Zarif Görünmek İsteyenlere Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri

Özel günler için herkesin kendine göre tercihleri vardır. Seçimini zarif görünmekten yana kullanan kadınlar genellikle tercihlerini kuyruklu elbiselerden yana kullanırlar. Uzun kuyruklu abiye ve nişanlık modelleri ile bu tercih düğün günü de devam ettirilebilir. Kuyruklu abiye ve gelinlik modelleri gibi kuyruklu gelinlik modelleri de pek çok gelin adayının seçimleri arasında yer almakta. Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri Neden mi? Kuyruklu bir model size onu taşıyabildiğiniz sürece özgüven verir ve kendinizi özel hissetmenizi sağlar. Bütün gözleri sizin üzerinize çeker. Bu yüzden kadınlar en özel günlerinde tercihlerini en güzel uzun kuyruklu abiye ve nişanlık modellerinden yana kullanıyor. Peki, bu modelleri giyerken ve seçerken dikkat etmeniz gereken hususları biliyor musunuz? Cevabınız “Hayır.” ise haydi gelin birlikte inceleyelim.

Kimler Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modellerini Tercih Etmeli?

Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri Abiye ya da nişanlık almaya karar verdiğinizde göreceksiniz ki önünüzde birçok seçenek var. Bu seçenekler eğer kafanızda netleşmiş bir model yoksa sizi kararsız bırakacak. Prensesinden kuyruklusuna, kuyruklusundan A kesimine kadar uzayan bu yelpazenin içinde kaybolmamak için önce vücudunuza uygun olan modellere göz atmakla başlayabilirsiniz. Kuyruklu abiye ya da nişanlık tercih etmek istiyorsanız boyunuz sizi hiç düşündürmesin. Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri Çünkü yüksek topuklu bir ayakkabı ile kuyruklu elbiseleri rahatça taşıyabilirsiniz. Hem böylece boyunuz olduğundan daha uzun gözükecektir. Ayakkabının rahat olması yeterli olacaktır. Rahatlık için dolgu topuk bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Vücudunuzun formu kum saati şeklindeyse vücudu saran kuyruklu modelleri özellikle tercih etmenizi tavsiye ederim. Aynı vücut formu için düğün seçeneği ise uzun kuyruklu balık gelinlik olabilir. Vücut tipiniz ile uyumlu bu modeller zarif ve klas bir görünüme ulaşmanızı sağlayacaktır. Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri Armut vücut tipi içinse uzun kuyruklu prenses abiye ve nişanlık modelleri yerinde bir seçim olacaktır. Kuyruklu bir modele karar verdiğinizde ise artık bu modelin nasıl olacağı kararsızlığı başlayacaktır. Sadelikten yana mı olacaksınız yoksa zarafetinize ışıltı mı katacaksınız? Renk seçiminiz nasıl olacak ya da aksesuarınızı nasıl tercih edeceksiniz? Tercihiniz ne olursa olsun kuyruklu abiye ve nişanlık modelleri ve fiyatları arasında kendinize göre olanı mutlaka bulacasınız ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Straplez Kesim ve Kuyruk Bir Arada

Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri Öncelikle kıyafetinizin yaka kesimine karar vermelisiniz. Kuyruklu bir elbiseye belki de en çok yakışan straplez bir kesimdir. Bu noktada straplez kesimin de kendi içinde düz yaka ve kalp yaka olarak ayrıldığını hatırlatmalıyım. Bu seçimi göğüs formunuza göre rahatça yapabilirsiniz. Straplez kesim daha çok omuzları geniş, göğüsleri ise küçük olan kadınlara yakışır. Dikdörtgen vücut tipine sahipseniz bu tarz modelleri seçeneklerinizin arasına eklemenizi öneririm. Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri Çünkü omuzlarınızın bu şekilde açık bırakılarak vurgulanması belinizi çok daha ince gösterecektir ve kuyruklu model üzerinize çok yakışacaktır. Omuzlarınızın yanı sıra boynunuz da açıkta kalacağı için takı seçimini bu durumu göz önünde alarak yapmalısınız. Kıyafetinizin rengine ise mutlaka ten renginizi göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz. Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri Çünkü diğer modellere kıyasla ten elbise uyumu daha çok vurgulanacaktır. Uzun kuyruklu straplez gelinlikler ise düğün gününüz için denemeniz gereken modeller arasında yer alabilir. Bu kesimin uzun kuyruklu gelinlik modelleri arasında sıklıkla tercih edildiğini hatırlatmakta fayda var.

Kuyruğa Yeni Bir Zarafet Katan Dantel

Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri Dantel hangi modele eklenirse eklensin modele zarafet dolu bir görünüm kattığı gözden kaçırılmayacak bir gerçek. Bu zarafet hele bir de kuyruklu modelle birleştiğinde ortaya göz kamaştırıcı bir görünüm çıkmakta. Bu tarz modellerde sırt dekoltesi de yerinde bir tercih olabilir. Özellikle sırta değen danteller ortaya hoş bir görüntü çıkaracaktır. Vücudunuzun bu kısmı ile ilgili bir probleminiz yoksa kendinizi bu tercih ile büyüleyici hissedebilirsiniz. Dantelin ince olması değerlendirmeniz gereken bir nokta. Dantel kalınlaştıkça elbiseye kattığı zarafetin azalacağını unutmamalısınız. Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri Eğer tercihiniz böyle bir zarafetten yanaysa dantelli uzun kuyruklu abiye ve nişanlık modelleri ni de mutlaka denemenizi öneririm. En uzun kuyruklu abiye ve nişanlık modeller nin en çok dantelle birleştirildiğini pek çok modelde görüyoruz. Bu danteller özellikle kuyruğun uç kısmına yerleştirilmekte. Böylece gelin adayının attığı her adımdan sonra arkasından hayranlık uyandırıcı kuyruk gelmekte. Bu kısa kuyruklu ve dantelli bir abiye ya da nişanlık için de geçerli.

Tesettürlü Modellerde Kuyruk Modası

Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri Tesettürlü kadınlar için de kuyruklu modeller bu senenin trendleri arasında yerini almış durumda. Uzun kuyruklu tesettürlü abiye ve nişanlık modelleri de tesettürlü kadınlar tarafından sıkça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Tesettürlü kadınlar da tercihlerini sıklıkla uzun kuyruklu abiye ve nişanlık modelleri arasından yapıyor. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise şal rengi ile kıyafet renginin aynı olması ve böylece bir bütünlük yaratılması. Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri Tek renk seçilmeyen elbiselerde ise ara rengi kullanmak doğru bir karar. Bu modeller dantelli ya da taşlı tercih edilebilir. Dekoltesi olmadığı için aksesuar seçimi büyük kolyelerden yana kullanılabilir. Tabi seçeceğiniz aksesuar ne kadar abartılıysa elbiseniz o kadar sade olmalı. Uzun kuyruklu tesettürlü abiye ve nişanlık modelleri için de bu önerilerim değerlendirilebilir.

Sadelikten Yana Olanlar İçin

Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri Sadelikten hoşlanan kadınlar için kuyruklu modeller hem abiye ve nişanlıkta hem de gelinlikte yeni bir seçim oluşturuyor. Hem sade hem de dikkat çekici olmayı sağlayan bu modeller yılının trendleri arasındaki yerini çoktan aldı. Biliyorsunuz ki yavaş yavaş ışıltıları geride bırakıyoruz. Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri Özellikle de Sussex Düşesi Meghan Markle’in çok konuşulan gelinlik seçiminden sonra birçok kadın zevklerini bu yöne doğru çoktan kaydırdı. Uzun kuyruklu sade gelinlik ve nişanlık modelleri de revaçta.Bu tasarımları çok abartılı olmayan ama parlak aksesuarla kombinleyebilir ya da koyu renk göz veya dudak makyajınız ile ön plana çıkabilirsiniz. Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri Nişanlık ve abiye rengi seçiminde size dilediğiniz kadar özgürlük sunan sade modeller ile güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Uzun kuyruklu abiye ve nişanlık modelleri sadelikten yana olan seçiminiz ile size çok yakışacak. Bu noktada ise sadeliğinizi güzel bir duvak seçimi ile taçlandırabilirsiniz. Taç demişken taç seçiminiz de son derece önemli. Taç seçiminiz ile sadeliğinize biraz ışıltı katabilirsiniz.

Kabarık ve Havalı!

Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri Bu modellerin en avantajlı yanı vücudunuzda özellikle karın bölgenizde var olan kusurları kapatmanıza yardımcı olması. Ayrıca bu modellerle kendinizi bulutların arasındaymış gibi hissedebilirsiniz. Bu modeli seçtiyseniz ayakkabı seçiminize çok dikkat etmeniz gerekir. Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri Şayet uzun kuyruklu bir elbise ile yürümek ne kadar zorsa uzun kuyruklu ve kabarık bir elbise ile yürümek iki katı daha zordur. Olabildiğince yüksek topuklu bir ayakkabı ile adeta podyumda yürüyormuşçasına salınabilirsiniz. Aksesuar seçiminiz abartılı olmamalı. Kuyruklu Abiye ve Nişanlık Modelleri Çünkü üzerinizde yeterince dikkat çeken bir elbise olacağı için aksesuarda buna ihtiyacınız yok. Bu tarz elbiselerde renk seçiminde de iddialı davranmamakta fayda var. Soft tonlar seçmek fazla abartmış olmamak adına verilebilecek doğru bir karar. Eğer zevkiniz bu yöndeyse ve vücut tipinize de uyuyorsa kabarık uzun kuyruklu abiye ve nişanlık modelleri de ilginizi çekebilir. Fazla zayıf bir kadınsanız diğer modellere göz atmanızı tavsiye ederim. Uzun kuyruklu prenses abiye ve nişanlık modelleri de bu tercihe bir alternatif olarak sunulabilir. Genellikle gençlerin tercih ettiği bu modeller, umuyoruz ki sizlere yardımcı olmuştur. Daha fazla genç abiye modeli için Genç Abiye Modelleri sayfamızı da okumanızı önerebiliriz. Hazal İslamoğlu

İlgili Makaleler

0
%