hippi-gelinlik-modelleri-06
hippi-gelinlik-modelleri-06

Hippi Gelinlik Modelleri

Özgürlüğün, renklerin, doğallığın ve çiçeklerin öncüsü olan hippi akımı, salaş ve rahat giyim tarzıyla da siz gelin adaylarına Hippi Gelinlik Modelleri ile alternatifler sunuyor. Gerçek aşkın bütün renklerini barındıran hippiler, gösterişten uzak sadeliği ve doğallığı savunuyor. Eğer siz de yaklaşan düğününüz için, özel bir gelinlik arıyorsanız hippi gelinlik modelleri tam size göre. Uzun, işlemeli, üste oturan, tüllü, renkli, çiçekli ve kısa gibi birbirinden farklı modelleriyle sizlere alternatifler sunan hippi gelinlik modelleri tarzınıza en uygun olan gelinliği seçmeniz için size birden fazla çeşitlilik sağlıyor. Gelinlik ve Moda Evlerini Keşfetmek İçin Tıklayın pinar-bent-hippi-gelinlik (2) Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Özellikle açık alanda bir düğün gerçekleştirmeyi planlıyorsanız, tarzınıza uygun olarak seçeceğiniz gelinliğiniz ile bütün kıskanan bakışlara hazır olun.  Sade ve duru bir güzelliği yansıtmanıza yardımcı olan hippi gelinlik modelleri; zevkinize, vücut hatlarınıza, düğün yapacağınız yere uyum sağlayacak ve kendinizden bir parça taşıyıp ruhunuzu yansıtabileceğiniz türleriyle düğün gününüzde o mükemmel gelinliği gururla üzerinizde taşımanızı sağlıyor. Genellikle rahat hareket edebileceğiz türde tasarlanan bu gelinlikler, sizlerin düğününüzde en doğal halinizle, zorlanmadan çok rahat bir şekilde hareket edebilmenizi ve keyif alabilmenizi amaçlıyor. pinar-bent-hippi-gelinlik (1) Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kumsal Düğünü İçin İdeal Kısa Hippi Gelinlikler

hippie-gelinlik-tasarimlari (1)

Havaların ısınmasıyla birlikte gerçekleşecek düğün sayıları hızla artıyor. Denizi, kumu, güneşi seven gelin ve damat adayları için oldukça ideal olan kumsal düğünü hem rahat hem de huzurlu bir ortam olması yüzünden son moda düğünler içerisinde yer alıyor. Siz de eğer kumsalda bir düğün gerçekleştirecekseniz kısa hippi gelinlikler konseptinize oldukça uygun. hippie-gelinlik-tasarimlari (2) Eteklerinizi toplamadan rahatça dans edebileceğiniz ve dilediğiniz gibi koşturabileceğiniz kısa hippi gelinlik modelleri içerisinden dilerseniz en sadesini ve beyazını seçebilmeniz mümkün. Üst tarafı vücudunuza oturan bu gelinlikler ince askıyla sizi destekleyerek hafif volanlı alt kısmı ile de siz gelin adaylarına hareketlilik imkanı sağlıyor. Bu çeşitler arasında sade bir kumaştan üretilen kısa gelinlikler doğallığı ile güzelliğinizi ön plana çıkartarak konseptinize uygun keyifli bir düğün geçirmenizi sağlıyor. hippie-gelinlik-tasarimlari (3) Bir diğer gözde kısa hippi gelinlik modeli de üstü dantelli altı tül gelinlik; küçük romantik dokunuşlarla gelinliğinizi daha güzel bir görünüme kavuşturuyor. Üst kısmı dantelle süslenen bu gelinlikleri dilerseniz arka kısmını açık olarak da seçebilmeniz mümkün. Uygun bir çiçek taçla bütünleyeceğiniz gelinliğiniz, romantik bir kumsal düğünü yapmanıza imkan sağlayarak, sizi çok daha natürel ve güzel bir gelin yapıyor. Arzunuza göre, dantel parçalarından kendinize taç ya da bileklik yaparak kumsal düğününüzün konseptine daha uygun bir gelin olabilirsiniz.

Kır Düğünü İçin Pratik ve Hafif Hippi Gelinlikler

hippie-gelinlik-tasarimlari (4)

Ağaçlara kaplı, minik ışıklarla süslenmiş bir ortam, bol oksijen ve elbette müthiş çiçek kokuları, kocaman ağaçlar kır düğününün olmazsa olmazlarındandır. Hippi gelinlikler ise, bu ortam için belki de en güzel gelinlik modeli. Adeta düğününüzün içinde ışıldamanıza sebep olacak hippi gelinlik modelleri içerisinde yer alan çiçekli gelinlikler sizi düğününüzün çiçeği yaparak ortamla mükemmel bir uyum içerisinde olmanızı sağlıyor. hippie-gelinlik-tasarimlari (5) İster kısa ister uzun olarak seçebileceğiniz bu gelinlikler çiçek desenli özenle işlenmiş kumaşları ile sizi düğününüzün çiçek gelini yapmayı amaçlıyor. Birbirinden şık ve sade çiçekli hippi gelinlikler dantelli ve tüllü seçenekleri ile sizlere alternatifler sunuyor.Eğer uzun bir gelinliği tercih ediyorsanız, çiçekli hippi gelinlikleri uzun ya da kısa kollu, sırtı dekolteli seçenekleri ile sizlere çeşitlilik sunuyor. hippie-gelinlik-tasarimlari (6) Çiçekli desenlerinin gelinliğin tamamını kaplaması, gelinliğin kolları ile bütünlük sağlaması sizi kır düğününüzün mükemmel hippi gelini yapıyor. Bir buketle veya tacınızı yapraklar ve çiçeklerle renklendirebilir, size salaş ve rahatlığının yanı sıra mükemmel bir görüntü veren çiçekli gelinliğiniz ile romantik düğününüzün tadını çıkarabilirsiniz. Sırtı açık hippi bir model tüm bunlara çekicilik de katacaktır.

En Güzel Hippi Gelinlik Modelleri

hippie-gelinlik-tasarimlari (7)

Konforu ve duru bir güzelliği seven gelin adayları için hepsi birbirinden güzel ve farklı en güzel hippi gelinlik modelleri içerisinde bulunan gelinliklerden tarzınızı en iyi yansıttığını düşündüğünüz gelinliğinizi seçerek, mükemmel düğününüzün tadını çıkarmaya hazır olun. Size en özel seçenekleri sunduk. hippie-gelinlik-tasarimlari (8) Son zamanlarda oldukça popülerleşen hippi gelinlikler, açık alandan deniz kenarına, otantik ve tarihi kapalı alanlara kadar birçok düğün mekânı için tercih ediliyor.  Sade bir güzelliğin temsilcisi hippi gelinlikler, gerçekleştireceğiniz düğününüzün unutulmaz bir parçası olarak uzun süre akıllarda kalacak. İşte en güzel hippi gelinlik modelleri:

Dantelli ve İşlemeli Hippi Gelinlikler

hippie-gelinlik-tasarimlari (9)

Eğer gelinliğim geçmişin hippilerinden de bir parça taşımalı diyorsanız dantelli hippi gelinlikler, aradığınız vintage ruhunu vücudunuzla birleştirerek kusursuz bir görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor. Geçmişteki birçok öncü hippinin de kıyafetlerinde daima kullandığı dantel, gelinliğinizle birleşerek hippi ruhunu en iyi şekilde yansıtmayı amaçlıyor. Ustalıkla işlenen dantelli kumaşlar, kimi zaman gelinliğin üst kısmında kimi zaman ise tamamını kaplayacak şekilde tasarlanıyor. Küçük boncuklarla da renklendirilebilen dantelli gelinlikler, hippi ve vintage ruhunu yakalamanıza yardımcı oluyor. hippie-gelinlik-tasarimlari-10 Sadece gelinliğin üstünün sırf dantelden oluştuğu modeller iplerle ve boncuklarla bütünleşerek hippi ruhunun salaş ve doğal görümünü yansıtıyor. Alt kısmı sade bir kumaştan üretilen bu gelinlikler berrak bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyor. Dilerseniz üzerinize örteceğiniz, gelinliğinizle uyumlu bir şal ile düğün akşamınıza bohem konseptle uygun sıcacık şıklık katmanız mümkün. Duru güzelliği ile sizleri büyüleyecek dantelli hippi gelinlikler arasından kendi vücut hatlarınıza ve tarzınıza en uygununu seçebilirsiniz. Arzu ettiğiniz görünümü mükemmelleştirebilirsiniz. hippie-gelinlik-tasarimlari (11) Hippi gelinlik modelleri içerisinde yer alan bir diğer favori seçeneğimiz işlemeli hippi gelinlikler. Tül ya da şifon gibi kaliteli hafif bir kumaş üzerine incelikle işlenen modeller büyüleyici. Harika bir görünüme sahip bu sıra dışı işlemeli gelinlikler, geçmiş ile günümüzü harmanlayarak bir yandan düğün için oldukça modern bir görünüme sahip. hippie-gelinlik-tasarimlari (12) Son zamanlarda birçok gelin adayı işelemeli gelinlikleri tercih ediyor. Hippi doğallığı ile birleşerek siz gelin adaylarına mükemmel bir uyum ve rahatlık sağlıyor. Askılı ya da uzun kollu olarak seçebileceğiniz işlemeli hippi gelinlikler de seçenekler arasında. Tercihinize uygun olarak düğününüzü daha da güzelleştirmek için sizleri bekliyor. Bu tarzın en sade ancak göz alıcı modellerinden biri:

Üste Oturan Uzun Hippi Gelinlikler

hippie-gelinlik-tasarimlari (13)

Son moda trendler içerisinde olan üste oturan ve uzun hippi gelinlik modelleri vücudunuzu sararak vücut hatlarınızı ortaya çıkartıyor. Genelde dantelle ve boncuklarla işleniyor. Uzun gelinlikler hippi tarzınızı üste oturan modeli ile yansıtarak duru ve çekici bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. hippie-gelinlik-tasarimlari (14) Tamamının dantelden oluştuğu modeller iç astarı ile desteklenerek uzun kollu ya da kısa kollu seçenekleri ile sizlere alternatifler sunuyor. Hayalini kurduğunuz o muhteşem günde şık ve sade bir görünümü üste oturan uzun gelinliğiniz aracılığıyla yakalayıp herkesi büyülemeye hazır olun. Bu modelde eski dantellerden faydalanılmış: hippie-gelinlik-tasarimlari (15) Tül hippi gelinlik modelleri size salaş bir görünüm kazandırarak çok rahat bir şekilde hareket etmenizin garantisi. Tülün zarif ve şık yapısı aynı zamanda hippi ahengiyle birleşerek eşsiz bir sunum sergiliyor. Uzun ya da kısa olarak seçebileceğiniz tül gelinlikleri, tamamen tülden ya da bir kısmı tül modellerden de seçebilmeniz olanağı var. Hippi esintilerini yakalamak için belki de tam olarak ihtiyacınız olan üst kısmının vintage ruhuyla işlendiği dantelden ve alt kısmının tülden oluşan modeller! Böylelikle iki hippi modelini bir gelinlikte birleştirerek mükemmel bir görünüme kavuşabilirsiniz!

Gerçek Moda: Renkli Hippi Gelinlikler

hippie-gelinlik-tasarimlari (18)

Hippi kültürünü derinden yaşayan bir gelin adayı iseniz, farklılığınızı ve marjinalliğinizi gelinliğinize yansıtmak istiyorsanız renkli hippi gelinlik modellerini seçebilirsiniz. İçerisinde bulunan dilediğiniz renge uygun gelinliği seçerek düğününüzde özgün bir hava yaratmanız mümkün. hippie-gelinlik-tasarimlari (17) Ne de olsa hippi demek renk demek! Birbirinden farklı renk tonları ve kumaş alternatifi ile size çeşitlilik sağlayan renkli gelinlikler mevcut. Alışılagelmişin dışında bir gelinlikle düğününüzün uzun süre konuşulmasına ve hayranlık dolu muhabbetlere de sebep olacak. Düğününüzde farklı bir şeyler yaratmak, kendi özgünlüğünüzden bir parça sunmak istiyorsanız renkli hippi gelinlikler tam size göre. Hem hippi kültürünü düğününüze yansıtarak hem de sizin için en ideal olanı. Gelen konuklarınıza sergileyerek mükemmel bir düğünü gerçekleştirmeniz çok kolay! Bu muhteşem renklerdeki gelinliği büyük bir gururla ve zevkle üzerinizde taşıyarak düğünüzden çok daha büyük bir keyif alabilirsiniz. Sizce hangisi daha hippi? Hippi Gelinlik Modelleri Hele ki eşiniz böyle bir damatlık giyecekse, bu modellerin sizin işinize bir hayli yarayacağını umut ediyoruz! :)

İlgili Makaleler

0
%