Tümünü Görmek İçin Tıkla

Altın Güneş Garden Park

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Altın Güneş Garden Park

Altın Güneş Garden Park iki açık ve bir kapalı salonu ile hizmet veriyor. Açık hava kır düğününde 3000 kişiyi aynı anda ağırlayabilecek kadar kapasitesi ile Sakarya’nın en önde gelen mekanlarından biri konumunda bulunuyor. Altın Güneş Garden Park’ın kapalı salonu ise 900 kişilik kapasitesiyle öne çıkıyor. Kır düğünlerinin en büyük problemi olan yağmur yağma riskine karşı önlemleri de olan mekanda pek çok farklı çeşitte organizasyonlar düzenlenebiliyor. Altın Güneş Garden Park müşteri odaklı hizmet verirken bu özel günün organizasyonunu da unutulmaz kılmayı görev biliyor. Düğün, sünnet, doğum günü, konser, toplantılar gibi çeşitli organizasyonları Altın Güneş Garden Park ile evinizdeki kadar rahat ve huzurlu bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Kaliteli ve güler yüzlü hizmetiyle kır düğününüzün tadını çıkarırken mekanın eşsiz manzarası sizlere eşlik ediyor. Sapanca Gölü’nün mükemmel manzarasında hayatının en özel gününü yaşamayı kim istemez ki? Mekan; yemek servisi, ışık, ses ve sahne gibi hizmetleri de sağlıyor. Organizasyon sorumluluğunu dilerseniz Altın Güneş Garden Park’a bırakabilir, dilerseniz de dışarıdan bir organizasyon şirketi ile çalışabilirsiniz. Ayrıca mekanda engelli girişi de mevcut. Mekan sadece Sakarya’dan değil çevre şehirlerden de organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor.

Hayalleriniz Gerçekleştirmek İçin Altın Güneş Garden’a Uğramadan Geçmeyin

Hayallerini Altın Güneş Garden Park ile gerçeğe çevirebilirsiniz. Mekanın size sunacağı birbirinden cazip seçeneklerin içerisinden tercihinizi yapabilirsiniz. Mekan hakkında daha fazla bilgi almak ve iletişime geçmek için sitemiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Altın Güneş Garden Park Ulaşım

Zübeyde Hanım Caddesi, 184, 54580 Arifbey Mahallesi, Sakarya, Türkiye, 54580 Arifiye/Sakarya konumunda yer alan Altın Güneş Garden Park’a ulaşım belediyenin kendi araçlarının yanında dolmuşlarla ve taksi ile sağlanıyor. Dilerseniz kendi aracınızla gelebilir yaklaşık 500 araçlık otopark ve vale hizmetinin tadını çıkarabilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • MM
    M****

    Sapanca Gölü manzaralı harika bir mekan.fotoğraflarınız harika çıkıyor.her karede göl ve doğal manzara var.dış çekimleri de bu bölgede yaptırdık.fotoğraf hizmetleri de düğün paketinde aldık.kır düğünümüzü güzelleştiren mekana ve Altın Güneş Garden Park ailesine sonsuz teşekkürler.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%