sade-dugun-davetiyesi-08
sade-dugun-davetiyesi-08

Sade Düğün Davetiyesi Modelleri

Hayallerinizin gerçekleşeceği bu en özel gününüzde size eşlik edecek insanları düğününüze şık ve sade düğün davetiyesi ile davet etmek belki de en önemli ayrıntılardan biridir. Her daim hatırlanacak bu günde yanınızda görmek istediğiniz sevdiklerinize, sade ve şık bir düğün davetiyesi vererek onları heyecanlandırabilirsiniz. Bu yazımızda, sade ve şık düğün davetiyeleri nasıl olmalı? sade düğün davetiye sözleri ve yazıları nelerdir? gibi kafa karışıklığınızı ortadan kaldıracak birçok soruya cevap bulabilir, en sade düğün davetiyeleri ve sade düğün davetiye örneklerinin en zengin çeşitlerini görebilirsiniz. Sade Düğün Davetiyesi Sade ve şık düğün bir düğün davetiyesi bulmak son dönemde iyice zorlaştı. Eskiden sayılabilir seçenek var iken ve davetiyelerin bir kenara atıldığını da düşünürsek bu konu üzerinde çok durulmuyordu. Ancak şimdilerde düğün davetiyeleri ile ilgili seçenekler epey çoğaldı ve artık bizde davetiyemizin bir kenara atmaya kimsenin kıyamayacağı kadar güzel ve anlamlı olsun istiyoruz. Haydi kafamızı yığınla davetiye çeşitleriyle karıştırmadan sizi yansıtacak en sade ve şık bir düğün davetiyesi nasıl olurmuş görelim. Sade Düğün Davetiyesi Düğünümüz herkesten farklı olsun, ve her ayrıntısıyla sizi yansıtsın istiyorsak buna ufak bir detay gibi görünen ancak misafirlerinize düğün hakkında bir fikir vereceği davetiyelerden başlamak gerek.

Sade ve Şık Düğün Davetiyeleri

Sade Düğün Davetiyesi

Öncelikle hayal kurmanızı istiyoruz. En sevdiğiniz renkleri düşünün, düğününüzün bir rengi olsun. Bu konsept renkler hem işinizi kolaylaştıracak hem de bir ahengi ve bütünlüğü yansıtacak. Soft renkler, pudra pembeleri, gold detaylar özellikle son dönemlerde çokça kullanılmakta. Sizde tarzınızı yansıtan, baktıkça o günü tekrar tekrar yaşayacağınız bu davetiyeyi en doğru şekilde seçmelisiniz. Ayrıca bu seçimde sade ve şık davetiyesini alan kişi de kendini en az sizin kadar değerli hissetmeli. Evet şimdi en az sizin kadar zarif ve en sade düğün davetiyesi seçmek için hayal kurmaya başladık ve renkler de düşünüldüyse haydi artık şimdi seçeneklere göz atmanın vakti geldi. Sade Düğün Davetiyesi Son zamanlarda kullanılan çiçek desenli, modern davetiyeleri de unutmadık elbette ve sizler için buraya birkaç örnek bıraktık. Hem sade ve şık hemde mis gibi kokusunu duyacak kadar göze hitap eden davetiyeleri aşağıda bulabilirsiniz.

Sade Düğün Davetiye Sözleri

Sade Düğün Davetiyesi

Sizde düğün davetiyelerindeki klişe sözlerden sıkıldınız biliyoruz. Uzun uzun manilerle, şiirlerle davetiyenizi bir destan gibi doldurmak yerine sade düğün davetiye sözleri ve yazıları arıyorsanız okumaya devam edin. Düğününüzün habercisi olan davetiyelerin artık daha sade ve zarif olmasını istiyorsak en az davetiyenin görselliği kadar içeriğinin de önemi var. O gün yanınızda görmek istediğiniz insanı davet edecek en sıcak ve en samimi sözünüz ne olmalı? Sade Düğün Davetiyesi Aşağıda sizler için seçtiğimiz esprili, samimi ve orijinal düğün davetiyesi sözlerini bulabilirsiniz: “Gelin dostlar gelin! kalbimizde düğün var!” “Sevgili dost, bu en güzel günümde yanımda ol!” “Evleniyoruz! Mutluluğumuzu paylaşmaya davetlisiniz!” “Evleniyoruz! Bu özel günümüzde bizimle olursanız çok seviniriz.” “Hayatımızın bu en anlamlı gününe sizde davetlisiniz!” “Evleniyoruz! Sizleri de aramızda görmek istiyoruz!” “Biz evleniyoruz! Ve sizleri de aramızda görmek isteriz.” Daha fazla seçenek için ise "Düğün Daveti Sözleri" yazımızı inceleyebilirsiniz. Daha akılda kalıcı, esprili sözler veya romantik sözler de davetiyeyi alan kişide izler bırakacaktır. Bu yüzden davetiyenin içeriğinin detaylıca düşünülmesi gerekir. Ancak sade düğün davetiyesi sözleriyle daha az kelimeyle daha çok anlam ifade edebilir ve kendinize özgün bir davetiye ortaya çıkarabilirsiniz.

Sade Düğün Davetiye Örnekleri

Sade Düğün Davetiyesi

Buraya kadar kafamızda bir şeyler oluştu. Renkler tamam, konsept tamam, sade ve şık düğün davetiyesi nasıl olmalı? Bu da tamam. Çiçek desenli veya desensiz, modern geometrik şekilli veya daha düz şekiller. Sonrasında da davetiyenizde kullanacağınız sade düğün davetiyesi sözleri ile ilgili kararlar da verildi. Şimdi ise işin en eğlenceli kısmına geldik. Hayal dünyanızı renklendirecek, sizlere yaratıcı fikirler verecek sade ve şık düğün davetiyelerinin birbirinden güzel örneklerini buraya bırakıyoruz. Modeller hakkında daha fazla fikir sahibi olmak isterseniz sizleri Düğün Davetiyesi Modelleri yazımıza da bekleriz. En güzel gününüzü duyuracak davetinizi siz nasıl tasarladınız? Hangi renkleri kullandınız? Haydi bizimle görüşünüzü paylaşın ve herkese ilham olun. Cahide Gürkaplan

 • User default avatar

  Ece su

  Yazınız için teşekkür ederim çok yardımcı oldu gelecek ay ortasında düğünüm var davetiye seçimim kolay olacak sayenizde ❤

 • User default avatar

  Berrin

  Faydalı teşekürler

 • User default avatar

  Ece su

  Faydalı teşekkür

 • User default avatar

  Süreyya

  Cahide haniiim ? bu yazınız niçin teşekkür ediyorum işe nerden başlamam gerektiği konusunda yardımcı oldunuz??

İlgili Makaleler

0
%