Yırtmaçlı Abiye ve Nişanlık Modelleri

Özellikle yaz aylarında tercih edebileceğiz, gündüz de gece de giyebileceğiniz yırtmaçlı abiye ve nişanlık modelleri ni sizler için derledik. yırtmaçlı abiye modellerinde yükselen trend uzun elbiseler. Yırtmaçlı abiye elbise modelleri arasında en çok tercih edilen ve sevilen; derin yırtmaçlı abiye elbise modelleri, balık model yırtmaçlı gece elbiseleri ve önden yırtmaçlı abiyelerden favorilerimizi sunacağız. Yırtmaçlı Abiye ve Nişanlık Modelleri Mezuniyet için elbise arayanlar için de yırtmaçlı mezuniyet elbiseleri önereceğiz. En çekici renklerden kırmızı ve zerafetin vazgeçilmezi yırtmaçlı abiye elbise modelleri renkli yırtmaçlı abiye ve nişanlık modelleri  trendlerinden. Trendlerden size en yakışan en şık modeli seçmek ise size kalıyor. Hazırsanız şimdi yazımıza geçelim. Yırtmaçlı Abiye ve Nişanlık Modelleri Derin v yaka, bordo, uzun, yırtmaçlı abiye elbise modelleri klasikleşmiş ve zarif modellerden. Gösterişten uzak, sade ve şık bir elbise istiyorsanız bu tarz modeller tam size göre. Daha gösterişli olmak istiyorsanız bu elbisenin kırmızısını tercih edip, taşlı takılar kullanabilirsiniz. Farklı veya renkli ayakkabı ve takılarla bu tarz düz elbiseleri ön plana çıkarabilirsiniz. Rahatlıkla hem nişanlık olarak hem de mezuniyet elbisesi olarak kullanabileceğiniz bir model.

Bacak Yırtmaçlı Abiye

Yırtmaçlı Abiye ve Nişanlık Modelleri Yine sadelikten yana ama ufak, şık detayları da olan bacak yırtmaçlı abiyeleri beğeniyorsanız; yırtmaçlı abiye modelleri içinden bu mor elbiseyi sizin için seçtik. Göğüs kısmındaki drape ile elbiseye hareket verirken belindeki taşlarla da elbiseye ışıltı katıyor. Elbisenin üst tarafı hareketli olduğu için saçınızı topuz yapar ya da at kuyruğu yaparsanız daha derli toplu olursunuz. İlla açık kullanacaksanız da saçınıza düz fön çektirip arkaya doğru taratabilirsiniz. Yırtmacın ölçülü olması da yırtmaçlı abiye ve nişanlık modelleri arasında rahatlıkla kullanılabilecekler içinde konumlanıyor. Derin yırtmaçlı abiye elbise modellerini kullanmaktan çekiniyorsanız, ortalama ölçülerde olan yırtmaçlı elbiselere yönelebilirsiniz. Daha mütevazı olan bu elbiselerde hareket ederken çok daha rahat edebilirsiniz. Yırtmaçlı Abiye ve Nişanlık Modelleri Şifon, yazın kullanabileceğiniz en hafif ve serin tutan kumaşlardan biri. Efil efil, uçuşan yırtmaçlı abiye elbise modelleri ile kendinizi özel hissedeceğiniz ise kesin. Şifonun yumuşak bir kumaş olmasının yanı sıra hem rahat hem de şık olması ayrı bir artı. Modern çizgisi ve deve tüyü rengiyle özellikle mezuniyet töreninde cübbe altına giyilebilecek bir elbise. Çünkü yırtmaçlı mezuniyet elbiseleri cübbenin altında kaldığı için yırtmaç konusunda sizi rahatsız etmez. Fakat aynı zamanda cübbeden hafif görünerek şıklık da katar. Koyu renkli olan cübbenin içinden gözükecek deve tüyü rengi de cübbenize uyum sağlayacaktır.

Yandan Yırtmaçlı

Yırtmaçlı Abiye ve Nişanlık Modelleri Yırtmaçlı abiye ve nişanlık modelleri nde, önden yırtmaç veya çift yırtmaç kullanılsa da genellikle yandan yırtmaçlı abiyeler revaçta. Özellikle bu kış moda olan simli kumaşlar, yırtmaçlı abiye modellerine de yansıdı. Bu sayede fotoğraftaki gibi modern ve ışıltılı yırtmaçlı gece elbiseleri ortaya çıktı. Düşük omuzu sayesinde straplez illüzyonu yaratan bu tarz elbiseler, mezuniyete uygun oldukları için yırtmaçlı mezuniyet elbiseleri arasında seçebileceklerinizden. Yırtmaçlı Abiye ve Nişanlık Modelleri Yırtmaçlı elbiselerde ayakkabılar doğrudan gözüktüğü için ayakkabı seçerken dikkat etmelisiniz. Klasik fakat her zaman şıklık katan stiletto doğru bir tercih olacaktır. Yüksek topuklu giyemiyorsanız ise size tavsiyemiz sivri burunlu ayakkabılar. Bu sene tekrar moda olan kısa topuklu sivri burunlu ayakkabılar, yırtmaçlı abiyelerin altına çok yakışacaktır. Straplez Yırtmaçlı Abiye ve Nişanlık Modelleri Modası hiç geçmeyen, zamansız modellerden biridir straplez elbiseler. Düz, uzun straplez bir elbiseye yırtmaç ekleyerek hareket katabilirsiniz. Yırtmaçlı gece elbiselerine bakıp kendinize uygun bir elbise bulamamış veya yırtmacın ölçüsünü beğenmemiş olabilirsiniz. Böyle bir durumda dolabınızdaki sevdiğiniz bir elbiseye terzide yırtmaç verdirerek, yeni bir elbise yaratabilirsiniz. İlla yandan yırtmaç verdirmek zorunda değilsiniz. Önden yırtmaç verdirerek, favori önden yırtmaçlı abiyenize kavuşabilirsiniz. Ayrıca yaratıcılığınızla yırtmaçlı abiye modellerine bir parçada siz eklemiş olursunuz.

Beyazın Büyüsü

Yırtmaçlı Abiye ve Nişanlık Modelleri Tabi tüm bu terzi işleriyle uğraşmak istemeyip hazır kıyafeti satın almak isteyen hanımlarda var. Onlarda her tarza uygun yırtmaçlı gece elbiselerini ve yırtmaçlı mezuniyet elbiselerini mağazalardan ve online sitelerden bulabilirler. Vücudunuza güveniyorsanız yırtmaçlı balık elbiselere yönelebilirsiniz. Balık elbiseler vücut hatlarını öne çıkaran modellerdir. Bu yüzden kum saati vücut tipine sahip kilolu veya zayıf bütün hanımlara çok yakışırlar. Yırtmaçlı Abiye ve Nişanlık Modelleri Evet, balık model vücudu ön plana çıkaran aynı zamanda çok hoş bir modeldir. Fakat her güzel şeyde olduğu gibi bu modelin zorluklarından biri de alt tarafı biraz dar olduğu için yürümeyi zorlaştırması. Bu zorluğu ortadan kaldırmak için önden yırtmaç verdirerek, balık elbiseyi önden yırtmaçlı abiyeye çevirebilirsiniz.

Koyu Renklerin Asaleti

Yırtmaçlı Abiye ve Nişanlık Modelleri Her kadının dolabında olması gerekenlerden biri de siyah yırtmaçlı gece elbiseleri… Siyah her zaman elbiseye ve size şık ve de elegan bir görünüm katar. Siyah elbisenin avantajlarından biri çeşitli renklerde ve tarzlarda takılarla kombine edilebilmesidir. Böylece siyah bir elbiseyle farklı yerlere giderken farklı kombinasyonlarla tarzınızı yenileyebilirsiniz. Derin yırtmaçlı abiye elbise modellerinden biri olmasına rağmen rahat kullanılabilirliği sayesinde, siyah yırtmaçlı mezuniyet elbiseleri bakanlar için de iyi bir seçenek. Mavi Yırtmaçlı Abiye ve Nişanlık Modelleri Maviyi çok seven ama saks mavisi yırtmaçlı abiye ve nişanlık modelleri neden artık çok sıkılmış hanımlar burada mı? Sizler için hoş bir tona sahip balık model, yırtmaçlı gece elbiseleri içinden bu abiyeyi seçtik. Yukarıda balık modellerden bahsederken yürümekte zorluk yaşayabileceğinizi söylemiştik. Tekrar hatırlatmak gerekirse, balık elbise alırken önden yırtmaçlı abiyeleri tercih edebilirsiniz. Yırtmaçlı Abiye ve Nişanlık Modelleri Uzun kollu, yırtmaçlı abiye ve nişanlık modelleri her mevsim kullanabileceğiniz abiyeler. Derin yırtmaçlı abiye elbise modelleri arasında spor-şık olmasıyla göze çarpıyor. Özel davetler için uygun olan önden yırtmaçlı abiyelerden biri. Saten olması ise hem serin tutan hem de üşütmeyen bir kumaş olduğu için yaz akşamların da rahat bir kullanım sağlıyor.

Renkli ve Canlı Bir Görünüm İçin Yırtmaçlı Abiye ve Nişanlık

Yırtmaçlı Abiye ve Nişanlık Modelleri Yırtmaçlı abiye ve nişanlık modelleri için bizim favorimiz şarap kırmızısı, yırtmaçlı abiye modelleri arasında trend olan çift yırtmaçlı abiyelere sıra geldi. Boşuna dememişler kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun diye. Dikkat çekici olmak istiyorsanız; şarap kırmızısı, v yaka ve derin yırtmacıyla bütün gözlerin üzerinizde olacağını garantisini verebiliriz. Derin yırtmaçlı abiye elbise modelleri ilginizi çekiyorsa çift yırtmaçlı olanları da denemenizi öneririz. Yırtmaçlı Abiye ve Nişanlık Modelleri Yırtmaçlı abiye ve nişanlık modellerini sizlere sunduk. Genel olarak bu senenin modası olan uzun abiyeleri gösterdik. Önden yırtmaçlı ve çift yırtmaçlı gibi farklı yırtmaçlı abiye ve nişanlık modelleri paylaştık. Ayrıca unutmayın, yırtmacın derinliğini kendiniz rahat edeceğiniz ölçüde ayarlatabilirsiniz. Yaza uygun olarak saten, şifon veya penye kumaşlı yırtmaçlı abiye ve nişanlık modelleri ni tercih edebilirsiniz. Tabi ki penye daha günlük kullanım için uygun. Abiye veya nişanlık bakıyorsanız, şifon ve saten çok daha doğru bir seçim olur. Mezuniyet için de yırtmaçlı abiyeler güzel bir alternatif. Yırtmaçlı bir abiye kadar zarif duran bir diğer model ise kloş abiye modelleri. Kloş abiye ve nişanlık modellerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Yırtmaçlı Abiye ve Nişanlık Modelleri Sizin tercihiniz hangi yırtmaçlı abiyeden yana olur? Önden yırtmaçlı, çift yırtmaçlı veya klasik yandan yırtmaçlı abiye… Favori yırtmaçlı abiyenizi bize yorum olarak paylaşmaktan çekinmeyin. Yırtmaçlı abiyeler hakkında hala merak ettiğiniz ve sormak istedikleriniz varsa bize yorum yaparak sorabilirsiniz. Eğer hala saç modelinizi karar vermediyseniz en iyi gelin saçı kuaförleri ve makyözlerine buradan ulaşabilirsiniz. Nil Güllü

İlgili Makaleler

0
%