header
header

En İyi Uludağ Balayı Otelleri

Eğer sonbahar veya kış aylarında balayı yapmayı düşünüyorsan doğru yerdesin. Bursa'nın Uludağ bölgesinde yer alan balayı otelleri, sana aradığın tüm hizmetleri, en iyi haliyle sunuyor. Planlamalara bir an önceden başlayabilmen için senin için bir liste hazırladık. En iyi Uludağ balayı otelleri listemizi inceleyerek aradığın yeri bulabilirsin.😊

Kaya Hotel

En İyi Uludağ Balayı OtelleriEn İyi Uludağ Balayı Otelleri

Listemizin ilk sırasında her şey dahil konseptli Kaya Hotel yer alıyor. Otel, Uludağ 2. kayak bölgesinde bulunuyor ve kayak pistlerine de yakın konumlanıyor. Kışın Uludağ'a gelen balayı çiftlerini de unutmayan otel, balayı günlerine özel ikram ve fırsat indirimlerini de eksik etmiyor.

Karlı dağ manzaralı konumuyla kış manzaralarının eşsizliğine ev sahipliği yapan otel; spa merkezi ve masaj hizmetiyle de rahatlatıcı bir tatilin kapısını açıyor.

Kaya Hotel Balayı Fiyatları

Uludağ tatili için tam pansiyon konsepti sunan otel, tek gün geçerli balayı fiyatını da 1.710 TL'den başlatıyor. Standart oda konaklamasını sunan otelde, istek ve ihtiyaçlarına göre fiyat belirleniyor.

✈️ Otelin tam adresi ise şöyle: Kirazlı, 1637 Uludağ (Bursa) / Osmangazi / Bursa.

Avantajları

 • Otel, balayı odana meyve ve şarap ikramında bulunurken spa ve masaj hizmetinde de ayrıca indirim sağlıyor.
 • Kayak ekipmanlarını almadıysan otelin kayak ve snowboard kiralama olanağından yararlanabiliyorsun.
 • Tam pansiyon plus konaklama hizmeti veriyor.
 • Otelde gününü değerlendirebileceğin ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, sauna, jakuzi, Türk hamamı ve masaj hizmeti yer alıyor.

Uludağ Orman Köşkleri

En İyi Uludağ Balayı OtelleriEn İyi Uludağ Balayı Otelleri

Sarıalan Orman Köşkleri, alternatif bir Uludağ balayı tatili için düşünebileceğin yerlerden biri olabilir. Kayak yapmak önceliklerinden biri değilse "Ben kar manzaralı özel ev konforu istiyorum." da diyorsan Orman Köşkleri bu isteğini sonuna kadar karşılıyor.

Ahşap bungalov ev konseptini uygulayan tesis, balayı konseptiyle de odanı süslüyor. Kış tatilini geçirebileceğin en güzel manzaralara ve romantik balayı atmosferine sahip otelde, doğayla iç içe olurken eşinle birlikte olmanın keyfini çıkarabiliyorsun.

Orman Köşkleri Balayı Fiyatları

Çam ağaçlarıyla çevrili bir orman manzarası sunan otel, en iyi Uludağ balayı otelleri arasında uygun fiyatlı tesislerden biri oluyor. Otelin bir gün geçerli kahvaltı dahil fiyatı 561 TL'den başlıyor.

✈️ Otel adresi ise şöyle: Uludağ Sarıalan, 16370 Osmangazi / Bursa.

Avantajları

 • Otel, evcil hayvan dostu oteller arasında yer alıyor.
 • Tesiste keyifli ve romantik anlar yaşayabileceğin doğa yürüyüşü, barbekü, kamp ateşi gibi aktiviteler yapılıyor.
 • Kayak merkezine gitmek istersen de tesisin shuttle servis olanağından yararlanabiliyorsun.

Karinna Hotel

En İyi Uludağ Balayı OtelleriEn İyi Uludağ Balayı Otelleri

En iyi Uludağ balayı otelleri listemize 5 yıldızlı konfor sunan Karinna Hotel ile devam ediyoruz. Uludağ'ın ünlü 2. bölge konaklama tesislerinden biri olan otel, konaklamada yarattığı modern mimari ve rahatlık ile öne çıkıyor.

Uludağ'ın zirvesinde konumlanan otel, kayak ve snowboard aktiviteleri için pistlere oldukça yakın. Ayrıca daha önce kayak yapmamış olman da seni üzmesin, çünkü otel kayak okulu hizmetini kayağı bilmeyenlere sunuyor.

Karinna Hotel Balayı Fiyatları

Uludağ 5 yıldızlı otel kategorisinde hizmet veren Karinna Hotel, en çok tercih edilen yerlerden biri olarak tanınıyor. Unutulmaz bir balayı tatili konsepti yaratan otelin bir gün geçerli fiyatları 1.600 TL'den başlıyor.

✈️ Otelin adresi ise şöyle: Uludağ 2. Bölge, Osmangazi / Bursa.

Avantajları

 • Otelde yararlanabileceğin otopark hizmeti yer alıyor.
 • Kapalı yüzme havuzu da bulunuyor.
 • Otelde barbekü ve kayak partileri düzenleniyor.
 • Spa, sauna, Türk hamamı ve buhar odası rahatlatıcı bir balayı günü hazırlığını sağlıyor.

Oksijen Zone Hotel

En İyi Uludağ Balayı OtelleriEn İyi Uludağ Balayı Otelleri

Kartpostal manzaralarına eşlik eden bir diğer otel ise Oksijen Zone. Otel, çam ağaçlarının ve dağ manzarasının bulunduğu bir konumda, 1. bölgenin kaliteli kayak hizmetini sunuyor.

Şömineli ve jakuzili lüks odalarıyla da konaklama ihtiyacını karşılıyor. Balayı için gelmenize özel, başta romantik oda olmak üzere diğer oda seçenekleri de sunuluyor.

Oksijen Zone Hotel Balayı Fiyatları

Uludağ 1. bölgenin en popüler otellerinden biri olan Oksijen Zone, piste yakınlığı ve çeşitli hizmetleriyle tercih ediliyor. Otelin bir günlük konaklama ücreti ise 1.684 TL'den başlıyor.

✈️ Otelin adresi de şöyle: Uludağ 1.Gelişim Bölgesi No:31, 16370 Osmangazi / Bursa.

Avantajları

 • Balayı konsepti kapsamında seni; şarap ikramı, canlı çiçek süslemeleri, meyve sepeti ikramı ve spa hizmetinde indirim bekliyor.
 • Otel, tam pansiyon plus konuklama sunuyor.
 • Kayak ve snowboard dersleri veriliyor.
 • Kayak için ekipman kiralama olanağın var.
 • Otelin otopark hizmeti bulunuyor.

Grand Yazıcı Uludağ

En İyi Uludağ Balayı Otelleri

Uludağ'da geçirilebilecek bir kış balayını en iyi şekilde karşılayan Grand Yazıcı ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Otel, deneyimli işletmeciliğini kaliteli hizmetleriyle de gösteriyor.

Otel, kayak aktivitesi için piste 100 metre mesafede bulunurken kayak aktivitesi için de ders hizmeti veriyor. Kayak aktivitesi dışında ise canlı müzik etkinliği ile balayı akşamlarını hoş tınılar ile karşılayabiliyorsun.

Grand Yazıcı Balayı Fiyatları

Otel, balayı tatili için tam pansiyon konaklaması sunuyor. Otelin tek gün geçerli fiyatı da 1.530 TL'den başlıyor.

✈️ Otelin adresi ise şöyle: Kirazlı, 16370 Osmangazi / Bursa.

Avantajları

 • Otel, tam pansiyon plus konaklaması sunuyor ve standart oda dışında isteğine göre başka odaları da seçebiliyorsun.
 • Otopark hizmeti veriliyor.
 • Otel içinde değerlendirebileceğin kapalı yüzme havuzu, spa, fitness ve masaj hizmeti veriliyor.

Bof Hotels Uludağ

En İyi Uludağ Balayı Otelleri

En iyi Uludağ balayı otelleri listemizde seni ödüllü ve 5 yıldızlı bir otel tanıştırıyoruz. Bof Hotel Uludağ, dikkat çeken dış mimarisi ile şirin bir görüntü oluştururken, kış manzaralarını sunarak da balayı fotoğraflarını süsleyecek görseller oluşturuyor.

Görüntüsü dışında konaklamasıyla da mest eden otel, balayı için sana birden fazla oda seçeneği sunuyor. Lüks ve konfor odaklı odalar, isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak bir dekorasyonla hizmete açılıyor.

Bof Hotels Uludağ Balayı Fiyatları

Otel, 5 yıldızlı konfor sunmasıyla tercih edilen Uludağ otellerinden oluyor. Kış tatiline uygun olanakları ve konaklamasıyla tercih listende olabilecek otelin fiyatı 2.882 TL'den başlıyor.

✈️ Otelin tam adresi ise şöyle: Uludağ Oteller Bölge 2. Gelişim Kirazlı Mah. Bof Hotels Uludağ Ski Convention Res, 16370 Osmangazi / Bursa.

Avantajları

 • Otel, kayak pistine oldukça yakın konumlanıyor.
 • Olanakları arasında kayak dersi ve ekipman temini bulunuyor.
 • Balayı konsepti dahilinde oda süslemesi, nevresim takımını düzenleme ve meye sepeti ikramında bulunuyor.
 • Alkolsüz her şey dahil konaklama sunuyor.

Çobankaya Orman Köşkü

En İyi Uludağ Balayı OtelleriEn İyi Uludağ Balayı Otelleri

Karlı dağ manzaraları dışında orman manzarası da meşhur olan Uludağ, Çobankaya Orman Köşkü ile eşsiz bir görüntü sunuyor. Karinna Orman Köşkleri olarak da bilinen otel, yaşadığın şehrin gürültüsünden uzaklaşmak istiyorsan sana iyi gelecek yerlerden biri.

Dağ evi konseptini uygulayan otelde; A, B ve C tipi oda seçenekleri yer alıyor. Romantik ve gürültüden uzak bir balayı isteğine yanıt veren otelde, kahvaltı ve akşam yemeği de partnerinle baş başa kalabileceğin bir an yaratıyor.

Çobankaya Orman Köşkleri Balayı Fiyatları

Uludağ oteller bölgesine yakın konumlanan Orman Köşkleri, orman manzaralı dağ evinden kalmak isteyenlere hitap ediyor. Bütçe dostu balayı otellerinden biri olarak 570 TL'den başlayan fiyatları uyguluyor.

✈️ Otelin bilenen adresi ise şöyle: Kirazlı, 16370 Osmangazi / Bursa.

Avantajları

 • Doğanın içinde bir balayı hayalin varsa Orman Köşkleri hayalini karşılayacak bir manzarayı senden eksik etmiyor.
 • Ahşap dağ evi konseptli köşklerde konaklama ihtiyacını karşılayacak her detay önceden hazırlanıyor.
 • Tesis içerisinde otopark hizmeti yer alıyor.

Monte Baia Uludağ

En İyi Uludağ Balayı OtelleriEn İyi Uludağ Balayı Otelleri

Uludağ'da konforlu bir konaklama sunarken kış sporlarını da uygulama olanağı sağlayan Monte Baia, en beğenilen balayı otellerinden de biri oluyor. Uludağ 2. bölgede yer alan otel, pistlere çıkış için de yakın konumlu otellerden biri olarak biliniyor.

Yeme - içme konusunda tüm lezzetleriyle karşına çıkan otel, restoran ve barları ile keyifli kahvaltı ve akşam yemeklerinin önünü açıyor. Karlı manzaranın eşlik ettiği spa merkezi de ilgine göre değerlendirebileceğin otel içi hizmetler arasında bulunuyor.

Monte Baia Uludağ Balayı Fiyatları

Olanakları ve hizmetleri ile tercih edilen Monte Baia, dağ ve orman manzaralı görüntüsüyle de balayın için güzel kadrajlar yaratıyor. Balayı için gelecek olursan 1.700 TL'den başlayan fiyatlar uygulanıyor.

✈️ Otelin adres bilgisi ise şöyle: Kirazlı, 2. Gelişim Bölgesi, 16000 Uludağ / Osmangazi / Bursa.

Avantajları

 • Alkol de dahil olmak üzere her şey dahil konsept sunuyor.
 • Dağ manzarası sunan deluxe veya çatı odaları tercih hakkın bulunuyor.
 • Kayak aktivitesine hazırlık için ücretsiz kayak okulu ve dersi bulunuyor.
 • Otelde geniş spa hizmeti dışında dünya masaj çeşitleri, Türk hamamı, sauna, solaryum, jakuzi, fitness ve kapalı yüzme havuzlu hizmetler yer alıyor.

Beceren Hotel

En İyi Uludağ Balayı Otelleri

En iyi Uludağ balayı otelleri listemizin son durağındayız. Uludağ'ın en bilinen otelleri arasında bulunan Beceren Hotel, kayak merkezine yakın konumlanarak istediğin kış sporunu uygulama olanağı tanıyor.

Dağ manzarasını içeren suit oda, daha çok balayı için gelen çiftlere ayrılıyor. Otel içi etkinlikleri ve hizmetleri ile tercih edilen otel, romantik balayı konseptini yaşatacak anlara seni davet ediyor.

Beceren Hotel Balayı Fiyatları

Bursa Uludağ'ın popüler otellerinden biri olan Beceren Hotel, konaklama için tam pansiyon konseptini uyguluyor. Otelin bir gün geçerli fiyatları da 1.000 TL'den başlıyor ve taleplerine göre değişebiliyor.

✈️ Otelin bilinen adresi ise şöyle: Uludağ 1. Oteller Bölgesi, Beceren Hotel
Osmangazi / Bursa.

Avantajları

 • Tam pansiyon konaklama hizmeti veriyor.
 • Otelde ücretsiz otopark hizmeti yer alıyor.
 • Keyifli vakit geçirebileceğin Beceren Cafe ve parti olanakları seni bekliyor.
 • Otelde kayak dersi veriliyor ve kayak ile birlikte diğer kış sporları için ekipman kiralama olanağı sağlanıyor.

Uludağ haricinde Bursa genelindeki balayı otellerini ziyaret etmek istersen seni şöyle alalım.

Uludağ'ın görkemli duruşuna ve kış manzaralarına eşlik eden balayı otellerinin sonuna geldik. Hangi oteli tercih edersen et, en güzel hatıralarla geri dönmeni dileriz. Oteller ile ilgili bilgi ve danışmanlık hizmeti için ise danışmanlarımızla iletişime geçebileceğini unutma.😉

İlgili Makaleler

0
%