Pelerinli Gelinlik Modelleri

Düğününüzde salona ilk girdiğiniz an dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız pelerinli gelinlik tabiri caizse, sizin için biçilmiş kaftan. Kır, havuz başı veya düğün salonu hiç fark etmez. Düğününüzü nerede yaparsanız yapın, siz yürürken arkanızdan süzülen pelerinle kendinizi prenses gibi hissedeceksiniz. Gelinlik ve Moda Evlerini Keşfetmek İçin Tıklayın Pelerinli gelinlik modelleri özel hissetmenizi sağlayarak, gece boyu motivasyonunuzun yüksek kalmasına yardımcı olacağına emin olabilirsiniz. O uçuş uçuş kumaşın verdiği his, kimin özgüvenini yükseltmez ki! Değil mi? Bu yazımızda size ilham olabilecek birkaç pelerinli gelinlik modelini paylaşacağız. Hangi gelinlik modelinin hangi vücut tipine uygun olduğunu, pelerinli gelinlik ile hangi saç modelinin daha uygun olduğunu anlatacağız. En trend pelerinli gelinlik modellerini inceledikten sonra, gelinlerimizin en çok merak ettikleri konuya geleceğiz. Yani, evet hepsi çok hoş fakat bu pelerinli gelinliklerin fiyatları nedir? Ne kadar bütçe ayırmak gerekir? Şimdi, hazırsanız en trend pelerinli gelinlikleriyle başlayalım. pinar-bent-gelinlik-tasarim (4) Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Pelerinli Gelinlik Modelleri

pelerinli-pinar-bent (1) Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Gelinlik trendleri her yıl değişse de yerini koruyan demirbaşlardan biri, pelerinli gelinlik modelleri.  en trend pelerinli gelinlik modelleri arasında sizin için uygun olabilecek tüm modelleri tek tek göstereceğiz. Her tarza her bedene uygun, pelerinli gelinlik modellerini inceleyeceğiz. Pelerin genellikle uzun olarak bilinir ve hayal edilir. Bilinenin aksine üç çeşit uzunluğu vardır; uzun, orta ve kısa. Pelerinli Gelinlik Modelleri Hangi uzunlukta bir pelerin seçeceğinize; vücut tipiniz, gelinlik modeliniz ve elbette ki kişiliğinize göre karar vermelisiniz. Hangisini seçerseniz seçin sizi mutlu edecek gelinliği mutlaka bulacaksınız. Pelerinli gelinliklerin tasarımlarının sınırlı olduğunu düşünebilirsiniz. Pelerin denilince çoğu kişinin aklında tek bir resim canlanır. Fakat inanın ki her tarza ve vücut tipine uygun, beğeneceğiniz çeşit çeşit modeller var. Pelerinli Gelinlik Modelleri

Tesettürlü Pelerinli Gelinlik Modelleri

Pelerinli Gelinlik Modelleri Tesettürlü pelerinli gelinlik modelleri de mütevazi bir düğün isteyenlerin tercih edebilecekleri seçeneklerden biri. Pelerinler, kapalı gelinlik modellerine zerafet katıyor. Siz yürürken belinizden yere kadar uzanan pelerin sayesinde, misafirler sizin beyaz bir kuğu gibi süzülüşünüzü izleyecekler. Pelerin illa omuzdan başlamak zorunda değil. Pelerini omuzdan kullanabileceğiniz gibi tercihen belden itibaren de kullanabilirsiniz. Pelerinin boyunu uzatıp kısaltmakta yine size kalıyor. Omuz altına kadar gelen kısa modelleri, bele kadar gelen orta boy modelleri veya yerlere kadar uzanan uzun modelleri tercih etmek tamamen sizin zevkinize kalıyor. Pelerinli Gelinlik Modelleri Tül, güpür ve taş işlemelerinin bir araya geldiği bu kapalı gelinliği gösterişli bir gelinlik istiyorsanız gözden kaçırmamalısınız. Ama tabi ki en önemlisi de içinde kendinizi rahat ve mutlu hissetmeniz. Unutmayın bu sizin geceniz.

Pelerinli Balık Model Gelinlik

Pelerinli Gelinlik Modelleri Simetrik taşların işlendiği gösterişli bir gelinlik olmasının yanında, kısa boy pelerin tercihi de gelinliğe zarif bir görünüm katıyor. Bu, pelerinli balık model gelinlik her gelinin gözdesi olabilecek potansiyele sahip. Fakat balık modelin, armut tipi vücuda sahip kadınlara daha uygun olduğunu da göz ardı etmemek lazım. Pelerinli Gelinlik Modelleri Çünkü balık modelin özelliklerinden biri üzerinize oturan bir yapısı olması ve maalesef bel kısmı kalın elma tipi kadınlarda pek hoş bir görünüm olmuyor. Yine de siz kendinize yakıştırıyorsanız ve o gelinliği çok sevdiyseniz, tabi ki balık model giyebilirsiniz. Neticede önemli olan sizin beğenmeniz ve kendiniz rahat hissetmeniz. Eğer taş işlemeli yoğun bir gelinlik giyecekseniz, takı seçiminde küpe veya yüzük gibi minimum seviyede takı takarak bütünlük sağlayabilirsiniz.

Pelerinli Dantelli Gelinlik

Pelerinli Gelinlik Modelleri Pelerinli dantelli gelinlik modelleri bu yazın yükselen trendleri arasında yer alıyor. Dantelli bir pelerin seçtiyseniz gelinliğiniz daha sade olması ya da gelinliğin belirli yerlerinde özellikle de etek ucunda dantel olması çok daha hoş olacaktır. Tül üzerine dantel işlemeli pelerin, gelinliğiniz için çok şık bir detay olacaktır. Saçınızı dağınık veya sıkı bir topuz yaparak, bu güzel detayı da daha belirgin bir hale getirebilirsiniz. Pelerin orta boylu olduğu için takı seçerken bileklerinizi ve boynunuzu boş bırakmanız, onun yerine sade küpeler tercih etmeniz, kalabalık ve karışık bir görünümden sıyrılarak daha çok parlamanıza yardımcı olur. Pelerinin orta boy olması balık etli veya büyük beden kadınların fazlalıklarını örtmesi için de doğru bir tercih olacaktır.

Prenses Model Pelerinli Gelinlikler

Pelerinli Gelinlik Modelleri Prenses gibi hissettiren gösterişli, prenses gelinlikler… Dikkat çekici prenses model gelinlikle, hem daha asil hem de biraz daha gösterişli olmak istiyorsanız, prenses model pelerinli gelinlikler tam size göre. Prenses model pelerinli bir gelinlikle gece boyunca dikkatleri üzerinizde tutacağınıza garanti verebiliriz. Bu model gelinliklerin kalıbı çok belirgin olduğu için belirli vücut tipine sahip kadınlara daha uygun. Pelerinli Gelinlik Modelleri Prenses gelinlikler beli ince olan armut tipi kadınlar için çok uygun bir model. Prenses modelde etek kısmı kabarık ve uzun boylu olduğu için kısa boyluysanız platform ayakkabı giyerek, ayakkabıyı göstermeden boyunuzun uzun gözükmesini sağlayabilirsiniz. Malum gecenin ilerleyen saatlerinde yorgunluk belirginleşmeye, gelinlik ağırlaşmaya başlıyor. Ama pelerinin çıkarılabilir olması sayesinde gecenin ilerleyen zamanlarında pelerini çıkarabilir, daha rahat ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Pelerinli Gelinlik Fiyatları

Pelerinli Gelinlik Modelleri Şimdi en merak edilen kısma geldik. Yukarıdaki modellerden çok beğendikleriniz var ama “acaba bütçeme uygun mu?” diye düşünüyorsanız, pelerinli gelinlik fiyatlarını alt üst edeceğimiz bölüme geldik. Pelerinli gelinlik modellerinin fiyatları semtlere ve firmalara göre çeşitlilik gösteriyor. Örneğin Nişantaşı’ndaki mağazaları gezdiğinizde fiyatlar size biraz uçuk gelebilecekken, Üsküdar’daki gelinlikçilere bakarsanız biraz daha bütçenize uygun gelinlikler bulabilirsiniz. Ayrıca pelerininizden duvağınıza kadar kullanılacak kumaş çeşidinin de gelinlik için ayırdığınız bütçenin artıp azalmasında rol oynayan, önemli faktörlerden biri olduğu gerçeğini unutmayın. Aynı şekilde gelinliğe işlemek istediğiniz kumaşlarda fiyatları etkiliyor. Pelerinli Gelinlik Modelleri Mesela fransız danteli kullanmak isterseniz fiyatın bir miktar yükseldiğini fark edersiniz. Yine de biraz gezip, araştırarak kendi bütçenize uygun pelerinli gelinlikleri bulmanız mümkün.Gördüğünüz gibi her bütçeye uygun, alabileceğiniz pelerinli gelinlik mevcut. Yeter ki siz birini seçin ve içinde mutlu hissedin. Sonuçta önemli olan kendi vücut tipinize, kendi ruhunuza uygun olan gelinliği bulmak ve rahat hissetmek. Eğer kafanız karıştıysa ve model seçmekte zorlanıyorsanız, beğendiğiniz bir pelerinli gelinliği, en azından denemelisiniz. Çünkü dikkat çekecek modellerden birinin de pelerinli gelinlikler olacağını biliyoruz. Pelerinli Gelinlik Modelleri Son bir hatırlatma daha yapalım, giymek için pelerinli bir gelinlik seçerseniz, görünüşünüzü dengelemek adına toplu bir saç yapmayı unutmayın. Gelinliğiniz sadeyse daha dağınık bir topuz, daha gösterişli ve işlemeliyse sıkıca toplanmış bir at kuyruğu veya sıkı bir topuz yaptırabilirsiniz. Pelerinli Gelinlik Modelleri
Pelerin denilince akla ilk gelenler upuzun pelerinler olsa da, size pelerinlerin çok çeşitli olduğunu ve farklı modelleri olduğunu gösterdik. Uzun, orta boy veya kısa, omuzlardan veya belden başlayan, işli veya sade, tül veya dantelli birçok seçenek mevcut. Sizi adeta bir süper kahraman bir prenses gibi hissettiren bu pelerinli gelinliklerden en çok hangisini beğendiniz?
Size ilham veren, aynısı olmasa da bir benzerini tasarlatmayı düşündüğünüz gelinlik hangisi? Sitemizdeki diğer yazıları da okuyarak farklı modeller hakkında bilgi alabilirsiniz. Merak ettikleriniz varsa bize yorum yazmaktan çekinmeyin, şimdiden mutluluklar. Pelerinli Abiye ve Nişanlık Modelleri sayfamıza da göz atmanızı tavsiye ediyoruz!

İlgili Makaleler

0
%