kravatli-damatlik-modelleri-08
kravatli-damatlik-modelleri-08

Kravatlı Damatlık Modelleri

Evlenmek ve sonsuza kadar sevdiğiniz insanla mutlu mesut yaşamak. İşin özünde ne masal, ne de rüya. Günümüzde evlenirken sadece gelinler değil, damatlar da göz kamaştırmak istiyor ki bu yazıda gözde  kravatlı damatlık modelleri hakkında değişik alternatifler bulacak ve kendinize en uygun olanı tercih edeceksiniz. Kravatlı Damatlık Modelleri Kiğılı'nın bu damatlık modeli zamansız bir model ama üstteki fotoğrafa çok benzeyen Beymen damatlık, Vakko damatlık ve de Network damatlık modelleri arasında da karşımıza çıkabiliyor. Zaten kravatlı damatlık modelleri ve fiyatları damatlığın modeline, kullanılan malzemeye ve elbette markasına göre değişiklik gösteriyor ama üstteki model her kesime hitap edecek tarzda olan, modası geçmeyecek modeller arasında yer alıyor. Kravatlı Damatlık Modelleri Kiğılı'dan başka bir kravatlı damatlık modeli karşımızda.

Nasıl Bir Damatlık?

Kravatlı Damatlık Modelleri Kip markasına ait bu modeli rahatlıkla düğün gününde tercih edebilirsiniz.

Damatlıkta papyon mu kravat sorusu sıkça damatların karşısına gelen sorular arasındadır. Bir diğer benzer soru insanların karşısına damatlık kravat fular takımı nasıl olmalıdır olarak çıkar ki burada hemen insanlar ünlülerin ne tip kravatlı damatlık modelleri kullandığına bakar.  Örneğin arama motorlarında genç kızların gözdesi olan iki ünlü insan Kenan Doğulu damatlık ve Burak Özçivit damatlık sıkça araştırılmaktadır. Kravatlı Damatlık Modelleri Gerçek bir düğünden kesit...  Rebecca Yale Photography Üstte yer alan damatlık gömlek kravat modeli klasik kravatlı damatlık modelleri içinde sayılabilecek bir tasarım değil. Ama bütün olarak bakıldığında ortaya çıkan görünüm  bunun yanında sıradan kalır dedirtecek kadar iddialı olan bir model. Dahası kravat ve çiçeğin rengi böylesi bir takımın açık ara fark yaratmasını sağlıyor. İnsan bu modele bakınca damatlık kravat modelleri için arayışa girmeye gerek duymuyor sanki değil mi? Kravatlı Damatlık Modelleri Marka: Kip

Farkını Açık Araya Ortaya Koymak İsteyenlere

Kravatlı Damatlık ModelleriBu çizgili desenli kravatlı damatlık modelini DH Gate'den inceleyebilirsiniz.

İnsan bu takımı nasıl anlatacağını, nereden başlayacağını bilemiyor açıkçası. Hani siz ya da müstakbel eşiniz damatlık olarak bu modeli tercih ederse içinde nasıl olurdum, ya da nasıl olurdu diye düşünmeden edemiyor değil mi? Bu takım damatlık yelek kravat modelleri içinde benzersiz bir yere sahip. Kravatlı Damatlık Modelleri Altınyıldız markasına ait siyah beyaz desenli kravatlı damatlık modeli... Siyah kravatlı damatlık modelleri çok özel bir yere sahip olacak, adeta nesillerden nesillere geçecek olan bir model. Dededen toruna derseniz bir de köstekli saat eklerseniz bu iş tamamdır sanki. Tabi bu işe müstakbel eşiniz ne der onu da artık siz düşünün damat adayları.

Tam Bir Asilzade Havasında

Kravatlı Damatlık ModelleriDH Gate'den bulabileceğiniz asil bir duruşa sahip kravatlı damatlık modeli karşımızda.

Yine bir klasik. Damatlık kravat modelleri içinde bu kravatı başka bir yere koymak gerekiyor sanki. Karşımızda İngiliz prenslerinden birinin düğününde giydiği damatlığa benzeyen bir model var karşımızda. Kravatlı Damatlık Modelleri Altınyıldız damatlık modelleri içinde de böylesi sizi tepeden tırnağa asil ve benzersiz gösterecek modellere rastlamak mümkün. Keza son yılların gözde markaları arasında yer alan DS damat damatlık modelleri içinde de böylesi elegance kravatlı damatlık modelleri var. Kravat dokusu ve puantiye deseni ile modern hem de aynı zamanda asil görünmek isteyen erkekler için ideal.

Erkekler de Düğünden Kaçmak İsteyebilir!

Kravatlı Damatlık ModelleriKırmızı kravatlı bu damatlık modelinin markası: Damat Tween

Sadece gelinlerde mi düğün korkusu var sanıyorsunuz? Elbette damatlarda da böylesi bir sorun olabilir ve onlar böylesi muhteşem ince kravatlı damatlık modelleri içinden en benzersiz olanı giyse bile mavi bisikletine binip bulut olmak isteyebilir. Kravatlı Damatlık Modelleri Lacivert kravatlı kırmızı damatlık modelini Ali Express'ten inceleyebilirsiniz. Aman gelinler dikkat! Sevdiğiniz beye uçmaları için kanatlar verirken, geri dönmeleri için de sebepler verin ki düğünler damatsız kalmasın. Rana Arıbaş

İlgili Makaleler

0
%