gelin-ayakkabisi-rehberi-12
gelin-ayakkabisi-rehberi-12

Gelin Ayakkabısı Rehberi

Büyük gün geldi çattı, evlilik kararınızı verdiniz, şimdi sıra düğün eğlencenizde saatler boyunca neşenizi kaybetmeden sizi taşıyabilecek gelin ayakkabısı seçiminde! Seçeceğiniz gelin ayakkabısı modelleri hem gelinliğinizi tamamlayacak şıklıkta hem de düğün gününüzde sabahtan akşama dek ayaklarınızı rahat ettirebilecek özellikte olmalıdır. gelin-ayakkabi-modelleri (1) Şıklık ve rahatlık çizgisini gelin ayakkabısı tercihinizde çok iyi dengelemeniz, bu özel günün kusursuz ve eksiksiz geçmesi için oldukça önemlidir. Zira rahatlığınızdan ödün vermemek adına günlük kullandığınız bir spor ayakkabıyı nasılsa gelinliğin altından görünmez diye giyerseniz, gelinliğinizin şıklığına bir anda gölge düşürebilirsiniz. Düğün gününüzde spor gelin ayakkabısı giyme planınız varsa, özel tasarım converse gelin ayakkabısı ya da babet modelleri tercih edebilirsiniz. gelin-ayakkabisi-rehberi (42) Düğününüzde şıklığı ön planda tutmak istemeniz hoş bir şeydir; ancak bu özel günün sabahtan gecenin geç saatlerine dek süreceğini aklınızdan çıkarmamanızı öneririz. Topuklu ayakkabılar sizin için vazgeçilmezse, gün boyunca ayaklarınızın rahatlığı için, dolgu topuk gelin ayakkabısı modelleri arasından seçim yapmak akıllıca olacaktır. Yine aynı şekilde kısa topuk gelin ayakkabısı modelleri ve ayağınıza özel olarak imal edilmiş olan topuklu ayakkabılar düğününüz için doğru seçimdir. gelin-ayakkabi-modelleri (2) Gelin ayakkabınız babet veya spor, topuğu yüksek ya da yok denecek kadar az olabilir, önemli olan düğün gününüzde kendinizi özel ve güzel hissetmenizdir. Düğün Buketi ekibi olarak yeni evleneceklere özel olarak detaylı bir gelin ayakkabısı modelleri rehberi hazırladık. Eminiz bu enfes modeller arasından siz de hayallerinizi süsleyen tasarımı mutlaka bulabileceksiniz! gelin-ayakkabisi-rehberi (2)

Spor Gelin Ayakkabısı Modelleri

Günümüzde gelinler, düğün günleri için gelinliklerinin altına spor gelin ayakkabısı modelleri arasından seçim yapmaya yönelmektedirler. Günlük hayatta ve iş hayatında artık yaygın olarak kullanılabilen spor ayakkabılar, gelinler tarafından da düğün ve nikah günlerinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Elbette bu tercihlerin değişmesine, modanın ve spor ayakkabı tasarımlarının yıllar içinde birbirinden şık modelleri ortaya çıkarması öncülük etmiştir. gelin-ayakkabi-modelleri (3) Zira gelinler, 1980’lerden itibaren klasik şıklıktan ziyade özgün tasarımlara yönelmekte; dolayısıyla gelinlik ayakkabısı seçimlerinde de ince topukluların dışına rahatlıkla çıkabilmektedir. Üstelik spor gelin ayakkabısı modelleri hem renkleri, hem rahatlıkları, hem de tasarımları ile gelinliklerin güzelliğini bambaşka bir boyuta taşıyabilmektedir. Rahatlığı ve özgünlüğüyle ön plana çıkmayı seven bir gelin adayı iseniz, spor gelin ayakkabısı modelleri sizin için doğru tercih olacaktır. gelin-ayakkabisi-rehberi (3) Spor gelin ayakkabısı modelleri deyince sakın aklınıza düz tabanlı ve kaba saba spor ayakkabılar gelmesin! Zira yukarıda da bahsettiğimiz gibi, spor ayakkabı modelleri artık oldukça çeşitlendi ve abiye elbiseleri tamamlayabilecek bir niteliğe bürünüverdi! Yeter ki tercihinizi doğru yönde yapın. Örneğin yüksek topuklu gelin ayakkabısı arzuluyor; ama rahat edemeyeceğinizi düşünüyorsanız, dolgu topuk spor ayakkabı veya converse gelin ayakkabısı modellerini tercih edebilirsiniz.

Rahatlıktan Ödün Vermeyen Gelin Adaylarının Tercihi

gelin-ayakkabi-modelleri (4)

Spor gelin ayakkabısı modelleri yalnızca beyaz renklerden oluşmuyor elbette! Krem, pembe, mavi, mor, yeşil, kırmızı gibi renklere sahip olan spor ayakkabılar, gelinlik altına giymek için oldukça sevimli seçimler olacaktır. Hele hele gelinliğinizde, saç modelinizde veya gelin buketinizde bulunan bir rengi gelin ayakkabınızın rengi olarak seçerseniz, hoş bir ayrıntı yakalayabilirsiniz. gelin-ayakkabisi-rehberi (4) Güzelliği ve rahatlığı aynı potada eritmeyi seven ve eğlencenin keyfini doyasıya çıkarmak isteyen bir gelin adayıysanız, spor gelin ayakkabısı sizin için yaratılmış diyebiliriz. Gelinliğiniz ister düz olsun ister kabarık, ister kısa olsun ister upuzun kuyruklu, spor gelin ayakkabısı modelleri düğün tarzınızı bir anda bambaşka bir boyuta taşıyacaktır. Artık bir klasik olan Converse modeller, dolgu topuklu spor gelin ayakkabıları, bağcıklı, dantelli gelin ayakkabısı modelleri... gelin-ayakkabi-modelleri (5) Spor gelin ayakkabısı modelleri o kadar fazla ki, siz de hem şıklığınızdan hem de rahatlığınızdan ödün vermeden dilediğiniz gelin ayakkabısını kolayca bulabilirsiniz! Ayrıca sayfamızda bulunan Düğün Hazırlıkları Rehberi’ne göz atarak, evlilik hazırlıkları, gelinlik, alyans gibi birçok konu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. gelin-ayakkabisi-rehberi (5)

Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı Modelleri

 

Kuşkusuz ki topuklu ayakkabıların en rahat ve en uzun süre giyilebilenleri dolgu topuklulardır. Dolayısıyla gelinlik altına dolgu topuk gelin ayakkabısı seçmek, hem rahatlığı hem de şıklığı arzulayanlar için kesinlikle çok doğru olacaktır. Düğün gününüzde, müstakbel eşiniz ile boy farkınızı dolgu topuk gelin ayakkabısı tercihinizle kapatırken, topuklu ayakkabının rahatsızlığını hiç mi hiç hissetmezsiniz. gelin-ayakkabi-modelleri (6) Gündüzün erken saatlerinden gece yarılarına dek sürecek olan düğün eğlencenizin keyfinin ,şişmiş ayaklarınız sebebiyle kaçmasına izin vermeyi asla istemezsiniz öyle değil mi? Üstelik dolgu topuk gelin ayakkabısı modelleri, klasiğin dışına çıkabilmek için de büyük bir özgürlük alanı yaratmaktadır müstakbel gelin adayları için. Öyle ki, ince topuk stilettonun sınırlarından kurtulup özgün tasarımlara sahip olan dolgu topuk gelin ayakkabısı modelleri arasından seçim yapmak oldukça çekicidir! Ne dersiniz haksız mıyız? gelin-ayakkabisi-rehberi (6) Dolgu topuk gelin ayakkabısı modelleri, birbirinden güzel ve şık tasarımlara sahiptir. Sivri burun ya da yuvarlak burun olarak tasarlanabilen dolgu topuk ayakkabılardan ayağınızın rahatlığı ve zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Ayrıca düğün mevsiminiz ve gelinlik modelinize göre de dolgu topuk gelin ayakkabısı seçiminizi bot ya da çizmeden yana kullanabilirsiniz. gelin-ayakkabi-modelleri (7) Dolgu topuk gelin ayakkabısı modelleri arasından en çok tercih edilenleri, düğün için özel olarak tasarlanmış olanlardır. İsimleriniz, karikatürize edilmiş resimleriniz ya da aşkınızı sembolize eden şekiller, dolgu topuk ayakkabılarda oldukça farklı ve özgün bir ayrıntıya dönüşmektedir. Tasarım ayakkabı markalarının birbirinden güzel renk ve desenlere sahip dolgu topuk gelin ayakkabısı modelleri, yine gelinliğinizi tamamlayacak şıklığa sahip tasarımlara sahiptirler. gelin-ayakkabisi-rehberi (7)

Klasikten Vazgeçemeyenlere: Stiletto ve İnce Topuklular

gelin-ayakkabisi-rehberi (18)Düğün gününüzde klasik şıklıktan yanaysanız, gelinlik seçiminiz klasik bir modelden oluşuyorsa, stiletto gelin ayakkabısı modelleri sizi en doğru yansıtan tasarımlar olacaktır.

Günlük hayatınızda topuklu ayakkabı giymeyi seven bir kadınsanız ve topuklu ayakkabılarla spor ayakkabıylaymışçasına rahat edebiliyorsanız, düğün gününüzde bu şıklığı mutlaka kullanmanızı öneririz! Hele hele ince topuklu ayakkabıların ayak bileklerinizi nasıl zarif, bedeninizi nasıl şık gösterebildiğini sanıyoruz ki size tarif etmemize gerek yoktur. gelin-ayakkabi-modelleri (8) İnce topuklu ve stiletto tarzına sahip olan gelin ayakkabısı modelleri, neredeyse tüm gelinlik modellerinin altında oldukça güzel durmaktadır. Hatta öyle ki, en sade gelinliği bile ince topuklu bir gelin ayakkabısı bir anda bambaşka bir zarafete dönüştürebilmektedir. gelin-ayakkabisi-rehberi (8) Topuklu gelin ayakkabısı modelleri, farklı topuk boylarında, küt, sivri ve yuvarlak burunlu olarak tasarlanabilmektedir. Yüksek topuklu gelin ayakkabısı giyme hayaliniz varsa, tıpkı gelinlik seçiminiz gibi ayakkabı seçiminizi de titizlikle yapmanızı öneririz. Zira hayatınızın bu en özel gününde, ayaklarınızın yaralanmasını, şişmesini ve yürüyemeyecek hale gelmesini asla ama asla istemezsiniz öyle değil mi? gelin-ayakkabi-modelleri (9) Stiletto gelin ayakkabısı seçiminizi, gelin buketiniz, duvağınız ya da gelinliğinizde bulunan bir ayrıntının rengi ile uyumlu bir şekilde seçebilirsiniz. Yapacağınız bu renkli tercih ile klasik düğün tarzınıza bir anda bambaşka bir hava kazandırabilirsiniz. Rengarenk stiletto gelin ayakkabılarınızla, birbirinden güzel düğün fotoğrafları ve hikaye çekimleri gerçekleştirerek bu mutlu gününüzü tatlı birer anıya dönüştürebilirsiniz. gelin-ayakkabisi-rehberi (9)

Rahat Gelin Ayakkabısı Modelleri

gelin-ayakkabisi-rehberi (17)

İnsan hayatının en özel günlerinden biri hiç kuşkusuz ki evlilik günüdür. Evlilik töreniniz, ister sade bir nikah ister davullu zurnalı bir düğün ister kokteyl konseptinde gerçekleşsin, bu özel günün baş rolünde siz varsınız! Dolayısıyla gelinlik modelinizden, düğün salonunuza, saç tasarımınızdan gelin ayakkabısı modelinize kadar her şey tam manasıyla sizi yansıtmalı ve mutlu etmelidir. gelin-ayakkabi-modelleri (10) Modanın dönüşmesi, rahat ayakkabıların birbirinden şık tasarımlarda üretilmesi ve düğün trendlerinin klasikten çoktan vazgeçmesiyle, gelinler düğünlerinde ayaklarının rahatlığını ön planda tutmaktadırlar. Dolayısıyla bu trende ayak uydurarak, düğün gününüzde gelinliğinizin altına şık, sade ve güzel bir rahat gelinlik ayakkabısı modellerinden tercih edebilirsiniz. gelin-ayakkabisi-rehberi (10) Rahat gelin ayakkabısı tasarımlarının en başında spor gelin ayakkabısı modelleri gelmektedir. Spor gelin ayakkabısı modellerini, babet ayakkabılar, dolgu topuk gelin ayakkabısı modelleri ve kısa kalın topuklu modeller takip etmektedir. Kimi gelin adayları hayatının bu en özel gününde şıklığından ve klasik görünümünden asla taviz vermek istememektedir, ki bu onların doğal hakkıdır! gelin-ayakkabi-modelleri (11) Siz de bu tarza sahipseniz, platform gelin ayakkabısı modelleri arasından seçim yaparak, ayağınıza binen yükü hafifletip şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.  Piyasada gelin ayakkabısı modelleri o kadar fazla ki, seçim yaparken kafanızın karışıyor olması gayet normal. Bu noktada, gelinlik tasarımınız, ayak yapınız ve topuklu ayakkabıya alışık olup olmamanızı göz önünde bulundurarak tercihte bulunmak en akıllıcası olacaktır. gelin-ayakkabisi-rehberi (11)

Tarzınızı Düğününüze Yansıtın: Farklı Gelin Ayakkabıları

gelin-ayakkabisi-rehberi (19)

Siz ve müstakbel eşiniz eğlenmeyi, hayattan neşe almayı seviyorsanız, bu coşkunuzu düğününüze ve dolayısıyla bu özel günde giyindiklerinize yansıtmaya ne dersiniz? Bu teklifimizi okur okumaz içiniz kıpır kıpır oluverdiyse, düğün gününüzde giyeceğiniz ayakkabılarınızı farklı ve özel tasarım modellerden seçebilirsiniz. Hatta bu tercihinizi sadece gelin ayakkabısı modellerinde değil, damat ayakkabısı modellerinden yana da kullanabilirsiniz. gelin-ayakkabi-modelleri (12) Bu farklı ve renkli tercih, düğün gününüze ve fotoğraflarınıza neşe katarken, davetlileriniz ve sizin için de unutulmaz bir anıya dönüşecektir. Ayrıca tercih edeceğiniz renkli gelin ayakkabısı modeli, gelinliğinizi de bir anda bambaşka bir görünüme kavuşturacaktır. Gelinlik tarzınız, müstakbel eşinizin damatlık modeli, düğün fotoğrafı konseptiniz ve düğün gününe dair her şey, gelin ayakkabı modelinizin belirlenmesinde etkendir.

Seçenekleri Değerlendirin!

gelin-ayakkabisi-rehberi (12)El boyaması, taşlı gelin ayakkabısı modelleri, converse gelin ayakkabısı çeşitleri, spor gelin ayakkabısı seçenekleri, özel tasarım gelin ayakkabısı modelleri, fiyonklu gelin ayakkabısı çeşitleri...

Gelin ayakkabısı modelleri arasında farklı tarzınızı düğününüze yansıtabileceğiniz oldukça fazla seçeneğiniz var! gelin-ayakkabi-modelleri (13) Üstelik yalnızca ayakkabı seçiminizle bile, bir anda hem gelinliğinizi, hem düğününüzü, hem de fotoğraflarınızı çok özel bir görünüme kavuşturabilmek elinizde. Hem özgür ruhunuzu klasik düğün rengi beyaz ve kremden kurtarmak, size ve sevdiğiniz kişiye çok çok iyi gelecektir. Neden ruhunuz rengarenkken siz tek bir rengin sınırları içinde sıkışıp kalasınız ki, öyle değil mi? Farklı ve tasarım gelin ayakkabısı modelleri arasından mutlaka kendinize uyan bir model vardır! gelin-ayakkabisi-rehberi (13) İnternette dolaşmak, vintage dergilere göz atmak ve moda ikonlarına kulak vermek, gelin ayakkabısı modelinizle düğününüzde fark yaratmanıza yeter de artar bile! Farklı ve tasarım gelin ayakkabısı modelleri ince topuk, kalın topuk, platform, dolgu topuk ve düz gelin ayakkabısı olarak tasarlanabilmektedir. gelin-ayakkabi-modelleri (14) Dolayısıyla tasarımcıların renkli dünyasına göz attığınızda, tarzınızı en güzel şekilde yansıtabilecek, özgün ve farklı bir gelin ayakkabısı tasarımına mutlaka ulaşacaksınızdır. Siz zevkinizi, hayallerinizi ve gelinlik modelinizi ön planda tutun yeter! Tüm bunları netleştirdiğinizde, farkınızı en özel şekilde ortaya koyabileceğiniz bir gelin ayakkabısı mutlaka gözünüze çarpacaktır! Unutmayın bu özel günün baş rolünde siz varsınız; yani her şey sizin istediğiniz gibi olmalı ve olacak da… gelin-ayakkabisi-rehberi (14)

Gelin Ayakkabısı Satın Alırken Aklınızda Bulunsun!

gelin-ayakkabi-modelleri (18)
  • Gelin ayakkabısı modelleri arasında karar vermeden önce, bu ayakkabının düğün gününüzde sabahtan akşama dek ayağınızda kalacağını aklınızdan çıkarmamalısınız! Dolayısıyla gelin ayakkabısı satın alırken yalnızca modeline değil rahatlığına da dikkat etmeniz, keyifli bir gün geçirmek için olmazsa olmazdır.
  • Topuklularla yürümeye alışık değilseniz ve düğününüzde yüksek topuklu ayakkabı giymek istiyorsanız, dolgu topuk gelin ayakkabısı modelleri tam size göre olacaktır. Dolgu topuk gelin ayakkabısı modelleri zevkinize hitap etmiyorsa, platform gelin ayakkabısı modellerinden alarak hem rahat eder hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
gelin-ayakkabisi-rehberi (15)
  • Beyaz gelin ayakkabısı satın almak istemiyorsanız, sakın keyfiniz kaçmasın! Çeşitlenen ayakkabı modası anlayışı ve düğün trendleri, gelinlik ayakkabısı modelleri ve renklerini de canlandırmış durumda. Krem ya da inci gelin ayakkabısı modelleri ile özel tasarım veya mor gelin ayakkabısı seçenekleri ile alışılmışın dışında tercihler yapmaya var mısınız?
  • Gelinlik ayakkabısının kalitesini ve rahatlığını belirleyen kriter asla ve asla gelinlik ayakkabısı fiyatları değildir! Pek tabi ki, ucuz gelin ayakkabısı oldukça rahat ve dayanıklı olabilir ve tam tersi pahalı olan ayakkabı da ayağınızı vurabilir.
gelin-ayakkabisi-rehberi (16)
  • Nasıl ki stiletto gelin ayakkabısı bir klasik ise, Converse gelin ayakkabısı da farklı tarzını düğününe yansıtmayı isteyenler için klasiktir. Dolayısıyla en güzel gelin ayakkabıları diye sınırlayıcı bir tanımlama yapmak, birbirinden farklı zevklere sahip olan müstakbel gelinlere kesinlikle haksızlık olacaktır.
  • Eğer yüksek topuklu gelin ayakkabısı modelleri ile rahat edememenize rağmen seçiminizi bunlardan yana kullanmak istiyorsanız, sakın kendinizi çaresiz hissetmeyin! Bu durumda, düğün arabanızda ya da gelin odanızda yedek rahat ve topuksuz bir ayakkabı bulundurmayı sakın ihmal etmeyin! Düğün gününüzde diğerinden daha rahat bir gelin ayakkabısı yedeği bulundurmak, size büyük bir hareket özgürlüğü sağlayacaktır.
  • Gelin ayakkabısı alışverişinizi sakın hafife almayın! Ayakkabınızı da tıpkı gelinliğiniz gibi titizlikle ve özenle seçmeye gayret edin. Bu sayede düğün gününüzde hem rahat hareket edebilin hem de güzel modele sahip bir gelin ayakkabısı giymiş olun.

Rahat ve Şık Bir Seçim Yapmayı İhmal Etmeyin

gelin-ayakkabi-modelleri (17)
  • Gelinliğinizin altına giyeceğiniz ayakkabınıza karar vermeden önce gelin ayakkabısı online satış siteleri ve gelin ayakkabısı instagram satış mağazalarını inceleyebilirsiniz. Bu gibi yerlerde fiyatları ile mağazalardan daha uygun, tarzıylaysa fark yaratan gelin ayakkabısı modellerine rastlamanız oldukça olasıdır!
  • Farklı tarzda gelin ayakkabısını dilerseniz kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Instagram, pinterest, gelinliğiniz ve hayallerinizden ilhamla gelin ayakkabısı süsleme konusunda bir anda en ünlü ayakkabı tasarımcılarına bile taş çıkarabilirsiniz.
  • Düğün hazırlıklarınızın eksiksiz tamamlanması ve tam olarak istediğiniz gibi olabilmesi için, editörlerimizin özenle hazırladıkları “Düğün Hazırlıkları Rehberi”ne mutlaka göz atın! Ayrıca “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayarak düğün organizasyonları için hizmet veren firmaların sitemize özel sunduğu cazip fiyatları hemen öğrenebilirsiniz.
gelin-ayakkabisi-rehberi (20)

Gelin ayakkabısı modelleri günümüzde o kadar fazla ki, müstakbel gelinlerin ayakkabı seçimlerinde kafalarının karışması gayet normal! Çeşitlilik her ne kadar kafa karışıklığına sebep olsa da, her zevke hitap eden gelin ayakkabısı modelleri piyasada bu sayede yaygınlaşmaktadır. Zira her gelin, hayatının bu en özel anı olan düğün gününde kusursuz bir görünümde olmak istemektedir. İşte gelinliğin en büyük tamamlayıcısı da gelin ayakkabısıdır. Bu arada gelinlik modelinize hala karar vermediyseniz, bu yılın en güzel gelinlik modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. gelin-ayakkabi-modelleri (15) Spor gelin ayakkabısı, dolgu topuk gelin ayakkabısı, rahat gelin ayakkabısı, renkli gelin ayakkabısı derken model çeşitliliğini saymak nerdeyse mümkün değil! Yüksek topuklu, kısa topuklu, platform ya da dolgu topuklu, sizin gelinlik ayakkabısı modelleri arasından tercihiniz hangileri? Gelin ayakkabınızla uyumlu gelin saç aksesuarlarınızı seçmek için buraya tıklayabilirsiniz. gelin-ayakkabi-modelleri (16) Seçiminizi tamamladıktan sonra düğün mekanlarını inceleyip fiyat teklifi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

0
%