transparan-gelinlik-modelleri-09
transparan-gelinlik-modelleri-09

Transparan Gelinlik Modelleri

Düğün gecenizi oldukça iddialı bir hale getirmek ister misiniz? Tüm gözler zaten gelin olarak sizin üzerinizdeyken, daha da iddialı bir hava katmak sizin elinizde. Transparan gelinlik modelleri ile geceye adeta damga vurabilirsiniz. Gelinlere tamamen seksi bir hava katan transparan gelinlik modellerinden daha iddialı bir tasarım bulamazsınız. Gelinlik ve Moda Evlerini Keşfetmek İçin Tıklayın pinar-bent-transparan (2) Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Eskiden ülkemizde çok yaygın olmayan bu modeller, artık en çok tercih edilen gelinlik tasarımların arasında yer alıyor. Seksi gelinlik modelleri içerisinde yer alan transparan gelinlik modelleri ile hem müstakbel eşinizi hem de misafirleri büyülemek gibisi yok. Birçok seçeneği bulunan transparan gelinlik modellerinin en büyük avantajı ekstra dekolteye gerek kalmaması. pinar-bent-transparan (1) Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Çok kapalı bir yandan da oldukça dekolteli hava katan transparan tasarımlar, ilginç ve farklı modelleri harmanlıyor.Transparan gelinlik modellerinin popüler hale gelmesinin en önemli sebebi Victoria’s Secrets. Transparan Gelinlik Modelleri Son dönemlerde tüm gelinlik defilelerinde transparan modellere ağırlık veren marka sayesinde gelinler de bu tasarımlara daha yakın hissediyor. Farklı tasarımlarla hazırlanan ve her modelde bulunabilecek transparan gelinlikler bulunuyor. Transparan gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen transparan balık gelinlik, transparan kollu gelinlik, üstü transparan gelinlik modelleri oluyor. Gelinlerin son dönemlerde en çok tercih ettiği dantel işlemeleri de transparan gelinlik modelleri içinde ön plana çıkıyor.

Transparan Balık Gelinlik

Transparan Gelinlik Modelleri

Transparan balık gelinlik, son dönemlerin en popüler iki tasarımını bir araya getiriyor. Gelinlerin en çok tercih ettiği balık modeller, transparan bir yapıyla süslenerek düğünleri taçlandırıyor. Transparan balık gelinlik modellerinde en çok tercih edilen, eteğin genişlediği yerden itibaren bacakların gözükecek şekilde transparanlık eklenmesi. Transparan Gelinlik Modelleri Gelinler bu modeller sayesinde, vücut formuna göre bacaklarını daha da serbest bırakabiliyor. Bir diğer model ise üst kısmın transparan olması. İster tam ister yarım transparan olacak şekilde tasarımlar bulabilirsiniz. Balık transparan gelinlik modellerinde son seçenek de yaka kısmı oluyor. Bu modellerde tamamen kapalı ve uzun kollu ya da göğüs kısmı transparan modelleri tercih edebilirsiniz. Transparan Gelinlik Modelleri Tam kapalı modellerde genelde göğüs formunda itibaren tamamen transparan bir yaka ve uzun kol tasarlanıyor. Yarım transparan balık gelinlik modellerde de göğüsten sadece boyun kısmına eklenen transparan bölümü dilerseniz dantel işlemeleri ile süsleyebilirsiniz.

Transparan Kollu Gelinlik

Transparan Gelinlik Modelleri

Son yıllarda gelinlik modasına hakim olan en önemli seçenekler arasında transparan kollu gelinlikler yer alıyor. Gelinlerin vintage modasına uygun bir havaya bürünmesi bu modellerle çok kolay. Hiçbir şekilde dekolte olmadan kullanabileceğiniz transparan kollu gelinlikler, her balıktan geniş eteklere kadar uygulanabiliyor. Transparan Gelinlik Modelleri Transparan kollu gelinlik modellerinde en ön planda yer alan derin göğüs dekoltesi oluyor. Göbek deliğine yakın inen derin göğüs dekoltesinden itibaren başlayan ve kollara kadar daracık uzanan transparan kumaş, farklı bir hava katıyor. Transparan kollu gelinlik modellerinin en önemli noktası da boyun ve omuz oluyor. yine göğüs kısmından başlayan transparan uzun kolların omuz ve boyun kısmı dantel ya da taşlarla işleniyor. Bu da tam bir prenses havası katıyor. Transparan Gelinlik Modelleri Omuz ve boyun kısmında kullanılan dantel işlemeleri transparan detaya özel bir detay ekliyor. Bu işlemeler genelde hafif kabarık etekli gelinliklerde taze bir görünüm yaratıyor. Uzun kollu transparan gelinlik modelleri için sırt kısmını tamamen boş bırakıp bu alanı dantel işlemeler için kullanabilirsiniz. Ön taraftan sade ama sırt kısmından kusursuz bir işleme ile seksi bir hava sizleri bekliyor.

Üstü Transparan Gelinlik Modelleri

Transparan Gelinlik Modelleri

Yaz gelini ve kır düğünü planlarınız arasında mı? O zaman üstü transparan gelinlik modelleri tam size göre. Bunaltan sıcak mevsimlerdeki kır düğünleriniz ya da balo gibi bir organizasyon hayal ediyorsanız mutlaka seksi olmanız gerekiyor. Üstü transparan gelinlik modelleri de tam bu etkiyi yaratmak için hazır. Üstü transparan gelinlik modelleri son dönemlerde çok tercih ediliyor. Transparan Gelinlik Modelleri Ön üst kısım, arka üst kısım ya da tamamen iki tarafın da görüneceği şekilde transparan gelinlik modelleri bulabilirsiniz. Hepsi de seksi ve ilginç hava katıyor. Tamamı transparan gelinlik modelleri genelde göğüs kısmını kapatan ince işlemeler ya da sütyen görünümlü olarak tasarlanıyor. Bu modeller, ince bel ve çok iri olmayan göğüsler için oldukça ideal. Bir diğer seçenek olan sadece önü transparan modeller çok tercih edilmese de göbek kısmını açıkta bırakıyor. Transparan Gelinlik Modelleri Vücut formuna göre bu model de tercih edilebilir. Sırt bölgesinin tamamen transparan olduğu modellerde de genelde işlemeler dikkat çekiyor. Omuz kısmından başlayarak işlenen ince dantel ya da taş işlemleri sade bir gelinliğin, bir anda çok farklı bir hava alması için en kolay çözüm. Kır düğünlerindeki ışık sistemine göre de transparan sırt kısmındaki işlemeler ön plana çıkıyor.

Tamamen Transparan Modeller

Transparan Gelinlik Modelleri

Transparan gelinlik modelleri içinde çok cesur tasarımlar da bulmak mevcut. Gerçekten seksi bir gelin olmak ve tüm şartlarınızı buna göre ayarlamak istiyorsanız, tamamen transparan modeller bulabilirsiniz. Bu modellerde öne çıkan noktalar, gelinler için vücudunda özel olan bölümlerin küçük işlemelerle kapatılması oluyor. Transparan Gelinlik Modelleri Geri kalan her yer ise transparan sayesinde seksi bir şekilde ön plana çıkıyor. Bu modellerde kesinlikle kusursuz bir vücut yapısına sahip olmak oldukça kritik. Tüm vücut hatları detaylı bir şekilde göz önüne seriliyor ve sadece transparanlık sayesinde başka hiçbir işleme ya da detaya gerek kalmıyor.

Transparan Gelinlik Modellerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Transparan Gelinlik Modelleri

Transparan gelinlik modelleri hem çok cesur hem çok seksi. Son dönemlerde popüler olmasına rağmen bir yandan da çok riskli. Vücut hatlarını diğer modellere göre daha çok çıkartan transparan gelinlik modelleri için bedeninizi iyi tanımanız gerekiyor. Buna göre de transparanlığın nerede olacağına karar verebilirsiniz. Vücudunun kusursuz ve ince bir yapısı varsa tam transparan modeller tam size göre. Transparan Gelinlik Modelleri Bir yandan omuzlarınız çok genişse de bu bölümlerde işleme olan modeller uygun olamayacaktır. Dar omuz yapısına sahip gelinler, derin göğüs dekoltesi ve omuzlardaki işlemeler ile daha yapılı görünebilirler. Bu da düğün gecelerini kendilerine daha güvenli ve cesur hale getirmesini sağlıyor. Transparan gelinlik modellerinde konsept de çok önemli. Herhangi bir düğün salonunda hazırlanan genel konseptlerde bu modeller fazla dikkat çekici oluyor. Transparan Gelinlik Modelleri Cesur bir gelin olduğunuzu her açıdan kanıtlamak transparan modeller ile çok kolay. Sade ama iddialı havası ile tahmin ettiğinizden daha seksi bir havaya bürünebilirsiniz. Hiç alışılmamış modeller arasında tercih yapmak, misafirlerinizi ve eşinizi de heyecanlandıracak. Sıcakların bastırdığı yaz düğünlerinde en önemli tercih olan transparan gelinlik modelleri, her tasarıma eklenebiliyor. Bu sayede de gelinler istedikleri tasarımlara transparan özelliği katabiliyor. İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir gelinlik modelini daha bırakalım; Kemerli Gelinlik Modelleri

İlgili Makaleler

0
%