Tümünü Görmek İçin Tıkla

Aden River Hotel

0.0 (0 Yorum)
None

Hakkında

Aden River Hotel Hakkında

Aden River Hotel, Rize ilinin Çamlıhemşin ilçesinde bulunuyor. Fırtına Deresiyakınındaki otel doğa ile iç içe bir balayı imkanı sunuyor. Bir tarafı sularla, diğer tarafı ise ormanlarla kaplı olan otelin balayı fiyatları ise 650 TL’den başlıyor. Aden River Hotel, balayınızda konforu tamamıyla hissedebilmeniz için odalarında pek çok imkana yer veriyor. Otel çiftlere özel oda süslemesi, bir sabah odaya kahvaltı servisi, çerez ikramı, pasta-tatlı ikramı ve gül yaprakları ile süsleme seçenekleriyle mutlu bir tatil vaat ediyor. Odalarda ise; minibar, televizyon, ücretsiz kablosuz internet, banyo kozmetikleri ve ürünleri, oturma alanı, elektrikli su ısıtıcısı ve isteğe göre oda kat servisi sunuluyor. Aden River, her sabah 07:30 ile 10:30 arasında ücretsiz yöresel kahvaltı hizmeti sunuyor. İster dere kenarında ister odalarınızda muazzam bir lezzet şöleni sizleri bekliyor. Fırtına Deresi'ne sıfır olan otelde ayrıca balık tutabilme olanağı da sağlanıyor.

Aden River Hotel Balayı Fiyatları

Aden River Hotel fiyatları; yılın belirli dönemlerine veya günlerine göre değişebiliyor. Otelin balayı fiyatları ise gecelik 650 TL’den başlıyor. Ek hizmetler dahilinde fiyatlarda artış olabiliyor. Balayı tatiliniz için Aden River Otelin güncel fiyatlarını öğrenmek isterseniz “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak formu ücretsiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

Aden River Hotel Adresi

Rize ilinin Çamlıhemşin ilçesinde yer alan otel; Rize şehir merkezine 62 km., Ayder Yaylası ve Bulut Şelalesine 16km, Trabzon Uluslararası Havalimanına ise 135 km. mesafede konumlanıyor. Otelin açık adresi ise şu şekilde: 53780 Köprübaşı/Çamlıhemşin/Rize.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Konaklama Tipi
Oda Kahvaltı, Sadece Oda.
  • Otelin Fiyatı
650 TL'den başlayan fiyatlarla balayı tatili hizmeti veriliyor.
  • Giriş Çıkış Saatleri
Otele 14:00 ile 12:00 saatleri arasında giriş-çıkış işlemi yapılıyor.
  • Aktiviteler
Balık tutabilme olanağı sağlanıyor.
  • Yeme İçme
Ücretsiz sabah kahvaltısı seçeneği saat 07:30 ile 10:30 arasında geçerli.
  • Otel Olanakları
Açık Otopark, Kablosuz İnternet, Otopark.
  • Balayı Detayları
Çiftlere özel oda süslemesi, bir sabah odaya kahvaltı servisi, çerez ikramı, pasta-tatlı ikramı ve gül yaprakları ile süsleme seçenekleri bulunuyor.
  • Çevre ve Konum
Rize Çamlıhemşin'de bulunan otel, bir tarafında akan sularla bir tarafında ise dağ manzarasına eşlik ediyor.
  • Temizlik ve Hijyen
Ortak alanlar günlük temizleniyor. Odalara giriş yapılamadan önce detaylı temizlik yapılıyor.
  • Covid - 19 Tedbirleri
- Otel girişlerinde misafirlere ateş ölçümü. - Otel girişleri ve belirlenen bölgelere el dezenfektanı ve kolonya yerleştirilmesi. - Konaklamanız öncesi ve sonrasında odanın tamamen dezenfekte edilmesi. - Eldiven ve maskeli servis elemanı. - Özel havalandırma sistemi. - Sosyal mesafe kurallarına uygun düzen. - Masalar arasında en az 1,5 metre olacak şekilde aralık gibi önlemler bulunuyor.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (0) 0.0

Konum

53780 Köprübaşı/Çamlıhemşin/Rize

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%