yarim-balik-gelinlik-modelleri-03
yarim-balik-gelinlik-modelleri-03

Yarım Balık Gelinlik Modelleri

Sade ve şıklıktan yana bir gelin olmak istiyorsanız, yarım balık gelinlik modelleri tam size göre.

Hareket kolaylığını şık tasarımlarla birleştiren yarım balık modeller ile çok farklı bir havaya bürünebilirsiniz. Düğün gecenizi ya da nikahınızı rüküşlükten uzak, bir o kadar da şık hale getirebilirsiniz. Yarım balık gelinlikler geniş bir çerçevede tasarlanıyor. Gelinlerin istedikleri her tarzda yarım balık gelinlikleri bulmaları çok kolay. Gelinlik ve Moda Evlerini Keşfetmek İçin Tıklayın yarim-balik-pinar-bent (1) Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 2019 gelinlik kataloglarında da yer alan yarım balık modeller, farklı fiyat aralıklarını da barındırıyor. Bu özel geceyi yarım balık gelinlik modelleri ile farklı bir o kadar da güzel bir havaya dönüştürmek istemez misiniz? Yarım balık gelinlikler içinden seçim yapmanız biraz zor olabilir. Farklı tasarımlarla süslenen yarım balık gelinlikler ile rüyalarınızdaki tasarım sizin olabilir. yarim-balik-pinar-bent (2) Gelinliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Balık model kuyruklu gelinlik, askılı balık model gelinlik, sırt dekolteli balık model gelinlik, taşlı balık model gelinlik seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde çok popüler olan yarım balık gelinlik modelleri sayesinde, gecenizi büyük bir rahatlıkta geçirebilirsiniz.

Rahatlığın Adresi Yarım Balık Gelinlik Modelleri

Yarım Balık Gelinlik Modelleri

Balık model gelinlikler çok şık bir görüntü yaratsa da hareket alanını kısıtlıyor. Gelinlerin gecelerini kısıtlı alanda geçirmesine sebep olan balık gelinlik modellerinin en iyi alternatifi yeni moda. Hem bu tarzın şıklıkla birleşmesini hem de hareket alanı yaratmasını sağlıyor. Rahatlığın adresi olarak da tanımlanabilen yarım balık gelinlikler birçok seçenek sunuyor. Tam balık modeller bacak kısmını tam sardığı için yürürken ya da dans ederken hareketleri kısıtlıyordu. Yarım balık gelinlikler ise kalçadan itibaren genişlediği için rahatlığın önünü açıyor. Gelinler sadece yürürken değil, bütün gece dans ederek, eğlenerek evlenme şansı buluyor. Yarım balık gelinlikler sayesinde, nikah sonrasında kıyafet değiştirmeye de gerek kalmadan dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Yarım Balık Gelinlik Modelleri 2019 yarım balık gelinlik trendleri arasında ön plana çıkan modeller bulunuyor. Özellikle sırtı açık ve göğüs dekolteli modeller şıklığı taçlandırıyor. Son yılların trendi olan taş işlemeler de yarım balık gelinlik modellerinde göz dolduruyor. Yaz düğünlerinde en çok tercih edilen yarım balık gelinlik modelleri arasında ise uzun kuyruklar yer alıyor. Adeta prenses havası katan çok uzun kuyruklar, dantel ve taşlarla süslenebiliyor.

Dekolte Sevenlere: Sırt ve Göğüs Detayı

Yarım Balık Gelinlik Modelleri

Yarım balık gelinlikler, kalçadan itibaren hafif kabarık iniyor. Bu detay rahatlığı sağlarken, dekolte tercih edenler de sırt ve göğüs bölgesini tercih ediyor. Yaz düğünlerinin vazgeçilmesi derin sırt dekoltesi, yarım balık gelinlik modelleri 2019 trendleri arasında da çok yaygın. Yarım Balık Gelinlik Modelleri Omuzlardan itibaren çapraz bir şekilde, bel kısmına kadar inen dekolte, gelinlere göre tasarlanabiliyor. Sırt dekoltesinin kenar kısımlarında yer alan taşlı ya da dantelli süslemeler de bu senenin öne çıkan seçenekleri arasında. Sırt dekoltesinin birleştiği yer ise göğüs dekoltesi oluyor. İki tarafın da dengelenerek tasarlandığı dantelli ve üste oturan yarım balık gelinlik modelleri bulunuyor. Göğüs dekoltesinin derinliğini rahatlığınıza göre tasarlayabilirsiniz. Yarım balık gelinlik modellerinin en büyük avantajı, göğüs dekoltesinin istenilen derinlikte olması. Yarım Balık Gelinlik Modelleri Göğüs dekoltem olsun ama çok da abartılı durmasın diyorsanız, straplez yarım gelinlik modelleri tam size göre. Omzuları açıkça bırakan straplez yarım balık gelinlik modelleri en çok atletik yapıda, uzun boylu ve geniş omuzlu gelinlerde ön plana çıkıyor. Kendi formunuza göre straplez yarım balık gelinlik modellerine dantel ve süslemeler ekleyerek, kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

Kum Saati Görünümü: Dantel Desenler

Yarım Balık Gelinlik Modelleri

Yarım balık gelinlik modelleri, kum saati formunda olanlar için çok uygun. İncecik beli daha da ortaya çıkarması, tüm hatların en iyi detaylarla süslenmesini sağlıyor. Kum saati görünümü ile yarım balık gelinlik modellerinin en iyi bütünleşme noktası dantel desenler. Son 5 yılın gelinlik modasında ön plana çıkan danteller, yarım balık gelinlikler içinde de çok tercih ediliyor. Yaka kısmından eteklere kadar dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz dantel desenleri ile ince işlemeler yaratabilirsiniz. Yarım Balık Gelinlik Modelleri Dantel işlemeleri genelde çok uzun kuyruklu yarım balık gelinlik modellerinde tercih ediliyor. Duvak görünümü de veren dantel kenarlar, uzun etek kısımlarında yer alarak, incecik belinizi daha da ortaya çıkarıyor.

Vintage Modasına Dahil Olmak İstemez Misiniz?

Yarım Balık Gelinlik Modelleri

Yarım balık gelinlik modelleri modern bir yapıya sahip olsa da vintage tarzını da yansıtmaya çok uygun. Eteklerin açıldığı bölümden itibaren eklenebilecek hareketli tüller, kapalı yaka ve uzun tüllü kollar yarım balık gelinlik modellerini eski tarza yaklaştırıyor. Genelde dar kesim olarak inen ve çok uzun olmayan eteklerde bu tasarımlar ön plana çıkıyor. Gelinlerin kendini prenses gibi hissetmesi, vintage ile yarım gelinlik modellerinin birleşmesi ile ön plana çıkıyor. Dantel detayları vintage için de çok önemli. Yaka kısmında ya da kollarda çok yoğun kullanılan dantel desenlerle vintage modasını yakalayabilirsiniz. Yarım Balık Gelinlik Modelleri Bu tarzın en büyük avantajı, yoğun dantel, işleme veya püsküller sayesinde, başka hiçbir aksesuara gereksinim duyulmaması. Yine vintage bir şapka ya da duvakla taçlandırabilir, bunun dışında çok ağır takılardan kurtulabilirsiniz. Yarım balık gelinlik modellerini vintage hale getirmek için transpanlıktan da yararlanabilirsiniz. Sırt bölümünü tamamen açık bıraktıktan sonra transparan bir tül ile kol ve sırt bölgesi kapatılıyor. Omuz kısmına gelinliğe uygun işlenen dantel, taşlar ya da desenler de transparan detayların yarım balık gelinlikleri vintage modasına uyumlu hale getiriyor.

Çok Zayıf Ama Çok Şık Olmanın Sırrı: Yarım Balık Gelinlik Modelleri

Yarım Balık Gelinlik Modelleri

Bu modeller, çok zayıf ve kendini kötü hisseden gelinlerin de ilk tercihleri arasında. Drapelere izin veren bu modeller sayesinde, çok zayıf gelinler bile diledikleri formda görünebilir. 2019 yarım balık gelinlik modelleri arasında da ön plana çıkan drapeler, adeta geceyi kurtarıyor. Kalçanın altından açılarak inen balık model zaten bu bölümü kurtarıyor. Gelinliğin kabardığı yerden itibaren yukarıya doğru birkaç kaç halinde sarılan drapeler ile vücut formu daha yapılı ve düzenli bir hale geliyor. Bu tasarımlardaki süsleme detayları ile kemer ya da beş bölgesindeki büyük çiçekler. Bazen renkli olarak da kullanılan büyük çiçekler sayesinde, kendini formda hissetmeyen gelinler kusursuz bir şıklığın sahibi oluyor. Yarım Balık Gelinlik Modelleri Yarım balık gelinlik modelleri içerisinde tesettürlü tasarımları da kolaylıkla bulabilirsiniz. Tamamen boyuna kadar kapalı olan bu formlar, diğer tasarımlara göre daha dökümlü oluyor. Uzun kollara işlenen ve gelinliğin üst kısmında tamamen bulunan taş işlemeler de ihtişamlı bir hava katıyor. Özellikle tesettür modasında ön plana çıkan yoğun taş işlemeleri ile hem şık hem de modern bir hava yaratabilirsiniz. Yarım Balık Gelinlik Modelleri Birbirinden farklı tasarımlarla rahat etmek ve her detayı bulundurduğunuz bir gelinlik istemez misiniz? O zaman yarım balık gelinlik modellerinden size en iyi oturanını seçebilirsiniz. Şıklığın yanında rahatlığı da ön plana alarak, bütün gece içiniz rahat bir şekilde eğlenebilirsiniz. Birbirinden farklı modellere kapı açan yarım balık gelinlik modelleri ile siz de hayalinizdeki gibi bir gelin olabilirsiniz. Yarım Balık Gelinlik Modelleri Bu modellerde zarif ve şık gelinlikleri beğeniyorsanız, Zarif ve Askılı Gelinlik Modelleri sayfamıza da bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

0
%