Bu damtlığın yelek kısmındaki farklılık ise sırt bölgesinde kendini gösteriyor. Yeleğin arka kısmı saten astar kumaştan tercih edilerek fark yaratılmak istenmiş.

Düğün Mevsiminin En Şık Damatlık Modeli Olmaya Aday !

Bebek ve Çocuk Damatlık Modelleri

Bu model zamansız bir tasarıma sahip. Slim fit mdern damatlık modeli çocuklar için de aynı tasarım ruhunu yansıtıyor. Kanat yakalı beyaz gömlek klasik bebek ve çocuk takımlarından kendini ayırırken, desenli beyaz yelek ve siyah ceket – pantolon kombiniyle dikkat çekiyor. Düğün mevsimin vazgeçilmez bir parçası olmaya aday bu çocuk damatlık modelinde ise kullanılan kravat, damatlık modelini klasik çizgiden başarıyla ayırıyor.

Kuyruklu Modellerle Damatlık Modasında Fark Yaratacaksınız

Bebek ve Çocuk Damatlık Modelleri

Son dönemlerde klasik bebek ve çocuk damatlık modelleri nin yanı sıra kuyruklu damatlık takım modelleri kendini göstermeye başladı. Bu 5 parçadan oluşan kuyruklu takım özel ve resmi günler için harika bir tercih. Özellikle yelek kısmında kullanılan şarap rengi yelekle çocukların bulundukları ortamda farklılığıyla dikkat çekmesi kaçınılmaz. Bu kuyruklu çocuk damatlık modeli gömlek, şarap detaylı armürlü yelek ve eşleşen kravat, yanı sıra elastik gri pantolon ve gri kuyruklu ceket ile birlikte klasik çizgiden başarıyla ayrılıyor.

Renkli Model Sevmeyen Çocuklar İçin Siyah Damatlıklar Tercihiniz Olacak

Bebek ve Çocuk Damatlık Modelleri

Çocuklar için kıyafet seçimi yapmak zordur. Her çocuk renkli ve dikkat çekici modelleri tercih etmez. Bu yüzden bu blazer kuyruklu çocuk damatlık modelinde de siyah kombini şıklık için güzel bir tercih olabilir. Bu modelde yelek, ceket, pantolon ve klasik beyaz gömlek kombini en rahat kombin seçeneğidir. Kuyruklu çocuk damatlık modelinin arka kısmı aynı zamanda piyanist ceketini de andırıyor.

Bebekler İçin Smokin Baskılı Modellerle Tulumlar Damatlığa Dönüşüyor

Bebek ve Çocuk Damatlık Modelleri

Bebekler damatlık giymez demeyin. Küçük olmak ilk özel etkinlikte şık bebeğinizin şık olmasına engel değil. İşte bu yüzden bu bebek damatlık modeli tam da aradığınız model. Bu modelde dikkat çeken nokta ise ayakkabı kısmı. Bebeğin yaşından ötürü ayakkabı kullanılmayan modelde bebek damatlık tulumunun üst detayı smokin detaylarıyla süslenirken, ayak kısmında da klasik ayakkabı detayları kullanılmış. Smokin detaylı bulunan sevimli damatlık tulum içerisinde bebeğiniz yaşıtlarının yanında şıklığa kavuşacak. Kız çocuklarınız için çocuk gelinlik arıyorsanız, modelleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Esra Can

İlgili Makaleler

0
%