Akdeniz Hazineleri Balayı Gemi Turu | 7 Gece 8 Gün | Seven Seas Voyager

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Akdeniz Hazineleri Balayı Gemi Turu I 7 Gece 8 Gün I Seven Seas Voyager

Akdeniz’in eşsiz ve göz alıcı güzelliklerini keşfetmeye ve unutulmaz bir yolculuğa hazır mısınız? Regent Seven Seas Voyager Akdeniz Hazineleri gemi turu balayınızda kendinizi özel hissettirebilirsiniz. Lüks ve konforun bir araya geldiği cruise’da, her anınızı özel hissetmenizi sağlayacak aktiveler bulunmaktadır. Bir gemi yolculuğundan fazlasını deneyimleyeceğiniz Seven Seas Voyager ile Akdeniz’deki hazineleri keşfedebilir, romantik bir akşam geçirebilirsiniz. Her şey dahil lüks seçeneği ile eşsiz tatlar yakalayabilirsiniz. Son derece özenli personeli ve mürettebatı, her detayın halledilmesini sağlamak için kusursuz hizmet sunuyor. Regent Voyager'ın tasarımı, denizdeki en yüksek alan ve hizmet oranlarından bazılarına sahiptir. Bu, Regent Seven Seas Voyager'daki, yemek mekanları ve aktivitelerin çeşitliliğini göstermektedir. Balayınızın başlıca anahtarı romantizmi yakalamak için suit içeresinde özel planlamalar yapabilirsiniz!  

Seven Seas Voyager çok çeşitli güzergahlar sefer düzenlemektedir. Barselona ve Venedik gibi popüler Akdeniz limanlarını veya Batı Afrika sahilindeki Dakar veya Cape Horn'un ucundaki Ushuaia gibi daha uzak yerleri seçebilirsiniz. Lüks ve göz alıcı yapısıyla Regent Seven Seas Cruises tatilinizi unutulmaz kılacak organizasyon yapısıyla karşınıza çıkıyor. Siz de bu gemide 7 gece 8 gün boyunca yerinizi almak istiyorsanız, rezervasyon için Düğün Buketi organizasyon ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Seven Seas Voyager ile Akdeniz Hazineleri Gemi Turu Fiyatları

Seven Seas Voyager ile Akdeniz gemi turu fiyatlandırması şu şekildedir;

Deluxe Balkonlu Suite Kabinde Kişi Başı Cruise Only Fiyat* 3720 €
+ Liman Vergileri Kişi Başı DAHİL

*Yukarıda Deluxe Balkonlu Suite Kabin belirtilen fiyat tek kişiliktir. Cruise tamamen lüks suit odalardan oluşmaktadır. Gemi içerisinde 6 farklı tip suit oda bulunmakta olup, fiyatlandırmalar kategori bazlı değişkenlik gösterebilir. Liman vergileri her şey dahil pakette fiyata dahildir. Düğün Buketi ücretsiz danışmalık servisiyle iletişime geçebilirsiniz. Rezervasyon için işlemlerinizi Düğün Buketi organizasyon ekibi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Seven Seas Voyager ile Akdeniz Tur Programı

Seven Seas Voyager ile Akdeniz gemi turu programında hayallerinizdeki tüm güzellikleri ve rahatlığı bulabilirsiniz. Akdeniz’in en özel köşelerinin belirlenmiş olan tur destinasyonunda sırasıyla Split, Kotor, Tiran, Korfu, Taormina, Sorento ve son olarak Roma kentlerine yanaşacaktır. Tur programı tarihlerini aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz.

Gün Parkur Varış Kalkış
28 Temmuz 2020 Venedik, İtalya - 18:00
29 Temmuz 2020 Split, Hırvatistan 10:00 19:00
30 Temmuz 2020 Kotor, Karadağ 08:00 18:00
31 Temmuz 2020 Tiran (Durres), Arnavutluk 08:00 18:00
01 Ağustos 2020 Korfu, Yunanistan 08:00 16:00
02 Ağustos 2020 Taormina(Sicilya), İtalya 09:00 18:00
03 Ağustos 2020 Sorrento/Capri, İtalya 08:00 18:00
04 Ağustos 2020 Roma (Civitavecchia), İtalya 08:00 -

1. Gün

Seven Seas Voyager değerli misafirleri İtalya’nın Venedik kentine ulaşımlarının ardından Venedik Limanı’ndan tur programına başlayacaklar. Venedik’in sıra dışı atmosferiyle başlayacak turda, şehir içerisindeki eşsiz kanallarıyla hoş vakit geçirebilirsiniz. Venedik şehrine erken ulaşım sağlayabilir şehir içerisindeki San Marco Bazilikası, Rialto Köprüsü gibi tarihi yapılara şahit olabilirsiniz. Ayrıca şehir içinde meşhur olan istiridyeli spagettiyi tadabilirsiniz. Bu unutulmaz deneyimin ardından gemi saat 18:00’da kalkış gerçekleştirecektir.

2. Gün

Venedik limanından kalkan cruise bir sonraki durağı Hırvatistan’ın ikinci büyük şehri olan Split. Cruise kıyıya saat 10.00’da yanaşacak, gemi tarafından organize edilmiş olan kara turlarına katılabilir ya da Split kentinin modern yapısını kendinizce keşfedebilirsiniz. Roma imparatorluğunda sadece bir liman kenti olarak görülen şehir, barındırdığı mükemmel ulaşım hatları, çağdaşlaştırılmış şehir yapısı ile çeşitli seçenekler sunmaktadır. Kendine özgü gece hayatı ve plajları sayesinde keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Kara turunu tamamladıktan sonra gemi saat 19:00’da kalkışını gerçekleştirecektir.

3. Gün

Kotor, doğal güzelliklerin sadelikle buluştuğu ufak bir sahil kasabası olması sebebiyle Akdeniz’in en sessiz sakin yerlerinden biridir. 13 bin kişilik nüfusu bulunmaktadır. Kasaba bünyesinde bulunan Kotor Katedrali ve Karadağ isminin de etkilendiği Lovcen dağının görkemli manzarasına erişebilirsiniz.

4. Gün

Seven Seas Voyager, 4. günün ilk ışıklarında Arnavutluk’un başkenti olan Tiran şehrine yanaşmaktadır. Balkanların en büyük şehri olarak bilinen Tiran’da, doğayla özdeşleşmiş tarihi yapılara ulaşabilirsiniz. Başlıca önemli tarihi yapıtları şunlardır; İskender Bey Heykeli, Tiran Ulusal Tarih Müzesi ve Saat kulesi olarak göze çarpmaktadır. Detaylı bilgiler tur esnasında rehberiniz tarafından sağlanacaktır.

5. Gün

Korfu Adası gemi turunun baş döndürücü güzellikteki duraklardan bir tanesidir. Mavinin her tonunu bulabileceğiniz denizi, tarihi yapılarını ve korfu adasına özgü yemekleri keşfedebilirsiniz. Korfu adası adeta yeşil ile mavinin birlikteliğini ilan ettiği nokta. Sidari plajının eşsiz güzelliği ile hayrete düşebilirsiniz.

6. Gün

Sicilya’nın doğu sahil şeridinde yer alan Taormina, çarpıcı doğal güzellikleri ve eşsiz tarihi yapısıyla karşınıza çıkıyor. Kara turu esnasında pek çok tarihi yapıyla karşılaşabileceğiniz gibi yeşil doğasının göz alıcı yapısına bayılabilirsiniz!

7.Gün

Son destinasyon olan İtalya’nın Capri şehri dillere destan olmuş manzarası ve eşsiz güzelliği ile sizleri şaşırtabilir. Kültürel açıdan farklı kültürleri birleştiren Capri ‘de, San Michele Arcangelo kilisesi gibi tarihi yapıları gezebilirsiniz.

Seven Seas Voyager’da Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Seyahatiniz boyunca Seven Seas Voyager’ın sunduğu imkanlar şu şekilde;

 • Her şey dahil konaklama kapsamında liman vergileri fiyata dahildir. (650€)
 • Her şey dahil konaklama imkânı sunan cruise gemisinde, Regent ailesinin size sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
 • Gemi içerisindeki tüm restoranların kullanımı ücretsiz olup herhangi bir ekstra talep edilmemektedir.
 • Cruise içerisindeki tüm alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsizdir.
 • Barlar, gemi içerisindeki salonlar kullanımı fiyata dahildir.
 • Çoğu cruise gemilerinde girişte ödemesi zorunlu tutulan gemi personeli servis ücretini ödemenize gerek yoktur, fiyata dahil olan hizmetler arasındadır.
 • Oda içerisinde bulunan mini-bar her gün yenilenmektedir. Mini-bar kullanımlarından ekstra ücret alınmamaktadır.
 • Geminin tamamı kapsayan Wi-Fi ağı mevcuttur ve kullanımı ücretsizdir.
 • 7/24 aralıksız oda servisi hizmeti sağlanmaktadır.
 • Cruise gemilerinin olmazsa olmazı Spa alanlarının kullanımı her şey dahil paketlerde bulunan bir diğer hizmetlerden biridir.
 • Gemi içerisinde bulunan suitlerin %97’sinde balkon bulunmaktadır.
 • Seven Seas Voyager içerisinde düzenlemekte olan Broadway tarzı gösteriler, yemek atölyeleri ve virtüöz performansları gibi özel etkinliklere katılım sağlayabilirsiniz.
 • Cruise içerisinde düzenlenecek olan eğitici seminerlere katılım sağlayabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Seven Seas Voyager Akdeniz gem turu kapsamında fiyata dahil olmayan bazı hizmetler mevcuttur. Fiyata dahil olmayan hizmetler ise şu şekilde;

 • Seven Seas Voyager tarafından düzenlenen gemi turları tamamen ücretsiz olup, rehberin tur esansında karar alıp düzenleyeceği ekstra turlar fiyat kapsamında değildir.
 • Gemi içerisinde gerçekleştireceğiniz kuru temizleme, mağazalardan alışveriş gibi kişisel harcamalarınız fiyat dahilinde değildir.
 • Cruise gemisi gemi turuna Venedik’ten kalkış yapacaktır. Kalkış öncesinde gerçekleştireceğiniz uçak seferleri, liman transferleri gibi hizmetler fiyat kapsamında bulunmamaktadır.
 • Cruise only olarak düzenlenmiş programlara, ek olarak uçak seferleri ve transfer hizmetlerini pakete dahil edebilir.

Gemi Kullanım Alanları

Gemi içerisinde harcadığınız zamanı, aynı zamanda karaya çıkma anı kadar eşsiz bulacağınız aktiviteler bulunmaktadır. Seven Seas Voyager ile havuz kenarında rahatlayabilir, güneş ve deniz eşliğinde ikindi çayı ikramlarına dalabilirsiniz.  

Seven Seas Voyager dünya mutfağının en önemli noktalarına ulaşabileceğiniz 7 farklı restoran seçeneği ile karşınıza çıkıyor. Dünyaca ünlü cruise gemisinde, kendi alanında usta şeflerin sizler için hazırladığı tatlara ulaşabilirsiniz. Farklı kültürlerin bir araya geldiği cruise gemisinde sizleri, unutulmaz bir deneyim bekliyor. Ayrıca Regent ailesinin özel bir parçası olan bar ve loungelarda istediğiniz kokteyller ile keyifli anlar yaşama fırsatı elde edebilirsiniz. Limitsiz alkollü ve alkolsüz içecek imkânı sunulan cruise gemisinde, dilediğiniz gibi içecekleri deneyimleyebilirsiniz.  

Gemideki akşamlar müzik ve eğlence dolu geçiyor. Cruise gemisinde modern şekilde tasarlanmış tiyatro bulunmakta olup hareketli bir kabare şovunun tadını çıkarabilirsiniz. Eğer oyun modunuzda iseniz Casino’da şansınızı test edebilirsiniz. Voyager lounge kısmında gerçekleşen karaoke için sahneye çıkın o akşam yıldız siz olun! Cruise içerisinde 3 ayrı lounge bulunmakla beraber Connoisseur Club ile zarif ve şık tasarlanmış koltukların tadını çıkarabilirsiniz. Gemi içerisinde sigara kullanım alanları mevcuttur.  

Düğün esnasında yaşadığınız stresi ve tatlı telaşları bir kenara bırakmak, ruhu yeniden canlandıran bir deneyim yaşama fırsatına ne dersiniz? Seven Seas Voyager’ın bünyesinde bulunan Serene Spa & Wellness alanı hem vücut hem de zihninizi rahatlatmak için birebir! Spa bünyesinde sunulan tedaviler ve masajlar sayesinde bütün yorgunluklarınızı kenara bırakabilirsiniz.

Seven Seas Voyager Suit Özellikleri Nelerdir?

Seven Seas Voyager bünyesinde 7 farklı süit tipi bulunmaktadır. Oldukça geniş alanları ile ferahlık sunan sütlerde, her bir suit içerisinde özel balkon mevcuttur. Unutulmaz anların yaşayacağınız gemi turunda, rüya gibi geçmesi için tasarlanmış zarif süitlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Suit içerisinde fix olarak geniş giyinme odası, küvet ya da duş seçenekli banyo, saç kurutma makinesi ve çelik kasa mevcuttur. Avrupa standartlarında büyük boy yatak veya ikiz yatak seçenekleri suitler içerisinde bulunmaktadır.

Master Suit

Master süit yaklaşık olarak 113m2’lik bir alana sahiptir, evinizin içerisinde bulabileceğiniz her şey süit içerisinde yer almaktadır. Zarif ve şık mobilyalar ile döşenmiş süit içerisinde lüks kumaşlar kullanılmıştır. Her an sizlere en iyi hizmeti vermek için kişisel uşak hizmeti verilmektedir. Sınırsız çamaşırhane servisi master süit tarafından sunulan bir diğer hizmetler arasında. Günlük kanepe servisleri ve her gün yenilenen mini-bar seçenekleri bu süit içerisinde sunulan imkanlar dahilindedir.

Grand Suite

Grand süit güverteni 9, 10, 11 katlarında yer almaktadır. Suit genişliği 81m2 olup oda bünyesinde 11mgenişliğinde özel balkon bulunmaktadır. Süit içerisinde, zengin mozaikler, egzotik ahşaplar ve lüks dokunuşlarla tasarlanmış olup adeta sizi başka bir dünyaya götürüyor. Evinizde hissedeceğiniz tam bir yemek masası ve büyük çalışma masası bulunmaktadır. Balkon kısmında jakuzi ile hem rahatlayabilir hem de ufuk kadar uzanan manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Kişisel uşak servisi ile kendinizi şımartabilirsiniz!

Voyager Suit

Voyager suit güvertenin 7, 8, 9 ve 10 katlarında yer almakta olup oda genişliği 52m2’dir. Süit bünyesinde özel balkon bulunmaktadır. Oda içerisinde sabah kahvaltınızı rahatlıkla yapabileceğiniz deniz manzaralı bir yemek masası bulunmaktadır. Her türlü ihtiyacınıza yardımcı olmak ve yolculuğunuzun her anında beklentilerinizi aşmasını sağlamak için kişisel bir uşak servisinden yararlanabilirsiniz.

Seven Seas Suıt

Bu kategori süit kendi içerisinde iki farklı oda tipi barınmaktadır. İki farklı oda tipinde oda genişliği ve balkon genişlikleri farklılık göstermektedir. AFT tipi süitlerin oda genişliği 41molup, Forward model süitlerde ise 46 moda 5mbalkon genişliği bulunmaktadır. Genel olarak Seven Seas Suitleri yatıştırıcı renkler, hoş sanat eserleri ve konforlu mobilyalar dekore edilmiştir.

Penthouse Suit

Penthouse tipi süitlerde 3 farklı oda modeli bulunmaktadır. A, B ve C olarak tanımlana bu modellerin balkon ve oda genişlikleri kat konumlarına göre farklılık göstermektedir. Ortalama 30 ila 45 marasında değişiklik gösteren oda tiplerinde süit alanı ve konforu ön planda tutularak özenle tasarlanmıştır. Suit içerisinde akşam yemeklerinde öncellikli rezervasyon hakkı tanınmıştır.

Concierge Suit

Concierge tip süitler güvertenin 7, 9 ve 10. katlarında yer almaktadır. Oda genişliği 28molup her bir süitin kendine özel balkonu bulunmaktadır. Bu oda tipinde faydalanan misafirler 1 gece önce otel konaklama paketinden yararlanma hakkına sahipler. Oda içerisinde bulunan dürbünler sayesinde maviliğin en uç noktalarını gözlemleyebilirsiniz.

Deluxe Balkonlu Suit

Deluxe balkonlu süitler güvertenin 7.ve 8. katlarında yer almaktadır. 28m2 genişliğinde olan süit, gemi yolculuğunuzu en üst düzeye çıkarmak ve açık havada muhteşem manzarayı kucaklamanız için tasarlanmıştır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Seven Seas Voyager ile Akdeniz gemi turu öncesi dikkat etmeniz gereken prosedürler vardır. Sorunsuz bir gemi turu için dikkat etmeniz gerekir. Başlıca dikkat etmeniz gereken prosedürler:

 • Bu gemi turu programı için Çoklu Schengen Vizesi gerekmektedir. Vize ücretleri paket dahilinde değildir.
 • Seven Seas Voyager ile Akdeniz gemi turu Venedik kentinden kalkacak ve Roma kentinde son bulacaktır. Uçak seferleriniz paket kapsamında olmamakla beraber, liman transferlerinizde yapacağınız harcamalarınız kendi sorumluluğunuz altındadır.
 • Doluluk oranına göre fiyatlarda artış veya azılışlar görülmektedir. Düğün Buketi’ne özel sağlanan erken rezervasyon imkanlarından yararlanabilirsiniz.
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli fiyata dahil değildir. (50 TL)
 • Kara turları esnasında rehberiniz tarafından düzenlenen ekstra turlardaki harcamalar tur paketi kapsamında karşılanmamaktadır.
 • Tur bitiminin son tarihinden itibaren 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
 • Gemi içerisinde yapacağınız kişisel harcamalarınız paket dahilinde değildir.
 • Pasaportların herhangi bir şekilde zarar görmüş veya yıpranmış olmaması gerekmektedir.
Daha fazla göster

Akdeniz Hazineleri Balayı Gemi Turu | 7 Gece 8 Gün | Seven Seas Voyager Instagram'da

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

 • NN
  N****

  Temmuz ayında iki kişilik fiyatınızı öğrenebilir miyim?

Konum

İstanbul

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%