Tümünü Görmek İçin Tıkla

Alinoğlu Dağ Evleri

0.0 (0 Yorum)

Hakkında

Alinoğlu Dağ Evleri Hakkında

Alinoğlu Dağ Evleri, Karadeniz mutfağına isim veren Rize ilinin Çamlıhemşin ilçesinde yer alıyor. Ayder Yaylası’nı tepeden gören manzarası işletmeyi cazip kılan birçok özellikten sadece bir tanesi oluyor. Otel balayı tatiliniz için 1000 TL başlangıç fiyatıyla hizmet veriyor. İki bitişik binası olan otelin bu yapıları ahşap bir görüntü sunuyor. Çevre dostu iç ve dış tasarıma sahip oluşu dikkat çekiyor Balayınız için alışılagelmişin dışında hizmet sağlanıyor. Balayı paketi dahilinde konaklıyorsanız ilk güne özel olarak istediğiniz saatte kahvaltınızı odanıza talep edebiliyorsunuz. Ekstra olarak taptaze meyvelerin yer aldığı bir meyve sepeti de ücretsiz olarak sağlanıyor. Tüm bunları deneyimlerken oda içerisinde şömine ile balayınızı daha da romantik geçiyor. İsteğiniz doğrultusunda doğa ve çevre turları organize edilebiliyor. Bu turlarda Ayder Yaylası cevherlerini keşfedip yeşilin tadına doyabiliyorsunuz. İşletme de talep edilmesi halinde transfer hizmetleri sağlanabiliyor.

Alinoğlu Dağ Evleri Balayı Fiyatları

Otelin dağ manzarası eşliğinde balayınızı geçirmek isterseniz, otel 1000 TL gibi bir başlangıç fiyatıyla hizmet veriyor. Ekstra ücretler haricinde dönemsel olarak fiyatlar da küçük değişiklik olabiliyor. Otelin balayına özel fiyat detaylarını öğrenmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Alinoğlu Dağ Evleri Nerededir?

İşletme Rize ilinin Çamlıhemşin ilçesinde yer alan Ayder Yaylası’nda yer alıyor. Ayder Alinoğlu Dağ Evleri konum olarak doğanın tam içerisinde konumlanıyor. Kişisel aracınızla tesise ulaşım oldukça kolay sağlanıyor. Adres: Ayder Yaylası, Çamlıhemşin/Rize.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Konaklama Tipi

Oda Kahvaltı.

  • Otel Fiyatı

1000 TL'den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor.

  • Giriş Çıkış Saatleri

Otele en erken saat 14.00'de girebiliyorsunuz. Otelin çıkış saati ise 12.00'dır.

  • Aktiviteler

Talep edilmesi halinde doğa gezileri düzenlenebiliyor.

  • Yeme İçme

Otelde kahvaltı saat 11.00'a kadar sağlanıyor. Paket servis olarak yemek temin edilebiliyor.

  • Otel Olanakları

Kablosuz İnternet, Lobi, Otopark, Resepsiyon Hizmeti, Transfer Hizmeti, Ütü Hizmeti bulunuyor.

  • Balayı Detayları

Balayınıza özel olarak ilk gün istediğiniz herhangi bir saatte odanıza kahvaltı servisi yapılıyor. Ayrıca odanıza meyve sepeti ikram ediliyor.

  • Çevre ve Konum

Otel Ayder Yaylası'nda yer alıyor. Dağ ve doğa manzarasının tamda ortasında konumlanıyor.

  • Covid - 19 Tedbirleri

- Otel girişlerinde misafirlere ateş ölçümü. - Otel girişleri ve belirlenen bölgelere el dezenfektanı ve kolonya yerleştirilmesi. - Konaklamanız öncesi ve sonrasında odanın tamamen dezenfekte edilmesi. - Eldiven ve maskeli servis elemanı. - Özel havalandırma sistemi. - Sosyal mesafe kurallarına uygun düzen. - Masalar arasında en az 1,5 metre olacak şekilde aralık gibi önlemler bulunuyor.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%